malvinkicska 2015 febr. 13. - 19:06:32
(61/721)
Minél elõbbi gyógyulást jó egészséget kívánok neked.
malvinkicska 2015 febr. 13. - 17:56:29
(60/721)
Szerintem Lucia esküvõje is elmarad, mert a kis csaj tesz róla, ennek a Renének, mindig ilyen hisztis csajok a sorozat beli feleségük, ez meg most még csalja is ráadásul , Rebeca biztosan olvassa azt a sok hazugságot, és hisznek neki egyedül Magdelena lát át rajta, igaz most Lucia is furának tartotta a telefonálást.
7/10
suxel 2015 febr. 13. - 14:27:11 7/10
(59/721)
Ez a mondat a szinkron függvényében ütött Rebeca szájából: nem tehetek róla, hogy egy felnõtt férfinek fiatalos a hangja.
(Már csak ezt kellett volna mellé mondani: itt vagyok én példának. Ugye, ugye Sallai Nóra?! :D :D )
7/10
suxel 2015 febr. 13. - 14:23:51 7/10
(58/721)
Rebeca nagyon jól csinálta éveken keresztül az álszenteskedést, továbbra is csak Magdalena lát át rajta. Rebeca is int mondta, csak azért van ezért az esküvõért oda, hogy Lucia eltûnjön a képbõl és ne lássa többé. Õ is úgy érzi valójában, mint Nora, hogy versenyeznie kell vele Alonso szeretetéért. Annyiban különbözik azonban a lányától, hogy õ megfontoltabb és nem olyan dilis.
Nora szenzációs volt, amikor nem tudta kimondani, hogy békén hagyja Rodrigot örökre. Az a küszködés, ami látszott a lányon, egy percig sem gondoltam, hogy ebbõl valami is mû lenne. És Nora tényleg nem adja fel, telefújja parfümmel Luciáék új lakását, hogy tovább húzza a nõvére agyát. Nem hinném, hogy Rebeca tud neki megálljt parancsolni, azzal a pofonnal csak rosszabb lett minden.
mijud 2015 febr. 13. - 13:20:33
(57/721)
Mit ne mondjak Szabó Máté helyett tényleg lehetett volna Posta Viktor, de feldolgozható. Viszont Helena Rojo-nak ez a mély hang, hát durva. Nem a szinkronhanggal van bajom, mert az jó, egy másik karakternek, de nem ehhez a nõhöz.
offtopic
ildimix 2015 febr. 13. - 12:54:11
(56/721)
Suxel visszatérve a rabláshoz Rupert azért is választotta azt az estét, mert megtudta a házigazda Alonso nincs otthon üzleti ügyben elutazott. Clarat megkérte hagyja nyitva az ajtót.

Persze utána Clara mindent megbánt és elmondta Rupertnek kiabálást hallott Rebeca és Adriana között. Így kezdte el zsarolni Rupert.

Megismétli magát a történelem itt is elmarad az esküvõ, mint Magdalénánál. Jól elintézte Dora. Tetszett amikor Rebeca pofon vágta.

Kíváncsian várom a folytatást.
10/10
Milibindi 2015 febr. 12. - 23:55:52 10/10
(55/721)
Nem nem csak a Te fülednek zavaró! Ezért hasonlítottam a régi Romanticás szinkronhoz! Ha emlékszel, ott az ellenkezõje volt fiatal karakternek idõs hang! Sallai Nórának pluszban nem áll jól a negatív karakter! Hallottam más többször a hangját sorozatban és akkor nem volt gondom vele! Na igen! Menszátor Magdolna kellett volna Helena Rojonak. Az itteni szörnyû neki.
10/10
Milibindi 2015 febr. 12. - 23:48:49 10/10
(54/721)
Köszönöm! Már javulok, a torkom még mindig éget, de már nem vagyok lázas.
7/10
suxel 2015 febr. 12. - 23:29:04 7/10
(53/721)
Jobbulást kívánok, gyógyulj meg mihamarabb!!! :)
7/10
suxel 2015 febr. 12. - 23:27:21 7/10
(52/721)
Csifó Dorina, mint Nora azonban telitalálat, szerintem. Ezeket a hisztis karaktereket általában ez a lány kapja, de nagyon is mennek neki. Még hellyel közzel Rene Strickler is helyen van Sótonyi Gáborként, meg Esmeraldat is meg lehet szokni. Viszont az nagyfokú figyelmetlenségre vall, hogy pl Zöld Csaba benne van, aki Renet szinkronizálta korábban kétszer. A hitembõl meg akkor térnék ki, ha egyszer megjelenne benne Menszátor Magdolna benne, és nem Helena Rojo kapta azt a hangot, pedig már 3x õ volt. A szinkronrendezõnek nem ártott volna egy kicsit körültekintõbbnek lenni, mert elég amatõr dolgok vannak benne: Sallai Nóra és F. Nagy Erika hangjának a megtartása, vagy (lehet csak az én fülemnek): Rodrigo és Amador hangjai. Oké, hogy az idõsebb szinkronszínész játssza az apát és a fiatalabb a fiút, de a hangok pont, hogy fordítva vannak, de Rodrigonak van az idõsebb hang, Amadornak pedig a fiatalabb.

A Szerelem ajándékba címû sorozat esetében szerintem a hangok 80-85%-ában passzolnak, és a rikácsolás, amiatt van szerintem, hogy a rendezõ kérhette õket arra, hogy játsszák egy kicsit túl. Ugyanis a mexikói komédiákat megnézzük, alaposan rájátszanak bennük a hagyományos komolyabb hangvételû, vagy éppen rózsanovellákkal szemben.

A két fõgonosz csaj (Rebeca és Nora) nagyon szépen hozza a karaktereit. Nagyon megszerettem õket a 3 rész alapján.
10/10
Milibindi 2015 febr. 12. - 23:14:08 10/10 Előzmény suxel
(51/721)
Igen õt is mondják elsõnek, csak lemaradtam pont az elejérõl pár percrõl , amikor Lucia megjelent.

Alonso hangja maradt az eredeti, beteg vagyok tegnap lázas is voltam nem volt erõm nézni csakhallgattam. Úgy jobban tfigyeltem a hangokat. Mondom õ még elmegy! Annyira nem szörnyû,
10/10
Milibindi 2015 febr. 12. - 23:09:11 10/10
(50/721)
Szerintem úgy anblok elszabták a szinkront! Kezd emlékeztetni a régi Romanticás szinkronra! Csak mondjuk itt nem mondanak ilyeneket, hogy ,,a tegnap,, meg jössztök,, meg ,,a Lucia,,. Rebecánál abszolút érzõdik, hogy egy fiatal lány hangján szólal meg! Nekem sem tetszik Erick Elias hangja õszintén szólva.
Mondjuk a Szerelem ajándékba szinkronja se valami jó ott meg visítoznak állandóan,
malvinkicska 2015 febr. 12. - 17:03:24
(49/721)
Ez jó kis pörgõs sorozat ahogy írtad az elsõ 5-rész után beindultak, az események, nem tudom meg szokni Erick hangját nagyon zavar, és Helena R-is, nagyon elbaltázták a rossz szinkronnal.
Mizsitimi 2015 febr. 12. - 14:59:59
(48/721)
Igen, én is most néztem meg! És szerencsére nem volt gond!! Remélem, ezentúl így is marad!
7/10
suxel 2015 febr. 12. - 13:37:56 7/10
(47/721)
Most, ahol mondtad, azon az oldalon a 8. rész is fenn van az SZSZSZ-bõl, és teljesen jó végig, el sem akartam hinni. Amúgy igen, sok helyen csúsztak az elõzõ részek, s ez általános jelenség sajnos mindkét sori esetében. A feltöltéssel van gond szerintem.
malvinkicska 2015 febr. 12. - 12:45:39
(46/721)
Sajnos nagyon nehezen lehet nézni online a sorozat baráton egy kicsit várni kell, de élvezhetõbb sokkal. A szerelem ajándékba azt meg van ahol nincs hang és más is írta csúszás van a szinkronnal, szóval nem tudom, de most még a Sz A-ba fent sem volt a 7-es epizód. Gondolom feltöltési hiba lehet.
Mizsitimi 2015 febr. 12. - 12:18:02
(45/721)
Ki az aki neten nézi? Másnak is ilyen sz@r minõségû a feltöltés a sorozatokponttv-n? Csúszik a hang, akadozik. Vagy csak a gépemmel van valami?
A szerelem ajándékba szintén élvezhetetlen, de a tv-ben meg nem tudom sajna nézni! :( :(
malvinkicska 2015 febr. 11. - 21:19:49
(44/721)
Fredericonak annyi esze van , mint egy tyúknak, egy ilyen nõért meg akarja ölni magát, jól láttam én már ezelõtt is a lánya is olyan kis bestia, mint az anyja. Jobb lett volna ha F meglövi azt a kígyót. Ericknek Posta V szokott lenni valami borzalom szinte azt hiszem nem jót nézek annyira semmi a szinkron.
7/10
suxel 2015 febr. 11. - 06:19:44 7/10
(43/721)
Most mondjam azt, hogy egyetértek?! De hát úgy is tudod!:D Nem tudom ki volt az az okos, aki a nõknél meghagyta a fiatalkori hangokat. Ha a férfiaknál lecserélte, akkor e két szerencsétlen karakternél miért nem lehetett?

Lucia hangja Sipos Eszter Anna. Itt megleled, hol hallhattad korábban: http://magyarszinkron.hu/?module=movies&action=showperson&mpid=11823&category=szineszno
10/10
Milibindi 2015 febr. 11. - 01:11:42 10/10
(42/721)
Nekem sem tetszik a szinkron. Milagros hangja rettenet. Rebecáé úgy szintén! Mostmár nem rikácsol annyira idegesítõen, mint az elején, de érezhetõ a hangon, hogy az egy fiatal lány hangja és nem egy középkorú nõé! Sallai Nórának nem jó a negatív karakter az tuti, ezt azért megállapítottam. Magdaléna hangja borzalmas fõleg, amikor sír a karakter!
Egyedül Alonso hangja jó! Elõször észre sem vettem,hogy ugyanaz a szinkronhang! Másabb ,mint mikor a fiatal Alonso hangja volt!
Megint Szabó Máté a fõhõs hát erre már én is azt mondom ne már! Amúgy én is Posta Viktorban reménykedtem! A PEAM-ban naígyon jó volt neki a hang!!!!!!
Lehet én vagyok picit süket, de Esmeralda Pimentelnek (Lucia) ki a hangja?