10/10
Milibindi 2015 febr. 11. - 01:02:00 10/10 Előzmény suxel
(41/721)
Clara a rablás után elköltözött a házból és elszólja magát, hogy mostmár nem tudja tisztázni ami történt. Ruperto rögtön megkérdezi mit tud, mondja el legalább neki. Ezután küldte a zsaroló levelet egy kisfiúval Rebecának. Szerintem Clara nem is tudott a zsarolásról, csak Ruperto az õ nevében írt egy levelet. Gondolom majd kiderül. Rebecának meg azt mondta Clara nem tudott eljönni.
7/10
suxel 2015 febr. 10. - 22:17:22 7/10
(40/721)
Hát Malvin ez a szinkron?! Láthattad a másik fórumon, hogy nem vagyok elragadva tõle. Nem is tudom melyik karakterétõl égek ki jobban. És mégha csak ez lenne, de pl Milagros hanghordozása tök más, mint a Lénáé (Helena Rojo), és teljesen máshogy hat a szöveg. Halász Aranka egyenesen ordít. Ez gyenge lett, Szabó Mátétól meg kezdek besokallni, már mindenhol ott van. Kb Posta Viktor kellett volna neki és nem pont a kis mellékszereplõnek, Ricardonak az a hang.

Federicot rendesen megbolondította Rebeca, annak a nõnek a vérében van ez. Félelmetes, mennyire az ujja köré tudja csavarni a férfiakat. Milagros jól mondta, hogy nem elég "stabil" a fia, ez látszik a megnyilvánulásából, s jól alakít Alfonso Dosal is, ezt ki sem néztem belõle, hogy ennyit fejlõdik a Marina címû sorozat óta. A rendezõk jól szemléltették, hogy az anya és lánya egyforma: olyan apró jelekben is megmutatkozik ez, mint mikor Rebeca letépte az kiságy felõl a csengõket, most Nora tönkretett egy esküvõi ajándékot. Mindkettõ nagyon irigy volt a nõvérére, mindkettõnél megvan ez a kisebbségi komplexus, sõt Noraba biztosan az anyja nevelése során ivódott bele. Egy ilyen nõtõl ugyan mi mást vehetne át a gyermeke.
malvinkicska 2015 febr. 10. - 20:31:30
(39/721)
A mondás azt tartja jonathán almának ritkán terem batur gyümölcse, ez a Nóra épp olyan gonosz szemét kiss fruska, mint az anyja, az meg egy nagy ribi is, kutyából nem lesz szalonna ha lesz is kutya szalonna ezek ilyenek, nekem nagyon fura Ericknek Szabó Máté hangja úgy gondolom, a többiekké sem jön be.
offtopic
ildimix 2015 febr. 10. - 17:51:36
(38/721)
Dora olyan gonosz, mint az anyja. Szerintem megismétli önmagát a történelem és elszereti Luszia võlegényét. Rebeca is megéri a pénzét szeretõt tart Mexikóban. Bezzeg nem válik el mert a biztonságra törekszik. Érdekes a sorozat kíváncsi leszek mi lesz ma. Valaki nem tud tartalomismertetõ oldalt? Mindenhol az általános leírást találtam.
malvinkicska 2015 febr. 09. - 19:13:34
(37/721)
Ez így fer, mert te is rengeteg dologban segítettél már, mivel én elég járatlan voltam a sorozatok terén valóban engem érdekel kinek a hangján szólalnak mega színészek, hiszen azok nap , mint nap a vendégszeretetemet élvezik. Az biztos én megkérdeztem, akkoriban és válaszolta, azért, mert nincs idõ rá, gondolom kell a reklámnak a hely hiszen ilyenkor sokan nézzük a TV-t, igaz én egyre kevesebbet, nem az én mûfajom az a sok semmit mondó butaság.Tudod régen volt Wikipediaja és ott láthattuk ki kicsoda, kinek a hangján stb, így könnyebb volt a hozzá szólás is a sorozatokhoz.
7/10
suxel 2015 febr. 09. - 18:32:53 7/10
(36/721)
Köszönöm szépen neked Malvin! Rendes vagy nagyon! :)

************************************************************************************************************************

Másnak, aki esetleg illetékes és olvashatja: szerintem nem vagyok egyedül, s többen örülnének a fórumon, ha a fõbb szinkronszínészek nevei mellett bemondásra kerülne: a magyar szöveget kifordította, hangmérnök, szinkronrendezõ stb stb stb amit mindig elmondanak a fõcím alatt, úgy mint az ezt követõ sorozat a Szerelem ajándékba esetében.
Anno A szív parancsa esetében volt így, de a rendezõnõ olvasgatott fórumot, és eleget tett a kérésünk. Jó lenne, ha az elkövetkezendõkben beállna pozitív változás, mert szerintem igen is, igény van rá. Mi, nézõk szeretünk jól informáltak lenni.
malvinkicska 2015 febr. 09. - 18:15:18
(35/721)
Azért, mert a Clara írt egy fecnit a pasas biztatására, hogy tudja õ miatt halt meg a testvére, és beijedt, és ellopta a pénzt a széfbõl. Különben Rebeca úgy hazudik mindenkinek, mintha olvasná.
7/10
suxel 2015 febr. 09. - 17:49:11 7/10
(34/721)
Valaki elmeséli nekem ezt a Clara - Ruperto - Rebeca szálat? Mit tud Ruperto Rebecaról, mi miatt kért pénzt tõle, mivel zsarolta ki? Az a helyzet, hogy csak áttekertem a részt nagyon gyorsan, mert sok érdekest nem leltem benne. Azt tudom, hogy csak érdekbõl volt a csákó Claraval és dohányt meg ékszereket akart általa szerezni a Gaxiola házból.
malvinkicska 2015 febr. 09. - 13:43:49
(33/721)
Arra azért kíváncsi vagyok ilyen nagy szerelem után, hogy fogja szeretni Alonso eztán Rebecat, a gyereket elõre sajnálom, egy ilyen vipera lesz a mostohája. Az 5-ös rész kissé vontatott volt sokat fílóztak dolgokon, de gondolom beindul a cselekmények sora.
7/10
suxel 2015 febr. 07. - 00:26:21 7/10
(32/721)
SPOILER

Igen, lesz egy lányuk. Nora lesz a neve, és totál irigy lesz a testvérére, kb az anyja mintaképe, de a végére szerintem már az ember mindent fog vele kapcsolatban: utálni, szánni, sajnálni, elég kattant leányzó lesz. De nem akarok annyira elõre szaladni. :)
7/10
suxel 2015 febr. 07. - 00:22:11 7/10
(31/721)
SPOILEREK:

- Ruperto többet már nem szerepel a sorozatban neki ennyi jutott. Nem fogja zsarolni. Természetesen az ember ezt várná, de nem. Clara lesz majd az, aki még fel fog bukkanni a történetben, de csak sokkal késõbb.
- Rebecanak sikerül elérnie, hogy Magdalena eltûnjön, s távol legyen tõlük. Apácák között fog dolgozni azt hiszem, de haza fog térni, ahogy Milibindi mondta Eugenia Cauduro fogja játszani. Nem lesz meg a nagy testvéri szeretet továbbra sem közte és Rebeca között.
10/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 23:48:21 10/10 Előzmény suxel
(30/721)
Szerintem nagyon jól megcsinálták a jelenetet! Jó lehetett olna korlát szakadás helyett mondjuk, hogy megszédül Adriana és átesik rajta. Nagyon megrázó volt a jelenet, de nem volt durva benne (pl nem volt hatalmas vértócsa, Adriana arcán vágások voltak)). Szerintem jó a jelenet!

A Bûnös vágyakba is a gonosz nagy néni neveli a fõhõsnõt, csak ott nem hiszi az anyjának hisz Estefania balesetekor már 8 éves volt.
10/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 23:40:36 10/10 Előzmény malvinkicska
(29/721)
Szerintem is nagyon tehetséges az Afonsot játszó színész Horacio Pancheri!
10/10
Milibindi 2015 febr. 06. - 23:36:51 10/10
(28/721)
Én sem sajnáltam Rebecát! Clara tuti nem tud róla! Neki már a rablás sem tetszett igazán. Magdaléna a házban marad-e nem tudom, de bizos hogy lesz a jelenben is és Eugenia Cauduro játsza majd!

SPOILER
Azt tudom még, hogy Alfonso elvette Rebecát és van egy közös lányuk is. Nem biztos, de feltételezem õ is gonosz lesz.
offtopic
ildimix 2015 febr. 06. - 22:33:34
(27/721)
Nem sajnáltam Rebecát, amikor Clara barátja megzsarolta. Gondolom végig a sorozatban zsarolni fogja rengeteg pénzt fog adni a hapsinak. Szerintem Clara nem is tud a zsarolásról. Rebeca meglepõdött, hogy Magdaléna nem ment rögtön vissza a kolostorba. Suxel Magdaléna marad a házban, vagy 24 év múlva már nem látjuk õt?

Alfonzót nagyon megrázta a felesége halála ez érthetõ gondolom az egész életét a kislányának szenteli. Kíváncsi leszek a hétfõi részre.
malvinkicska 2015 febr. 06. - 16:25:42
(26/721)
A 4-ik részben volt ez a szörnyûség, tudom a gonoszak viszik elõbbre a sztorit de ez akkor is sok volt nekem mivel terhes is a nõ nem egy élet kettõ van élet halál közt. A fiatal színészekkel kapcsolatban el olvastam mindent engem érdekel, igen van köztük jó pár akit szívesen látnék más sorozatban is.
7/10
suxel 2015 febr. 06. - 16:10:08 7/10
(25/721)
Alonso karaktere ismét pozitív figurát játszik a Televisánál a La sombra del pasado sorozatban. Mellékszereplõ ugyan, de egyre nagyobb teret engednek neki, s ebben a sorozatban Michelle Renaud (fiatal Rebeca) a fõhõsnõ. Bírom ezt a lányt is. Láttam már kint a La mujer del vendaval sorozatban, ott egy tündéri szerethetõ kislányt játszott, aki részese lett egy szerelmi háromszögnek. A pozitívat és a negatívat is hitelesen adta elõ.
Lesznek majd még halálesetek a sorozatban, mint az Adriánáé, de nem érik majd egymást nyakra fõre, s lesznek hasonlóan megrázóak is.
És egy kis plusz: a Televisa hírblog szerkesztõje csinált egy bejegyzést Adriana "balesetével" kapcsolatban. Csekkolhatják, hogyan is forgatták le, egy 5 perces videó van róla, lentebb meg az látható, milyen rendezõi utasításokat kapnak, hogy egy jelenet hitelesen fessen.
Íme a link hozzá: https://televisahirblog.wordpress.com/2015/02/06/a-szenvedely-szaz-szine-a-szinfalak-mogott-adriana-balesete/#comments
malvinkicska 2015 febr. 06. - 07:37:54
(24/721)
A harmadik részt láttam az Alonsót alakító számomra eddig ismeretlen színész, nagy tehetség, remélem látható lesz más sorozatokban is, nem beszélve,Rebeca nagyon jól hozza a fõgonoszt, pedig õket nem nagyon szoktuk szeretni, de az egy másik dolog, ez egy ígéretes sztori számomra.
7/10
suxel 2015 febr. 05. - 21:36:04 7/10
(23/721)
Azért rendezésügyileg az a korlát át-kiszakadás, hagy maga után némi kívánnivalót, de igen Rebeca megnyilvánult Adriana elõtt, amivel a nõvérének a vesztét okozza.

Ezt a sorozatot a Blanco-Pena házaspár írta, és az alapkiinduló bonyodalom mindig valakinek a korai elhalálozásából származik.

Olyan sorozatokat láthattunk tõle itthon, mint:
1, Ángela - ugye ott Angela anyja, Delia hal meg az 5. részben
2, El manantial - Az õsforrás - ugye ott Alfonsina apja, Rigoberto hal meg a 4. részben asszem, majd a nem sokkal késõbbiekben az anyja, Francisca is.
3, A szenvedély száz színe - Adriana halála
4, Julieta - A fõhõs anyjának, Sofiának a halála

Olyan remakek, melyek az õ mûveiken alapulnak:
1, A szerelem nevében: itt Palomita szülei halnak meg, s majd kiderül, hogy valójában csak nevelõszülei voltak, s itt is a gonosz nagynéni neveli fel
2, Bûnös vágyak: Estefania és Rosendo halála, a fõhõsök egyik szülõje

Itthon bár nem láttuk:
Mi Pecado - ahol meghal a fõhõsnõnek a kistestvére
offtopic
ildimix 2015 febr. 05. - 19:41:58
(22/721)
Rebeca ebben a részben kimutatta a foga fehérjét. Jól beolvasott Adriananak. Szegény gyerek nem irigylem, ha õ fogja nevelni. A nõvére hasában gyûlölte akkor hogyan fog vele bánni ha neveli?

Szerintem a telefonszámot sem adta volna oda a nõnek amit Alonso diktált.

Sajnálom, hogy Adriana ilyen hamar kilép a sorozatból. Várom a folytatást.