malvinkicska 2015 febr. 05. - 14:14:45
(21/721)
Igazán rendes tõled, hogy szakitol idõt, hogy aki nem olyan jártas, mint te az is tudjon meg dolgokat.
Még egyszer nagyon köszönöm.
7/10
suxel 2015 febr. 05. - 13:56:28 7/10
(20/721)
SPOILER SPOILER!

Clara fel fog bukkanni majd a jövõben is, de nem lesz mindvégig jelen a sorozat.
Nazario és Trini viszont itt lesznek 24 év múlva is, aki látta a Bûnös vágyak címû sorozatot, na az õ karaktereik Lucionak és Blancanak feleltethetõek meg. Aki látta emlékezhet, hogy õk Elisa keresztszülei voltak, öregek voltak és nekik sem volt gyerekük.
7/10
suxel 2015 febr. 05. - 13:51:57 7/10
(19/721)
offtopic
ildimix 2015 febr. 05. - 09:38:38
(18/721)
Clarát 1 sunyi alaknak tartom miért nem mondta meg Adrianának, hogy a barátjának kell a pénz? Szerintem õ benne lesz 24 rész múlva is, de az idõs házaspár Alfonzo munkatársa ott lesz még? Én már várom az ugrást. Of: nekem a szerelem ajándékba nem jön be nem szerettem a vadangyalt csacskaangyalt sem. on.

Várom ennek a sorozatnak a folytatását!
malvinkicska 2015 febr. 05. - 07:35:19
(17/721)
A két rész láttán már találó a cím, Rebeca maga a meg testesült ördög, sok benne a fiatal színész akik nekem semmit nem mondanak.
7/10
suxel 2015 febr. 04. - 22:53:07 7/10 Előzmény Mizsitimi
(16/721)
OFF

Én is így vagyok a mexikói komédiákkal, nekem nagyon erõltetett az a humor. Ezért nem szerettem az Amit a szív diktált sem. Silvia bámulatraméltó benne, de semmi több.
7/10
suxel 2015 febr. 04. - 22:50:11 7/10 Előzmény ildimix
(15/721)
Szia!

Nagyjából ismerem a történetet, de vannak azért homályos foltjaim rendesen a mellékszereplõkkel, így ha más nem áttekerem hétvégente majd a heti történéseket. Mégha nem is a legkedvencebb sorozatom, annak ellenére értelmesnek találom a Macskák és Maricruzok után nagyon is Mizsitimihez híven.
Nagy moslékság volt Rebecatól, hogy elszerette Magdalena pasiját, ha már õ boldogtalan más se legyen boldog alapon.



SPOILER SPOILER SPOILER
A múltidézõ részek a héten lezárulnak, jön az idõugrás, a jövõ héten 24 évvel késõbb lesz már.
És igen, jól sejted, Ruperto csak érdekbõl van Claraval.
malvinkicska 2015 febr. 04. - 12:03:06
(14/721)
A szerelem ajándékba még nem tudtam bele nézni, pedig Silviat nagyon szép és tehetséges, színésznõnek tartom, majd belenézek. Abban igazad van ebbõl a macska féle sorozatokból már elég, én 2 rész után nem nézem. A Telmundos sorozatok is nem olyanok, mint régen csak az elme bajokon lovagolnak, egyszerûen nem értem ennyire nem tudnak valami normális témát feldolgozni. Az RTL2-õn is sok új sorozat várható vajon mennyit fog érni, ami jó volt török levette a TV2. A szenvedély Sz Sz eddig még jól kezdõdött ha nem jön be talonba rakom.
Mizsitimi 2015 febr. 04. - 11:44:49
(13/721)
Én is még csak az elsõ részt láttam, mert ebben az idõsávban megy a vacsiztatás, fürdetés nálunk, 2 apró gyerek mellett nem tudok este leülni sorikat nézni! A háttér tv-zést meg nem szeretem, fõleg, ha új sorozatról van szó!
Szóval......nekem is bejön, végre nem egy Maricruz/ Macska kategóriájú filmecske!

Off
Néztem a Szerelem ajándékba-t is, annyira nem fogott meg mint ez, de adok neki még esélyt. Valahogy nekem a telenovella nem jön be komédia formában! Ezért utáltam a Vad Angyalt, a Csacska Angyalt és hasonszõrû társait is!
Off vége
malvinkicska 2015 febr. 04. - 11:38:13
(12/721)
Képzeld valaki el kezdte felrakni online az elsõ részt már láttam jót ígér, tudod a sorozat gonosz nélkül nem ér semmit itt Rebeca az, az ilyenektõl színesebb néha.
offtopic
ildimix 2015 febr. 04. - 09:45:07
(11/721)
Sziasztok!

Nekem tetszik a sorozat egyenlõre. Rebeca 1 álszent kígyó jól tönkretette Magdaléna esküvõjét. Szerintem Adriana lassan rájött, hogy Magdalénának igaza volt Rebeca 1 gonosz nõ. Sajnáltam, amikor letépte a kiságy fölött a csengõket. Várom a film folytatását. A szobalányt is sajnálom a barátja szerintem csak kihasználja a pénzre van szüksége.

Valaki nézi rajtam kívül a sorozatot? Ha igen mi a véleményetek? Suxel köszönjük az értékes tájékoztatót.
malvinkicska 2015 febr. 02. - 15:52:39
(10/721)
Köszi ,hogy mind ezeket megosztottad velünk , ha felrakják valahova akkor biztos megnézem, mert az RTL szerintem nem nagyon veszi meg a jó ütõs sorozatokat, de majd látjuk.
7/10
suxel 2015 febr. 02. - 14:32:51 7/10
(9/721)
Egy kicsit mas velemeny tolem, de most megprobalom tekerve kovetni.

Color: a borzalmas címeket követõen felkeltették a promók és történet is az érdeklõdésem, automatikusan megkapta az elsõ 20 rész részletes megnézését tõlem. Húsz rész után azonban suhintott a kasza, nem volt ez rossz, csak nekem nem elég jó. Ami pozitívum: a hiteles játék nálam a színészektõl, amin valószínûleg sokat javított a súgógép nélkülözése is, a tökéletes kémia a fõhõsök között, Ximena Romo felfedezése (imádom), Claudia Ramirez visszacsábítása, végre Esmeralda Pimentel fõhõsnõ lett, akiben korszakának egyik legjobbját látom és a finálé a fõgonoszok bûnhõdésével. Ami nem tetszett: szerintem túlságosa lassan haladt a történet. Blanco – Pena sorozatoknak nem kellene 100 rész fölé menni, bár anno a Mi Pecado úgyis ütött, de itt már a 120 a visszájára fordult. A másik pedig Helena Rojo karaktere, õ mindent kihozott belõle, de ez az anyakarakter hol van Daniela Romohoz, Angelica Aragonhoz, Daniela Castrohoz, vagy Yolanda Cianihoz képest, itt az írók nem brillíroztak annyira. Nekem ezért csak 10/7 a sorozat.
7/10
suxel 2015 febr. 02. - 14:27:03 7/10
(8/721)
MarcoPolo ertekelese a sorozatrol. Forras: Televisa hirblog

Miután Roberto Gómez Fernández nem csak az idõsávot, de a kinézett fõhõsnõt, Esmeralda Pimentelt is elhappolta hajdani partnere, Giselle González elõl, a telenovellarajongó közösség némileg szkeptikusan várta az idei év elsõ új sorozatát, pláne, hogy a Cuahtémoc Blanco és María del Carmen Peña által jegyzett történet a szinopszis alapján inkább tûnt az írópáros korábbi kultikus sorozataiból (Cadenas de amargura, Ángela, Cañaveral) készült best of-válogatásnak, mintsem önálló lábakon álló sztorinak. Hamar kiderült aztán, hogy a producer meglepõen nagy tudatossággal nyúlt a történethez: a sztárkultuszt sutba dobva választott sokszor ismeretlen, de valóban tehetséges színészeket a szerepekre, nagy mûgonddal ügyelve arra például, hogy a novella elsõ etapjának színészei hasonlítsanak karakterük idõsebb kori megfelelõire (ilyen profi megfeleltetéseket talán még soha nem láttunk Televisa-berkekben), és a súgógépet is számûzte a színészi hitelesség érdekében. Az eredmény: egy minden szempontból kielégítõ, az íróktól megszokott módon fordulatos, a sablonokat újszerû módon alkalmazó, vérbõ melodráma, amibõl hiányzik a rózsanovellák röhejes meseszerûsége, de megvan benne az emberi érzelmek végletekig hû ábrázolása, amiért sokan annyira szeretünk telenovellát nézni.

Kiemelkedõ alakítások: mindenképp érdemes megemlíteni a Blanco-sorozatokból sosem hiányzó két emblematikus nõi negatív figurát, a már-már bántóan pofátlan és promiszkuis, csak a lánya miatt meg-megingó Claudia Ramírezt (Rebeca) és a flegmaságában is bájos Helena Rojót (Milagros), mindketten hatalmas alakítással tették fel magukat ismét a klasszikus stílusú történetek térképére. A többiek közül a meglepõen hiteles fõgenyót alakító Moisés Arismendi és a pökhendi Ximena Romo játékát emelném ki, annak pedig különösen örültem, hogy Luis Gatica, Ariadne Díaz és Michelle Renaud is kifejezetten jól mutattak a maguk kis epizódszerepében.

Fogadtatás, nézettség: a mexikóiak kezdetben nehezen találtak rá a sztorira (mégiscsak javarészt ismeretlen arcokkal találkoztak benne), de a kritikai siker és a pozitív kommentek a nyárra egész szép nézõi bázist hoztak össze a novellának. Olyannyira, hogy a sorozat végül elõdje, a De que te quiero te quiero nézettségét is felülmúlva feltornázta magát az örökranglistán a második helyre, közvetlenül a Teresa mögé.

Megvásárlási esélyek: 40% – sajnos a mai viszonyok között itthon nincs különösebb szükség egy hasonló stílusú novellára, de ha bármelyik csatornának megtetszik valamiért, szerintem egyikünk sem fog ellenkezni.

Értékelés: 10/8 (a történetbõl a producer és a színészek is kihozták a maximumot, egyedül csak amiatt bánkódom, hogy az írók nem mernek újítani, mert hiába a sok-sok ütõs fordulat, ha ezeket máshol már mind láttuk, mert így ez csak egy rendkívül minõségi fõhajtás marad a korábbi, valóban klasszikus történetek elõtt, de õ maga sajnos nem fog azzá válni)
offtopic
ildimix 2015 febr. 01. - 15:13:59
(7/721)
Suxel köszi a sok infót a filmmel kapcsolatban.

Bele fogok nézni a sorozatokba, szerintem a 19 00-kor leadott nem lesz a kedvencem, de elõre inkább nem mondok semmit.

A 120 rész aránylag elfogadható hossz.
7/10
suxel 2015 jan. 27. - 18:50:52 7/10
(6/721)
Szia Ildi!

A szenvedély száz színe 121 részes sorozat.
A Szerelem ajándékba pedig 176 részes.

Próbáld be õket és eldöntöd, hogy tetszenek max útközben kiszállsz és annyi :D
offtopic
ildimix 2015 jan. 27. - 18:32:23 Előzmény suxel
(5/721)
Sziasztok!

Suxel az idõpont elég jó. Hány részes a sorozat?

Ha nem túl hosszú akkor belenézek.
7/10
suxel 2015 jan. 20. - 03:06:13 7/10
(4/721)
https://www.youtube.com/watch?v=4-ZRBttKUZE --> Itt pedig a fõcímet lehet megnézni.
7/10
suxel 2015 jan. 19. - 15:50:48 7/10
(3/721)
A sorozat mexikói promóvideói fordításokkal egy videóban.
https://www.youtube.com/watch?v=lQZBlOdNy9U
A fordítások MarcoPolotól vannak a https://televisahirblog.wordpress.com/ oldalról.

Kezdés: Ferbruár 2: 18:00, Story5

1, Szenvedélyek, amelyeket eltitkolunk…, amelyeket tilos éreznünk…, amelyeket nem vallhatunk be…, amelyek erõszakosak.
2,
- Ugyanolyan, mint õ! Gyûlölöm!
– Az életben csak egyszer szeretünk igazán.
– Ha neked nem jut a szerelembõl, vedd el mástól!
– Bármennyi év is telt el, nem tudtam elfeledni…
– Az egyedüli dolog, amire vágyom, az a bosszú.
– Soha többé nem ejtek egy könnycseppet sem a szerelem miatt!
3,
Van valami, amely erõsebb bármilyen érzelemnél…
– Mit mûvelsz a húgod férjének a holmijaival?
– Te egy szót sem szólhatsz senkinek!
– Gyere vissza hamar!
– Hadd vigyázzak rád és a kislányodra!
– Ha én nem lehettem boldog, senki más sem lesz az!
4,
Szenvedélyek, melyek ölnek…
– Ne hagyj el! Szeretlek!
– Ne könyörögj! Szánalmas vagy!
…és melyek felébresztik a bosszúvágyat.
– Mit akarsz csinálni? Hova akarsz menni?
– Megkeresem azt a nõt, aki felelõs a testvérem haláláért. És tudom, hol találom meg!
5,
Vannak árulások,…
– Szombaton lesz az esküvõm a nõvéreddel!
…melyek képesek összetörni bármilyen álmot.
– De csak ha én megengedem!
– Miért, nénikém, miért ültetett fel?
6,
Szenvedélyek, melyek fájnak…
– Bocsáss meg, testvérem. Bosszút akarok rajta állni, de szeretem õt!
Szenvedélyek, melyek összezavarnak…
– És ha õ is átver?
– Nem minden férfi egyforma, kincsem.
Szenvedélyek, melyek ellen nem tudsz küzdeni…
– Esküdj meg, hogy te nem érzed ugyanezt!
– Eskü…
7,
Rögeszmés szenvedélyek…
– Hogyhogy szakítsunk? Miért fújod le az esküvõt?
Mérgezõ szenvedélyek…
– A bátyád megölte magát! És te hol voltál?! Miért nem vigyáztál rá?
Romboló szenvedélyek…
– Nézd, anya! A férfival van, akit szeretek!
– Nyugodj meg, szívem! Nem csak te szereted…
7/10
suxel 2015 jan. 17. - 20:31:36 7/10
(2/721)
Történet:

A sorozat Pueblában játszódik, ahol a három Murillo nõvérnek az életével találkozik a nézõ: Adriana (Ariadne Diaz) a legidõsebb, már férjhez ment Alonso Gaxiolahoz (Horacio Pancheri), Rebeca (Michelle Renaud), a legfiatalabb, mindenki szemében egy igazi angyalként tündököl, miközben a középsõ nõvér Magdalena (Ana Isabel Torre)tudja, hogy valójában a sógorába szerelmes, Alonsoba. Miután a lányok szülei meghaltak és Adriana férjhez ment Alonsohoz, - akinek cserépgyára van a városban - Adrianáékkal maradtak közös házban. Alonso és Adriana békés házasságban élnek, ahol minden csodálatosnak tûnik, mivel nem veszik észre Rebeca valódi személyiségét, aki valójában egy szeszélyes és zavarodott nõ, viszont elég intelligens, hogy az angyali arcát mutassa mindenki felé viszont Magdalenat nehéz megtéveszteni. Rebeca mindig is irigykedett Adrianara, s ez még inkább a tetõfokára hág, amikor megtudja, hogy nõvére gyereket vár. Mindeközben Magdalenat egy tragédia éri, mivel az esküvõje napján faképnél hagyja a võlegénye, nem is sejtve, hogy ehhez is valójában Rebecanak van köze. Magdalena annyira magába zuhan, hogy úgy dönt az apácák között vállal munkát egy kolostorban. Alonso és Adriana sorsa is megpecsételõdik egy végzetes baleset során, melyben szintén nagy szerepe van Rebecanak, az orvosok csak a kislányát tudják megmenteni. A tragédia után Alonso egyetlen vigasza a kislánya, Lucia lesz, Rebeca pedig kihasználja a helyzetet, s eléri, hogy feleségül vegye. A történet 24 év múlva folytatódik, s Rebeca (Claudia Ramirez) ekkora a külvilág számára Lucia (Esmeralda Pimentel) igazi anyjává a világ legjobb feleségévé, és egy igazi dámává lesz. Rebecanak is született egy lánya Alonsotol (Rene Strickler), õ Nora (Ximena Romo), aki anyja tulajdonságait viseli magán: frivol, szeszélyes és manipulatív. Rebeca a tökéletesre alakított külképpel szemben tele van frusztrációval, tudván, hogy a szerelme soha nem lesz teljes Alonsoval, mivel nem feledte el a férfi Adrianat. Hogy a magányát oldja szeretõkkel vigasztalódik, ám amikor a soron következõt Federicot (Alfonso Dosal)megalázza, õ öngyilkos lesz. Rebeca mindeközben folytatni kívánja az életét, mintha mi sem történt volna, hiszen halott testvére nevén mutatkozott be a férfinak, viszont nem számol vele, hogy az elhunyt testvére, Marcelo (Erick Elias) a végére akar járni, mi vezetett ahhoz, hogy Federico pisztolyt ragadott. Marcelo a nyomok alapján Pueblába megyen, hogy bosszút álljon, s nem tart túlságosan sokáig kiderítenie a Gaxiola Murillo családban meghúzódó titkokat. A bosszúvágya, s anyjának, Milagrosnak (Helena Rojo) tett ígérete hajtja, és itt ismeri meg és szeret bele Luciaba is, aki elõször ellenségesen fogadja, mivel hasonlóan Magdalenahoz (Eugenia Cauduro) õt is felültetik az oltárnál, késõbb azonban fokozatosan a bizalmába fogadja a férfit.