1/10
napraforgó 2013 febr. 15. - 20:03:00 1/10 Előzmény suxel
(97/477)
Hát egy építészt csak helyettesíthet egy pék meg két segédmunkás, nemde?
4/10
suxel 2013 febr. 15. - 19:51:08 4/10 Előzmény napraforgó
(96/477)
Zene: kitûnõ!!! :) :) Meghallgattam ma elég sokszor.
Atléta: hát volt rajta egy zöld felsõ (szerintem ing akart lenni) is, de nem volt összegombolva, de mintha villant volna hasizom is. Talán, de nem biztos, annyira a képernyõt nem figyeltem, csak néha-néha felnéztem.
1/10
napraforgó 2013 febr. 15. - 19:47:22 1/10
(95/477)
Köszi az összefoglalót!

A legjobb a sorozatban a fõcímzene, meg amikor a bárban szól a tüzes latin zene. A csinos táncoslányok is jók, nekem hiába mutogatja Cimarro az izmait, nem hat meg vele. Gondolom ma is csak atlétatrikót viselt, szegénynek összedobhatnánk egy ingre valót.
(Olcsóbb lenne, mint Isaura felszabadítására, vagy Esmeralda szemmûtétjére gyûjteni....)
1/10
napraforgó 2013 febr. 15. - 19:42:16 1/10
(94/477)
Szerintem is csak eztán fog kezdõdni az igazi történet, nyilván azzal, hogy beállnak melózni Elizondóékhoz a kirúgott munkások helyett. Itt még nyilván az elõzmények bemutatása folyik, de csinálhatták volna ügyesebben.
Én alighanem úgy csináltam volna meg, hogy csak elmeséltetem az egyik szereplõvel Libia halálának körülményeit. Így bemutatva elég röhejes volt az öregember meg a kamaszlány szerelmi históriája. És így meg lehetett volna spórolni azt a sok ordibálást és hisztérikus zokogást is.
4/10
suxel 2013 febr. 15. - 19:40:36 4/10
(93/477)
Kb:
- Norma, Fernando, Gabriela elmentek Floridába. Meg nem mondom miért mentek, de a lényeg, hogy Normat kötelezte Gabriela, nem akarta itt hagyni a másik két lánnyal, mert lázadó jellem. Õ meg ment férjestül.
- A fiúk elmentek a birtokra, a kicsi nem akart annyira, de végül velük tartott nehogy hülyeséget csináljon a két idõsebb. Jimenaval meg Saritaval már volt rövid kontakt, de azok mentek tovább a központba.
- Evaval találkoztak, Juan még fegyvert is fogott rá, de majd mikor lenyugodtak a kedélyek beszélgettek a házvezetõnõvel. Közvetlen felelõsnek Gabrielat nevezte meg. S mikor elmentek a fiúk, akkor mondta, hogy a fiúk segítségével fog bosszút állni az úrnõn, úgyhogy valamit Gabrielanak a múltban el kellett követnie Eva ellen, hogy így utálja.
- Az építész, aki ment dolgozni Eva elküldte, hogy a nagysága elutazott Európába sokáig nem jön vissza. A 3 erõs fiút akarja egyébként. Cimarro kollega meg felvitte az öreget az ölében az emeletre. Így az öreg is megismerkedett velük, azt mondta fenn magában, hogy jó fiúknak látja õket. Eva az öregnek is beadta az építész mesét.
- A kicsi fiú volt a rész elején a bárban, ahol össze akart feküdni Rosarioval, de az ellenállt. Majd a legvégén megint ott volt, és összeszólalkozásba keveredett egy vén fószerrel a fiú. Az erõsen középkorú férfi elõször szembe öntötte egy kancsó akármivel, majd széttört rajta egy széket. A szöszi fiú meg ott nyöszörgött, a táncos-énekesnõ istápolgatta.
1/10
napraforgó 2013 febr. 15. - 19:09:55 1/10
(92/477)
A mai részt nem láttam, de akkor nem kár érte.
4/10
suxel 2013 febr. 15. - 19:05:26 4/10
(91/477)
A mai rész dögunalmas volt. :S :S
offtopic
ildimix 2013 febr. 15. - 17:32:13
(90/477)
Suxel köszi a gyors választ.

Még nézek belõle pár részt, de nem hiszem, hogy a kedvenc sorozatom lesz.

Üdv: Ildimix
4/10
suxel 2013 febr. 15. - 15:04:34 4/10
(89/477)
A hullát a partra mosta a víz, a fiúknak meg szóltak, hogy a rendõrség kéri, hogy azonosítsák, hogy Libia-e vagy sem a halott lány.
offtopic
ildimix 2013 febr. 15. - 14:59:16
(88/477)
Sziasztok!

A tegnapi rész elejét nem láttam. A testvérek hogy jöttek rá, hogy öngyilkos lett a testvérük látták esetleg leugrani a hídról?

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2013 febr. 15. - 14:34:00 Előzmény napraforgó
(87/477)
Of: a közértes sorozatnak ha jól emlékszem nõk a pult mögött volt a címe. of vége
4/10
suxel 2013 febr. 15. - 14:33:26 4/10
(86/477)
Na akkor a nagy erkölcscsõsz anya sem semmi, õ meg szemet vetne a saját lánya férjére. :D Tegnap a 'papát elvitetjük a házból' jelenet nekem kimaradt, odébbálltam, mert már untam a nagy hepciákat. :D
3/10
sorozatkedvelõ 2013 febr. 15. - 13:44:40 3/10
(85/477)
bízom benne,hogy nem csak ordibálás lesz,úgy gondolom,hogy az események csak most kezdõdnek igazán. Vagy lehet,hogy tévedek?
1/10
southwind 2013 febr. 15. - 12:58:21 1/10
(84/477)
hát nem tudom... inkább az idegesítõ kategóriába tartozik ez a sorozat, én spec. lemondok róla. Túl sok benne az ordibálás, én meg ezt nem szeretem, mi csendesen de, nem unalmasan élünk, én úgy vagyok ezzel , ha mi nem ordítunk az otthonomban, akkor egy fantázia szereplõ se tegye... :)délután ajánlom a youtubos filmeket, mert a többi csatornán is csak balhés mûsorok vannak családi botrányok meghasonlók... persze biztos van aki csípi azokat, csak nekem már tele van a hócipõk az igazi idiótákkal is, és még akkor a magam szórakoztatására is azt nézzem?
1/10
napraforgó 2013 febr. 15. - 11:52:50 1/10
(83/477)
Mondjuk amúgy sem értem ezt - nem jobb a papát otthon, lakat alatt tartani? ha elviszik egy otthonba és ott mindenkinek dumál, hát rosszabb a helyzet...
1/10
napraforgó 2013 febr. 15. - 11:51:31 1/10
(82/477)
Hát mivel én háttal a TV-nek "néztem", a számítógép elõtt, így nem láttam ezt a jelenetet, szóval ehhez nem tudok hozzászólni... Lehet, hogy anyu is szereti a fiatal husit???
3/10
sorozatkedvelõ 2013 febr. 15. - 08:05:52 3/10
(81/477)
Gabriela azért akarja elvitetni az apját,mert olyanokat tud,mond,ami zavarja a lányát.Változatlanul nem értem,hogy Gabriela hálószobájába,köntösben csak úgy besétál a võ.Cimaro haja engem is zavar,de biztosan ebben van az "ereje"
1/10
napraforgó 2013 febr. 15. - 04:06:19 1/10
(80/477)
Én már csak félszemmel néztem, félfüllel hallgattam, a zokogós, ordibálós részeknél az agyam egyszerûen kikapcsolt. A nagy, patetikus érzelemkitörések nekem inkább nevetségessé tették az egészet, mintsemhogy együttérzésre indítottak volna.

Micsoda jelenet volt, amikor Gabriela el akarta vitetni az apját valami szeretetotthonba! Azért nem furcsa, hogy egy akkora marha nagy birtokon "nem fér el" egy tolószékbe kényszerült öregember, aki szellemileg amúgy teljesen ép. Ha a fizikai állapota miatt ápolónõ kellene mellé, egy gazdag család azt is meg tudná fizetni.
Itt vajon Gabriela gonoszságát, erõszakosságát akarták demonstrálni?

A legkisebb fiú (talán Franco a neve?) szeme tényleg elég szép kék, de a szemöldökére ráférne egy igazítás. A haja meg katasztrofális, ha le van zselézve.
Nevetséges volt látni, hogy Mario Cimarro frissen bodorított hajjal zokogott. Nincs kifogásom a férfiak hosszú haja iránt (kosztümös sorozatban követelmény is), de az õ mû-kócossága valahogy idegesítõ.
4/10
suxel 2013 febr. 14. - 20:07:56 4/10
(79/477)
Ha hiszed, ha nem...de nekem a szemei nem tûntek fel...Norma nagyon szép lány, de nekem valamiért az kellene, akinek F. Nagy Erika a hangja, talán a középsõ.
4 rész után sem tudom sem a fiúknál, sem a lányoknál, hogy ki-ki a két kisebbik. Mikor látom õket nekem ez ugrik be: Juan, Zoli, Tomi...és Norma, Erika, Ili. :D :D Szinkronhangok alapján azonosítom õket. Pedig a két lány tényleg nem hasonlít, a fiúk viszont inkább.
3/10
sorozatkedvelõ 2013 febr. 14. - 19:25:10 3/10
(78/477)
Csak a világító kék szemét látom,te nagyon jól megfigyeled a szereplõket.Ma azt én is láttam ,amikor Juan rugdosta a berendezést,az egyik ládába beleakadt a lába,nagyon drámai kellett volna,hogy legyen a jelenet"a testvért elvesztõk dühe",de emiatt a malõr miatt nevettem.