suxel 2011 máj. 09. - 01:54:21
(47/207)
Tök jó, hogy benne van Marcelo Cordoba alias Hernan, viszont itt nem vagyok kibékülve a szinkronhangjával, én egy kicsit mélyebbet képzeltem el neki ide, ugyanakkor nem a Robertoet, mint a kettõs játszmában. Ott eltalálták neki a hangot: megy a karakteréhez, de szerintem itt nem telitalálat. Mondjuk megszoktam már így is egy rész után, de lehettek volna választékosabbak is.
suxel 2011 máj. 06. - 11:09:59 Előzmény édesmaya
(46/207)
Bocsi ha félre értettél valamit. De észrevehetõ, hogy én ebben a topicban ritkán fordulok meg, mert nem szoktam nézni csak ha van idõm. Ritkáén tekintek be ide, s még csak most láttam, mit kérdeztél. Így most válaszoltam.
suxel 2011 máj. 06. - 11:06:22 Előzmény édesmaya
(45/207)
Manuel Landeta: Leon Parra. A két csajnak az apja, asszem õ az egyik fõgonosz. A rubi óta kimondottan szeretem, sõt tök jó, hogy itt is Jakab Csaba a hangja.
Juan Ferrara: Estrellanak az apja. Nem tom mi itt a sorozatban a neve., talán Giullermo. Én õt most a LFDD-ben nézem spanyolul, és abban egy mondjuk fõgonoszt alakít. Ebben a szerepkörében szerettem meg, s már itt is kedvelem, de mindenesetre a negatívat nagyon jól hozza, s szerintem ebben pozitívként sem rossz.
Mariana Seoane: Oriana. Õt a Rebeca óta szeretem, csak azt a sorit meg nehéz elviselnem a marslakó szinkron miatt. Meg szerintem egy szép nõ.
Zuria Vega: Itt láttam elõször. Elsõ részekben nem volt szimpi, de aztán átment kis bájosba. Most lesz majd egy széria sorozata 30 részes El Equipo néven fog futni. Egy ilyen rendõrörsös évados sorozat. A 4 rendõr közül õ lesz az egyik fõszereplõ, ilyen krimiféleségre kell majd számítani. Ha sikerül akkor lesz több évad, természetesen Mexikóban fog még csak most kezdõdni.
Vettem, hogy nem nekem szóltak az utolsó sorok. Én szerintem egy nézhetõ sorozatról van szó. Hát Lartilleux munkásságát nem szoktam sokra értékelni. Nem a kedvenc rendezõm, de az alapján a pár rész alapján tudom azt mondani, hogy szerintem van benne kurázsi.
10/10
édesmaya 2011 máj. 05. - 21:32:02 10/10 Előzmény édesmaya
(44/207)
Szia, köszi, de mindenkit megkerestem a neten, és már tisztában vagyok a színészekkel.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 05. - 11:59:48
(43/207)
off. Nem vagyok megbántva,de aligha volt félreérthetõ amit írtál,de ezzel vége.off
10/10
édesmaya 2011 máj. 05. - 10:47:32 10/10
(42/207)
Látom, sikerült félreértened kedves. Nem is céloztam rá, hogy bárkinek el kellene hagynia a fórumot. Nézd, én már több helyen is fórumozok, de így még nem értettek félre. Mindíg hozzá is tettem,hogy nem akarlak bántani, és azt komolyan is gondoltam. Bocsika.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 05. - 09:24:51
(41/207)
off.Nekem ez a véleményem,neked az. Azért, mert neked az én véleményem nem tetszik nem hagyom el a fórumot,a kedvedért.off.
10/10
édesmaya 2011 máj. 05. - 08:51:30 10/10
(40/207)
Szia, megint csak nem bántásnak szánom, de szerintem ha szinte mindennap új dolog van a soriban, akkor mégsem pörgõs?

Rövid idõn belül - 1 hét - mi minden történt benne? Volt a nagy vihar, meghalt az a szõke fiú, kivetette a tenger Koral testét, Antonióval majdnem összejöttek, aztán el lett zavarva Koral, majd felgyújtották Antonio házát, megmenekültek mindannyian, hála égnek.
Koral nem akarja megismerni a saját apját (mert az szegény - szerintem!)
Közben Estrella körül sem áll az élet ugye, jobb beosztást kapott, sokat tanul, egyre közelebbi a kapcsolata a dokival,anyukája gyógyul, már nem fél a megerõszakolójától. Visszamegy látogatóba a falujába,és nem fél a szemét Leon Parrától, szembeszáll vele elég merészen. Aztán Esperanzát mégis elveszi a szerelme, gyönyörû esküvõt rittyentenek nekik a falusiak! Mi kell még, hogy pörgõsebb legyen? Szerintem eléggé az.
Meg ha belegondolunk, a helyszín egy kicsi, egyszerû halászfalu, az események kik körül foroghatnak, ha nem az õ életük körül?
Én nagyon szeretem ezt a sorit. Estrella-Marina meg ilyennek van megálmodva az írójától. Elgondolkodtam már rajta, hogy bizony sajnos nem sok fordulhat elõ a valóságban hasonló kislány.
10/10
édesmaya 2011 máj. 05. - 08:35:59 10/10
(39/207)
Szia Suxel!

Lécci írd meg, kik azok a színészek a soriban,akiket említettél!
Estrellát még milyen filmben vagy soriban lehet látni?
Én nem tartom "nem pörgõsnek" a filmet, hisz szinte mindennap új dolog történik benne.
Mi lehetne benne más, ami pörgõsebbé tenné? Ez ilyen , így van kitalálva,kissé lájtosabb, mint egyéb "mozgósabb" sorozatok. Dehát így is lehet szeretni.
Annyi sori megy az tv adókon, ha ez nem tetszik, másikat kell nézni. Nem igaz? Ezt most ne vedd magadra, nem neked szól.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 05. - 06:40:28
(38/207)
Saját véleményünk csak lehet,és le is írhatjuk ,úgy gondolom!
Cimarro-nak is volt már ennél jobb alakítása is.
Lehetne sokkal pörgõbb a sorozat.
suxel 2011 máj. 05. - 01:45:28
(37/207)
Na lehet kicsit félreérthetõ volt: tehát a szépség nem minden, mégis van benne valami bájos, kis eredeti. Meg végre nem ugyanazokat a fõhõsnõket kell látni. Én örülök neki, hogy õ a fõszereplõ. Viszont Mario Cimarroval nem vagyok kibékülve. :S
suxel 2011 máj. 05. - 01:42:52
(36/207)
Na ebbe a soriba csak ritkán nézek bele, mert szörnyû idõpontban van illetve jelenleg is sokat nézek és nem fér bele a keretbe. Pedig itt van nekem benne Manuel Landeta, Juan Ferrara, Mariana Seoane, és még Zuria Vega is. Ha majd egyszer kevesebbet nézek akkor lehet elkezdem ezt is. Annyit fûzök hozzá, hogy szerintem sem a legszebb színésznõ. De valamiért kedvelem, s ez feledteti velem, hogy a szépség nem minden. Szerintem is jól alakítja Estrellitat, és egészen szerethetõ az alapján, amit eddig láttam belõle. Mindenesetre sokkal jobban kedvelem, mint pl: a Mindörökké szerelemben egy csáré Aurorat.
10/10
édesmaya 2011 máj. 04. - 20:58:35 10/10 Előzmény Bözsemama
(35/207)
Talán csak nem az aranyhal? Mert azért nagyon jó lány a szerepe szerint! Azért meg, ha még tapasztalatlan színésznõ, még nem kéne lesajnálni!
Egyáltalán nem játszik rosszul.
1/10
Bözsemama 2011 máj. 02. - 21:13:56 1/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(34/207)
Nekem mindig a hal jut eszembe, ha látom.
BEN1986 2011 ápr. 26. - 19:14:15 Előzmény p.monicica
(33/207)
A sorozatot csak nézem, a teljes sorozat magyar nyelven egynelõre nem elérhetõ a neten, hisz folyamatosan szinkronizálják az epizódokat. Én nézem a tv-ben, de eredetiben fogom megvásárolni.

Ami Zuria Vegát, a fõszereplõt illeti véleményem szerint túl fiatal Mario Cimarrohoz, de kedvelem. Olyan ártatlan kislány.
10/10
édesmaya 2011 ápr. 26. - 08:34:19 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(32/207)
Jó tanács, ne sértõdj meg, akkor ne nézd! Én legalábbis nem tölteném vele az idõmet, ha valami ennyire nem tetszik.
p.monicica 2011 ápr. 25. - 12:21:47 Előzmény BEN1986
(31/207)
Szia tudnál nekem segíteni hogyan lehet letölteni vagy megvenni az egész sorozatot magyar nyelven?Elõre is köszönöm.
sorozatkedvelõ 2011 ápr. 22. - 16:11:25
(30/207)
Most ezzel nem nyerem el a rajongók szimpátiáját,de a fõszereplõ színésznõ nekem nem tetszik,se a kinézete,sem a karakter,akit alakít.
BEN1986 2011 ápr. 17. - 22:51:31 Előzmény édesmaya
(29/207)
Most Casilda kórházban van és a fõorvos kezdi megkedvelni Estrelitát. Victor Manuel meg kiadta Oriana útját. A csaj arcán elnevettem magam.
BEN1986 2011 ápr. 17. - 22:50:21
(28/207)
A DVD spanyolul jelenik meg. Már az ebay-en láttam. Persze kiadja majd a Vivendi is.