netticicaadacs 2012 márc. 08. - 09:23:56
(2182/2362)
Mindenki azzal jön,hogy az összeköltözés után Lamia egy alaptalan vád alapján hagyta ott Kenant.Arra senki nem emlékszik,hogy a vád alaptalansága nem a fickón múlott? Ez valahogy õ is elfelejtette. Rohanjon most is Cavidad-ho!!!!!!!!!Õ való hozzá.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 08. - 08:46:47 10/10
(2181/2362)
Ez még idetartozik, bocsi, hogy lemaradt!
És ha valakit megbántottam, kérem bocsánatát, de a hév elragadott és egy bika - mert én az vagyok - mindig elhamarkodottan beszél, aztán megbánja!!
Sok boldogságot minden hölgynek!!
http://youtu.be/Vr0uOwyQI8A
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 08. - 06:52:57 10/10
(2180/2362)
Minden kedves hölgy fórumozónak sok boldogságot kívánok a nemzetközi nõnap alkalmából!
Kár, hogy pont ma van vége ennek a remek - megkockáztatom az eddigi legjobb és legszebb - sorozatnak, de ilyen az élet!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 08. - 06:44:22 10/10 Előzmény Istanbul
(2179/2362)
Azt ne felejtsed el, hogy Lamia azért csak hat hónap múlva adta be a válókeresetet, mert Cemil addig nem járult hozzá a váláshoz, márpedig - ahogy kivettem a török filmekbõl - ott mindkét fél beleegyezése kell a váláshoz!!!
Azzal sem értek egyet, hogy Lamia hazudott, szerintem nem hazudott, nem is olyan típus, a hazudozás messze áll a jellemétõl! Szerintem inkább a kétségek között vergõdött egész életében, ezért nem tudott igazán szeretni!
A tegnapi résben nagyon nem tetszett, ahogy Lamia fogadta a hírt, hogy Kenan is ott van az esküvõn, azzal reagálta le, hogy visszahozta Meleket! Esze ágában nem volt visszarohanni, hogy láthassa Kenant, de még Melek miatt sem szaladt vissza, nem úgy, mint a mikor megtudta, hogy Cemil is ott van a szigeten!! Ez nagyon csúnya volt szerintem!! És Cemil is nagyon álszent volt a temetõben Leila sírjánál!!! Cemil kimondta a kulcsmondatokat, egy szavamba kerül, hogy visszajöjjön Lamia", "pedig mennyit bûnhõdött miattam" !!!!
Istanbul 2012 márc. 07. - 22:16:20
(2178/2362)
Vegyük a tényeket, az érvek nélküli kijelentések helyett.

A mai részben Kenan nem azt mondta ami történt, hanem fájdalmában önostorozást végzett. Egyszer meg Lamia hibáztatta mindenért magát. Az ilyen monológok nem tények felsorolásai.

Valamint nem Kenan hagyta el a nõket, hanem azok hagyták el Kenant. A szerelmét Kenan rendesen kimutatta Leila és Lamia felé is. Leilát el akarta venni feleségül. Lamiát az elején védte, amikor azt vádolták. Bejárta érte a szigetet, virrasztott mellette a kórházban. Amikor Lamia elhagyta Cemilt Kenan a padlón volt, de szerzett egy szép házat Lamiának és a gyermeknek. Minden munkát elvállalt, hotelban játszott, aztán a büszkeséget félretéve olyan szerzõdéseket teljesített amelyek hátterében Cemil majd Cavidan álltak. Haza repült Lamiához egy éjszakára Dubaiból, csakhogy mellette lehessen a parfümös fogadáson. Hozott Lamiának egy méregdrága nyakéket. Lamia legalább annyit bántotta Kenant, mint Kenan Lamiát. Kenan feltétel nélküli odaadást tanúsított, összeköltözött egy még férjes asszonnyal, felvállalta azt. Kenan már aznap elvált amikor összeköltöztek. Lamia csak hat hónap múlva volt hajlandó beadni a válópert!! Lamia azért hagyta el a közös otthonukat, mert alaptalanul vádolta Kenant, mert nem volt hajlandó megbeszélni a dolgokat Kenannal. Lamia volt az aki nem volt odaadó.

Kenannak fiatal korában folyamatosan azt mondta a pasa, hogy õ egy nincstelen senki és nem engedte meg neki, hogy elvegye Leilát. Kenan ezért akart valaki lenni és lett is! A saját erejébõl elismert hegedûmûvész lett!! Ezért érthetõ, hogy mondta, hogy én vagyok Hüsszein Kenan! Aki ezért követ dob rá, az le tett-e annyit az asztalra saját erejébõl mint õ?
Istanbul 2012 márc. 07. - 21:44:49
(2177/2362)
Nagyon köszönöm!
10/10
antsa10 2012 márc. 07. - 20:31:19 10/10
(2176/2362)
Ha vmi nem tiszta szívesen megírom! :-)
Timike1980 2012 márc. 07. - 20:04:56
(2175/2362)
Majd este megnézem, bár nem tudom, mennyit fogok érteni belõle. De írok, ha láttam. :)
mamucili 2012 márc. 07. - 19:50:29
(2174/2362)
A mai részben Kenan megfogalmazta a lényeget: õ nem tud szeretni, õ egy igazi vesztes. Egyik nõ sem hibáztatható, hogy ki-ki a maga módján nem tudta maga mellett tartani Kenant, Kenan szeret, de közben csak bántani tudja a másikat, a szerelmet nem mutatja ki. A történet folyamán többször is elhangzott, hogy én Hüssein Kenan. Ne csak a másiktól várjuk el, hogy adjon, egy kapcsolat életképességéhez mindkettõ feltétel nélküli odaadására van szükség. Sajnos, hogy Kenan csak most ébred tudatára a hiányosságának, de ezt a filmet ill. regényt így írták meg.
10/10
antsa10 2012 márc. 07. - 19:20:29 10/10
(2173/2362)
Szia!

DEEEEE! Nézed?
Ha igen megírod a véleményed?
Timike1980 2012 márc. 07. - 19:14:04
(2172/2362)
Csak nem holnap lesz az utolsó rész?
PLM 2012 márc. 07. - 19:05:54
(2171/2362)
Burak Hakki 1972 május 23.-án született
Asli Tandogan 1979 április 2.-án született
Yigit Özsener 1972 április 06.-án született.

Egyébként : http://starity.hu/sztarok/yigit-ozsener/
http://starity.hu/sztarok/asli-tandogan/
http://starity.hu/sztarok/burak-hakki/
Istanbul 2012 márc. 07. - 18:57:52
(2170/2362)
Tudja valaki a színészek, Burak, Yigit, Asli születésnapját?
Hol lehet megtalálni? Kíváncsi vagyok a csillagjegyükre. Köszi!
10/10
antsa10 2012 márc. 07. - 17:25:53 10/10
(2169/2362)
Hát igen! Engem is megríkatott, ahogy K az érzéseirõl beszélt!
Nekem hiànyozni fog a sori. Nem láttam még olyan sorit, ami ennyire megfogott volna, mint ez ( még ha utáltam is a szenvedõs részeket)! Szívesen újranézném. Olyan jók voltak a visszaemlékezések az utóbbi pár részben.
Az utolsó 2 rész nem tartozik a kedvenceim közé!
Istanbul 2012 márc. 07. - 17:17:47
(2168/2362)
Lamia ma nagyon csúnyán viselkedett Kenannal. Nekem rossz nézni ezt a jellemtelen nõt.

Kenan önostorozása az erkélyen nagyon szomorú volt. Lelki alkatánál fogva hajlamos magát hibáztatni mások hibáiért is. Mert valójában ez történt: Kenan nagyon szerette Leilát, de a pasa kijelentette, hogy mivel nincstelen, nem veheti el. Kenan elment, hogy legyen valaki, ezt Leiláért tette. De Leila nem várta meg, hanem Cemil menyasszonya lett. Kenan nagyon szerette Lamiát is, de az hazudott és titkolódzott. Amikor kitisztult a kép, elhárult minden akadály, Kenan mindent megtett Lamiáért, Kenannak az élete lett a gyermeke, Lamia alaptalan kétségei és hazug állításai (hogy Kennan szerelme nem jutott el a szájától a szívéig)alapján eldobta a gyermeke apját, esélyt sem adva neki arra, hogy egy normális együttélésben kipróbálják a szerelmüket. Lamia Cemilt választotta.

Összegezve, Cemil mindig azt hitte, hogy Kenan vette el tõle Leilát és Lamiát is. Pedig pont fordítva volt, Cemil vette el Leilát és Lamiát is Kenantól! A két nõ jellemtelen volt, egyik sem tartott ki Kenan mellett. Kenan Leila és Lamia áldozata.
PLM 2012 márc. 07. - 17:04:31
(2167/2362)
Ez tényleg nem volt szép Lamiától ahogyan ma viselkedett, olyan mintha sajnálatból szeretné Cemilt, mert meggyógyult.
Végig sírtam a mai és a tnapi részeket...Számomra annyira dühítõ hogy se Kenan nem beszélt soha tisztán senkinek az érzéseirõl és Lamia sem volt sokszor õszinte. És hogy mennyi mindenki keresztbe tett nekik. Hát hnap itt a vége és még mindig nem szeretem Cemilt, azt hiszem, ez már így marad. Nem baj hnap is sírok egy jót. Ezt a sorozatot soha nem felejtem el. De hiszem hogy képes leszek többször megnézni.
10/10
enichan 2012 márc. 07. - 15:46:34 10/10
(2166/2362)
Igen, én is! :)
zzitt 2012 márc. 07. - 15:11:20
(2165/2362)
Na, mindjárt vége. Pedig ezek az utolsó részek nekem nagyon tetszenek. Elnézném még egy darabig.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 márc. 07. - 14:37:25 10/10
(2164/2362)
Az öreg pontosan olyan volt Kenan visszaemlékezésében, mint Adolf Hitler!!!Gyomorforgató volt, amiket Kenan fejéhez vágott! Sajnos a sorozat elsõ részét nem láttam , csak októbertõl, de Kanannak és Afifének szörnyû sorsa lehetett a pasa házában, Cemil árnyékában!!! Kenan nagyon szépen mondta az erkélyen Afifénak, hogy " mi örök vesztesek vagyunk, " (nem biztos, hogy szó szerint így mondta, de ez a lényege!) Szívszorító volt! És Leila milyen jól megfogalmazta és elmondta Kenannak, mi Kenan igazi baja! Ezt aztán Kenan is elmondta Afifének, de szegény még hogy reménykedik abba, hogy Lamia a végén az Övé lesz!!!
Lamia ma nagyon csúnyán viselkedett, elsõsorban Kenannal!!!
Nafi 2012 márc. 07. - 14:18:32
(2163/2362)
Ezt én is írhattam volna, annyira egyetértek veled. :)