offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 07:06:36
(450/750)
Felnõ?! Házasságról, kapcsolatokról beszélünk.
Ez sem teljesen így mûködik. :))) Azoknak a nõknek, akiknek negatív tapasztalata van, még a testtartásuk is sajátos: keresztbe font láb, comb közé csúsztatott kéz, hajlott hát, lefelé pillantó tekintet, olyanok szegények, mintha örökké fáznának; összehúzzák magukat ülve, a jó öreg, biztonságra emlékeztetõ embriópózba.
Ez, amit írtál, inkább ijedtség, a félelem pedig az ismeretlentõl/bõl is fakad, pont olyan reflexszerû érzelem, mint amikor az ember a sötétben van. Azért kapcsol be a félelem, mert nem ismeri, nem tudja, mi vár(hat) rá.
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 06:57:50
(449/750)
Nem teljesen - mi van azzal, "Az ellentétek vonzzák egymást" ?

Szerintem a szerelmet nem lehet lemodellezni, nem lehet szavakból egyenletbe foglalni; úgy is mondhatnám, elõbb utazhat az emberiség Einstein tanai nyomán az idõben, minthogy leírja a szerelem képletét. :)))Ahány romantikus irodalmi kötet, annyiféle variáció, és a klasszikus, hétköznapi, nem megírt szerelemet még nem említettem.
Azt hiszem, a szerelemre mondják, hogy az egyetlen olyan emberiségre vonatkozó dolog, aminek semmi, de semmi funkciója nincs. Csak van és létezik. Olyan, mintha ez az emberiség ajándéka volna.

A példa jó, csak sarkított, és nem, nem értek egyet azzal, hogy törvényszerû lenne. Egyrészt az elsõ kérdésem az volt a fogkrémes mondat olvasásánál, "Miért nem szólt a lánynak, hogy másként használja a tubust, ha szereti?" A másik a félszív-esete. Mert a félszíves kapcsolatokban megesik - megesik, és nem törvényszerû (!) -, megeshet az ilyesmi, de ott, egy olyan viszonyban, ahol a szív egésze ver, ott nevetés, vigyorgás követhet egy ilyet, az a bizonyos elviccelés, ami fõleg az összekovácsolódás és a tolerancia eredménye. Az emberi gyarlóságok, tökéletlenségek elfogadása együttélés során, ez az, ami szerintem nem teszi helytállóvá a törvényszerûségét.
offtopic
Roah 2015 márc. 18. - 06:42:58
(448/750)
Ó, micsoda bók?! :D

Egyszerû a képlet: az én nevemben, mint nõében, mókás, királyi többesedben ne beszélj. Csak a magadéban.

Egyébiránt, amíg nyilvános filmes-fórumon kommentelsz, reagálást kaphatsz, és tõlem biztosan fogsz is. :)))) Nincs is annál jobb, mikor ilyen megértõ, kedves, barátságos felhasználók egyetértésben vitatják meg Szürke Krisztiánka árnyalatait.

Ha nem olvasol el, az a te bajod lesz, lehet.

Én mindent elfogok olvasni, amit csak elkövetsz a Fórumban, és "szem nem marad szárazon", majd meglátod, milyen jó buli lesz! ;):D
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 22:20:28
(447/750)
:D :D
Látom jól szórakozol, és szerintem még sokan vannak így -ez volt a cél.
Csak két választás lehetséges, vagy elhiszed vagy nem, te a nem mellett döntöttél. :D
Miért olyan elképzelhetetlen ez? Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek :D

Várom azt a választ nagyon várom már azt a megsemmisítõt, de, ha nem vetted volna észre szerintem az a "megsemmisítés", hogy nincs válasz, levegõnek vagyok nézve :(
Ilyen még nem fordult elõ velem, úgyhogy most "elemeznem" kell, hogy mit rontottam el. :D
offtopic
eIemes 2015 márc. 17. - 22:06:22
(446/750)
a "betegséget" persze csak képletesen mondtam. félelem, sõt, már neurotikus félelem (az új pasi még csak felemeli a szemöldökét, a nõ már felcsattan, mert az elõzõ pasija ezután mindig alázta). sok ilyent átél minden ember, mire felnõ...
offtopic
eIemes 2015 márc. 17. - 22:03:25
(445/750)
"ha a nõ elsõ párja is már erõs jellem lenne és nem lépne csak úgy le? Akkor nem lenne mit megbosszulni."

Hát igen :)

A szerelem azonban nem ilyen... Persze, kellenek a hormonok és a kémia, kell az, hogy a másik ember olyan üzeneteket küldjön, amitõl jól érzem magam, kell valami közös nyelv (hogy egyáltalán kommunikálni tudjunk) ... de ez kevés, ez még talán csak vonzalom. Szerelem abból lesz, ha a "jelölt", akihez egyébként vonzódom, valami olyan dolgot jelenít meg (pozitív módon), ami az én addigi életemben, leginkább gyerekkoromban és fiatalkoromban HIÁNYZOTT (esetleg a család elutasította). Ez nagyon elvontan hangzik... de ez az amit gyakran úgy fogalmaznak meg, hogy "annyira más" - "mintha kiegészített volna."

Ám épp ez az "annyira más", ami kezdetben az izgalmas újdonságot, a feldedezés örömét adja... ez bizony kihívást jelent a szerelmespár mindkét tagja számára. Ahogy egy kedves ismerõsöm mondta: az elsõ reggelen még úgy nézett a lányra: "milyen aranyos, hogy te a közepén nyomod a fogkrémes tubust", de két év múlva már görcsbe rándult a gyomra: "egyszerûen nem képes megtanulni, hogy rendesen kinyomja a rohadt fogkrémet abból a tetves tubusból." És ez törvényszerû...
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 20:41:38
(444/750)
Most mi a baj?
Félreértettél, nem szeretem a leszbikusokat, mert õk sem kedvelnek engem - vagyis semmi esélyem náluk- és ez sérti a férfiúi hiúságomat :D
Akikrõl én beszéltem azok nem teljesen leszbikusok :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 20:04:31
(443/750)
Így van, ha egy nõ tényleg megtapasztalja a "mennyek országát"onnantól nincs visszaút és teljesen kifacsar, egyre több és több kell neki (na akkor lépek le :D) de odáig el kell jutnom, hogy ezt megadjam neki :D.
De nem válaszoltál, mondjál valamit, valami hülyeséget
Roah 2015 márc. 17. - 19:30:26
(442/750)
Nem értek egyet veled. A sex, ha jól csinálod - és most nem gúnyból, vagy ilyesmibõl mondom -, ha élvezed, akkor legalább annyiszor eszedbe jut naponta, mint egy férfinek. Sõt! Egy nõ, ha bizalmat ad, és kap, gyakorlatilag bármire kapható, nincsenek határok, a nõi kreativitást és alaptulajdonságunkat, a kíváncsiságot, ami igen sajátos nemi kvalitásunk, egy jó sexuális kapcsolatban szinte kifogyasztani sem lehet. Nem viccelek! Nincs határ, állandóan a sexen járhat az agyad, szíved, hihetetlen élményekben lehet részed.
Egy nõnek az a dolga, hogy húzza egy férfi agyát, nem kérdés, húzza-húzza, ameddig csak bírja szusszal, de szívvel-lélekkel tegye.
Oly sokat beszéltek itt arról, milyenek legyenek a férfiak - hát a nõkkel mi a helyzet? Az itteni téma nem hím, hanem nõsténysoviniszta lassan, egyoldalú, és ebbõl fakad késõbb az, a férfi megunja, belefárad abba, hogy egy személyben ígérjen fele királyságot, medencét, jacht-kulcsot, ne merjen állandóan kefélni (?!), és ezekért az elvárásokért nem kap szinte semmit. Csak azt, milyennek kell lennie.
Hát ez nem éppen optimális megoldás - tudatosan, szerintem, ezt nem lehet szabályozni, talán csak úgy, hogy a férfi legyen férfi, de a nõ is nõ!
Az egyenrangúság óriási dolog! :)))) És komolyan mondtam neked: ha egyszer lesz olyan kapcsolatod, amit úgy élsz meg, mint az ezeregyéjszaka meséit, annyit fogsz kattogni a sexen, hogy magad is belepirulhatsz, és örülsz annak az aprócska ténynek, mekkora találmány az, hogy nem lát senki a fejedbe. ;)
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 19:23:24
(441/750)
Nem tettem már így is eleget, hát mennyit jártatom itt a szám :D :D
Komolyra fordítva: nincs ellenemre, ha nõ hódít meg nõt(na az tényleg kihívás lenne :D ), csak ki ne hagyjanak a buliból :D
Roah 2015 márc. 17. - 19:19:05
(440/750)
Ezzel azért vitatkoznék, mert ez nem betegség az elvált nõk részérõl.Ez félelem. Félelem egy újabb csalódástól, félelem attól, mit rontott el, félelem attól, mit fog elrontani - barokkos túlzásnak tartom a "bosszú", illetve a "betegség" meghatározást, és ennek általánosítását.
Ez pusztán félelem.
A félelmet pedig lehet gyõzni; csak idõ kell hozzá.
Azzal viszont egyet értek, hogy megéri egy ilyen gyõzelmet kivárni.
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 19:00:01
(439/750)
Így van, most jutottunk el a lényeghez. Ti nõk sokkal könnyebb helyzetben vagytok. Ti ha csak szétteszitek, azonnal akad 10 jelentkezõ aztán késõbb még több(teljesen mindegy a nõ külseje), míg nekünk mit meg kell tenni, hogy egy kis betevõhöz jussunk. :D
Nekünk nem elég kidobni a pecabotot, hanem még a csillagokat is le kell hozni az égrõl és ráakasztani, akkor talán lesz kapás. Én is mit össze "szenvedek" itt több-kevesebb sikerrel :D :D
És ezért övezi "tisztelet" a nagy kujonokat, mert tudnak valamit :D

De ezt ti nõk sose fogjátok megérteni. :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 18:35:42
(438/750)
:D :D Jujj -úgy kell nekem :D
Na, akkor te még nem tapasztaltad a ......, pedig akkor bizony nem az ész számít, mert akkor-attól vesztitek el az eszeteket :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 17:57:52
(437/750)
írigykedtek mi?
pedig, ha látnátok, akkor még jobban :D :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 17:55:23
(436/750)
Most már nagyon kíváncsivá tettél. Neked valamilyen emberekkel foglalkozó szakmád van? Gondolok itt fõleg pszichológusra.
offtopic
cellasto 2015 márc. 17. - 17:54:51
(435/750)
inkább nyálas..az jobban illik rá :)
offtopic
eIemes 2015 márc. 17. - 17:49:43
(434/750)
szájhõs
eIemes 2015 márc. 17. - 17:49:04
(433/750)
Az elvált anyukák egyik betegsége, hogy ha nem a gyerekén, akkor jövendõbeli férfipartnerein torolja meg az elõzõtõl elszenvedett sérelmeket. Nem könnyû így párt találni -- de az okos (és belül erõs) férfi át tudja vészelni ezt az idõszakot. Mert esetleg megéri.

A belsõ tartás és a szilárd önbecsülés (szerintem) nem jár együtt erõszakba hajlóan domináns fellépéssel - sõt, az utóbbi inkább mintha rejteni próbálná a belül meglevõ hiányokat.
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 17:45:21
(432/750)
Te vagy a következõ kiszemeltem és tudod miért? Szuperérzékeny szerint én ilyen vagyok, idézet szó szerint: "hogy itt minden nõt, aki egy fokkal is értelmesebb egy üveg kecsapnál, fûzi...szóval kis csélcsap..."

Szóval te is értelmesebbnek tûnsz egy üveg kecsapnál, ezért, "fûzni" szeretnélek. Mit szólsz mindehhez?
offtopic
spekimen 2015 márc. 17. - 17:37:56
(431/750)
De amikor valóban megjelenik egy, akkor meg nem éltek a lehetõséggel, csak nyavalyogtok folyton-folyvást. :D :D