proklima 2015 márc. 20. - 10:56:16
(547/747)
Köszi' hozzászólásodat. Semmi különös nincs abban, hogy internetezek. Már akkor is haszáltam számítógépet, mikor még nem volt net (Magyarországon). Azóta internetezem, amióta van.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:53:20
(546/747)
Onnan hoztuk. :D Tíz éves múlt, felnõtt emberekkel, fórumokkal, blogokkal, és találkozókkal is, egyszerûen úgy lett vele a portál, hogy egy idõ után ütközni, dumázni szerettek volna a tagok, felhasználók, és minden évben megszervezik. Meg ugye betalál a láv, ami szintén nem egy ritkaság fent, az elsõ baba most múlt egy éves. :))) Mindig frissül a tagok száma, mindig változik, valahogy bõvül az egész. Teljesen igazad van! Régebben ez sokkal jobb volt; kritikák, röhögés, hegyirabék, és Blacknet is jó fej, meg a végére Süsüke is az lett, egész jó beszélgetések lettek, erre ez van belõle.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:47:41
(545/747)
Egy admin, az kerek perec kimondhatná, mert látja a net elõfizetések helyét, és úgy mindent. De tényleg, mindent.

A port.hu segítségét kell kérni?! :D

Egy szerencsétlen végett?

Nem akarom így hagyni. Tudom-tudom, nem lehet mindenkit megmenteni, de azért néhány kört megér. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:44:49
(544/747)
Elküldtem. :)))

Elképesztõ. Legalább a stílust látná, vagy valami, teljesen be van tekeredve. És nem látja be, hogy nem cink, tévedni emberi dolog.

Komolyan, szerintem akkor is ezt a dumát lökné, ha szemtõl szemben állnánk, és saját szemével gyõzõdhetne meg róla.

Egy admin annyiban gyõzné meg, hogy nem lehet ennyi ember egyszerre mondjuk Budapesten, Pakson, és a Balatonnál, netán Vácott, és ugyanezt elmondhatná neki a másik portál üzemeltetõje, fõleg, ha nem egy esetben a felhasználók egy idõben követik el a hozzászólásaikat. És ez itt is látszik. Nem egymásutánban, hanem egyszerre nem írhat egy kommentelõ négy hozzászólást.

De remélem, azért te jókat olvasol majd fent. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:34:28
(543/747)
Tíz évre visszamenõleg...?

Hagyd abba, nem ciki, értsd meg, hogy nem az. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:33:15
(542/747)
Szívesen küldöm! :)))

Rólad is azt hiszi, én vagyok. :D Hát nem tudom, ha a srác is elmondja neki, meg te is, és véletlenül eljössz egy Karc talira, amit évrõl évre megülünk, és tényleg baromi jó a hangulat, olykor parázs viták, orbitális röhögések, vagy megható sírások, szerelmek alakulnak arrafelé ki, akkor aztán már végképp aggódom ezért a lökött csajért.

Küldöm. :)))
offtopic
spekimen 2015 márc. 20. - 10:21:39
(541/747)
Ezzel a fekete-fehér dologgal problémám van, sajnos a szürke jellemzõbb a világra.
Beszéljen helyettem ez az idézet:
„ Minden dolognak két oldala van: az egyik jó, a másik rossz, de a közép mindig rossz. Az az ember, aki rossz, még mindig õriz valami tiszteletet az igazság iránt, ha csak azzal is, hogy elfogadja a választás felelõsségét. Ám a középen álló ember gazfickó, aki törli az igazságot, azért, hogy színlelje, nem léteznek választási lehetõségek vagy értékek, aki hajlandó végigülni minden csatát, készen arra, hogy készpénzre váltsa ártatlanok vérét, vagy hogy hason csússzon a bûnösök elé, aki úgy oszt igazságot, hogy mind a rablót, mind a kiraboltat börtönbe veti, aki úgy oldja meg a nézeteltéréseit, hogy megparancsolja a gondolkodónak és a bolondnak, hogy találkozzanak félúton.
Az étel és a méreg közti minden megalkuvásban csakis a halál gyõzhet. A jó és rossz közti minden megalkuvásban csakis a halál gyõzhet. Abban a vérátömlesztésben, amely lecsapolja a jókat a rosszak táplálásáért, a megalkuvó szolgál átömlesztõ gumicsõként.
Önök, akik félig racionálisak, félig gyávák, beugratást játszanak a valósággal, de az áldozat, akit beugratnak, önmaguk. Amikor az ember az értékeit megközelítõlegesre degradálja, a rossz ragadja el az abszolút erejét, amikor egy szilárd célhoz való hûségét eldobja az erényes, azt a gazemberek emelik fel – és ekkor egy meghunyászkodó, alkudozó, áruló jó és egy önelégülten hajthatatlan rossz látványában van részünk.”

Ez azért eléggé kikezdhetetlen, de szívesen várom rá a megjegyzéseket, csak egy darabig most nem tudok lenni.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:20:31
(540/747)
Nem cink beismerni, ha tévedsz. Nem az! Aki emberbõl van, azzal megesik, ezt írtam az elõbb. :)))
Hát, ha a lovagod feljön oda, regizik, és elmondja, hogy bizony tényleg egy pár, és tényleg nem gonoszok, és tényleg sok ember ismeri õket, személyesen, és ezt ott bárkitõl megkérdezheti, akkor végképp szembesülnöd kellene azzal, hogy óriási tévedésben vagy. Ugye? Ezért számûznéd a srácot? Az igazság miatt. Nem tudom, ki tette ezt veled - de nagyon szívesen elbeszélgetnék vele! Komolyan! -, mitõl váltál ilyenné, de az biztos, hogy csak úgy tudsz belõle kijönni, ha te is akarod.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:10:39
(539/747)
Mert tudta, hogy igazam volt. :))) És remélhetõleg kezd összeállni, hogy nem akarunk senkit bántani, épp ellenkezõleg, az nem a mi világunk.
Arról van szó csupán, hogy világ nem fekete és fehér, és még poénból sem szürke. :)))
offtopic
spekimen 2015 márc. 20. - 10:05:54
(538/747)
Nekem is küldjél, ki nem hagynék egy jó kis gang bang-ot. :D
Spikeman névvel megtisztelsz, ennél jobban nem is lehetne utalni rá :D
Egyébként te sem vagy túl figyelmes, ugyanis szuperérzékeny csak a toleranciás véleménnyel értett egyet, ezt konkrétan le is írta, nézd vissza, nem is értem, miért nem védte meg magát ezen a téren.
Para-ban végre emberemre akadtam, a végére még össze is melegedtünk :D :D
Szóval jó fejek vagytok.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 10:00:29
(537/747)
Elküldtem. :)))

Dehogy, csak jó a munkahelye! :DD A mázlistája! :D
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 09:51:33
(536/747)
Hogy ne sértsem a privátszférádat. ;)

Gyere, te, küldöm. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 09:44:49
(535/747)
Szuperérzékeny, áll a meghívás. :)))

Ha tényleg érdekel, kik vagyunk, nagyon szívesen megmutatom priviben. :)))

(Elöljáróban annyit mondanék, hogy az olyan portál, ahol a felhasználók összejönnek - mint mi, Parával :))) -, de van már házaspár is, szintén ott jöttek össze, ahol már kisbaba is van, sõt, rengeteg pár. .))) Akiket valahogy összehozott a portál, noha homlokegyenest, még viccbõl sem ez a célja. Úgy fogalmaznék: gyakori mellékhatás. :)))

Aztán visszajövünk, jöhetsz te is, mi is, és felvehetjük a Szürke kritizálásnak fonalát megint, hogy jókat röhögve megdumázzuk. :D ;) :)))

Nem viccelek.

Egy szavadba kerül. :))))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 09:34:08
(534/747)
Jobb ötletem nincs.
Spikeman írta neki, hogy "mindenki magából indul ki", erre nagyon helyesel. Át sem gondolta szegény, hogy mit is igenelt.

Legfeljebb nem regizik, de egy tíz éves múltú portálon, talál bõséggel információt rólunk, szó szerint rólunk, meg a többiekrõl, csak neki, privibe, hogy lássa, nem szoktuk bajba jutott nõk lelkét kannibál módra felfalni, sõt, épp ellenkezõleg. :)))


És ha kedved kap hozzá, regizik, akár, és kinyílik elõtte a világ. :)))) (Csak neki, priviben. Hogy lássa. :))) És ahogyan velünk kapcsolatban tévedett, másban is tévedhetett.:)))

Jut eszembe, megetted a csokimat?! More! :D

Egyébként szerintem a Szürkének csak az elsõ része lett ilyen hírhedt, a második simán lecseng csendben. Az Alkonyat legalább tudta, hogy mit üzen, és a célközönség is más volt. A könyv jobban mûködött - jó, simán beférhetnék a sorok közé magam is, akkora hézagokkal, és olyan betûmérettel adták ki, hadd legyen hízott kötet, hadd dráguljon, de azért azt látta szerkesztõ. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 09:20:35
(533/747)
Most mondd meg? :))) Álmomban nem hittem, hogy bizonygatni kell egy ilyet. :))) Esküdj, simán vállalnám, hogy megnézze csóri, mi a pálya. De ha ott ezt tenné...? Hm? ;) Mondjuk nem regizik, csak...olvas. És lát?

Komolyan, én már nagyon sajnálom. Igaziból, meg minden.

Durvább, mint hittem. Azért az kemény, hogy az a vicc az nem is vicc. Az az autópályás. Milyen élet lehet az olyan, ami ezt kiváltja? Az üldözési mánia a legenyhébb kifejezés rá.
Pedig ha tudná, hogy még nem késõ, hogy sosincs késõ...?
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 09:14:26
(532/747)
Nekem semmi - sõt, megtiszteltetésben érzem magam, ha egy idõs ember a neten jár és köreink olykor találkoznak. (Kíváncsi vagyok, hogy ha mi leszünk ennyi idõsek, miként fogunk a technikához állni. :))))

Ahonnan én - mi, Parával -, jövünk, sajnos csak egy idõs férfi felhasználó van, egy olyan közösségben, hogy net ide vagy oda, még találkozókat is szoktunk/tak szervezni, hogy megvitassuk az élet nagy dolgait egy sörpad felett, egy forró, budapesti éjszakán. :)))

Szóval engem kimondottan érdekelne, mit gondolsz errõl a filmrõl. :)))
Jó lenne, ha valóban offtopicra, vagyis a filmmel kapcsolatos észrevételekre kanyarodhatna vissza a téma, és befejezõdhetne végre ez az off az offban. :))))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 09:07:45
(531/747)
Látod? :))) Szuperérzékeny, itt is Para volt, és itt már töröltként jelzi a rendszer. Erre válaszolt neki spikeman. :)))

Olvass vissza a fórumban, nézd meg, hogy mielõtt idejöttél, milyen jó fej csajok és pasik beszélgettek itt, senki nem verte szét a fórumot, és hiába ment a nemek harca, pazar hangulat volt. :)))



Komolyan mondtam. Nagyon szívesen megmutatnám. :))))



Törölt Felhasználó
| Válasz | Elõzmény (spekimen)
márc. 17. 21:41 | 576/727
A "mennyek országát" egy nethuszár mellett? :D
Mindenesetre bontok egy zacsi chipset, jó a bohócszám. Igaz, szétoffoljátok a témát, de isten neki, ha a modik engedik... (Te viszont keress elõ egy kis szíverõsítõt, szükséged lehet rá, ahogy Roah-t és a válaszait ismerem. Ugye, csaje? ;) )


Hm? :))))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 08:56:02
(530/747)
Értsd már meg, hogy nem kamu. Olyan kis buta vagy...

Legszívesebben mondanám, hogy melyik portálon gyõzõdhetnél meg arról, hogy valóban egy pár vagyunk, és semmi extra nincs benne, de magadból indulsz ki. Igaz? Ezt (is) helyeselted spikemannek, saját magadat igazolva. Fraudi volt.
Ha te kamuzol, biztos más is. :))))

Komolyan, el nem hinnéd, mennyire sajnálom, hogy így kell élned. Az a gond, hogy ki sem próbálod, a saját ordításodtól nem hallod meg azt sem, ha valaki segítene, ha valaki tényleg látja, mekkora trében lehetsz. Lelkileg ezer százalékig.

Tényleg egy pár vagyunk Para Celsussal.

Fogalmam sincs róla, ki az a másik fórumozó, héba-hóba láttam már itt, akkoriban még hegyirab, Blacknet, és egy baromi jó fej csaj, illetve Never Ever Mind járt ide, Süsüke - aki szintén magát törölte, majd visszajött egy pöpec Szürke ötven árnyalata kritikával, és kiderült róla is, milyen jó fej csaj -, szóval szerinted õk mind kamuk?


Ezt már te sem hiheted el.

Hívjam fel telón neked Parát, drága, és megkérdezzem, hogy akár privbe, csak neked, megmutathassam, honnan jöttünk, jövünk, hol vagyunk, és mivel is foglalkozunk? :))) Ha több ezer hozzászólást látsz, hogy úgy mondjam, önkéntesektõl, akkor elhiszed, hogy itt mindenki különálló személy, és mi tényleg egy pár vagyunk jó régóta Parával? :)))))
proklima 2015 márc. 20. - 08:48:54
(529/747)
"élemedet korod". Ez a vesszõparipád (mivel már többször említetted)? Mi a bajod a korommal? Talány kéményseprõ vagy?
Mindazonáltal:
1. Az év-érvek nem helyettesítik az ész-érveket.
2. Én már megértem 64 évet (ez tény), s életem szinte minden napja örömet szerzett számomra.
3. Kívánom Neked is.
4. Nem biztos, hogy Te is megérsz ennyi évet (ezt viszont nem kívánom).
Ennyit a koromról.
Eredet:[korom < ómagyar: korom < õsmagyar: károm, ghur (korom, feketeség) < dravida: karum (fekete, sötét)].
dexpunk 2015 márc. 20. - 08:40:22
(528/747)
Amúgy ez nem társkeresõ oldal, hé! :D
Épp elég baj, hogy a Szürke ötvenhez hasonló filmek torzítják a kamaszlányok gondolkodását. Most majd mindegyik a saját kis Greyét keresi (vagy a saját "igazi férfiját", öhhöhö...), elvár mindent, cserébe semmit sem ad, aztán sír meg hisztizik, ha harmincas évei közepén is egyedül ül otthon, és a kutya se kíváncsi rá.

Hogy a filmrõl is szóljak: a Dakota csaj még mentené, szerintem nem tehetségtelen, de hát fekáliából várat õ sem tud építeni. Egyedül meg pláne nem. Mert a fószer kritikán aluli.