Charlie Sheen 2014 júl. 24. - 23:36:52
(7/747)
Gondolom Te olvastad a könyvet, abban nem inkább valami õrülten vadítónak vannak leírva a fõszereplõk? Tehát mondjuk Brad Pitt és Angelina Jolie. :P Ízlések és pofonok, de most ez jutott így hirtelen eszembe.

Merthogy itt valami irdatlan antipatikus szereplõk vannak az biztos. :/
Anniee 2014 júl. 24. - 21:46:01
(6/747)
Botrány mennyire gázok a fõszereplõk :(((((( Egyáltalán nem illenek a szerephez...
Charlie Sheen 2014 júl. 24. - 19:22:27
(5/747)
Én ezt nem értem, hogy ez mitõl olyan nagy szám, most a fél internet ettõl van elélvezve... Twitteren is minden második tweet: " oh my gooooood, fifty shades of grey trailer!!!"
konkrétan ez arról szól, hogy két órán keresztül megy a szadomazó szex? Hurrá?
_Freddy_ 2014 júl. 24. - 14:56:10
(4/747)
Lillith Morgan 2014 júl. 21. - 20:58:55
(3/747)
Igen, azt én is hallottam, hogy eredetileg sorozatot akartak belõle. Hát tényleg nehéz eldönteni, melyik a rémesebb. Talán a sorozat rosszabb lett volna, mert tovább tart. De ez már tényleg a legalja... A könyvet legalább már nem reklámozzák. A végén már a hajam téptem, hogy akkor is ez jött szembe velem, ha nem akartam. Most kezdik majd a filmnél... Nem szabadulunk... -.-
Lillith Morgan 2014 júl. 21. - 20:17:10
(2/747)
Hogy ezt a könyvet mégis miért kell megfilmesíteni? Az univerzum egyik nagy rejtélye.
Mindenki óvott az elolvasásától, de sosem utáltam semmit divatból/mások véleményére alapozva, szóval az elsõbe belekezdtem. A negyedéig el is jutottam, de aztán szépen letettem. Legszívesebben elástam volna a kertben.
somersby 2014 júl. 11. - 13:52:26
(1/747)
Az E.L. James nagy sikerû regénye nyomán készülõ film a milliárdos Christian Grey és a csendes és visszahúzódó Anastasia Steele szenvedélyes viszonyát tárja a nézõk elé.

A történet szerint Anastasia Steele (Dakota Johnson), az irodalom szakos egyetemi hallgató interjút készít Christian Grey-el (Jamie Dornan), az ifjú vállalkozóval, okos és ijesztõ férfival találja szemben magát. A nem e világban élõ és ártatlan Anastasia megretten, amikor ráébred, hogy akarja ezt a férfit, és annak rejtélyes tartózkodása ellenére kétségbeesetten próbál közelebb kerülni hozzá. Grey, aki képtelen ellenállni Ana csendes szépségének, eszének és független szellemének, elismeri, hogy õ is akarja a lányt de a saját feltételei szerint. Ana, akit egyszerre ijeszt és izgat Grey szokatlan szexuális ízlése, habozik. Greyt minden sikere - multinacionális vállalkozásai, hatalmas vagyona, szeretõ családja - ellenére démonok gyötrik és az önuralom kényszere emészti. Amikor a pár vakmerõ, szenvedélyes viszonyba kezd, Ana fölfedezi Grey titkait és tulajdon, sötét vágyait.

E.L. James nagy sikerû, erotikától fûtött regények adaptációját, Sam Taylor-Johnson rendezõ vitte filmvászonra. Az író Ötven árnyalat-trilógiájának elsõ része Amerikában 2015. Valentin napjára érkezik a mozikba.

Hazai premier 2015. február 12.