Téma: A tánckar

KiaraBella 2012 márc. 02. - 20:54:28
(4/24)
Vki nem tudja, hol lehet megvenni a DVD-t? Mert mindenhol kerestem, de vagy elfogyott, vagy nem rendelhetõ. Vki segítsen
Elena* 2012 jan. 21. - 22:32:35
(3/24)
Nagyon szeretem ezt a filmet, mert még igazi film, nem szétvagdosott, videoklipszerû montázs. A táncos filmeket egyébként is kedvelem, de talán ez volt a legelsõ, amiben valódi karakterek, valódi emberek is voltak, nem csak egy limonádé történet mint pl. az Ének az esõben c. filmben. szomorú, hogy manapság nem mernek ilyen filmekbe 30-on felüli szereplõket válogatni, csupa 20-as szereplõ ugrál... ha egyáltalán készül ilyen film. Sajnos nem, pedig érdemes lenne ilyen értékkel bíró alkotásokat is létrehozni. Nálam 10/10.
10/10
Silvana 2009 ápr. 12. - 10:47:22 10/10
(2/24)
Remek film, kitûnõ színészekkel és zenével! Táncok, munka, akarat emberi történetekkel hitelesítve.
Nagyon kedvelem, kár, hogy ma ilyen késõn/korán adják. De majd legközelebb :-))
10/10
Ezüstliliom 2008 aug. 07. - 19:39:18 10/10
(1/24)
Nekem az egyik kedvencem.:) Szeretem a zenés-táncos filmeket. Most végre sikerült felvennem is. Engem mindig elkápráztat az a táncos tudás, amit a szereplõk megcsillogtatnak, és jelenleg még jobban meg tudom érteni õket, mikor valami ilyesmit énekelnek: "Kell nekem ez az állás! Meg kell kapnom! Kérlek add, hogy megkapjam!" Kemény dolog egy felvételi, akárhová is szól.

Ha írsz egy üzit, meddig láttad, elmesélem, mi történt utánna.;)