Tomiiii 2015 dec. 04. - 19:11:38
(3/43)
Gregory Peck-kel már készült komoly feldolgozás (Moby Dick), de azt sem kedveltem. Valószínû ez a film teljesen nulla lesz, csak tele lesz látványos felvételekkel, nem tudom, mit lehet a témáról ilyen hosszú filmben kifejteni....
nemethgabriello@gmail.com 2015 nov. 02. - 14:43:29
(2/43)
A trailer alapján eszméletlen látványos filmnek ígérkezik. Persze ettõl még nem biztos hogy jó film lesz, de nagyon valószínûnek tartom hogy jó szórakozást és izgalmakat fog hozni. A rendezõben nem nagyon csalódtam még, remekül válogatja a szereplõket, akik jók is a filmjeiben. Most sem nyúlt szerintem mellé.
Számomra az a legdöbbenetesebb , hogy a film valós események alapján forgott, ami eddig nem igazán volt ismert honunkban ( én is csak most olvastam utána ).
Megnézzük az bizonyos.
somersby 2014 okt. 22. - 21:20:29
(1/43)
Ron Howard legutóbb a Hajsza a gyõzelemért (Rush) c. filmjével gyûjtött be jó néhány elismerést és pozitív kritikát. Majd fogta Chris Hemsworth-t és belevágtak A tenger szívében (In The Heart of the Sea) forgatásába.

A történet szerint 1820 telén, az Essex halászhajót valami hihetetlen teremtmény támadta meg: egy mamut méretû bálna, már-már emberi bosszúvággyal. A tengeri katasztrófát Herman Melville Moby Dick-je dolgozza fel, de az csak a történet felérõl számol be. A tenger szívében bemutatja az ütközet szívszaggató következményeit, melynek köszönhetõen az életben maradt legénység tagjainak mindent meg kell tenniük az életben maradásért.

A további szerepekben Cillian Murphy, Michelle Fairley, Paul Anderson, Charlotte Riley és Brendan Gleeson lesz látható.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=Xs-JfPjgiA4

Bemutató dátuma: 2015. március 13.