Téma: A testõr

Goblin 2006 aug. 30. - 13:01:29
(16/116)
Ez igaz, de attól még jó film:)
Sajnos igazi minõségi Kieferes megmozdulásra még fél évet várni kell:( De aztán jön a 24, day 6!
epinefrin 2006 aug. 29. - 12:29:58 Előzmény Goblin
(15/116)
De abban nem játszik Kiefer... :-)
Goblin 2006 aug. 25. - 15:16:44
(14/116)
CSak is kizárólag Kiefer Sutherland miatt néztem meg. Kár volt, egy nagy kalap sz*rt nem ér a film, annyira gagyi volt. Persze minden apró részletre rámentek, teljesen feleslegesen, semmit nem használt, a feszültség egy perwol rekláméval volt egyenértékû, a sztori bonyolultságáról pedig egy klasszikus mese leegyszerûsített változata jutot eszembe:
- Kukurikú, Török Császár, add vissza a gyámánt félkrajcáromat!
- Nesze, b_meg!
Szóval közelébe sem ér a 24 bármelyik részéhez sem, inkább nézzetek meg egy másik filmet, pl. a Kebab kapcsolatot, ami szól is valamirõl, és közben jól is szórakozol.
zizzy 2006 aug. 25. - 10:40:06 Előzmény epinefrin
(13/116)
ja azok engem is érdekelnének... (én is imádtam a 24-et)
nagyon jó volt a film egyébként...michael douglas ebben is csúcs volt (mint minden más filmjében)... szerintem eva longoria is tök jó volt benne... ez a film talán ellensúlyozza a róla kialakult "született feleség" képet na csá
Carella 2006 aug. 22. - 16:27:28
(12/116)
sziasztok!
az elején elég profi nmódon indul a film, de aztán teljesen elgagyisodik.
Néhány észrevétel:
1/
A Marine One (nem egy helikopter amúgy, henm három), általában nem repül egyedûl, kettõ-három kötelékben, és rendszeresen cserélgetok a helyüket. a repülési sorrendben.
2/
A gép rakétevédelmi rendszerét nem lehet csak úgy, a pilóták tudta nélkül kikapcsolni. Hihetitek, hogy a világ egyik legjobb ilyen rendszere védi!
3/
A nyaraló tetején mit csinált a sok testõr és sniper, amíg egy hajóról (???) jó minõségû képet készítettek az ablak résérõl???
4/
Az áruházi jelenet is teljesen irrealisztikus!
5/
A legvégérõl (nem akarom ellõni a poént) csak annyit, - ilyet még Kanadában sem könnyû megtenni egy esetleges merénylõnek.

szóval kicsit csalódtam.
üdv:
Carella
epinefrin 2006 aug. 22. - 08:01:26
(11/116)
Remélhetõleg az extrákat nem hagyják majd le a hazai DVD kiadásrõl (kimaradt jelenetek, alternatív befejezés... a kiéhezett 24 rajongóknak meg csinálhattak volna egy extra váltazatot is, ahol Kiefer játsza a sz*rkeverõt :-))
sato4ever 2006 aug. 21. - 16:19:30
(10/116)
Az lett volna a király ha végül az elnõk elõvesz egy gépfegyvert és õ maga intézi el a terrolistákat. Kim besinger meg megmutatná a krawmaga tudását és lefejeli a rosszfiúkat. Na ettõl lett volna még ütõsebb a film. <br ***
jaku 2006 aug. 19. - 08:31:16
(9/116)
:)

En az irasabol ugy veszem ki, hogy valojaban nem egy 10 eves kolok all az egesz mogott:D

Ha minden jol megy, akkor ma fogok vegre latni en is ezt a fimet. De mar most varom a dvd kiadast is!
lady 2006 aug. 18. - 20:02:05 Előzmény benkewood
(8/116)
Hát ez remek. Már lefoglaltam a jegyet, hamarosan indulunk a moziba, de gondoltam elõbb olvasgatok itt, hogy milyenek a vélemények a filmrõl... Erre elmondod a végét!!!
ÉN EZT NEM HISZEM EL!
MARHA IDEGES VAGYOK!

Ezt úgy szokás, hogy mielõtt infot közölsz a filmrõl beírod, hogy aki még nem látta az ne olvasson tovább!!
Ááá!!!
Timon 2006 aug. 18. - 19:26:31 Előzmény benkewood
(7/116)
Egyetértek veled, egyszernézhetõs film. A "tégla" tényleg nagyon kiszámítható volt, nálam ez kicsit levont a film értékébõl.
benkewood 2006 aug. 18. - 11:28:01
(6/116)
Megnéztem. Se nem jó, se nem rossz. Egyszer elmegy...

A sztori nagyon kiszámítható volt, ennek ellenére nem mondhatnám, hogy unatkoztam. Azt végképp nem sejtettem, hogy egy 10 éves gyerek állt a merényletek hátterében!!! Szóval a vége igazi meglepetés!!!

(Na jó, csak vicceltem.....)

Kiefer jól játszott, de kaphatott volna több szerepet. A hangja állati jó, szerencsére nem szinkronizálták. M. Douglas a szokásos figurát hozta, semmi meglepetés nem volt a játékában. Kim Basinger pedig jól elvolt az állandóan aggódó tekintetével a háttérben...

A "24" sorozatot nem ismerem, de Kiefer játéka kedvet csinált hozzá... :-)))))
epinefrin 2006 aug. 17. - 11:19:55
(5/116)
Az sosem volt kérdéses, hogy az indexen csupa "hozzáértõ" ember ír kritikát olyanról, aminek még csak a közelébe sem ment... Sebaj, úgy kell nekik :-)

A film valóban nagyon hasonlít a 24-re, de Kief szerepe szerencsére (? - ha elvonási tüneteid vannak, akkor nem biztos, hogy szerencsére :-))) nem igazán Jack Bauer-es (azért egy jellegzetes 'damn it' belefért :-p)

A téglát könnyû volt kiszúrni, tán ha ez is real time-os lett volna (és mondjuk a stáblistáról is lehagyták volna az illetõ nevét...), akkor kicsit csavargathatták volna a történetet, hogy akkor most ki is a csúnya bácsi... Mindezek ellenére az összes 24 rajongónak KÖTELEZÕ darab! Tessék megnézni, ha más nem majd a mozi ünnep alkalmával.
benkewood 2006 aug. 16. - 23:15:29
(4/116)
Elég gáz, hogy az Index.hu-n a film leírásánál ezt írták: "Garrison ügynök (Michael Douglas) elõször tagad, azután kitör a gyûrûbõl. Menekül, bujkál, harcol. És mert üldözõi legtöbbjét õ maga képezte ki, elõbb tudja, mit fognak tenni, akik a nyomában vannak, mielõtt azok egyáltalán akcióba lépnének. Amikor egy rakéta eltalálja az elnök helikopterét, már az sem lehet kétséges, hogy mi a szökevény célja: meg akarja ölni az Egyesült Államok elnökét."

Ez azt jelenti, hogy Michael Douglas gonosz lesz...... pedig a Port.hu leírása szerint csak valaki be akarta feketíteni.... mindenesetre meg kell nézni!!! :-))
Proper 2006 aug. 15. - 17:33:06
(3/116)
Ez a leírás alapján gyakorlatilag egy 24 film.
Kiefernek meg kell mentenie az elnököt és meg kell keresnie az árulót, mielõtt túl késõ lenne. :-)
jammy22 2006 aug. 11. - 20:47:12
(2/116)
mindenkinek aki szereti Kiefer Sutherlandot!!
jaku 2006 máj. 17. - 09:28:22
(1/116)
Aki szereti a 24 c. sorozatot, annank ez a film kotelezo. Aki meg nem ismeri, az nezze meg ezt is, meg azt is:)