Tomi8 2007 aug. 27. - 00:59:06 Előzmény simca
(7/1007)
Simca! Te akkora egy barom vagy! Miért nem tartottad meg magadnak ezeket az infókat, olvasgasd csak szépen és hagyjál minket szórakozni. Lehet, hogy nem jól csinálja és segítettek is neki dehát miért ne hiszen nem azt akarjuk látni ahogy meghal. És, hogy Hawaiin ott van az autóút kit érdekel, hiszen a világunk olyan kicsi, hogy szinte már az esõerdõben is autópálya van. A jelenet lényege különben is az volt, hogy át lehet menni egy olyan természetes hídon csak vigyázzunk, arról nem tehetnek, hogy ott volt az autóút. Én egyszer egy osztálykirándulás alkalmával elvesztem Hejcén (ahol lezuhant a repülõ) akkor még csak 10 éves voltam és fogalmam sem volt, hogy mit csináljak. Nem tudtam honnan jöttem, merre menjek csak bolyongtam az erdõben és reszkettem mert minden bokorban egy állatot véltem felfedezni de hála istennek csak egy õzzel találkoztam pedig elég sok arrafelé a vaddisznó. Végülis találtam egy vadcsapást amit követtem mert amikor kirándulgattunk láttam ilyen csapásokat az utak mellet a hegyen így reméltem, hogy majdcsak keresztezi ez is valamelyik utat. Hála istennek igazam lett és az úton visszataláltam a táborba. Csak ennyit szerettem volna.
10/10
MikitooLaci 2007 aug. 26. - 22:17:09 10/10 Előzmény simca
(6/1007)
Hát én akkor is becsülem ezt az embert. Simca szerintem te is örülnél ha csak negyed annyit tunál a természetrõl mint õ! Nem mindenbe a rosszat kell keresni.... Ez a legtöbb ember hibája. Nézd meg jobban kit szidsz... Lehet hog ynem minden tökéletes ebben a mûsorban de még akkor is nagyon jó és becsülendõ hogy miket tud Bear Grylls. Az angol légidesszantosoknál se lehetett leányálom ahowa 19 éwesen lépett be és ahol 3helyen törte el a gerincét ennyit a linkjeidrõl meg az írásodról...
simca 2007 aug. 19. - 15:43:35 Előzmény moxika
(5/1007)
Az egész sorozat egy folyamatos hazugság, félrevezetõ és életveszélyesen hibás tanácsokkal.
"I will show you how to survive" ahha, ereszkedj le vízesésben, ugorj bele ismeretlen mélységû vízbe szikláról... Mondjuk Edward "Bear" Gryllsnek könnyû, mentõmellény az inge alatt, beülõ és ereszkedõfelszerelés... kár hogy ezen apróságokat elfelejti említeni.

Lásd: http://www.collegehumor.com/video:1771093
további info:
http://www.daughtersoftiresias.org/bearwiki/Bad_Advice_and_Inaccuracies

http://www.daughtersoftiresias.org/bearwiki/Evidence

"Visible, "deadly" volcanic gas actually from a smoke machine, confirmed."
moxika 2007 aug. 06. - 09:59:46
(4/1007)
Elképesztõ mit mûvel ez a ficek. Minden elismerésem, bár vannak mutatványai amit nem mindenki tudna utána csinálni még ha az élete is függne tõle. De nagyon szinvonalas!! Alig várom a következõ és a következõ részt. Jó volna tudni, hogy mikor van új epizód és azt mikor ismétlik, mert erre a ritmusra még nem jöttem rá.
Végre nem valami mindva csinált áltudományoskodó, semmit mondó marhaság.
Nagyon király a sorozat, csak jó sok legyen belõle!!!!
Huma 2007 júl. 26. - 20:48:59
(3/1007)
Én is túl akartam élni, de leadták tegnap? Néztem, kerestem, vártam, de nem sikerült. Eltrafáltam volna?
Öcsémnek szerettem volna felvenni, Õ szereti nagyon...de lehet, hogy én is megszeretem, csak lássam. Na majd hétfõn!
kevinspéci 2007 júl. 26. - 09:49:48 Előzmény magikaty
(2/1007)
Ja, én is szeretem az ilyen "Hogy éljem túl a szinte túlélhetetlent, ha csak magamra számíthatok?" típusú mûsorokat.

Jól nyomatja a fickó.
magikaty 2007 júl. 11. - 23:34:49
(1/1007)
Ez magasan a legjobb mûsor az összes ismeretterjesztõ csatornán!
...szerintem...