zsojci 2009 szept. 24. - 21:35:24
(175/195)
Kedves Mindenki!

Az egyik ismerõsöm a következõ cikket találta a mûsorral kapcsolatban.
http://comment.blog.hu/2009/09/24/juszt_politikat_szimatol_musora_megszuntetese_mogott

üdv: egy tv ügyvédje kedvelõ
zsojci 2009 szept. 24. - 21:23:41 Előzmény Lyanos
(174/195)
Sziasztok!

Én is úgy láttam a port.hu-n,hogy hamarosan szeptemberben az egyik keddi napon 20:10 kezdõdik a tv ügyvédje.
Szomorúan nézem, ma a port.hu-t,hogy Jövõ héten Mont Albano felügyelõ lesz,rá egy hétre pedig egy film.
Vajon mi lehet a mûsorral?
Üdv: zsojci
10/10
Lyanos 2009 szept. 22. - 19:26:00 10/10 Előzmény atro
(173/195)
Viszont 29-én éppenséggel M...o felügyelõ van, 06-án meg K...a légió. Mégiscsak betiltották? :-(
atro 2009 szept. 21. - 20:50:56 Előzmény Lyanos
(172/195)
Nekem is valami ilyesmi jutott eszembe a napokban. Én most néztem meg, azóta eltelt egy hónap és már mutatja a port.hu

Vetítik:
M1: Kedd (Szeptember 29.) 20:10

Kedd (Szeptember 29.) 1:05
10/10
Lyanos 2009 aug. 31. - 20:46:36 10/10
(171/195)
Betiltották ezt a mûsort, vagy mi? Ameddig a port.hu elõrelát, nem is jelentkezik :-(
A honlapja (http://premier.mtv.hu/Rovatok/Ateveugyvedje.aspx) szerint hétfõ esténként kellene jelentkeznie.
Vanessa-Hudgens 2009 júl. 28. - 09:00:02
(170/195)
na de szerintem ebbõl itt most ne is legyen vita. na de tényleg a tv ugyvédje nem ezzel foglakozott.
Vanessa-Hudgens 2009 júl. 28. - 08:57:44 Előzmény kisbabia47
(169/195)
peidg lassan az övék lesz nem csak az ország hanem a világ is mert ezek úgy szaporodnak mint az állatok. felháborító. állandóan lázadnak a magyarok ellen vannak olyanok akik bántalmazzák is azt hiszik mindent megetehetnek. nekünk meg félnünk kell. és nem õk a kissebség hanem mi, a magyarok. mondjuk az is igaz ha törvények mások lennének meg egy kicsit minden másabb lennne lehet hogy megtudnánk egyezni és békésebb lenne ez az ország. a másik meg némelyik téren õket is meglehet érteni, "némelyiken". na de jó én nem bántom õket, de mit érek vele... õk úgy is bántanak minket. amúgy a magyarok elnyomják a romákat, a romák meg a magyarokat. nahát ennyi. lassan kitör a harmadik világháború.
dilaram 2009 márc. 09. - 11:48:29 Előzmény zs39
(168/195)
Bocs, eltévesztettem a hivatkozást! Nem a Te hozzászólásodra kívántam válaszolni, mert az teljesen helyénvaló!

Eredetileg "baba" beírására akartam volna megjegyzést tenni.
Tehát kedves Baba! Hogyan jön ez a Juszt-mûsorhoz? A cigányokkal nem emlékszem, hogy foglalkozott volna...

Kíváncsi vagyok, foglalkozik-e a mûsor avval, hogy a lövések által megölt (cigány) édesapa és gyermek halálokát miért nyilvánították füstmérgezésnek.
Vagy avval, hogy miért "szívszélhûdésben" halt meg az az asszony (nem cigány), akibe többször belevágtak egy kést...
dilaram 2009 márc. 09. - 11:39:47 Előzmény zs39
(167/195)
Hogy jön ez a Juszt mûsorhoz?
--------------------------------
Állítólag Juszt jogi egyetemet végzett. Nekem úgy tûnik, lepergett róla...
zs39 2009 márc. 02. - 21:37:50
(166/195)
Néztem a mai mûsorban a Pilisborosjenõrõl szóló riportot. Sajnos meg kell állapítanom - minden tiszteletem mellett - hogy Juszt egyre etikátlanabb, nagyképûbb média szakember. Ebben a riportban teljesen felkészületlen volt, (ugyanis két, földrajzilag teljesen elkülönülõ, egymástól távol esõ területrõl van szó, így a beépítés akadályai is mások) ezért aztán nem is érthetett meg belõle semmit, nem beszélve arról, hogy most is, mint mindig, elég lezserül már elõre eldöntötte, hogy kinek van igaza, és ettõl nem tágított.
Ez a történet megint félrevezette a tévénézõket, Juszt melléfogott, nem elõször...
offtopic
bourne 2009 febr. 24. - 17:16:17
(165/195)
ehhez max olyat lehetne mondani amit a moderátorok fél pillanat alatt kivágnának ...

azt a fûzfánfütyülõ réz angyalát ... ehhez kell egy feles ... vag kettõ ... phhhh ... jesszus ...

kösz h kiraktad ... mindenképpen tanúlságos ...
offtopic
Sz23 2009 febr. 24. - 17:09:36
(164/195)
Á, ez csak vicc, ezt nem hiszem el!

De ha az illetõ ezt tényleg komolyan gondolta: ahhoz mit fog szólni, ha a dolgozó (és így akár az értelmiségi) romáknak kell eltartaniuk a segélyes putrisokat? Kettészakad a cigányság? És akkor az értelmiségi roma rasszista lesz, ha lenézni a putris romát? Már csak emiatt is megérné megélni ezt az idõt:))))

De ha komolyan akarok hozzászólni, azt mondom, ez a probléma nem Magyarország-specifikus.
offtopic
kisbabia47 2009 febr. 24. - 16:52:53
(163/195)
Ezt a lavelet kaptam.
Ma mit lehet ehhez hozzá szólni?


Subject: FW: Fw:Enyhén szólva bicskanyitogató...


Egy roma lány írta:


"Én roma vagyok. Fõiskolára járok. A következõ a véleményem.
Hiába lázadnak egyesek a cigányokkal kapcsolatban.
Már késõ ! Hosszú évtizedek alatt kiközösítettek bennünket ebben az országban. Ma már nem akarunk magyarok lenni. Volt idõ amikor még azzá szerettünk
volna lenni. Ma már romák akarunk lenni, a saját hazánkban, itt. Mint látható mi sokkal gyorsabban fejlõdünk mint a magyarok. Lassan megteremtjük a magunk értelmiségét, és a magunk nyelvét beszéljük. Ebben
az országban. Egyre többen vagyunk és egyre többen leszünk. Hosszú távon mi nyerjük meg a versenyt
Néhány évtized, és mi leszünk a többség. Nem fenyegetõzni akarok ezzel, csak megállapítom mint tényt. Eleinte még egymás mellett fogunk élni mi cigányok és magyarok. Lassan érvényt fogunk szerezni annak, hogy a
cigány nyelvet is elfogadják hivatalos nyelvnek. Mi nagy család vagyunk, és nagyon nagy a közösségi szellem, az együvé tartozás érzése. Nagy a gyermekáldás. A magyarokról ez nem mondható el. Világos hogy mi fog
történni. Lassan,és biztosan mindinkább miénk, romáké lesz ez az ország. Mi, vigyázunk majd a magyar kissebbségre. Adunk nekik munkát a saját országunkban.
Európa, és a világ olyan követelményeket támaszt ahhoz,hogy Magyarország bekerülhessen Európába, amelyek megteremtik a feltételeket hozzá, hogy
mindez így legyen. Annyi nép eltünt már a történelem során amikor az adott kor domináns hatalmai ebben érdekeltek voltak. A magyarokat sem fogja megsiratni
senki. Miképpen a magyarok sem siratták meg a besenyõket annak idején.
Ez a vita ezen a topicon ebben az értelemben tehát már értelmetlen. Nem csak a jelen, de már jövõ is determinált ebben az irányban. Béke veletek..."
Na ehhez szóljatok hozzá!
Sz23 2009 febr. 11. - 16:50:33 Előzmény ladamanias
(162/195)
Ja. Egyél meg egy csomó stresszhormont, de aztán ne csodálkozz, ha megbolondulsz!
varangy19 2009 febr. 10. - 17:52:08
(161/195)
A Tinnyei és Esztergomi buszokról:
én magam azért nem járok busszal dolgozni, mert megelégeltem, hogy folyton otthagy a busz, de sokszor meg késik. nem másik busszal megyek, itt nem csak azokról van szó, akik csatlakozni akarnak.a mûsorban emlegetett 7.08-as busz általában 6.50-kor megy el, de volt már, hogy 7.20-kor indult csak (akkor 25 percet vártam rá).a többi busz hasonlóan közlekedik. hogyan lehet ehhez igazodni??? az autót választottam, még akkor is, ha drágább, és környezetszennyezõ. nem vagyok kényelmes fajta, de oda-vissza egy órát spórolok ezzel naponta.
Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki busszal járna, ha normális szolgáltatást kapna a volánbusztól.
rieper 2009 febr. 04. - 16:44:25
(160/195)
Az a bírónõ mekkora paraszt volt, jól elkúrta a mûsort. Nem tudom mit akart ott, biztos 1 hétig készült h. elõadja magát. Szánalmas volt.
offtopic
ancimama 2009 febr. 03. - 20:18:01
(159/195)
válasz hupetnek
megjegyzés a Jacob Goldberg 16.01.2009.07.03 üzenethez
Sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e, de nem tudom magamban tartani a felindultságomat. Én nem tudom ki hány éves, de úgy vélem aki így gondolkodik az nem különb azoktól akiket rasszistának, náci bûnösöknek nevezünk. Szerintem ezeket az elmebeteg embereket mindenki akinek egy csöpp kis józan esze van elítéli. Sõt megkockáztatom azt, hogy ezeknek akik így gondolkodnak ahogy azt az üzenetben leírták valóban elmegyógyintézetben lenne a helyük.Tudom, tapasztaltam a zsidó mentalitást, de eddig ilyen fokú gyûlölettel még nem találkoztam. Tudom,hogy nem szabad egy-egy vélemény alapján egy egész közösséget megítélni, de az ilyen véresszájú nyilatkozatok után az ember elgondolkodik. Remélem, hogy ez Jacob Goldberg vesz magának a egy elefánttornyot egy elhagyatott szigeten és ott olyan véleménye lehet, amilyet a beteg elméje kitalál. Különben üzenem neki, hogy a MAGYAR és a ROMÁN néppel, ha összefognak nagyon meg szenvedni azért, hogy írmagjuk se maradjon.
5/10
offtopic
ondok 2009 febr. 02. - 21:22:33 5/10
(158/195)
Nekem más a véleményem,ugyanis a libatolltépés az Únióban élõ állatból tilos,mert az állatkínzás.Mi nagyon szigorú feltételekkel moratóriumot kaptunk,de semmiképpen nem arra ,hogy a szétrepedt libabõrt egy analfabéta zsákvarrótûvel összeöltse,és afájdalomtól sokkot kapjanak az állatok.Ha nem törõdünk ilyen dolgokkal ,akkor az is ok lenne ,amikor élõ majmok agyvelejét kanalazzák a kínaiak ,vagy kutyákat fõznek meg sokszor élve ,mert akkor finomabb lesz.Úgyhogy álljon már meg a menet.
offtopic
ladamanias 2009 febr. 02. - 21:03:51
(157/195)
Nos nézd.: én ezt az egész állatvédõ brigádot a falhoz állítanám és szemrebbenés nélkül agyonlõném; kannibáloknak friss hús.
1.: TENyÉSZ ÁLLATOK ergó fogyasztásra "készítik" õket. Na most mielõtt a tányérodra kerül már nem tök mind1 hogy mi volt vele. Jó étvágyat !
2.: Rengetek embernek pénzéme sõt munkájába/állásába került ezeknek a s*ggfejeknek akciója, ahoz képest hogy lefogadom a 90 % ugyanolyan módon nevelt állatnak a húsát zabálja hetente min.4X.
3.: Mi köze az osztrákoknak és a többi egyéb országnak ahoz hogy mondhatni az évszázados libatenyésztés hogy folyik itthon -> tömig,levágják stb. Export libáink nem kell nembaj több marad nekünk. Finom falat az így is éhezõ magyarságnak.

Rendben van hogy érzõ,élõ lények de akkor is fogják már fel az ilyen kötekedõ emberek hogy nem hobbiból vannak tartva, hanem azért hogy legyen mit az arcukba tolni sülve-fõve.
Kedves kameraman.: ajánlom hogy a brutálisan leszüretelt érzõ zöldségek és gyümölcsök védelmében is csináljanak ilyen oktató videót a világ számára .
Szánalmasak-.-
5/10
ondok 2009 febr. 02. - 20:40:01 5/10
(156/195)
Égés a Jusztnak, hogy a múltkor olyan ellenszenvesen cikizte a Négy Mancsot.Most meg mit hallok,hogy tegnap az egyik legrangosabb svéd Tv csatorna leleplezõ filmet mutatott be ,amit rejtett kamerával készített a magyar libatollfosztásról.Ezen látni ,hogy a feketén alkalmazott munkások barbár módon tépik a tollat ,úgy hogy amelyik liba bõre kiszakad azt zsákvarrótûvel összeöltik,amelyik sokkot kap a fájdalomtól,azt rögtön levágják.Nos erre amagyar illetékes azt mondja ,hogy miért nem jönnek nyíltan õk szerettel bemutatják a valóságot.Erre én meg azt mondom ,hogy anno a németek a nemzetközi vizsgálóknak a "munkatáborokról" olyan idilli képet prezentáltak ,hogy az ellenõrök majdnem ott maradtak üdülni,annyira szép volt a leányzó fekvése.Úgyhogy a svédek tömegesen dobálják ki a paplanokat ,dzsekiket.