Téma: A Vasember

sipka 2007 okt. 05. - 05:57:49
(7/427)
Nálunk (állítólag) 2008 április 30.-án mutatják be. Több mint egy félévet kell várnom, hogy végre megtekinthessem!!!! Végülis ki lehet bírni, eme idõszakot valahogyan.... Ugye?!
sipka 2007 aug. 23. - 12:38:22
(6/427)
Egész jól megcsinálták Tony Stark Vasemberes öltözetét :)
Lisa111 2007 júl. 21. - 20:51:44
(5/427)
Köszi sipka! Hát akkor majd vhogy megoldják a magasságkülönbséget..az imdb szerint a rendezõ elõször Rachel McAdamset kérte fel, de õ visszautasította...(a helyében én rohantam volna, hogy Robert-el játsszak, na nem mintha színésznõ lennék)...
Jó a sztori is, tényleg kicsit Batman-es, a képregénysztorik közül még azt csípem...
Most már én is nagyon várom a filmet...:))
Dzshonny 2007 júl. 21. - 15:26:02
(4/427)
Wow már nagyon várom ezt a filmet, Robert Downey Jr.-t meg tökéletesen eltalálták a szerephez. Talán ha ezzel a szereppel berobban megin sikerülni fog megszeretettni magával az embereket.
sipka 2007 júl. 21. - 13:12:02
(3/427)
Hát nem tudom mennyire tér el a képregénytõl a film, de szerintem összejönnek. Amúgy a sztorija nagyvonalakban arról szól hogy Tony Stark örököl apjától egy hadiipari céget 21 éves korában, majd be kell vonulnia a háborúba, és a csata hevében egy gránát felrobbanásának a következményeként, egy repesz a mellkasába furodik, majd kezd a szíve felé tolodni. Eközben hadifogságba kerül, s az ellenség segiti kioperálni a repeszt a mellkasából, ha tervez nekik egy szuperfegyvert. S hát elfogadja az ajánlatot, de titokban tervez magának egy peacmakerral felszerelt páncél féleséget ami életben tartja. Majd valahogy kijut ebbõl a fogságból, és nem tehet mást minthogy viseli a páncélt (mert ha nem akkor meghallhat). S innentõl fogva elkezdi a jó ügyet szolgálni, a páncéllal szerzett képességeivel. Persze késöbb kimütik azt a repesz darabot, és úgy mint Batman csak akkor veszi fel az öltözetét ha baj van a világban. Hát nagyjából ennyi, de elõre elmondom hogy ez a képregény sztori vonala, nem pedig a filmmé. Gondolom egy kicsit átmodernizálták a sztorit, a mai ígényeknek megfelelõen....
Lisa111 2007 júl. 21. - 12:25:00
(2/427)
Hát én is..én nagy Robert-rajongó vagyok, csak miatta fogom megnézni, viszont azt néztem, hogy a nõi szereplõt Gwyneth játssza, aki viszont magasabb , mint Robert, nem tudom õk a képregényben összejönnek-e..
Egyébként az egész sztorit nem ismerem, remélem nem végig vasba lesz öltözve Robert...
Tom Cruise-nál pedig 1000szer jobb színész, örülök, hogy õ kapta a szerepet...
Egyébként pedig 4-5 éve tiszta , kb mióta megnõsült újra. Örülök neki, hogy nem veszett kárba a tehetsége, és vissza tudott jönni.
sipka 2007 júl. 20. - 23:11:12
(1/427)
Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon mit sikerült alkotniuk. Mondjuk (annak ellenére hogy tehetségesnek tartom Robert Downey Jr.-t) furcsálom hogy õt szemelték ki Vasembernek. Ugyanis nem nagyon hasonlit a képregényben szereplõ Tony Starkra. Tom Cruise (aki szintén esélyes volt) pedig azért valamennyire jobban hasonlit rá, csak hát õ, hogy is mondjam:egy törpe. De biztos megoldották volna ezt is egy kis kamera beállítással. De ennek ellenére biztos hogy jó film lesz, mivel Robert tényleg jó színész. Mondjuk szerencséje is volt hogy egyáltalán kapott még lehetõséget a filmszakmában, mert hát egy idõszakban sokat ivott és kábitószerezet, és emiatt börtönbe is csukták. De végül kijuttot és talpra állt hogy újra olyan filmekben szerepelhessen mint a "Csók, csók és Durr" illetve a "Zodiákus". Mondjuk a "Zodiákus" címû filmben nem lehetet nehéz eljátszania az alkoholista újságírót. (Mivel volt egyfajta ismeret anyaga ez ügyben :) Húúúúú de szemét vagyok!!!! Bocs Robi Jr. nem akartalak megbántani, így ha véletlenül olvasod ezt a levelet akkor tud hogy az elõbb mondotakat mélyen megbántam. (Mondjuk nem hiszem hogy hozzád eljutna ez a levél....:)