10/10
ateate 2012 febr. 15. - 10:27:07 10/10
(553/2153)
Épp ezért "kellett", hogy elteljen a 10 év, hogy Alex már önállóan gondolkodó legényke legyen, és ne csak egy baba.
Carolina valóban az "anya" volt/van Alex számára.

Egész jók a megérzéseid, gondolataid. Az azért sejtheted, hogy Iván nem önszántából tesz majd bizonyos dolgokat.

Camilo meg okos, persze. Most még tisztán tud gondolkodni. Most még.

Én csak azt nem értem, miért nem csentek el rögtön Alextõl egy kis hajat egy DNS-vizsgálathoz.
10/10
suxel 2012 febr. 15. - 09:35:57 10/10
(552/2153)
Ma meg lesz kapargatva az igazság, sõt Ivan még szembesítõ showt is fog rendezni. :) :) Mielõtt Ivan megtudná 100% az igazat (már most is tudja kb. 95%) még Carolina és Juan Jaime is akciózik egyet külön-külön.
napraforgó 2012 febr. 15. - 06:09:41 Előzmény suxel
(551/2153)
Carolinát egy kicsit megsajnáltam. Õ már érzi, hogy el fogja veszíteni a kisfiút, akit anyja helyett szinte anyjaként nevelt eddig. Mert Alexnak nyilván õ volt a nõ, az anya a családban, még ha a nénikéjeként is nevezte.

Ha a kisfiú nem úgy nõtt föl, hogy tudta volna, hogy nem Gerardo fia, akkor neki nagy megrázkódtatás lesz az igazság.
napraforgó 2012 febr. 15. - 06:01:59
(550/2153)
Anthony jómódú, ez igaz, de nem hiszem, hogy azért zsákszámra állnának nála a milliók. Kicsit furcsa, hogy Ivan 5 milliót ígért dollárban, ha a gyerekét elõkerítik.
Camillo sokkal eszesebb, õ milyen hamar kitotózta, hogy családon belül kell keresni a "gyerektolvajt".
Lukrecia nem tehette, õ el akarta tûntetni a gyereket. Maripaznak nem kellett. Carlotta a házasságot támogatta volna, meg azt, hogy kicsit késõbb vegyék magukhoz a gyereket, mint egy távoli rokon elárvult fiacskáját. Lucia még gyerek volt, õ nyilván nem csinált semmit.
Marad Gerardo, aki szintén ellenezte a gyerek intézetbe adását. Õneki minden lehetõsége megvolt, hogy elvigye, anyagi eszközei, hogy eltartsa, felnevelje - és jé van is nála egy pont annyi idõs kisfiú. Csak nem Ivanék fia? Igaz a sajátjának mondja, de hol és mikor született az a gyerek, ki volt az anyja, stb.
Persze, Gerardo próbálta eltûntetni a nyomokat és legalizálni a gyereket, de ha megkapargatnánk, kiderülne az igazság.

Gondolom, ezzel most elnyûglõdünk 10-20 részig, aztán a gyereket, mint valami tárgyat átadják a tényleges szüleinek.
Iván a marha meg elveszi az a rossz k*rvát, "a gyerek érdekében".
De hogy miért jó egy gyereknek egy ilyen anya, meg egy ilyen házasság, amikor eddig sokkal szeretõbb, konszolidáltabb családban élt?
10/10
ateate 2012 febr. 14. - 23:45:22 10/10
(549/2153)
Haha! Ebben volt a vége felé, h. Camilót úgy festették ki, mint mikor Soto jaguárnak volt öltözve. Itt: http://www.youtube.com/watch?v=XbR3TPB4X8k Ha nem egy évvel korábban csinálták volna, azt mondanám, hogy átugrott a forgatásról. :-)

Na, Carlotáék megint elfelejtették, hogy már tegezõdtek. Hiába, öregek és szenilisek! :-) Lehet, h. nem több fordítót kellene alkalmazni, illetve nézni is a sorozatot fordítás közben. :.I
10/10
suxel 2012 febr. 14. - 14:05:00 10/10
(548/2153)
Jajj, ez a Carolina, úgy bolyongott ott a házban, mint egy vaklégy. Megkezdõdött a hiszti!
Lucrecia: mit vétettem, hogy ilyen átkot hoztam a világra???
Jujj, DNS, az meg micsoda???? :D :D Hogy értette volna meg a KÖVÉR Antolint, ha azt sem érti, hogy mi az a DNS-vizsgálat? :D :D
Maripaz sem vehetett volna fel ettõl rondább szemüveget. De nagy pofa kell még tartásdíjat is kérni! :D
JJ --> Saul: kalap! :D
10/10
suxel 2012 febr. 14. - 13:26:06 10/10
(547/2153)
Tiszta furcsa, most még az elõzõ rész tartalmát is belevették! Egyébként ilyen minden rész elõtt van eredetileg! Vagyis a legtöbb elõtt!
De már áthárította a felelõsséget Luciára apuci!
Maripaznál azok az igények, megadja a módját!
10/10
suxel 2012 febr. 14. - 10:24:03 10/10
(546/2153)
Ez a gyerek kora elég zûrös téma elismerem, akkor ott Gerardonak smafuznia kellett a születésnappal is. Ma elmeséli a történetet kompletten s meglátjuk milyen választ kapunk rá. A látogatások szerintem eleinte egyoldalúak lehettek Gerardo részérõl. Idõtelés miatt, hátha felejtõdnek a dolgok és késõbb nem tûnik fel annyira, meg Lucrecia szerintem nem örvendezett volna, hogy a lánya a fõvárosban van. Gerardo meg azután bukkant fel a sógornõvel, hogy meghalt Beatriz.
Az még oké, hogy Maripaz nem tudja, mert abból a felületes lányból kinézem, hogy max telefonon tartotta a kapcsolatot az apjával, hisz még az esküvõre sem hívták meg, annyit nem érdemelt meg az a szerencsétlen pasas. Továbbá kerülte vele a találkozást.
Carolina, a legnagyobb titoktartó, milyen hisztit le fog az mos vágni! Még véletlenül sem óhajtaná Luciaval közölni a dolgot, mert fél, hogy elvesztik Alexet.
10/10
suxel 2012 febr. 14. - 10:09:15 10/10
(545/2153)
Mivel Ivan már Anthony fia tejhatalmat ad neki, Camilo ellen se volt kifogása, õ dönthet az ügyekben, igaz, hogy tájékoztatni kell az apját, de õ szinte mindenben egyetért vele. Megbízik teljes mértékben a fiában, majd lesz még hasonló eset és akkor sem gátolná meg a pénzt. Anthonynak zsákmilliói vannak, akiknek nem kottyan meg 10 milliós hiteleket kifolyósítani 5 misi azoknak már semmi. Camilo fizetésébõl sem csináltak nagy ügyet, Camilo kocsit kapott, õk is kocsit vettek, eddig szállodában éltek, most házat béreltek. Nagyüzemben folyik ott minden. Míg 5 misi másnak nagy pénz, ott csak kis hal.
napraforgó 2012 febr. 14. - 08:36:18
(544/2153)
Mondjuk Lucia is igen ostoba pszichológus létére.

Még nem jött rá, hogy a "kisöccse" jé, pont annyi idõs, mint a nõvére elrabolt kisfia??? (mikor is tartják a születésnapját?)

Azt nyilván nem hiheti, hogy a gyerek az elhunyt mostohaanyja gyermeke. A gyerek kora sem stimmel!!!

De talán tudott volna a mostohaanyja terhességérõl - miért is tartották volna titokban??? Meg egy 14-15 éves lányka talán észreveszi, ha a mostohája állapotos. Ha nem, ott nagy baj van... Nyilván látogatta õket néhanapján, még akkor is, ha az elsõ 3 évben Mexikóban laktak.
Mikor az apja visszajött megözvegyülten egy 3 éves gyerekkel, tán csak nem tudta bemagyarázni neki, hogy a gyerek nincs csak másfél éves... Nem Lucia a vak, hanem Carolina...
Szóval Lucia nem volt olyan kicsi, hogy ne tudta volna, hogy születik a gyerek, fõleg azután, hogy Maripaz terhességét végigasszisztálta.

Ha pedig a gyerek örökbefogadott, akkor nyilván arról is tudnia kellett, elvégre õ folyamatosan tartotta a kapcsolatot az apjával.

Szóval, ha õ nem tudja, ki Alex és hogy került az apjához, hát eléggé ostoba...
Carolina szinte hasonló korú, õ Lucia jó baratnõje, tõle sem tud semmit?

Egy kicsit nehezen hihetõ, hogy csak most szerez mindenrõl tudomást az apjától.... Jajj-jajj, megint egy forgytókönyírói baklövés.
napraforgó 2012 febr. 14. - 08:17:42
(543/2153)
Honnan a túróból van Ivánnak 5 millió dollárja???
Ennyire jól megy Neki? És ha neki nem, hát Anthonynak? És biztos benne, hogy Anthony pénzét ilyen mértékben felhasználhatja az elõzetes hozzájárulása nélkül???
10/10
suxel 2012 febr. 14. - 01:02:28 10/10
(542/2153)
Megint egy picike ajánló a mai 29. részhez: http://www.metatube.com/es/videos/56966/Avance-La-fuerza-del-destino-Cap-29/
-elején láthatjuk Gerardo nagy vallomását
-utána pedig láthatjuk a létrejövõ kontaktot Ivan és a Kövér (avagy itt El Gordo, ahogy itt elnevezték) között, melyben tudjuk a Kövér kéri a 4 millió pesot. Ivanka azonban rálicitál a koszos 4 mexikói misire 5 milkával amerikai dollárban, csak mondják meg hol a fia. Ezek mindenre számoltak csak egy ilyen reakcióra nem!
10/10
suxel 2012 febr. 13. - 23:24:55 10/10
(541/2153)
Elsiették õk nagyon ezt a dolgot, de szerintem Lucia is nyavalyog annyit! Így a család úgy a család!
10/10
ateate 2012 febr. 13. - 23:11:46 10/10
(540/2153)
Most nézem a múlt heti részeket. Hogy Iván mit össze nyafog azon, hogy Lucía szakított vele!

Carlota meg Anthony tegezõdésétõl folyamatosan falra mászom.
10/10
suxel 2012 febr. 13. - 23:00:25 10/10
(539/2153)
Na holnap megpillanthatjuk Beatrizt pár mp. erejéig, jól emlékeztél. Tényleg mutatják benne, nekem ez be sem villant, mikor a múltkor írtad! :)
10/10
ateate 2012 febr. 13. - 22:15:12 10/10
(538/2153)
Én is mindig azt hittem, h. Camilo hogy letorkolja szerencsétlen Davidot. De itt most feltûnt, h. azt mondja, fel kellett kicsit rázni. És tényleg! David ezután hívja fel Lucíát, h. ajánlja be a pszichológushoz. Úgyhogy nem volt hatástalan. Meg aztán, Camilo meg David jóban lesznek. Úgy tûnik, Ivánon kívül nem is volt Camilónak más barátja.

Carlota itt tényleg hülye volt. Hogy tudnak folyton bedõlni Maripaznak? Újra és újra. Még lesz egy ilyen, h. Carlota jól lehordja szegény öreg urat (RIP), de amúgy jól ellesznek. A tegezõdés még mindig bánt.

Sztem már itt kezdõdik az érzelmi zsarolás. Gerardo nem bírja tovább a terhet. Lucía jó alany, aki ráruházhatja.
10/10
suxel 2012 febr. 13. - 20:22:41 10/10
(537/2153)
Ennek a JJ-nek minden kellene. Ki veszi el a pénzét? Nem is volt az a pénz az övé sohasem! A helyi kiskirályok a Mondragonok lennének? Hejejj, már terve is van kedvenc apukánknak!
De bunkó ez a Camilo. Szegény Davidot lemelegezi.
Ivan meg bagoly mondja verébnek: Camilo kissé forrófejû! :P
Lucia csak úgy gyûri azt a kondigépet, fogja is még egy néhányszor.
Maripaz már KO-n várja Ivant! HEHE! Maripaznak volt egy feje, amikor mondta Ivan, hogy fizessen! De hülye az a nõ! És még pofátlan is!
Carlota nem hiszi el a dolgokat, de már ordítozik Anthonyval! :D :D
A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Gerardo mostmár nem menekülsz!!!
Jah vagy még nem volt az érzelmi zsarolás része??? Úgy látszik én kicsit elõrébb járok! :P :P
10/10
suxel 2012 febr. 13. - 18:44:45 10/10
(536/2153)
Eddig csak Lucreciat meg Carlotat védte, na de most már kezdheti védeni apucit is. Öröm lehet egy ilyen nagy titkokkal teli családdal együtt élni, mégha a legnagyobb szeretettel is van feléje, cipelheti ennek a terhét. Na és most mit mondjon Ivannak, ha netán megkérdezi Ivan Alex nem véletlen az õ fia. Apuci rendesen zsarol érzelmileg, akárhogy is nézzük. :S :S
10/10
suxel 2012 febr. 13. - 18:42:12 10/10
(535/2153)
Sejti, de nem 100%ig bizonyos benne.
OneTreeHill 2012 febr. 13. - 14:03:53
(534/2153)
Apuka jól leterhelte Luciát a titkaival ... :S