sorozatkedvelõ 2012 máj. 08. - 10:26:23
(1753/2153)
A tegnapi részt nem láttam,még az online-sorozatokon nincs fent.Hol tudom megnézni?
10/10
suxel 2012 máj. 08. - 10:01:51 10/10
(1752/2153)
Ez még oké is lenne, de akkor Arcelianak kellett volna választékosabban fogalmaznia, mert akkor nem azt kellett volna mondania, hogy szakítottak. Mert egy házasság esetében ha ezt mondják, akkor az elég egyértelmû nekem. Azt kellett volna mondania, hogy Camilo meg Lucia között nincsen minden rendben, s ez aggasztja. Ezzel semmi újat nem mondott volna Ivannak, s akkor nagy valószínûséggel Benito ment volna értük. Ivan õt kérte volna meg, mert mondta arra vár, hogy most már Lucia lépjen, és a szakítást egyértelmûen a Luciaénak tulajdonította, ezért is mozdult rá megint. :)
napraforgó 2012 máj. 08. - 06:01:18 Előzmény suxel
(1751/2153)
"Arcelia kijelentette, hogy vége a kapcsolatuknak, már csak papíron vannak együtt szinte. Most már lehet újra próbálkozni"

Egy házasságban vannak hullámvölgyek, hiába költözött el Camilo, ettõl még semmi sem biztos. Még a válópert sem indította meg egyik fél sem, vagyis akár ki is békülhetnek. Szerintem nem jelenti azt, hogy vége köztük mindennek, most még nem szabadna Luciát szabad prédának tekinteni.
Sõt csak ront a helyzetén, ha viszonyt kezd Ivannal, mert ez esetben a hûtlensége lehet a válóok. Az, hogy Camilo is ágybabújt MP-val, bár nem jutottak a dolog végére, nyilván úgy kerülne beállításra, hogy el volt keseredve a felesége hûtlensége miatt és beszédült a sógornõ ágyába (vagy az az övébe), istenem, hát a férfiak már csak ilyen gyengék, ha el vannak keseredve....
zisi 2012 máj. 07. - 21:11:39
(1750/2153)
Alig várom,hogy mi lesz Maripaz sorsa a sorozat végén!:)
10/10
suxel 2012 máj. 07. - 20:23:20 10/10
(1749/2153)
PART3
-JJ. nem érti mi ez a nagy családi összetartozás, már megy is egyezkedni Ivanékhoz.
-Ennek a Perlitának általában punkosra van csinálva a haja. :) :)
-Lucia bevallja a csókokat a nagyinak. :)
-Ez az Ivan nem kéri számon a dolgokat, Carlota megmondja helyesen gondolkozik.
-Vita McGuire-éknél: JJ. mindenáron a fiát mentené, Carmen egy hazudozó szerinte. Ivan szembeszáll vele. Na de JJ. is fenyegetõzik, ha a fia megy börtönbe, meg Carmen is. Carolina eközben majdnem elesik a 2 fokos lépcsõben, mikor meghallja, hogy Antolin hajlandó lenne a bûntényt is vállalni.
-Carlota parancsba adja a válást.
-Saul ismét könyörög az apjának. Te szerencsétlen ördög, idióta, használhatatlan vagy, mint a cseléd, nem kellett volna a fiamnak elismerni, nem te vagy az egyetlen zabigyerekem a környéken. :D :D :D
-Camilo vissza a ranchra. Irány a feleségéhez. Elég közömbös vele a felesége. A telefon megint megzavarja Camilot, de bocsánatkérésekbe kezd. Látszik, hogy Lucia nem akar semmirõl tárgyalni vele. Uccu, mehetsz, kirakták a szûrét, na nem házasodhat meg vele, mert õ nem válik el. Lucia inkább ki is kapcsolta Ivant. Ha így, akkor már Carlotanál keresi.
-Viszi is a hírt, hogy kereste. Békés válást akar, ennél nagyobb cirkusz Carlota szerint csak az lesz, ha JJ. elveszi Lucreciat. :P :P
10/10
suxel 2012 máj. 07. - 20:08:14 10/10
(1748/2153)
PART2
-Carmen a börtönben: megmenti a húgát a bajtól, aki már hajlandó lenne a felelõsséget vállalni. Becsempészte csak neki a telefont.
-Carolina és a nagy látásteszt! :) Je-je-je az alakok megvannak. :) :)
-Carmen megy az ügyvédhez. Kitálalt.
-Antolin egyenesen Camilot keresi. Megakarja mindenképpen a tesót menteni.
-Ezequiel még mindig pisztollyal mászkál az emberrablási kísérlet óta. Voltak azért szép pillanataik Camilonak meg Lucianak.
-Camilo közli Carmennel, hogy ne csináljon semmit se, ráfenyít rendesen.
-Tony meg az újabb hátfájás!!! :D :D
-Lucrecia hepi nagyon ettõl a házassági ajánlattól. Carlota átlát rajta: a poklot vásárolnád meg vele.
-Lucia-Ivan teliholdnézés. :) Kicsikarja Ivan belõle a szerelmi vallomást. :) Csak nem bírják egymás nélkül. :)
-Este van, de délután óta Camilo folyamatosan Carmen fejét tömi, hogy mit tegyen és mit ne tegyen.
-JJ. leutazik drága feleségéhez Evangelina asszony meg csak visszaparancsolná hozzá. Na ebbe a régi családba se szívesen kerülnék be. Hiányoztál, blabla. De csak válhatna. Na ha ezt a rokon hallaná, hallja is, nagyot is néz, na de kellene a földje a feleségének, hát innen fúj a szél.
-Alex mehet végigölelgetni mindenki, és Caro ideiglenesen beköltözik Ivanékhoz.
-Lucia: olyan jó, hogy Camilo nincsen itt. :D :D Lucia teljesen elmulasztotta Ivan oldaltfájását, huhh, ha így tud kézrátétellel gyógyítani, nekem is kell ilyen. Na már le sem tagadja, hogy a kislány az övé lenne.
10/10
suxel 2012 máj. 07. - 19:45:17 10/10
(1747/2153)
PART1
-Carolinát már megmûtötték
-És itt van Ivan is. :) Arcelia szavai csak hatással voltak rá! :) Olyan önzõ vagyok, hogy örülök neki!!! :D :D
-Kellemes JJ. és Lucrecia csevej: mi a téma? A válás. Oh, ez a tett: jegygyûrû a pohár borba, majd házassági ajánlat! :) Na legyûrtek ezek egy üveg bort!
-Haha, Lucia. Ivan is ott van, Tony nagyon átlátszó ezzel a fáj a hátam izével. :) Lucia: nem volt ez egy kicsit megszervezve?? :D :D Azért nem lehet szerintem úgy beszélgetni, mint 2 jó barát, mert mind a kettõ többet érez. Lépjenek már túl ezen a vackon, hogy mi történt, mit minek tettek. Ha Lucia is azt mondja, hogy jól tette, akkor meg!! Ez már lejárt lemez!
-Camilonál beborult, csak úgy záporoznak a könnyei. Camilo szerint megoldás, hogy Ivannak a bõre alatt is pénz van, ez a legnagyobb baj vele, hogy szerinte ez megold mindent. Arcelia esdekelhet a szent szûzhöz, hogy világosítsa meg a fia lelkét. :)
-Azért az a puszi igen csak Lucia szája sarkára sikeredett nem az arcára. :)
-David bemutatja Berenicet az apjának. Már egybõl a neve felõl érdeklõdik. Hopp, már menyasszony a lány. Asszonyként dolgozni fogsz??? Nemrég mondta még, hogy változik a világ. Ez a színlelés JJ.-tõl, hogy próbál egy kicsit udvarias lenni a lánnyal, hát Berenicet nem sikerült zavarba hozni. Nem gondolta volna, hogy a kicsi fia révbe érhet valaha is!! :) :D :D
10/10
suxel 2012 máj. 07. - 17:31:28 10/10
(1746/2153)
Ivan is vigyorog, mint a vadalma, kicsit sem zavarja, hogy a "testvére" feleségét készül épp elcsábítani? --> Õ már nem akart semmit se tenni, nem is akart eredetileg a szállodába menni utánuk, Benitot küldte volna, csak jött Arcelia telefonja és mondta, hogy szakítottak. Innentõl meg szabadnak veszi a terepet. Ezzel tulajdonképpen Arcelia kijelentette, hogy vége a kapcsolatuknak, már csak papíron vannak együtt szinte. Most már lehet újra próbálkozni, én itt ebben semmi rosszat nem látok! :)
napraforgó 2012 máj. 07. - 15:30:55
(1745/2153)
Carlota nagyi meg cukkolja Luciát, hogy váljon el, õ tanúskodni is kész, hogy együtt találta Camilot és Maripazt az ágyban.

JJ meglepi Esthert, egyáltalán nem akarja visszaszerezni, beleegyezik a válásba. Csak a közös föld további kezelését akarja!
Lucrecia meg egészen kivirult, hogy JJ talán elveszi....
napraforgó 2012 máj. 07. - 15:25:54
(1744/2153)
Tony papa machinációja: fáj a háta, szálljanak meg egy hotelban hazafelé. Jajj, és Lucia boldogan mosolyog. Azért ez nem oly szép dolog. Mert igaz, hogy nem volt szerelmes Camiloba, de valóban jól megvoltak együtt (lásd Camilo visszaemlékezéseit).
Ivan is vigyorog, mint a vadalma, kicsit sem zavarja, hogy a "testvére" feleségét készül épp elcsábítani? Lucia sem játsza épp a hûséges asszonyt.
Amikor Camilo eljön látogatóba, mégcsak fel se néz a munkájából, írja továbba kitudja mit. Akárhogy is van a kettejük dolga, de legalább néhány percre felfüggeszthettte volna azt a nagy "dolgozást".
Carmen viszont legalább most becsületes, hiszen az ügyvédet tájékoztatja, hogy õt mivel verték át. Az már az ügyvéd dolga, hogy mit hogyan használ föl a késõbbiekben.
offtopic
napraforgó 2012 máj. 07. - 10:53:27
(1743/2153)
Off
Huh! Én a Megveszem ezt a nõt-ben láttam szõkén , 19 évesen (ha nem láttad, azt érdemes megnézni, legalábbis az eleje nagyon jó volt, amíg nem hosszabbítgatták a siker miatt. Aztán még jó párszor feldolgozták a történetet, gondolom kevesebb sikerrel), ott nagyon szép volt! Itt sem áll neki rosszul a szõke haj.
Bár az kevésbé tetszik, hogy velejéig romlott nõszemélyt kell játszania. Persze, ha nem lenne ármány, elég unalmasak lennének ezek a sorozatok.... Nade miért pont õ?....
10/10
suxel 2012 máj. 07. - 10:46:32 10/10
(1742/2153)
OFF

Leticia Calderont az utóbbi idõben meglelik ezek a negatív karakterek. A szerelem névében címû sorozatban alakította Carlotat a velejéig gonosz nagynénit, 170 részes volt, de ezt kivételesen nem sikerült megunnom, még az új szereplõk érkeztével sem. El is vitte ezzel a legjobb nõi gonosznak járó díjat a Premios TvyNovelas díjátadón. :) Csak "csöppet" volt szerelmes egy idõközben pappá szentelt férfiba, rendesen a megszállottja volt, meg csak 5 ember halála száradt a lelkén, még a saját testvérét is képes volt megölni. Jelenleg kinti új sorozatában az Amor Bravioban is gonoszkodik, ott eddig sikerült megölnie egy papot, felgyújtatta a saját házát, felökleltette a menyét egy bikával csak a legrosszabb tetteibõl szemezgettem az eddig lement 45 rész alatt a jelenlegi telenovellájából. És kapott egy új kinézetet a gonoszkodáshoz, így fest kint most Isadoraként.
napraforgó 2012 máj. 07. - 09:52:34
(1741/2153)
Hát azért nem haszontalan akár ismeretlen szereplõk nevét is jelezni, egy-egy sikeres sorozat ugyanis nagyon is ismertté teheti õket. Pont ilyen volt Maite Peroni és Williem Levy az árva angyalból, bár szerintem a sorozat igen gyenge volt, nekik mégis meghozta a sikert.
napraforgó 2012 máj. 07. - 09:39:03
(1740/2153)
Azért ici-picit mégis reklámozták ezt a filmet, emlékszem, hogy említették, hogy az Esmeralda sztárja, Letitia Calderon fog játszani benne. (hát itt nem volt túl nagy szerepe, kb az elsõ 6-8 részben játszott csak, aztán szépen meghalasztották.) Õvele egy másik sorozatot is reklámoztak, azt nem néztem, ott valami gonosz nagynénit alakít rövid hajjal.

Tényleg borzasztóak ezek a diszkódrogok, és szerintem szánalmas az a férfi, aki nem tud másként "meghódítani" egy nõt. Mi öröme van az ilyen szánalmas "együttlét"-ben, ahol a nõ csak fekszik, mint egy darab fa és nem is emlékszik semmire?
Azon a pénzen, amibe a drog kerül, megfizethetne egy prostit is, az legalább nem eszméletlen az aktus alatt.

Sajna néha nem értem a férfiakat...
10/10
suxel 2012 máj. 07. - 09:28:34 10/10
(1739/2153)
Úgy látszik, én nem nézek olyan csatornákat, ahol ez szokás (vagy nincs is olyan, mert az a kb. 40, ami van, bõven elég, abból se nézem sem az 5-6 rajzfilmest, meg az 5-6 sportot), na de a maradék 30 is bõven sok. --> Mit ne mondjak én se sok ilyet ismerek. Most az, hogy bemondják két idegen sztárnak történetesen a fõszereplõknek a nevét, az nem sokkal hozza közelebb õket az emberekhez. :S Én eddig az RTL esetében figyeltem meg ilyet, meg a COOL-nál, hogy William Levy sorozatainál "az Árva Angyal sztárja", vagy Teresanál a Rubi alkotóitól (és ez utóbbinál filmes megrendezést tekintve kivételesen nem tévedtek).

Ezekkel a szerekkel az a probléma, hogy egy pici is elég, hogy 5-10 perc alatt tudatmódosult állapotba kerüljenek tõle. Gyorsan kiürül max. fél nap és teljes emlékezetkieséssel jár. Jah és ebben az állapotban nincs ellenállás, tehát nincs nyoma semmi fajta durva bántalmazásnak, semmi külsérelem nincsen.
napraforgó 2012 máj. 07. - 07:08:10
(1738/2153)
Na most látom, hogy 1. melléütöttem, 2. kétszer írtam egy mondatben, hogy neki. Bocs a híbákért, általában nem vagyok ilyen butus.
offtopic
napraforgó 2012 máj. 07. - 07:06:10 Előzmény suxel
(1737/2153)
No látod, én ilyesmikre sem figyelek, hogy ki írta, meg ki rendezte.
De egy elõzetes beharangozó (legyen az akár trailernek nevezve), szintén jelezhetné, hogy a nagysikerû xyxy címû sorozat szerzõjének/rendezõjének új mûve, Q és Z mûvészek fõszereplésével, nézzék meg, kihagyhatatlan, ésatöbbi, ésatöbbi.
Úgy látszik, én nem nézek olyan csatornákat, ahol ez szokás (vagy nincs is olyan, mert az a kb. 40, ami van, bõven elég, abból se nézem sem az 5-6 rajzfilmest, meg az 5-6 sportot), na de a maradék 30 is bõven sok.
napraforgó 2012 máj. 07. - 06:59:12
(1736/2153)
Hát igen, el lehet képzelni, hogy Lucia - bár nrm nagyon akaródzott neki elmenni neki Berenicével, mégis jól érezte magát a diszkóban és kimaradt egész éjszakára (Maripaznál ez ugye nem volt meglepõ). De az azért elég furcsa, hogy valaki hazavezet az otthonáig, aztán nem megy be, hanem befekszik a hátsó ülésre és ott alszik, nem az ágyikójában. Ez azért furcsa egy olyan lánynál, aki nem szokott kimaradozni.
10/10
suxel 2012 máj. 07. - 00:08:36 10/10
(1735/2153)
SPOILERES IROMÁNY!!!!

Lucia õ ki volt ütve, õ magáról sem tudott, Berenice azt hitte, hogy simán lelécelt. Ez nálam úgy oké, de hogy Carlota milyen magyarázatot fog adni erre, arra én nagyon kíváncsi leszek jövõ hét hétfõn majd!
10/10
Milibindi 2012 máj. 06. - 23:55:29 10/10 Előzmény suxel
(1734/2153)
OFF
Valószínûleg :) Én nagyon szeretem a kosztümös sorikat, pl. Vad szív , La Pola , Terra Nostra, Luz Maria sõt az Elisa di Rivomrosa is igaz ez olasz, de olyan mint egy mini dél-amerikai telenovelle talán ami kevésbé jött be de az is ilyen erõs közepes szinten az a Zorro volt.