napraforgó 2012 máj. 17. - 15:46:30
(1913/2153)
Gondolm fogbeültetést csinálhattak neki, az amennyire tudom elég hosszadalmasan gyógyul, és nyilván nem is tudott rendesen rágni vele eleinte.
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 15:45:16 10/10
(1912/2153)
Szemöldök az egy olyan dolog azt úgy alakítanak, ahogy. Egyik interjújában metroszexuálisnak vallotta magát: ha nem ismernéd a fogalmat, mert elég újkeletû dolog.
Metroszexuális: nagyvárosban élõ többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törõdik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)
Vannak nekem is ilyen ismerõseim, vasalt haj és így.
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 15:42:02 10/10
(1911/2153)
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=2776549&postorder=desc&result_per_page=15&highlight=2776549#2776549

Itt még linkeltem be két képet is, ahol látszik a felsõ ajkán egy pici vágás, ha netán sok komment menne addig arra az oldalra, akkor lehet a következõ oldalon kell keresni eggyel visszább. :)
offtopic
napraforgó 2012 máj. 17. - 15:41:10
(1910/2153)
Valamit alakíthattak a szemöldökén is, olyan furcsa néha, fordított V alakban áll. A régebbi képein sokkal egyenesebb és bozontosabb volt. Elég nõiesre, magasra íveltre szedték neki a kozmetikusok.
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 15:39:55 10/10
(1909/2153)
Itt a story már megleltem: jól sejtettem, hogy február!


David Zepeda és az Acorralada stábja a sorozat leforgatása után elmentek egy szórakozóhelyre megünnepelni az egyik munkatársuk (most, hogy egy színész vagy szimpla stábtag nem tudom) születésnapját, valamint a sorozat sikereit. So mi so, a Venevisionnek a Gata Salvaje (A vadmacska) óta nem volt ilyen sikeres darabja, ezért is duzzadhatott 187 részesre és érezhetjük, hogy 2 etapból (részbõl) áll a sorozat. Jókívánság egyebek az ünnepelteknek, de ott volt ez a Rubiales pasi is, és belekötött a társaságba. David szólt neki, hogy fejezze be a kötekedést, ne szítson viszályt. Rubiales azonban neki állt szidalmazni Davidot, és le is zárta a vitát egy üveggel/pohárral. (vaso: üveg/pohár, nem tom melyik lenne az elsõdleges jelentése, most nem tudom, hogy egy kóláspohár vagy egy sörösüveg mondjuk). A lényege, hogy vastag üvegbõl készült. Szájba találta vele Davidot, aki elvesztette az eszméletét, amikor magához tért nem érezte az ajkait, sem a felsõ fogínyét, viszont a vér az ömlött belõle. Azt sem tudta hirtelen hány foga veszett kárba. Beszállították a kórházba, ahol nem volt szabad plasztikai sebész, 12 órát kellett rá várnia. Gondolom azért lekezelték, a sebeket. Majd miután megjött a plasztikai sebész hálát adott az Istennek, hogy jó kezekbe került. Az eset nem maradt annyiban, mert David feljelentette Rubialest a rendõrségen testi sértésért. A pasas persze azt nyilatkozta, hogy nem õ kezdte a balhét. Le is csukták ezek után rövidebb idõre, de Salim testvére elment Davidhoz és kérte, hogy ne csukassa börtönbe a testvérét. David belement azzal a feltétellel, hogy személyesen kérjen tõle bocsánatot és fizessen neki 24000 dollárt kártérítésként. Kártérítés, mert elvesztette az elõl lévõ fogait, továbbá elesett jó néhány szerzõdéstõl, mert folyamatos kezelésekre járt. Azért azt lehet gondolni, hogy fogpótlás, plusz a szájnak a plasztikai mûtétje (szétroncsolódott a felsõ ajka) nem olyan kis dolgok. És ezek következményeként jó néhány szerzõdéstõl is elesett. David elmondta, hogy ezek után egy nehéz évet tudott le, mert nagyon megkeserítette az életét, mert a fogínye nagyon fájt és gyenge volt. S nehezen viselte eleinte a fogpótlásokat is. Minden héten legalább egyszer fel kellett keresnie a fogorvost, s még depressziós is lett. És a stressz, az ideg az események miatt ráment a gyomrára is. Ezért is követelt 24000 dollárt a bántalmazótól. Ezért is volt nála egy év kihagyás 2007 és 2009 között (lásd: Acorralada és Sortilegio). Az eset 2007-ben történt, de még 2010-ben is a bíróságot járták, mert nem volt hajlandó a kártérítés megfizetésére. Hogy azóta az ügy, hogy áll nem tudom, de szerintem ki lett fizetve.
10/10
Milibindi 2012 máj. 17. - 15:38:03 10/10
(1908/2153)
OFF
:O nem semmi :d Állítólag Arturo Carbonával is járt ( õ szerintem abszolút nem helyes pali, de Aracely tudja, ha õ járt vele :d neki biztos bejön)
10/10
Milibindi 2012 máj. 17. - 15:34:47 10/10
(1907/2153)
Hát ez elég durva történet Suxel mesélte a Sarkba szorítva topicjánál , volt egy epizód szereplõ benne Salim Rubiales akivel nem jöttek ki így kezdõdött aztán a forgatások befejezése után a stáb tagjai ünnepelték a nagy sikert , ez A rubiales is odakeveredett valahogy és randalírozott David Zepedapedig rászolt, hogy fejezze be mire szájba vágta egy pohárral õt, David aznnal elvesztette az eszméletét is a fogai kitörtek (amit látsz amikor mosolyog az protko) az állkapcsát helyre kellett hozni a száját stb... Amúgy tök jó lelkû volt , mert a csávó testvére kérésére nem záratta börtönbe, henem kártérítést követelt. Megppróbálm vissza keresni Suxel írását õ részletesebben mesélte el
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 15:32:48 10/10
(1906/2153)
Végülis a száját kellett rendbe hozni meg elõl a fogait, mert beverték egy szórakozóhelyen egy üveggel neki, egy ittas pali. Egyszer az SS topikba leírtam az egészet, estére elõszedem mire nézem a sorit, s belinkelem ide is. De ha valaki keresgél akkor megteheti tõlem hamarabb is szerintem valamikor februárban írhattam róla, amikor az Abismo olyan 20. rész környékén tartott kint, onnan linkeltem képet hasonlításnak.
Amúgy a színészrõl tudni kell, hogy plasztikai sebész ellenes. Semmilyen körülmények között nem szereti az efféle beavatkozásokat, de ha muszáj, akkor muszáj.
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 15:27:21 10/10
(1905/2153)
Azóta Aracelynek állítólag új párja van, mégpedig Sebastian Rulli. :) :)
10/10
Milibindi 2012 máj. 17. - 15:24:37 10/10
(1904/2153)
OFF
http://fernando-colunga.mindenkilapja.hu/html/23427447/render/aracely-es-fernando-szerelme#/html/23427447/render/aracely-es-fernando-szerelme

Volt egy kép is róluk gy szórakozó helyen elég egyértelmû helyzetben, azt írták 2005 ben készült Aracely beismerte, hogy jártak ,e nem akkor hanem a Maria del Carmen idején, de fotós vmivel egyértelmûen bizonyitotta, hogy a kép 2005 ös ( nagyjából ekkor volt képben Luis Miguel is gondolom ezért tagadta le a románcot Fernandoval) ,tehát 2-szer jártak Aracelyvel , de õ persze még azok után is tagada , hogy a lány beismerte .D
napraforgó 2012 máj. 17. - 15:22:06
(1903/2153)
Halálra röhögtem magam a mai epizódba beépített étolajreklámon. Camilo: Megmondom édesanyámnak, hogy eztán õ is csak ezt az étolajat használja! Hahaha.
offtopic
napraforgó 2012 máj. 17. - 15:14:16
(1902/2153)
Off

Miért kellett neki plasztikai sebész? Baleset érte?
10/10
Milibindi 2012 máj. 17. - 15:12:29 10/10
(1901/2153)
Érdekes eleinte nekem sem tetszett DZ viszont , nekem valahogy egyre jobban bejön a pali sõt tetszik is! Régi arca helyesebb volt (lásd Sarokba szorítva csak ott most már szakállal van na az nagyon be ), de hát a plasztikai sebész sem Isten még szerencs, hg ilyen szépen helyre hozták az arcát.
napraforgó 2012 máj. 17. - 13:22:17
(1900/2153)
Hát nem tudom, nem gyõztetek meg. Azért mert ey pasi végigsétál egy csinos nõvel az utcán...., hát attól még....

Mellesleg nekem mindig a magas fekete férfiak tetszettek, de ez a pasi valamiért nagyon irritál.
És nem is a szerepe miatt, mert itt elvileg õ a hõsszerelmes, a pozitív hõs.
Na mindegy, nekem van egy véleményem róla, ettõl még akárki szeretheti.

Gabriel Soto sokkal férfiasabb, de benne sem szeretem ezt az állandó magamutogatást. Ha a színészi tehetségével nem boldogul, akkor félmeztelenre vetkõzik, végig vonul a színen a kidolgozott izmait mutogatva, és máris nõk milliói emelik a nézettséget....

Mellesleg az izmain látszik, hogy azokat rendszeresen edzõteremben tartja karban, véletlenül sem ládacipeléstõl alakultak ki...
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 11:05:54 10/10
(1899/2153)
http://www.metatube.com/es/videos/66947/Avance-La-fuerza-del-destino-Cap-91/

Lucia továbbra is határozottan elzárkózik Ivantól, nem akar tõle semmit. Ivan pedig nem akarja elhinni, hogy egy ilyen nagy szerelemnek csak így vége lehet.
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 10:04:20 10/10
(1898/2153)
Jah még annyit, hogy szõrtelenítés: mellkas az tuti mindkét esetben, de a kar David Zepedanál tuti nem, neki mindig bozontos, szõrös keze volt erõsen, s ez 100% biztosan tudom. Meg merem kockáztatni, hogy Gabriel Sotonak sem az már, csak neki világosabb testszõrzete van, de állítólag a szõrtelenítõreklám esetén teljes testeset kapott, azóta viszont kinõhetett a karján. DZ. egyébként szakállt hord a hétköznapokban, a borosta az úgy a minimum, de a szerepek/fõszerepek kedvéért sima pofi kell. A csábítás földjén sorozatban õ volt az intrikus és ott hordhatott szakállt, az elég negatív Alonso volt, aki a végére teljesen megváltozott a történetnek felelõsségteljes apa lett belõle, bár a szerelmet elszalasztotta.
10/10
suxel 2012 máj. 17. - 09:51:11 10/10
(1897/2153)
Kint sok fajta pletyka járja azaz igazság. De van barátnõje, ott van a linkben, amit Gaby87 küldött õ az. Már egyszer együtt voltak 1,5 évig, de szakítottak, majd õsszel megint összejöttek. Valamiért csak nem bírták egymás nélkül. Lehet a korkülönbség tette, mert 13 év van közöttük, bár a szerelem kortalan, nagyszüleim között is 12 év volt és soha nem volt semmi zûr, szépen leélték az életüket. :)
Az egy más dolog, hogy nem szereti a nyilvánosság elõtt élni a magánéletét. De ez ilyenkor elkerülhetetlen. Gabriel Sotonak is most váltak külön az útjai a nõjétõl, s most ott maradt egy 3 éves kislány.
Kint mindenkire ahol egy pici gyanú is felmerül, rásütik a meleg, biszex, transzexuális és mindennemû egyéb jelzõket. De talán még mindig leginkább mindenkit Fernando Colunga foglalkoztat a legjobban, mert tudtommal neki még tényleg nem lehetett egy nõjét sem látni. De ugyanígy egy másik frisebb arcról is ez a hír járja: Eugenio Siller, nem tudom kinek mond ez valamit (Pokolba a szépfiúkkal, Csoda Manhattanban, Mi Pecado).
Az ilyen híreket én már figyelembe se szoktam venni.
10/10
Gaby87 2012 máj. 17. - 09:36:23 10/10
(1896/2153)
A tegnapi rész mondata nálam Lucrecia-é volt. Valami ilyesmit mondott Esther-nek, hogy tudod én mindig is érzékeny nõ voltam ellentétben a lányaimmal. Persze Carlota pont ezért kerestetné vele a fogait a szomszédban.
Azért sok mindenkinél kibújt a szög a zsákból. J.J. megint csak a pénzre gondol (eddig tartott a nagy jóság), Saul letépte magáról a ruhát, Antolin már akasztást rendezne a fõtéren, Gordo pedig még mindig a pénzre hajt. Egyébként ezzel a fizimiskával már tényleg elég félelmetes.
Ivan levele tök szép volt, várom a folyatást!
10/10
Gaby87 2012 máj. 17. - 09:26:52 10/10
(1895/2153)
Ezt annak idején a Sarokba szorítva fórumba linkelték a többiek, remélem nem bánják, hogy én meg ide beteszem, csak hogy megnyugodj David Zepeda-val kapcsolatban:
http://www.youtube.com/watch?v=sOY7ksuJsQ4&feature=fvsr
Ebben a videóban ugyanis feltûnik a barátnõje.
offtopic
napraforgó 2012 máj. 17. - 07:05:43 Előzmény suxel
(1894/2153)
OFF
Camilo, meg Ivan is (mármint a színészek) biztos szõrtelenítik a mellkasukat, de szerintem még a karjukat is. Ez a David Zepeta nem meleg véletlenül? A síma kozmetikázott pofija, a furcsa negédes mosolya nekem gyanús.
Utánakerestem a neten, azt írják, hogy féltve õrzi a magánéletét. Nekem furcsa, hogy soha nem büszkélkedik egy-egy jó nõvel, vagy esetleg egy szép családdal. Aki ennyire titkolózik, az nekem gyanús.
Biztos nem játszhatna ilyen amorozó szerepeket, ha tudnák, hogy meleg.