violet82 2012 máj. 11. - 19:31:25
(1813/2153)
Szegény titkárnõ a Társulásnál, sosem tud nyugodtan enni :D:D

Na, nemsokára jön az izgi DNS-teszt :P
napraforgó 2012 máj. 11. - 19:05:22
(1812/2153)
Antolin milyen öntelt képet vág, amikor a Társulás elnöki székébe beül, na most már egyszinten vagyunk Ivan.... mondja.

Igaza van Arceliának, míg Antolin pozitívan változott, addig Camilo egészen elborult...
napraforgó 2012 máj. 11. - 19:01:52
(1811/2153)
Camilo tiszta hülye ezzel a gyermekelhelyezési igénnyel. Pontosan tudta, hogy Lucia már terhes volt, amikor hozzáment, ha Ivan, ha nem õ, akárki is volt az apa, az az egy biztos, hogy õ nem. Minek megy ebbe bele, hiszen egy DNS vizsgálat az õ apaságát seperc alatt kizárja, így biztos nem lesz joga egy párhónapos csecsemõre.

Antolin érdeklõdik, lesz-e állása, mi lesz a dolga a társulásnál...
Ivan mézes-mázos csábítgatásai Lucia irányában nekem olyan nyálas, nem igazán tetszik. A kémia meg a fizika.... Az ügyvéd már figyelmeztette, hogy ne is lássák õket együtt, hát ezt nem nagyon veszi figyelembe.

Maripaz, meg Saul, juj de rosszul fest, mint egy tehenészlegény, haha, szexre azért ne számítson.
napraforgó 2012 máj. 11. - 18:39:23
(1810/2153)
Anthony nagyon rendes, hogy arra biztatja Ivant, hogy bicsásson meg JJ-nak. Anyuci a mennyben már biztos megbocsátott.

Camilo hót részegre issza magát - na most már egyszinten vagyok Ivannal, a kormányzóval bratyizok... Ajajj,

Azért az szomorú, hogy annak van igaza, akinek több pénze és fõleg nagyobb hatalma van....
zisi 2012 máj. 11. - 17:53:10
(1809/2153)
Carmennek egyszer benõ a feje lágya?:D
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 14:09:20 10/10
(1808/2153)
Part3
-Saul morgolódik Camilo miatt, de most jön a nagy boldogság, amit nem érdemel meg egyáltalán. Az az öröm, meg visítozás, amit levág. Na de, hogy mondják ezt el JJ-nek, de meg kell magyarázni még Ivant is.
-Ivan megy Camilohoz. El akarja perelni Camilo a kislányt. Nem ijednek meg egymástól. Alex elhagyásával pedáloz, és hogy így tett Luciaval is. Mindenhol ott hagy egy gyereket a világban Ivan. HAHA, Ivan is milyen provokálóan büszkén tud nézni Camilora.
-Arcelia-Carolina találkozó, kinyúlok már megint, ez annyira jó. :) Mindig ilyen menyet képzeltem Arcelianak én is. Áldás kellene a házasságra, végülis már Antolin évek óta udvarolt, és hogy éljen egy házba úgy a lánnyal, hogy esküvõ nem volt. Most már Antolin lett a birtokának új irányítója, Camilonak sok munkája lesz a hivatalban.
-Ivan elmondja mivel járt Camilonál. A bírónál nincs jó színben feltüntetve Ivan, ugyanaz lesz, mint aki Alexnél volt Juez Porfirio. Menni kell Dns-tesztet csinálni. Nem veszik fel Camilo csörgését.
-Camilo megkapja a válási papírokat. 100x megbános ezt még Lucia!
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 13:59:09 10/10
(1807/2153)
Igényli, hogy kielégítsék, de õ neki már akkor is Lucia volt az agyában neki más nem kell, azért nem kellett anyós meg a nõvér. Amúgy én sem értem meg ezt a MP. ágyába mászkálást, hisz Antolin is meg volt nélküle, hogy másnál kapjon vigaszt, na de most Antolin is megkapta, mindazt amire vágyott. :) :)
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 13:56:17 10/10
(1806/2153)
Part2
-Camilo kijózanodott. Felelõsen kellene viselkedni, s nem részegen, jól kezdõdött az elsõ nap. Ügyvég hív. Na kezdõdik a válás, persze Ivan a hibás. Kezdõdjék a harc.
-Van ott más cseléd is Glorian kívül, annyira rosszul nem állnak Curielék. Na Lucianak nem tetszik Camilo reakciója. Mondja is Ivannak. Tony annyival le tudja. Ez van, hogy nem egyezik bele. Camilo nem elérhetõ vagy nem akarja elérhetõvé tenni magát.
-Camiloék a tanácsosnál a csere végett.
-Saul bement apukához. Az meg ki ott? Miért jársz ilyen szakadtan? Miért öltözöl így? Kitõl tanultad? Egy jó mondata nins a fiához. Tony jön: ah a Gringó! Ez a szakadt alak nem az én fiam! Meg van kavarodv még Ivannal mindig. Ivan az egy okos gyerek. Nincs jó véleménnyel JJ. az orvosokról.
-Antolin Camilohoz. Kell a legjobb ügyvéd Camilonak. Antolinnak nem tetszik, minek a cirkusz! Na munka kell Antolinnak
-Saul találkozik Mp-al. Úgy nézel ki, mint egy tehenész fiú, legfeljebb a hordárnak néznek és menni a szállodába.
-Ivan most tereget, nem érdekli Lucrecia és a hírnév. Mp.-T mentegeti Lucrecia. Carlota a fiatalokkal van. Lucrecia fenyegetõen utána.
-Nem kell Saul szexre Mp.-nak, van nála jobb. Camilo kell neki. Szõke, kékszemû. Csak is azért ilyen, mert az anyja Arcelia összeállhatott egy bevándorló tejesemberrel. :D :D Na megtudja, hogy apucit kitúrták.
-Ivan azért kísérti Luciat rendesen. Pedig már nem kellene sokat várni. Carlota azért tart tõle, hogy nem kellene még ennyire messzi menni.
-Antolin-Caro ebédel. Antolin éjszakára is beköltözik Carolinához, nem gond a házasság, jöhet bármikor.
-Ivan nem tudja eljátszani JJ. igazi fiát. Tony azt hozza fel, hogy megbocsátott a feleségének, amikor megcsalta. Ivan azt mondja, nem tudta volna megbocsátani. Tony tényleg egy nemes lélek és prédikál még. De Ivn nem akar megbocsátani.
-JJ. meg csak Ivant követeli. Reggelre teremjen ott. Esther aggódik rendesen. Megsajnálta Esther Sault, majd õ kifizeti a mûtétjét.
-Ivan elmélkedik a múlton. Jön Alex segítséget kérni. David jött ezalatt Ivanhoz.
-Carolináék vásároltak egy csomó mindent. Antolin nem karja egyedül hagyni, s inkább marad õ. Nincs egy szobában alvás.
-David hiába beszél Ivannak, Tonynak sem sikerült. Na õ nem lesz könyörületes.
-Carolina nem tud aludni, Antolin sem. Bekérezkedik. Kizárólag alvás, na akkor bejöhet. Haha Antolin a sunyi, simibe kezd, Carolina meg véletlenül sem alszik. És eljött a reggel, Antolin bocsántot kér, de nem kell, csak mostmár feleségül kell vennie a lányt.
-Carlota jelszavai: szûziesség, szûziesség Lucia!
napraforgó 2012 máj. 11. - 13:34:59 Előzmény suxel
(1805/2153)
Camilo igenis igényli, hogy kielégítsék, követelte is Luciatól, de õ mindig visszautasította az utóbbi idõben.
Hát ezt nehezen értem meg, mert Camilo Lucia elõtt nemigen futott nõk után, sõt egyszer pont Maripazt utaította vissza - no meg az anyukáját,Lucreciát is....

Szóval azt, hogy neki szüksége van a szexre, nemigen tudom elfogadni. Korábban olyan jól megvolt nélküle....
Antolin meg legalább másfél-két éve jól elvolt enélkül....
Nos Antolin tényleg kezd megjavulni - apuci sírjánál ezt megfogadta. Carloina érdekében remélem, hogy így is lesz...
Camilo meg ellehetne szex nélkül is, de ha tényleg olyan fontos neki, úgy könyörgöm, keresen egy prostit, azt még a nõk is meg szokkák bocsátnia....
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 13:27:58 10/10
(1804/2153)
-Ivan közli Tonyval, hogy JJ. össze van zavarodva. Ivan megdöbbent és szánja, továbbra sem tekinti az apjának. Nem fogadja el a szeretetét, ha megváltozik. Tony a megbocsátást javasolja neki.
-Camiloék isznak a szövetségben. Antolin sokallja, de leszólják.
-Lucrecia nem ért egyet Camilo megválasztásával. Luci most tudja meg, hogy Camilo az elnök, vagyis a senkiházi, sült paraszt.
-Lucia aggódik miatt, mivel befolyásos ember lett. Na DNS-vizsgálat kell, de Lucia nem akar ilyen messzire menni. Fél a hatalmától Camilonak, ilyen alapon Ivannak is van.
-Camilo albán szamár üzemmódban, Antolin viszi haza. Arcelia kissé ijedten gratulál neki. Persze nem ért senki semmit, de a lényeg egy szinten van Ivannal, a kormányzó haverja lesz, és kész a harcra.
-Ivanék ügyvédnél. Még a légyre is féltékeny Camilo Carlota szerint --> Ügyvéd: a légy pedig nyilván ön (Ivan). Nah 1 év alatt törvény módosítások mentek végbe Alamosban a gyerekfelügyeletet illetõen, ha jól hallottam.
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 10:31:49 10/10
(1803/2153)
Megmondom a madarat én se figyeltem, most mivel volt szerencsém látni inkább én is csak hallgatom, így is lehet közvetíteni. :) Ha elsõre nézek valamit, akkor azért szeretek odafigyelni, mert Neli szavaival élve bizonyos fejek tanulmányok!!
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 10:28:05 10/10
(1802/2153)
Azért valami sejtésünk lehetett, mert mikor van a fõcím, egy jelenet Lucia-Camilo-Ivan ott állnak a fõtéren, és odacsap Ivannak a vállára/mellkasára a kezével Camilo, Lucia meg közbeszól. Sejteni lehet, hogy a fene nagy barátság nem lesz meg mindörökké, meg a promoban is olyasmit mondanak, hogy Camilo feleségül veszi Luciat, Ivan meg: csakhogy én ezt nem hagyom! Meg az elején is mondja már, hogy Ivannak mindene megvolt, az irigysége tuti kibukik valahol. S lám itt vagyunk.
Antolin nagyon érdeklõdik megvan-e még a munkája a szövetségnél, csak kellene neki az a tisztességes meló.
Camilo meg Ivan átfordultak, s ugyanígy Camilo-Antolin is. Ivan az elején volt indulatos, s mikor a 40. részben megtudta, hogy Alex fia még leoltotta utoljára Luciat, de annyi, onnantól kezdve, hogy helyére került a kirakó elfeledett mindent, s nem ostromolta a családot. Mondjuk azt meglelte a békét a szíve. Camilo meg miután elvette Luciat. a tuljdonának tekintette, habár érzések nem voltak Luciatól, amik szerelemre utaltak volna, csak házstársi kötelezettség és szeretet. Érdekes, hogy Antolint pont egy kialakuló szerelem kezdi jó útra vinni, felhagyni a zsivány, betyár életmóddal, addig Camilot pont, hogy egy szerelem tériti le a jó útról.
Nem tudom, de szerintem Pedro szinkronja nem egyezik, én nem Pálfai Pétert hallom a hangjaként, a kopasznak itt sem ott sem sok jelenete volt. Itt egy börtöntöltelék, ott meg egy bérgyilkos volt, de nagyon rémesen fest, baromi ijesztõ ember. Na de még egy Kettõs játszma-beli személy fel fog tûnni a legvégén a sorozatnak, annyira most nem csinálok nagy spoilert ha elárulom, ki az. Monica Miguel azaz Maya a szafari szervezõje a Kettõs Játszmából, ezt követõen tûntek el Levy meg Soto a tengeren. Itt se lesz nagy szerepe, csak hasonló epizódszerep a Kettõs Játszmához.
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 10:15:30 10/10
(1801/2153)
Mondták, hogy gyorsan javul az állapota (biztos a Mondragon vér), erõs szervezete van, csak hát néha a sok ideg meg a tequila levágja, ha Esther nem maradna mellette most nem jósolnék neki hosszú jövõt.
Ivan talán gyerekkorában vágyott arra, hogy ilyesmiket mondjon neki az apja, de mára teljesen érdektelenné lett, hogy mit is gondol róla, nem számít neki sokat, hisz talált helyette egy másikat, aki sokkal jobban bánt vele. Aranyélete volt mellette. Bizonyos emlékei hiányoznak, szerencsére hamar meglelték nagyobb baj nem érte, de szerintem ez is hamar ki fog tisztulni, bár én mikor elõször néztem, felmerült bennem egy olyan gyanú, hogy rájátszik az egészre, de nem.
Akármilyen zabigyereke, de elismeri, hogy sokra vitte, úgy gondolja, hogy lehet vele tudná legjobban kamatoztatni a piszkos kis játszmáit, de Ivan erre nem lenne hajlandó amúgy sem, mint ahogy David sem volt az. Becsületes ember lett a két fiúból.
Saul nem bujdokol sehol sem, végülis õt nem körözik a bíróságon az õ dolga el lett simítva, amikor Carmen és Saul is vallomást tettek. Még szabadon garázdálkodik, õ ki lett mentve, csak Gordo menekül.
Carmen felelõtlen mint mindig, látni is fogjátok, amint elmúlik a veszély, elkezd fújni a régi szél! Buta fruska.
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 10:04:55 10/10
(1800/2153)
Camilo igenis igényli, hogy kielégítsék, követelte is Luciatól, de õ mindig visszautasította az utóbbi idõben. Miután belátta ez már nem jön össze többet, a fene nagy étvágyát MP.-al biztosítja, aki szíves örömest tesz neki eleget. Na ha azt nézzük, akkor Ivan is megszédült egyszer, de Camilo már MP. lakására jár. Mp. meg kicsit körbenézhetne, hogy õ csak másodiknak kell általában, észrevehetné. Igaz, hogy õ volt Ivan szerelme elsõnek, de miután elvetette magát, akkor sem volt rá szükség sehol, csak kolonc volt, most meg ha nincs Lucia jó Mp. is eset állt elõ Camilonál. Visszatérve elsõ mondatra a fene nagy étvágyat illetõen, akkor Antolinnak milyen nagy lehetett már és mégis kibírta. De most már lassan odajutunk, hogy ténylegesen lehet huncutkodni a paplan alatt. Vagy Ivan is ott van, látjuk, hogy kicsit türelmetlen, de egyáltalán nem parancsolgat, vagy kényszerít, hogy jöjjön a válás minden. Csókok vannak, de õ is megtûrtõzteti magát, hogy nem viszi Luciat egy faházba vagy egy szállodába, holott már nagyon együtt akar vele lenni õ is.
napraforgó 2012 máj. 11. - 09:13:51
(1799/2153)
Esküszöm, hogy én a repülõ madarat valami sasfélének láttam, nem hollónak. Bár igaz, hogy annyira nem néztem.
Nekem úgy egyébként nagyon ebédidõben van ez a sorozat, vagy fõzök még, vagy tálalok a konyhában - na akkor inkább csak hallom és nem látom a dolgokat - de van olyan, hogy otthon sem vagyok, akkor fölveszem. Amikor meg lejátszom, bizony akkor is leginkább vacsorakészítés, kutya-, maccska etetés, stb. megy párhuzamosan. A lényeg, hogy nem látok minden arcjátékot, mozdulatot, stb. Én ezekkel a telenovellákkal általában úgy vagyok, hogy azokat nem annyira kell nézni, a szöveg alapján is lehet tudni, hogy mi történik. Így persze néha az aktuális arcjáték elmarad, de azt hiszem, anélkül azért lehet követni a cselekményt.
10/10
Gaby87 2012 máj. 11. - 08:42:03 10/10
(1798/2153)
Hát Camilo-ról nem gondoltam volna ezt az elején, hogy ilyen lesz. Amúgy tegnap a repülõ madár az holló volt, vagy már csak én látom bele?
Hát Maripaz-nak nem nagyon kell megerõltetnie magát, hogy elcsábítsa az biztos. Antolin szépen leállította a kisaszonyt. Az tényleg kár, hogy Carolina is hallotta a gázolást. Kíváncsi leszek tényleg meg tud-e változni a srác.
Ahhoz képest, hogy Camilo mennyit õrjöng, Ivan egészen lehiggadt. A késeléses dolgot is egész jól fogadta, ennek ellenére se fordított hátat Galvan-éknak.
Utolsó J.J. Ivan jelenet az nagyon el volt találva. Tetõtõl-talpig Mondragon! Nézett is egyet mindjárt! :)
Hát ha nem mondjátok ezt a Kettõs játszma Pedro dolgot tuti elsiklok felette, de így hogy felhívtátok rá a figyelmem így még az is feltûnt, hogy a szinkronja is ugyanaz. A kopasz hapsi viszont nem rémlik, de hát neki nem is volt nagy szerepe anno.
napraforgó 2012 máj. 11. - 05:42:49
(1797/2153)
JJ viszont nem is lett olyan hülye. Igaz a családi kapcsolatokban nem lát tisztán.
Megismeri Ivant is, igaz azt hiszi, hogy köztük valami fene jó apa-fiú kapcsolat van. Jóképû és inteligens vagy, ezt tõlem örökölted, mondja neki, büszke vagyok rád....Igazi Mondragon vagy...., pedig egy-két hete még azt mondta, hogy van itt a környéken van még egy két ilyen fattyam, mint te.

Saul meg vajon hol bujdokol? Nem oly jó, hogy egy kalap alá veszik Gordoval, aki egyértelmûen egy ostoba nehézfiú. Õl minden ok nélkül, hát nem jósolok sok jót a bûntársainak sem.
Carmen se megbízható, elõbb Lomeli mérnök halálakor tûnik el jó pár napra, most egy-két héttel késõbb vajon miért tartja távol magát Lucia kislányától? Azt mondják, napok óta oda se dudta az orrát. Most vajh mi zaklatta föl annyira, hogy nem tud dolgozni?
napraforgó 2012 máj. 11. - 05:33:18
(1796/2153)
Azért Camilonak is van bõr a képén. Már többször rajtakapták Maripazzal, mi láttuk, hogy ténylegesen meg is csalta, ezek után milyen jogon akadályozza a válást?
Már a kezdet kezdetén tudta, hogy Lucia Ivanba szerelmes, az csak remény volt részérõl, hogy Lucia elfelejti õt és helyette belészeret. Hát istenem, nem jött össze.
Camilo fene nagy szerelme is egyre kevésbé hihetõ a Maripazzal folytatott több alkalmas kis affér után. Nekem valahogy undorító, hogy egy férfi fölkel egy nõ ágyából és rögtön egy másik után kezd el sóhajtozni. Vagy fordítva - sóhajtozik egy nõ után és símán befekszik egy másik nõ ágyába.
Nos, én ilyenkor valahogy nem tudok hinni a fene nagy szerelmében.
10/10
suxel 2012 máj. 11. - 00:54:03 10/10
(1795/2153)
Köszi Violet! Tök jó! :)
Camilo továbbra sem akar hallani a válásról, amit már elindítottak hivatalból, inkább felfogadja Hermosillo legjobb ügyvédjét. Megkezdõdik az igazi harc. Az jön, aminek jönnie kell. Szembenéznek mindennel, Camilo sem adja fel egykönnyedén, s felfedik a rejtett kártyákat. Pl: Carlota hajlandó Camilo viszonyáról tanúskodni. :) :) És Ivan váratlan vendégként beállít Camilohoz. :)
violet82 2012 máj. 10. - 23:54:10
(1794/2153)
A holnapi részhez találtam egy rövidke, de pörgõs ajánlót :))
http://www.youtube.com/watch?v=ZnSf4NDrv5g