10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 13:27:50 10/10
(1473/2153)
Lucrecia hogy odafigyel a részletekre, hogy még a kórházban kellene a kiscsajt tartani, hiszen elvileg 7 hónapos! :P
Az elnevezés: Perla, és a jelentése: gyöngy, igazgyöngy. És korábban volt egy gyöngysornak is jelentõsége. Tökéletes névválasztás.
Na kiderül nem sokára Saul, hogyan is fog kinézni, hogyan kapták össze az orvosok. :P Esthernek is leesett, hogy ez a 7 hónapos makkegészséges gyerek ne lehet a Camiloé.
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 21:50:18 10/10
(1472/2153)
Nyugi, erre is megkapod a választ! Tudom, nem szereted a spoilereket és néha a kérdéseid csak költõi kérdések. :) :)

DNS-teszt, ha most nézzük a dolgok állását: van egy baba, aki az Ivané (persze biztosan nem tudjuk), van egy házasság, és a kislány Camilo vezetéknevére kerül. Azt ugye tudjuk, hogy Ivan visszatér, ha nem tudnánk, akkor is sejtenénk, mert semmi értelme nem lenne ha mindörökké az államokban maradna. Mégha nem is a legokosabb szereplõ, azért azt sejtheti majd, hogy valami köze lehet a kislányhoz, és ezt a leglogikusabban egy DNS-teszttel lehet bebizonyítani, ha Lucia nem akarja beismerni. De ha beismeri, hogy az õ gyereke, mert akkor meg tesztre sincs szükség, mint Alex esetében. Viszont ott van Camilo is, akinél láthattuk, hogy sajátjaként szereti a kislányt, még most született meg, de annyira nem rossz fiú õ, hogy lakozik egy kis irigység a szívében. Õ gondolom ragaszkodik a kislányhoz, végülis õ neveli. Szerintem lesz ott még a kiscsaj körül is hercehurca. :P

Igen, ilyen van a valóságban is sajnos, egyre többet hallani. Legtipikusabb esete az a Gina, amit sokat hallani a tv híradásokból is vagy másképpen a nemi erõszak drogja, kb: A gina színtelen, szagtalan és íztelen, a szervezetbõl gyorsan kiürül.
napraforgó 2012 ápr. 11. - 20:51:09
(1471/2153)
Azért az mégis érdekelne, hogy Luciát megerõszakolták-e? Hát mi a fenének kábították el, ha nem ezért? Hogy Saul volt-e? Ezt nem tudom, lehetett õ, és akkor szerintem nem hagyta ki a lehetõséget. Ha meg egy idegen volt, akkor pont ezért csinálta, õ vajon miért ne tette volna meg?

A DNS teszt itt is segítene tisztázni a dolgokat.

Azért tényleg szomorú, hogy ilyen dolgok történnek valóságban is. Egy nõ már el se mehet szórakozni, mert nem lehet tudni, hogy mi történik vele.
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 20:26:17 10/10
(1470/2153)
Hát igen, van aki nem is esküszik templomban, van akiknek ez annyira nem is fontos. Mindenesetre itt Lucia nem akart és így is lett!
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 20:24:20 10/10
(1469/2153)
ATEATE: ezt tõled kérdezem, ez az a bizonyos szikla, amely ott van a 102. részben is, vagy az más?

Napraforgó: itt nincsenek pelusok. :D :D Lucianál az a fej az ágyban!!
Ivan: helyre fogom hozni. Fogj bele, akkor!!! Alig várjuk! :D :D Hadd lássunk egy kis teperést, egy kis kúszást! :P
JJ: ismét a "parasztok" vezére lett! Carlota annyira nem volt elragadtatva.
Hol van a szülés jelenet, már hiányolom!!! Na végre, de amúgy nem hónapokkal késõbb akart lenni ez a napokkal késõbb megjelenítés, mert akkor csak néhány napra születik meg a pici! :D :P
Lucrecianak örömkönny a szemében??? A másik unoka sohasem érdekelte és megvan a kiscsaj! :P
Lucianak szerintem egyszerre folynak az örömkönnyek meg a szomorúságkönnyek!!!
napraforgó 2012 ápr. 11. - 20:22:53
(1468/2153)
Tényleg, Maripaznak és Davidnak sem volt templomi esküvõje!
Épp ezért szerette volna Maripaz az Ivannal kötendõ házassága elõtt!
De Ivan kiábrándította, csak polgári esküvõ lesz.

Én úgy tudom, hogy a katolikus vallásnál, ha korábban nem volt templomi esküvõ, akkor egy polgári házasság felbontása után kötött új házasság esetén az egyház hajlandó egyházi ceremóniát tartani, de ha az elsõ esküvõ templomi volt, akkor már válás esetén sem. (csak a halál választ el).

Tiszta hülyeség, ott van Maripaz, akinek már két polgári esküvõje volt, mért pont Luciánál érdekes, hogy neki sem lesz templomi esküvõje?
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 20:10:18 10/10
(1467/2153)
Gabriel Sotoról szerintem ateate tudna a legeslegtöbbet mesélni!! :P :P
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 20:08:48 10/10
(1466/2153)
Szerintem ezt az erõszak témát addig ne bolygassuk, amíg oda nem érünk. :) :) Addig még kár találgatni míg elõ nem veszik!!!
Nah lecsapták Judith kezérõl Camilot, bezzeg JJ. jobban látná a lánya oldalán. :) :) Jól mondja JJ. hamar ki és beszerelmesednek a lányok. :) :) Judithnak esik az egész a legrosszabbul és még jól le is tolja a szerencsétlen lányát, aki végképp nem tehet semmirõl.
Nem lenne amúgy a telenovella telenovella, ha nem lenne benne majd ez az idõvel beleszeret elem. :) :)
Carolina: nagyon szép a rózsa. :P Szegény, csak láthatná... de egyébként tényleg szép. :)
Na már meg is van a szeretõ Mp.-nak.
És a vén kujon JJ-nek megakad a szeme Carolinán. Luciara pedig adtak egy elég szép elegáns és szolid ruhát. :) :)
Mióta mondják egy férfira, hogy csinos? Lucia azt mondja Camilonak! Ivan már elnézegetheti a képeit a volt barátnõjének. :P Ha tudná, hogy épp az esküvõ zajlik! :P Lucianak még igencsak barátkozni kell a dologgal. És egybõl jön a terhesség dologgal JJ. :) :) A vén rókának jó sok esze van, Antolinnak is egybõl leesik. :P :P Amúgy a Maripazos esküvõ Daviddal se volt sokkal nagyobb cécó, ahogyan én emlékszem.
napraforgó 2012 ápr. 11. - 19:57:21
(1465/2153)
Off

Ugye, hogy szimpi volt a szõke doki, meg az anyukája is. Tõlük csak jót kapott Esmeralda, mégis azt a hülye, elõítéletes macsó Jose Armandot szerette... Azért valahogy ügyesen megoldották a végét, pedig én szinte az utolsó percig azt mondtam, hogy el kell felejteni ezt a pasit. No dehát ilyenek a szappanoperák. Mindig az elsõ pasié a nõ, aki hûségesen kitartott mellette, holott kicsit sem érdemelte meg.
napraforgó 2012 ápr. 11. - 19:51:57
(1464/2153)
Meg lehet azt is mondani, hogy az anyjára hasonlít. Mert hivatalosan a szõke Camiloé a gyerek.... (Igaz, hogy Gabriel Soto is csak festett szõke...)
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 19:49:59 10/10
(1463/2153)
Ate, én semmit nem felejtettem el!!! :P :P

Kedvenc traktoros jeleneted itt van!
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 19:46:45 10/10
(1462/2153)
OFF

Szimpi volt nekem is a szöszi doki. Nagyon régen láttam a történetet, nem teljese egészében, de mikor újra vetítették elõször a storyn újból elõvettem félig meddig, mert a huzavona oké volt J.A. és Esme között, de amire nem emlékeztem az az Adrian-Graciela szál volt, csak a végét tudtam, mert az úgy élt bennem még sok évet követõen is. :) És kíváncsi voltam, hogy jutna el addig a pontig, de mennyire utáltam én benne azt a szõke Georginát!!! :P :P
10/10
ateate 2012 ápr. 11. - 19:44:20 10/10
(1461/2153)
Ne feledd, h. Saúl meg Iván féltestvérek. Vagyis hasonlíthatnak, és pl. haj tekintetében hasonlítanak is. Úgyhogy még ha Saúlra hajazna a hajas baba, akkor is lehetne Ivánra fogni.
És igen, Lucíának gõze sincs, h. megerõszakolták. Egyelõre.
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 19:42:58 10/10
(1460/2153)
Gerardonak nagyon gyanús az egész. Jók a megérzései teljesen. :)
Hát ez nagyon cuki Alextõl: Ivan apa és Gerardo apa. :) :)
Szegény Camilo: se nászút, se templomi esküvõt akar Lucia, de a nászút belefér még Lucianál. :) Camilo szemén, hogy látszik a szerelem, de Luciaén????
offtopic
napraforgó 2012 ápr. 11. - 19:28:56
(1459/2153)
"De kérdem én, miért nem jelentették fel akkor Malavert??"

Hát ezt látod én sem tudom. Nyilván a megerõszakolt nõ jelenthetné fel, de neki volt épp elég baja egyébként is. Vége lett a nagy szerelemnek, a szép házasságnak. És egyébként valaha hálás volt Lucio Malavernek, mert ugye kislányként megmentette az életét. Aztán kislányként sokat mesélt neki, majd amikor felnõtt, sokat olvasott, tanítgatta, stb. Szinte istenítette a lányt, dehogy nyúlt volna hozzá. De kapóra jött neki Jose Armando féltékenysége, ezért találta ki a mesét arról, hogy a magáévá tette az ájult nõt.
És igen J. A. szemét volt, mert ha meg is történt volna az eset, a nõ nem tehettett volna róla.
J. A. orvos lett, de voélt olyan hülye, hogy a barátja tanácsa ellenére nem csináltatott DNS tesztet, így nem is tudta meg, hogy a gyerek az övé. Rá sem birt nézni, amíg L.M be nem vallotta a halálos ágyán, hogy kamu volt az egéyz megerõszakolós sztori.
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 19:09:16 10/10
(1458/2153)
OFF és már az elején Köszönöm a tisztázást!!!!!!

Az Esmeraldában Malaver doktor mentette ki az égõ házból a 10 éves Esmeraldát, akkor égett meg. Onnantól szinte kisajátította a lányt, örült neki, hogy vak, hogy nem látja a csúnya arcát. Aztán Jose Armando beleszeretett és titokban feleségül vette. J.A. apja nagyon dühös a szegény lánnyal kötött házasság miatt és mikor Dr. Malaver "visszaköveteli" a lányt, ---> EZ eddig nekem is megvolt :) :)

elcipeli a vak Esmeraldát hozzá. E. nagyon megijed, azt se tudja, hogy hol van és elájul. J.A. érte megy és visszaviszi a birtokra, --> Ez volt a ködös

ahol hamarosan kiderül, hogy E. állapotos. --> ez megint tiszta volt

Dr. Malaver ezt használja ki, és azt hazudja, hogy amíg E. ájult volt, erõszakot követett el rajta, így a születendõ gyerek valószínûleg tõle van. --> ez megint ködös volt. De kérdem én, miért nem jelentették fel akkor Malavert??

J.A. ekkor azt akarja, hogy E. vetesse el a gyereket, mert annak nem õ az apja. E. erre nem hajlandó, ezért J.A. eltaszítja a feleségét, elválik tõle. --> ez okés megint

Következtetésem: J.A. volt a nagy marha ebben az esetben, mert hiszen ha meg is lett volna, szegény lány nem tehetett volna róla.
offtopic
napraforgó 2012 ápr. 11. - 18:54:21 Előzmény suxel
(1457/2153)
OFF

Az Esmeraldában Malaver doktor mentette ki az égõ házból a 10 éves Esmeraldát, akkor égett meg. Onnantól szinte kisajátította a lányt, örült neki, hogy vak, hogy nem látja a csúnya arcát. Aztán Jose Armando beleszeretett és titokban feleségül vette. J.A. apja nagyon dühös a szegény lánnyal kötött házasság miatt és mikor Dr. Malaver "visszaköveteli" a lányt, elcipeli a vak Esmeraldát hozzá. E. nagyon megijed, azt se tudja, hogy hol van és elájul. J.A. érte megy és visszaviszi a birtokra, ahol hamarosan kiderül, hogy E. állapotos. Dr. Malaver ezt használja ki, és azt hazudja, hogy amíg E. ájult volt, erõszakot követett el rajta, így a születendõ gyerek valószínûleg tõle van. J.A. ekkor azt akarja, hogy E. vetesse el a gyereket, mert annak nem õ az apja. E. erre nem hajlandó, ezért J.A. eltaszítja a feleségét, elválik tõle.

Nos, így nem volt szó semmiféle megcsalásról, csak egy kitalált "megbecstelenítésrõl".
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 18:38:09 10/10
(1456/2153)
Na látod, ez az, amihez én nem értek, valami szakértõnek a véleményét szívesen olvasnám. De mintha én valami olyasmit hallottam volna, hogyha megvolt a templomi házasság, és utána egy válás csak akkor nem lehet templomi. Civil házasság, majd válás után talán lehet templomi, vagy engedély kell. Nem tudom pontosan. :) Lucia nem akart ez van! :)
Neli 2012 ápr. 11. - 18:10:17
(1455/2153)
Lucio Malaver :D :D ez mekkora :D :D hehh :D
a templomi cuccot úgy értettem, hogy ha polgári cucc volt is, nem templomi anno C-nak, akkor se lehetne utána másik templomi esküvõ, nem? én úgy tudtam...
10/10
suxel 2012 ápr. 11. - 17:23:39 10/10
(1454/2153)
És ha netalántán meg is erõszakolták, volt olyan bárgyú az illetõ, hogy nem használt óvszert, mert az ilyenekkel én a "poénkodó" helyében tutira mennék. Egy alvó lánnyal még Lucio Malaver sem tenne ilyet! Hasonlít az a kiscsaj nagyon is Ivanra, megint csak a sötét színekkel jövök, hiszen egy ilyen pici baba még rengeteget változik, mint ahogy a szemszín is szokott tudtommal. :) Maradjunk annyiban, hogy 50-50% az esély. Vagyis Ivan irányába több, mert nem tudjuk teljes bizonyossággal mi volt a kocsiban!!! :) :)