napraforgó 2012 ápr. 10. - 14:50:33
(1433/2153)
Mi van? több szex nem lesz???
napraforgó 2012 ápr. 10. - 14:49:19
(1432/2153)
Úgy látom, Gerardo sem teljesen hülye, rájön, hogy Lucia gyereket vár....
10/10
suxel 2012 ápr. 10. - 14:48:10 10/10
(1431/2153)
Egyszer volt Budán kutyavásár... :D :D
napraforgó 2012 ápr. 10. - 14:45:11
(1430/2153)
Nos, alakul már Lucia és Camilo házassága. Bár nem szándékozták Lukrecia orrára kötni, de megtudta, hogy Lucia Ivantól vár gyereket. Már szervezi is a nagy esküvõt...

Ivan most legalább ellenáll Maripaz csábításának, pedig a nõ úgy tapad rá, mint a pióca....
10/10
suxel 2012 ápr. 08. - 23:14:15 10/10
(1429/2153)
Rossz minõségû, de azért belinkelem, a heti 4 részt kb lefedi: http://www.youtube.com/watch?v=dm0GNl_AK9Q

Mit látunk?

-Egy fél pillanat erejéig Luciat és Camilot az ágyban. (Beindult a házasélet??????)
-Aztán Ivan ráncigálja MP.-t. (Pedig a legutolsó részben, olyan jól elvoltak. Ivan észhez tért?)
-Aztán Lucia a hasához kap --> szülés (gondolom nem szorulása van. :P)
-Látunk még egy esküvõt is. (szerintem erre mindenki magától is rájött)
-Kisgyereket is Lucia karjaiban Camiloval mellette. (Kisfiú vagy kislány?)
-Lucia aggódik, hogy Ivan visszatér és felfedezi a csöppséget, aki az övé.
-Maripaz hempereg az ágyon, látszólag élvezi a luxust (Vajon mi az örömének az oka? Ha még az elõbb ráncigálták???)
-Camilo szeretgeti a kisgyereket (Vajon tudja úgy szeretni, mint egy édesgyermeket???)
-Ivan beszél Camiloval, aki lecsapja a telefont (Mi lehetett a téma?)
-A kerti jelenet egy pillanatkép Camilo és Lucia életébõl nem éppen idillinek tûnik. (Mondtam, nem lesz fenékig tejföl)
-Ivan csomagolja a bõröndöt, de vajon hova készül egyenesen vissza Mexikóba? Vagy ez egy teljesen más út még elõtt, hiszen még Maripaz mindig a felesége. Így nem sok értelme lenne.

Ezek mind a héten lesznek ezek a jelenetek keddtõl péntekig. :)
napraforgó 2012 ápr. 07. - 15:33:29
(1428/2153)
A gyerekek sem teljesen buták, egy 10 éves gyerek általában már tudja, hogy nem a gólya hozza a kisbabát....

Ha Lucia férjnél lesz, utána már nyugodtan bevallhatja az unokaöccsének a babát, legfeljebb azt nem kell az orrára kötni, hogy ki az apa és hogy mikor is esett teherbe. A felnõttek meg úgyis tudni fogják, hogy 6 hónapra nem szoktak 3-4 kg-os babák születni.
napraforgó 2012 ápr. 07. - 15:29:44
(1427/2153)
Azt se nagyon magyarázgatták, hogy Ivan miért vette el hirtelen Maripazt, mikor még az elõzõ héten még Lucia volt a menyasszonya. Csak Maripaz pofázta ki azon a rendezvényen, Ivan nem verte volna dobra még az esküvõt sem.

Juan Jaime meg nem most jött le a falvédõrõl, tudja õ jól, hogy mi a sietõs esküvõk oka általában... Legfeljebb majd azon gondolkozik, hogy kitõl is vár Lucia gyereket. Ha saját magából indul ki - mivel neki nem kenyere a hûség - akár azt is hiheti, hogy Lucia Ivan után rögtön Camiloval vígasztalódott, sõt esetleg párhuzamosan kavart a két fiúval.
10/10
suxel 2012 ápr. 07. - 14:42:18 10/10
(1426/2153)
Igen igen ezek is verziók, de Lucia helyében én ilyesmit semmiképpen nem kötnék a gyerek orrára, mert szerintem még a legtitoktartóbbak is képesek fecsegni. A másik dolog pl még Gerardo meg Lucrecia sem tud a gyerekrõl. Vajon hogyan fogják fogadni. Inkább Lucreciara gondolok, akinek a legfontosabb a renomé. Jó tételezzük föl megházasodik Camiloval ezt mire fogják, 1 hónap alatt ennyire heves szerelem bontakozott ki közöttük, aminek eddig semmi jele nem volt. Lucia ilyen hamar kihevert volna egy szakítást? Vajon a vén róka JJ. mit fog gondolni az egészrõl, hiszen õ is szeret foglalkozni a Curielek életével, elég közel áll a családhoz. :P
napraforgó 2012 ápr. 07. - 13:59:41
(1425/2153)
Szerintem biztos be lehet állítani azt a webkamerát úgy, hogy ne látszódjon az a pocak. Aztán meg már ha Lucia férjhezment, akár meg is mondhatja Alexnak, hogy babát vár. Talán még nincs annyira tisztában a gyerek azzal, hogy kinek mikor mekkora a hasa a terhesség alatt. (van, aki hamarabb gömbölyödik) És mi van, ha "elromlik" a kamera, és onnantól marad a telefon, meg az e-mail.
10/10
suxel 2012 ápr. 07. - 10:36:05 10/10 Előzmény napraforgó
(1424/2153)
Kihez jött a holló? Szeretném én is ezt tudni! Biztos Maripazhoz vagy esetleg Bruno kutyával incselkedni. :D :D

Az utolsó rész meg csak a monumentális ünnepséget mutatja, ahol még mellékesen egymásra talál néhány pár. --> itt azért nem egy egész rész fog róla szólni. :P Kevesebb, na most meg elugrottam nosztalgiázni. Rá is jöttem mennyire szerettem én az utolsó részeket. A végére amit csak lehetett lerendeztek, szerintem nyitott kérdést nem hagytak. Szabály szerint hiányzott mikor megnéztem a finalt, na de május közepén/végén a szemünk elé tárul.
10/10
suxel 2012 ápr. 07. - 10:26:34 10/10 Előzmény napraforgó
(1423/2153)
Azért Alexnek valamennyire hiányzik az anyai szeretet, hiszen eddig jóformán megkapta Carolinától, hiába csak a nénikéjének tekintette, de a nõ úgy szerette, s úgy is gondoskodott róla. De már kezd beletörõdni, lehet még azért lesz egy kisebb incidens anya és fia között ha jól emlékszem. Nem ez a nem törõdömség lett volna az utolsó. Végülis már, amint láttuk beindult a suliszezon Amerikában, gondolom lelt ott barátokra, napközben ott van, este mire hazamegy ott van a lecke, Bruno, Anthony, Benito velük jól elvan, valamikor Ivan is hazaér a sok teendõ mellett, bár most épp azt láthattuk már, hogy elaludt a gyerek. Ha még most Carolináékkal nem is beszélt telefonon Luciaval tartja rendesen a kapcsolatot. De most kérdéses, hogy vele is mennyire fogja egy idõ után, mert pl Lucianak elkezd majd gömbölyödni a hasa és gondolom nem szeretné, hogy Alex ezt lássa, mert tudjuk milyenek a gyerekek beszélnek.. :) És Lucia még véletlenül sem akarja, hogy Ivan tudjon a dolgokról szerintem. Jó mondjuk ülhet úgy a rózsaszín laptopja elõtt, hogy semmi se látszik, de azért néha mozogni kell, nem lehet egy helyben kimerevíteni magát. Carolinanak meg szépen lassan bele kell törõdnie, de Ivan mondta még anno, hogy nyugodtan meglátogathatja majd Alex õket, gondolom mikor Anthonynak dolga lenne Alamosban vagy éppen egy nyári szünetet értett rajta, de a folyamatos találkozás megszûnt. Igaz Ivan nem korlátozza a hívást, elmagyarázta a gyereknek hogyan is kell. Luciaval se videochatel egész álló nap, az ha egy héten 1,2 3x beszélnének szerintem tök normális lenne.
napraforgó 2012 ápr. 07. - 08:11:38
(1422/2153)
Azt a szegény Brunot meg mindig félméteres pórázon rángatják ide-oda. Aztán tessék-lássék ugat kettõt Maripazra, vagy pl. Camilora. (gondolom az idomár utasításásra: ugass!)
Nekem van két kutyám, hát azok nem ilyen lagymatagon ugatnak arra, aki nem tetszik nekik. Tépik a kerítést, hörögnek, morognak, stb. Ez a Bruno még csak fel sem emelkedik kétlábra, ahogy egy ideges kutya szokott.
Mellesleg furcsa, hogy a házban is pórázon vezetgetik? Miért? Ja, most jöttünk meg a sétából.... No, ha hazaérünk, csak leveszem róla a pórázt... Meg ott az a böhöm nagy kert, minek sétálni az utcán ? Nehogy összerondítsa a virágágyásokat?
Tessék elkeríteni neki egy területet, van ott hely!
napraforgó 2012 ápr. 07. - 08:05:08
(1421/2153)
Tényleg, a holló itt is felbukkant. De most Ivan és Maroipaz együttlétekor. Na vajon kihez jött?

A szappanoperák szabályai szerint - ha a két szerelmes a végén egymáséi lesz, márpedig úgy lesz - akkor a koloncoknak el kell tûnni. Itt Camilo és Maripaz a kolonc, a felesleges házastársak. Mondjuk símán el is lehetne válni tõlük, de ki is lehet õket nyírni. Baleset, gyógyíthatatlan betegség, stb. A lényeg, hogy kb. 3 résszel a vége elõtt eltûnjenek. Akkor aztán a szereplõk tisztázzák a tisztáznivalókat, majd mintha mi se történt volna, készülnek az esküvõre. Az utolsó rész meg csak a monumentális ünnepséget mutatja, ahol még mellékesen egymásra talál néhány pár. Ennek már hatalmas irodalma van....
napraforgó 2012 ápr. 07. - 07:59:07
(1420/2153)
Alex sokkal jobban viselte a váltást, mint pl. Carolina. Szegény kisírja a két vak szemét, Alex meg már be is illeszkedett. Még az se rázza meg nagyon, hogy Maripaz nem szereti. Sõt, ha lehet, ne is lássa.

Antolin azért nem annyira jófiú, elvégre mindig zsarolással szereu pénzt Carolina mûtétjeire. A becsületes munkát még hírbõl sem ismeri.

Na de a megzsaroltak is szépek - a város krémjéhez tartoznak: Lukrecia, Maripaz, JJ. Mit várjon akkor az ember az egyszerû emberektõl, ha azok, akiknek példát kellene mutatni, ilyenek....
10/10
iriszke1 2012 ápr. 06. - 22:13:08 10/10
(1419/2153)
Brúnó kutyának akkor lennének igazán jók a megérzései, ha Maripazt elkapta volna mielõtt bemegy Ivan szobájába. Úgy megelõzhetõ lett volna a "baj". De igaz ami igaz Ivannak sem kellett túl sok rábeszélés.
Na meg Maripaz jól megmondta az igazat a kisfiána: nem szereti - bár ezt a kis kölök is érezte eddig is.
10/10
suxel 2012 ápr. 06. - 22:08:31 10/10
(1418/2153)
A hollóval kapcsolatban bennem az merült fel, hogy a fenébe lehetett vele együtt dolgozni? Valami betanított madár lehetett, az még oké, hogy zárt helyen van, de már láttuk mezõn, kocsi tetõn és onnan simán elrepülhet. Valami olyasmi, mint ahogy a vándorsólymokat be szokták idomítani?? Egy kutya még oké, még egy kígyó is, de egy ilyen repülõ madár??? Pont egy holló/varjú, tök mindegy fekete madár. :D :D
Hátha nem szedik elõ a diszkós témát az elég gáz, mert akkor annak így semmi értelme nem volt, Zarattini íróasszony, meg nem arról híres, hogy beletesz valamit, ami nem illik a képbe és úgy hagyja. Mindennek van valami célja. Olyan sokat nem idõzhetnek vele, mert már csak 37 rész van hátra!
violet82 2012 ápr. 06. - 21:31:56
(1417/2153)
Hát azon jót nevettem, hogy Bruno kutya mindig megérzi, ha baj van :D na meg az a varjú - még ott is, kicsit olyan mesésnek éreztem, hogy került oda, berepült? :P :D amúgy nagyon jól kitalált szimbólum ez a madárka!
A diszkós erõszakról meg jól el is feledkeztek közben, gondolom majd jóval késõbb jön elõ ez a téma.
10/10
suxel 2012 ápr. 06. - 20:06:07 10/10
(1416/2153)
Most hogy még bejön a húsvét hétfõ, lesz egy kis nyugi még. Még egy kis idõnek azért el kell telnie, mert ugye a kisgyereknek jobb esetben meg is kellene születnie és lesznek itt még dolgok addig. Mp. Los Angelesben is csak Mp. marad!!!
napraforgó 2012 ápr. 06. - 20:00:55
(1415/2153)
Nem. Sõt, már jelezted, hogy nemsokára kitör, mint az Etna...
Csak úgy nem igazán értem, hogy milyen jogon kér számon bárkitõl bármit is, õ sem patyolattiszta.
10/10
suxel 2012 ápr. 06. - 19:54:05 10/10
(1414/2153)
Na szóval Ivan "örök szerelme" nem tartott tovább egy hónapnál. --> Mondjuk szerintem nem szerelembõl feküdt le Maripazzal, csak úgy kellett valami vagy valaki kiereszteni a gõzt. Szép kis módja, nem mondom. De ettõl még szerintem nem múltak el az érzések.

Úgyhogy Ivan innentõl jó lesz, ha nagyon csendben marad és nem szól egy rossz szót sem másokra. Merthát ismerjük, a más szemében a szálkát is, a magáéban a gerendát sem.... --> úgy ismered??? :D :D