napraforgó 2012 jan. 20. - 06:42:20
(253/2153)
Azért nekem kicsit furcsa Gerardo kapcsolata a lányaival. Ott vidéken, ahol elbújtak a terhesség alatt, is hetente látogatta a lányait. Gondolom, amikor visszatértek a városba, szintén sûrûn találkoztak. Az új házasságáról abszolút nincs szó, a felesége haláláról meg csak érintõlegesen. Mellesleg a vak sógornõje akár a lánya is lehetne. Fiatal, bájos arcú, kicsit sem nagynénis. Ahogy észlelem, õ tud Alex származásáról...

Az tényleg furcsa, hogy Gerardot nem hívják meg a lánya esküvõjére...

Lucia: "Saul tényleg nagyon jóképû" - hát szerintem pont annyira jóképû, mint egy apagyilkos... Olyan bûnözõ feje van. (az, hogy még csak nem is hasonlít az apjára ... Nem tudtak volna olyan színészeket összeválogatni, akik kicsit is hasonlítanak egymásra?)
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 20:23:53 10/10
(252/2153)
Ez a Juan Jaime rettenetesen csúnyán beszél a feleségével. Mindennek úgy kell lennie, ahogy õ mondja. Jó, hogy megtervezik a gyerekek, helyett az esküvõt. David is hamar beleszeretett Maripazba, olyan mintha egy menekülõút lenne a számára, de ha tudná, hogy hová menekül. Lucreciara kiült a kiházasítás: Lucia kiéheztette szerinte õket. Nagyon bolond az a nõ.
Hohó, nem is olyan sokára látni fogják Ivant - ezt most rosszul gondolja Carlota
Na igen itt ki is mondják, hogy gyermekpszichológus Lucia. Gerardo is sokat számíthat a volt családjának, még meg sem hívták. Nekem borzasztó mód rosszul esne, szerintem Maripaznak eszébe sem juthatott, hogy meghívja az apját. Egy kis elõjel a nem problémamentes házasságra, amikor eldõl az esküvõi pár figurája, olyasmi, mintha esküvõ napján zuhog/esik az esõ. Juan Jaime: paradicsom-purgatórium hasonlata sem rossz.. Ez a Maripaz is állandóan verseng a húgával. Lucia meg csak annyit mond rá: Jó neked. :P
Davidnál meg számos oka lehet a problémára, de Maripaz most ráfaragott, mert David nem adhat meg neki mindent, habár hamar túlteszi õ rajta magát.
10/10
Milibindi 2012 jan. 19. - 15:16:30 10/10
(251/2153)
Szerintem nem az, csak egy kis szerencsétlen ami nem csoda az apja miatt kicsiként folytn kislányozta ( még csak 10 ig láttam ez alapján)
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 14:36:59 10/10
(250/2153)
Õ azt állítja, hogy nem meleg. Na most hiszünk neki vagy nem? Na ki tippel arra, hogy meleg és ki tippel arra, hogy nem. Mindenesetre szép kis házasság elébe nézünk. Ivan után a féltestvére David került Maripaz hálójába.
kicsilány92 2012 jan. 19. - 14:26:01
(249/2153)
Most akkor David tényleg meleg?
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 14:00:40 10/10
(248/2153)
TONY: Emlékszel, amikor azt mondtam, hogy nem a fiamat akarom helyettesíteni veled??
IVAN: Igen.
TONY: Hazudtam. Prrr... :D :D :D
10/10
Milibindi 2012 jan. 19. - 13:46:57 10/10
(247/2153)
Golden retriever :D
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 13:39:48 10/10
(246/2153)
Egyszer Crespo Rodrigo beszél angolul, egyszer Zepeda angolul, most meg szimplán Crespo Rodrigo magyarul! :D :D
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 13:17:11 10/10
(245/2153)
Õ lesz az a kutyus.
10/10
Milibindi 2012 jan. 19. - 12:08:46 10/10
(244/2153)
Szívesen :) Bruno egyébként milyen fajta lesz? ( Pipo dobberman , Max német juhász)
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 11:51:37 10/10
(243/2153)
Köszi szépen, hogy utánajártál nekem.
10/10
Milibindi 2012 jan. 19. - 11:46:33 10/10
(242/2153)
Pipo fiú volt, a néhány hónapos változat is. ( Az ici-picit azt nem tudom) Egyébként a 9. részben amikr Ivan és Anthony másnap beszélgetnek van egy olyan jelenet amikor Ivan magához hívja Maxot ott az asztal és van rajta egy kép, ez pontosan eltakarja, hogy mije van pontosabban mije nincs a kutyusnak :D :D
10/10
Milibindi 2012 jan. 19. - 11:39:32 10/10
(241/2153)
Szerintem azért ront az összképen. Nekem nagyon nem jön be
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 11:27:38 10/10
(240/2153)
Lucreciat nem érdekelte az egész, Carlota engedett a lánya nyomásának, de azért a jó hírnév miatti félelem ott lakozik benne is csak jóval mélyebben, de õ képes lesz felvállalni a dolgokat annak rendje/módja szerint. Maripazt szintúgy nem érdekelték a történtek, sõt õ még a kapcsolatot sem tartja az apjával szinte, de majd ez is kiderül, Lucia az egyetlen, akinek fel is tûnhetett volna valami. De ki tudja lehet susmusol valamit Gerardo a szülinappal kapcsolatban, vagy mindössze annyi, hogy már az anyja korában megismerkedett a nõvel Beatrizzel. Illetve az sem kizárt, hogy mondjuk azt mondja Beatrizt már terhesen vette el, vagy volt egy pöttöm gyereke, de a nõ nem sokkal utána meghalt, õ pedig felnevelte, Lomeli névre vette, s együtt nevelik Tia Carolinával.
napraforgó 2012 jan. 19. - 07:45:37
(239/2153)
Azért az érdekes, hogy a gyerekrablást még "fû alatt" sem próbálták kivizsgálni....

Gerardo meg a lánnya szülésekor nem volt nõs, errõl legalábbis nem volt szó.
Aztán meg hirtelen lesz egy feleség - soha sem láttuk - meg egy gyerek, aki idõsebb, mint az esetleges házasság. Na jó mondjuk, elvette a nõt, aki gyereket szült neki.... Ezt még talán el is lehet hinni. De mit mondott Gerardo a lányainak? Mikor is van a fia születésnapja? Jé, pont ugyanakkor, amikor Maripaz szült??? És apu nem szólt, hogy neki is gyereke lesz???
Jajj, jajj, úgy útálom a következetlenségeket, az elvarratlan szálakat....
napraforgó 2012 jan. 19. - 07:38:34
(238/2153)
Én nem tudom, hogy a spanyol nyelvben van-e tegezõdés - magázódás, mert nem tudok spanyolul. Állítólag Ivan és Anthony egymás közt inkább spanyolul beszéltek, mivel Anthony anyja is spanyol volt, az volt az anyanyelve. Még a kutya is értett spanyolul...
Mint az tudható, az angol nyelv nem ismeri a tegezés-magázás közti különbséget, legfeljebb a keresztnév, vagy vezetéknév használatával fejezi ki a távolságtételt. De Amerika nem olyan konvencionális, mint Anglia, így általában keresztnéven szólítják egymást az ismerõsök...
Ivan 11 év után nyilván keresztnéven szólítja Anthony-t. Ha azt mondja neki, hogy "uram", akkor az nyilván olyan vicces túlzás.
sorozatkedvelõ 2012 jan. 19. - 06:21:35 Előzmény suxel
(237/2153)
A TDA-ban Max, Alonso, Cruz mindegyik borostás,ami nem ront a megjelenésükön ,sõt...szerintem.
10/10
suxel 2012 jan. 19. - 01:46:04 10/10
(236/2153)
Valószínû, hogy tréfálkozás volt, csak én nem értettem. :P :P 11 év után már kicsúszhatott a száján Ivannak, még ha kicsit furcsának is tûnt elsõre. Viszont, amit ateate mondott a magázódásról és a tegezõdésrõl, még a magázódásnak kellene menni egy pár részig, majd csak azt követõen átváltani tegezésre, mert jön egy fordulópont, de errõl többet nem szeretnék írni, kispoilerezni.
Diego Velazquezt tartom most számon gyerekszínészek között elsõ számú kedvencként. Nem szoktam általában különösebben odafigyelni rájuk, de mivel itt elég központi szereplõ lesz, nem tudtam figyelmen kívül hagyni és baromi aranyos volt. Pont az ADP prezentációját néztem most élõben és az elõbb nyilatkozott, mert most abban jutott neki vagy 10 résznyi szerep, és baromi aranyos élõben is a kölyök, nagyon fainnak tûnik. Tele van élettel. Az Alex körüli rejtély az úgyis nem sokára körvonalazódik, sokáig nem kell rá várni.
Neli 2012 jan. 19. - 00:28:49
(235/2153)
az uramozás nem lehetett viccbõl? tréfás megszólítás mondjuk... az apa nem csúszott ki azért könnyen... :D
amúgy Carolina hangja nekem se annyira jön be, de kibírható... ami fura volt, hogy következetlenek, amit írtatok is, hogy hol Zepeda angolozott, hol Crespo R. ... azért erre figyelhetnének... :S
viszont a kissrác igazi apja fia, tök kis cuki :P

SPOILER

Gerardo gondolom sajátként "adta el", bár anno elég nagy homály volt nekem a gyerekrablás, és már az se nagyon rémlik, mikor késõbb megmagyarázták... pl. Lucia tudta vajon (késõbb, hogy Alex igazából ki)? sztem nem, de passz... el akarták hitetni azt is a készítõk sztem (a pénz a cselédnek), hogy esetleg Lucreciának is köze lehet hozzá, de persze nem... mondjuk hogy pontosan hogy volt a rablás, nem rémlik... nem akarok konkrét dolgokat írni, hátha nem mindenkinek tiszta, mi történt (tavaly nekem se esett le rögtön, hogy a kissrác igazából kicsoda), és túl nagy dolgot lõnék le... :P
10/10
suxel 2012 jan. 18. - 23:32:43 10/10
(234/2153)
Na az ilyesmit nem szoktam megérteni, hogy ha van egy kisbaba történetesen fiú és akkor kislány babát tesznek a helyébe. Mondjuk pólyásként a különbség annyira nem látszik, de akkor is.
Na és Pippo nem figyelted meg vagy ott nem látszott, hogy fiú vagy lány kutya? Na de majd lesz jó pár rész múlva egy másik kutya Bruno, na majd azt is figyeld meg nekem. :D :D :D :D