10/10
suxel 2012 jan. 16. - 13:25:24 10/10
(133/2153)
Csak egy évvel volt idõsebb 15tõl mivel tavaly januárban kezdõdtek meg a forgatások, tehát korban pont megfelelõ személyt találtak, s még kinézetre is továbbá tartom a véleményem.
10/10
suxel 2012 jan. 16. - 13:15:48 10/10
(132/2153)
Hoppá, hoppá!!! Renata Notni 1995 január 2-án született, mindössze 17 éves. Hová lett Kovács Nóra szinkronja???????
napraforgó 2012 jan. 16. - 12:19:19
(131/2153)
Hát ha Sandra tényleg 1984-ben született, akkor nem is lett volna olyan öreg a 15 éves kamaszlánynak. Az a másik kiscsaj se lehet sokkal fiatalabb, a hatalmas cicijével meg jócskán fejlettebbnek látszik 15-nél...
10/10
suxel 2012 jan. 16. - 10:41:40 10/10
(130/2153)
Szerintem viszont elég korrekt fiatalabb szereplõt találtak hozzá, nem sok más sorozatban szoktak még 3 alteregót is adni neki. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Maripaz Laisha Wilkins fogja továbbra is játszani csak változtatnak a külsején elõnyére.
Nem is tudom, én pont az ellenkezõjén vagyok, szerintem viszont a nõk többet változnak. Szerintem azért nem adták fiatalabbak kezébe ezeket a szerepeket, mert nagyon fontos történéseknek a szereplõi itt a késõbbieket tekintve, mégha ez valahol a hitelesség rovására is megy. Sandra azért durva lett volna 15 évesként (nem akarok ujjal mutogatni, de láttunk már azért ennél cifrábbakat is), meg Lucia amúgy sem egy akkora fontosságú szereplõ még ebben a korban: mindössze bele van habarodva Ivanba már most, nem veszik fel a kinti suliba, illetve ellenzi minden tettét Maripaznak, illetve az anyjának.
10/10
suxel 2012 jan. 16. - 10:30:00 10/10
(129/2153)
Erre azt tudom mondani, hogy teljesen jogos a felvetésed, mert borosta nélkül biztosan fiatalabbnak tûnne!
napraforgó 2012 jan. 16. - 07:57:58 Előzmény Adry87
(128/2153)
Hát szerintem Sanda Echeveria a hoszúkás arcával kicsit sem hasonlít arra a nõre, aki most alakítja Luciát. Ez egy bögyös, alacsony, kerekarcú lány, Sandra meg épp az ellenkezõje. Maripazt is lecserélik?
Ha igen, a pasikat miért nem? Nem találtak kamaszokat?
Nagyon nevetséges, hogy a 40-hez közeledõ férfiak játszák a 19-20 éveseket.
Azért a férfiak 20 év alatt nagyon sokat változnak! (Szerintem többet, mint a nõk. A nõk 45-50 után öregszenek meg látványosan)
napraforgó 2012 jan. 16. - 07:51:04 Előzmény suxel
(127/2153)
Igen, arra már közben én is rájöttem, hogy Antolin és Camillo nem Juan Jaime gyerekei, hanem a keresztmamáé. De ahogy így elnézem, Antolin barát helyett inkább ellenség.
Camillo a szõke hajával, bajuszával, szakállával meg rém öreg, még véletlenül sem látszik 19 évesnek.
Azért azt nem értem, hogy a rendezõ miért nem bírta rá legalább arra, hogy tisztességesen megborotválkozzon? Tapasztalatból tudom, hogy a férfiak a mindenféle arcszõrzettel sokkal öregebbnek tûnnek.
10/10
suxel 2012 jan. 15. - 17:37:02 10/10
(126/2153)
Na találtál story5-öt?
Igen már csak 5 rész lesz. Lehet azért, mert 102 rész itt magyarban és így pontosan pénteki zárásra fog kijönni, mert a story nem vesz figyelembe ünnepnap és hasonló dolgokat.
Pontosabban szerdán jönnek a jelenes részek a szerdai felétõl.
SPOILER
Juan Jaimet majd utoléri a végzete, nem kell ahhoz olyan nagymértékû bosszút állni.
Antolin viszont nagyon értékes figura lesz a történet szempontjából.
A jelenes részeknek az elsõ etapja a titkok feltárására valamint a gyermekkeresésre fognak koncentrálni. De Jauuu lesz!!! :D :D
SPOILER VÉGE
10/10
Adry87 2012 jan. 15. - 16:52:27 10/10
(125/2153)
a mai részt meg tudtam nézni a tv-ben.Jövõ héten akkor már csak 5 rész lesz, nem lesz hétvégén?
Antolin nem a kedvencem, ráadásul ez a magyar hang valahogy nem áll jól neki. A kettõs játszmában jobbat kapott.
Már várom mikor Lucia is felnõtt lesz és Sandra alakítja, bár ez a fiatalabb kiadása is hasonlít rá.Pár rész múlva már úgyse a múltról szól, majd jön a jelen, és az izgalamsabbnál izgalmasabb részek.Nekem a történet nagyon tetszik, remélem Ivan jól bosszút áll Juan Jaime-n.

Aki szerette a Kettõs játszmát annak van egy jó hírem: Február 2-tõl 20:10-kor a Sorozat+-on újra adják.
OneTreeHill 2012 jan. 15. - 13:34:49
(124/2153)
ezek a kutya nevek tényleg viccesek :)
10/10
suxel 2012 jan. 15. - 11:17:12 10/10
(123/2153)
Látta, hogy Gerardo nem fog ellene sokat tenni mikor hozzáment, s csinált belõle egy papucs embert. Lucrecia hordja otthon a nadrágszíjat, s lehet túlságosan fukar volt, hogy egy ügyintézõt vegyen fel. Ami a férjéhez kötõdik, azt mindent lenéz. 13 év kellett neki, hogy rájöjjön a férje nem ért hozzá. És erre belefut az elsõ zsiványba. Alapból nem jóvágású a fickó, szerintem látszik az arcán, hogy vigyázni kell vele. Õ játszotta egyébként anno a Julieta címû sorozatban a kegyetlen és gonosz birtokintézõt Rosendot, itt viszont csak 4 rész jutott neki, egy kis epizódszereplés.
10/10
Adry87 2012 jan. 15. - 10:50:53 10/10
(122/2153)
Köszi szépen.
A két kutya neve nekem egybõl feltûnt, ma amikor olvastam, nagyon jót nevettem rajta. A tegnapi részt még pótolnom kell, de szerintem egyre jobb lesz ez a sorozat.
10/10
suxel 2012 jan. 15. - 10:05:48 10/10
(121/2153)
http://www.story5.hu/hirek/article.php?id=3926
Egyébként azt gondoltam, hogy a két kutya neve mindenkinek fel fog tûnni. :D :D :D Max már jön a 9-esben, s asszem megy is a 10-esben. Bruno viszont majd csak a 20-asok vége fele 30-asok eleje felé jön, de õ már itt marad végig. Más kutyára nem emléxem a sorozatból.
10/10
Adry87 2012 jan. 15. - 09:54:09 10/10
(120/2153)
kábel
10/10
Adry87 2012 jan. 15. - 09:53:32 10/10
(119/2153)
Nekem elég vicces, hogy a két kutya pont Max és Bruno. A másik két sorozatában pont ez volt a neve Zepedának.
10/10
suxel 2012 jan. 15. - 09:53:28 10/10
(118/2153)
Digi mûhold vagy kábel?
10/10
Adry87 2012 jan. 15. - 09:51:57 10/10 Előzmény suxel
(117/2153)
Nekem Digim van, a Prizmát már megtaláltam, annak örülök.A Story 5-öt még nem találtam meg, de tényleg jó ha berakták, ha már van Story 4 is.
10/10
suxel 2012 jan. 15. - 09:33:47 10/10
(116/2153)
Pedig Lucia aranyos nagyon benne, nekem tündéri az a kiscsaj. Szeretett volna a testvérével is többet lenni õ az egyetlen testvére, de az egy bunkó volt már 12 évesen is. Maripaz pedig már 12 évesen fiúzik, nekem ez még korainak számít, mondjuk mikor én voltam annyi, ez még nagyon nem volt menõ, de ma az ilyenen már meg sem kell lepõdni. Maripaznak szerintem el kellett volna fogdnia, hogy kisebb és neki is másképp állnia a testvéréhez.

Lucia pedig beleszeretett Ivanba az idõ folyamán, már eleve nagyon szimpatizált vele. Az meg, hogy egy 15 éves tinicsajként minden lépését lesi szerintem teljesen érthetõ. Szerintem mindenkinek van egy ilyen korszak az életében, amikor fülig szerelmes valakibe, aki számára elérhetetlen. Fiú létemre bevallom van ilyen, nálam 16 éves koromban volt hasonló, már az is elegendõ volt, hogy lássam 5 méterrõl az illetõt, s megpróbáltam minden információt beszerezni a csajról, ami a világon létezett, de térjünk vissza a LFDD-hez. :P

Hogy az egész család eltûnt az szerintem egy régimódi dologra vezethetõ vissza. Egyes regényekben/filmekben, amelyek 1900-as évek elején max közepén játszódnak, gyakran az egész család eltûnt egy idõre, ha ilyen szégyen esett a családon. Szerintem Lucrecianak vannak ilyen régi nemû dolgai, s egyszerûbb ha mindenki eltûnik, mert akkor senki nem szólja el magát. Mondjuk kb 6 hónapra tûnnek el, az hülyeség, hogy Maripazt annyi idõre küldik vissza tanulni, mikor tudják, hogy egy külföldi egyetemen már nem képesek taníttatni a felvett hiteleik miatt. Lucrecianak vele kell menni, mert végülis õ a családfõ, a domináns egyén, nem hagyhatják a kiszámíthatatlan lányt magára. De ugyanakkor õ az intézõ is, tehát neki valamilyen visszajárást meg is kell teremtenie Alamosba. Ezért kell oda Carlota is, hogy éber legyen és õrködjön. Gerardot semmibe se nézi, ilyesmit rá sem bízna. Lucia meg kicsi vinni kell magukkal, nem maradhat magában. Mi van ha esetleg Ivan a verés után megkeresné vagy valami, minden kockázati faktort ki kell zárni. Eltûnik mindenki és cakompakk.

Mellesleg Juan Jaimé törvényes fiai hogyan is lettek a törvénytelen fia barátai?
Ha Camilora gondolsz meg Antolinra õk Silvestre és Arcelia gyermekei. Még jó, hogy barátok lettek. Arcelia Ivannak a keresztanyja. Juan Jaime fiai közül csak David lesz jóban Ivannal, Saullal nem lelik majd a közös nevezõt.

Koros színészek, õket szerzõdtették le, szerintem most ez annyira nem gáz. Szerintem ha rosszabb lenne a játékuk az lenne a gáz. Ezek a kor dolgok már nekem fel sem tûnnek egy ideje. Van, ahol nagyon zavaró, de nekem itt hagyján Mondjuk én örülök, hogy a 3 Sortilegios fiút újra egymásnak eresztették (Zepeda, Soto, Cordoba). Az elismerendõ, hogy nem tûnnek 20-as fiúkáknak, de én olyan 27-nek betudom õket. Viszont normális színészek vannak a képernyõn, nem valami negyedrangú kis senkik. Korukat tekintve: Zepeda 37 Soto 36 Cordoba 38. Õk most nagy neveknek számítanak a Televisanál. Zepedanak most lesz egy fõmûsoridõs sorozata fõhõsként, Sotonak hamarosan egy sorozata fõhõsként, Cordoba pedig egy szintén nem sokára indulóban a fõgonoszi posztot. Máshol is megy a fiatalítás egyébként, színházakban is rendszerint.
napraforgó 2012 jan. 15. - 07:17:40
(115/2153)
Maripazt már a kezdetektõl könnyelmû, ledér lánynak mutatják be. már 12 éves korában dicsekszik azzal, hogy csókolózott egy fiúval, õ már nem kislány. Aztán 18 évesen azzal jön haza az Egyesült Államokból, hogy ott ebben a korban már rég nem szûz egy lány. Van is fogamzásgátlója, de annyi esze már nincs, hogy azt rendszeresen kell szedni. Belehajszolja Ivant a viszonyba, de amilyen hülye, elfelejt vigyázni a tabletta bevételére. A megerõszakolásról szóló meséjének szerintem senki sem hisz (na talán az anyja úgy tesz, mert neki ez megfelelõbb), kicsit fura, hogy akkor miért volt még vele 2-3 hónapig? Miért nem szólt rögtön? Szóval ez a mese sántít, de nagyon.
Nekem Lucia sem túl szimpatikus. Már kicsi lányként is állandóan a nõvére körül sertepertélt, õt akarta utánozni, stb. Egy 7-8 éves kislány babázgasson a barátnõivel, ne a nõvére fiúügyeivel foglalkozzon.
Most kb 15 éves, de õ is állandóan Ivánon lógna, csak szerencsére nem veszik komolyan.

Az sem világos, hogy miért is kell kivenni a kisebbik lányt az iskolából egy évre, csak mert a nõvére terhes? Elég lenne Maripazt eltûntetni, róla nyugodtan lehetne azt hazudni, hogy visszaküldték az Államokba tanulni. Azt meg, hogy a nagymama is egyidõben eltûnik a házból, bármi mással lehetne magyarázni. Vidékre utazott pihenni, gyógykezelésre ment külföldre, vagy egy távoli rokont látogat meg pl. ápolni.

Na de hát az ésszerûség nem feltétlenül jellemzõ a telenovellákra.

Mellesleg Juan Jaimé törvényes fiai hogyan is lettek a törvénytelen fia barátai?
Tényleg meglehetõsen koros színészeket találtak erre a szerepre, akik, még annál is idõsebbek, hogy újabb 11 év fog most eltelni. (épp csak 30 körül lenne akkor a 3 fiú, de ahogy így elnézem, némelyik a 40-hez van közelebb - mindenesetre a 19-20 éves kamaszt nem tudják eljátszani).
napraforgó 2012 jan. 15. - 07:01:09 Előzmény suxel
(114/2153)
Hát én ezt a Gerardot sem értem. Mérnök, talán építészmérnök, de nem gyakorolja a hivatását. A felesége kívánságára a birtokkal próbál törõdni. De nem ért a gazdálkodáshoz, ezért nyilván gyakran melléfog. Ezért Lukrecia gyakran megalázza.
Hát nem lett volna jobb, ha õ mérnöki munkát végez, a birtokra meg fölvesznek egy intézõt, aki ért a gazdálkodáshoz? Azért nem lopja ki minden alkalmazott a gazdája szemit.
Mérnökként többet is kereshetett volna, na meg megmaradt volna az önbecsülése.