Téma: A vihar

malvinkicska 2013 okt. 18. - 18:20:57
(30/250)
Ximena eddig még nem is olyan rossz de ez az iker téma már kezd az agyamra menni nincs olyan sorozat hogy ne lenne benne szerintem kezdenek a témából ki fogyni vagy ennyire gyengék lehet hogy ez csak az én véleményem az írók.A másik a nevek vagy Damian v DAniel ez azért egy kicsit fura tudnám még az érveimet sorolni de nem látom értelmét.Lehetet volna másik ütõsebb sorozatot venni.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 18. - 18:09:56 7/10
(29/250)
A képeket nézegetve /amikor nem a szerepe szerint játszik/ nagyon unottnak és komornak tûnik W.L. Bele is unhatott már ,állandóan jó fiú és hõs szerelmes és boldog apa a karaktere.Ahhoz még fiatal,hogy ebben a szerepkörben maradjon.
Sutherland 2013 okt. 18. - 16:44:02
(28/250)
Mit is mondhatnék egyenlõre.Ximena szép ,,,Levy ezzel a hajjal borzalmas,a sorozat átlagos nagyon nem érdekel.Levy a TDA elején jól nézett ki jó formában volt,a végére a haja ott sem tetszett.Ebben már látszik hogy talán tényleg beleunt a telenovellákba ,nekem nincs a toppon..persze azért hozza amit megszokhattunk.Én azt olvastam hogy szünetet akar egy ideig másban kipróbálni magát de azt nem mondta hogy már nem tér vissza a tnovellákhoz és hogy állítólag már ezt a sorozatot nem is akarta elvállalni..SRulli és Boyer sorozatára lennék kíváncsi igazából.Maite Perronit is szívesen látnám valami újban bár sok esély nincs rá egy ideig õ sem forgat csak a turnéjára zenei karrierjére koncentrál.Õszintén valami jobb sorit szívesebben láttam volna mostanság Levy túladagolásom van..
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 16. - 14:43:32 7/10
(27/250)
Elolvastam az elõzetest. Egyes momentumok nagyon hasonlítanak a TDA-hoz/pl: a kényszer esküvõ,a szeretett nõ szenvedése/ ááá,szinte minden t.novella ugyanarra a sémára épül,de legalább ne lenne csak 40-50 részes.Eddig 4 részt láttam,szerintem nem rosszabb,nem jobb,mint a többi.
malvinkicska 2013 okt. 14. - 20:18:14
(26/250)
Kedves fórum társak embargó van nincs véleménye senkinek a sorozattal kapcsolatban César Evorabul nálam már sok is mert aSzív parancsában is aggódó apa jelenbe Itt is ott is butácska neje van szóval ezek a sorozatok már csak ilyenek.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 14. - 08:05:44 7/10
(25/250)
Köszönöm szépen! Megnézem.
malvinkicska 2013 okt. 14. - 07:54:02
(24/250)
Sorozatkedvelõ ha beûtöd hogy Telenovella videok online sorozatok akkor meg találod A vihar ból 3 rész már fent van keresgéltem mertkis unokám nagy Willi rajongó és mikor ez megy õ iskolába van

.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 10. - 10:50:59 7/10
(23/250)
jav.elhiszem
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 10. - 10:28:23 7/10
(22/250)
Dehogy akarok vitatkozni,el hiszem ,hogy Colunga nagyon elismert színész,de én nem kedvelem.Gondolom neked is vannak kevésbé kedvelt sorozatszereplõk.
zhulin 2013 okt. 10. - 10:04:54
(21/250)
A Good Boy

Little Robert asked his [url=http://www.mmomesos.com/]MapleStory Mesos[/url] mother for two cents.

"What did you do with the money I gave you yesterday?"

"I gave it to a poor old woman," he answered [url=http://www.fifacoins2buy.com/]Cheap Fifa 14 Coins[/url] .

"You’re a good boy," said the mother proudly.

"Here are two cents more. But why are you link: http://www.mmo2buy.com/RS2007-Gold.html so interested in the old woman?"

"She is the one who sells the candy."
zhulin 2013 okt. 10. - 10:03:55
(20/250)
The Brain Surgeon was about to perform a brain transplant.

"You have your choice of two brains," he told at link: the patient, "For $1000 you can have the brain of a psychologist, or for $10,000 you can have the brain of a politician."
  
The patient was amazed at the huge link: http://www.mmo2buy.com/RS2007-Gold.html difference in price. "Is the brain of a politician that much better?" he asked.

The Brain Surgeon replied,link: http://www.solorsgold.com/ "No, it’s not better, just unused."
3/10
suxel 2013 okt. 10. - 09:44:57 3/10
(19/250)
Kinek mi a guilty pleasure? :D Nekem az Abismo de pasion volt az, azon elkuncogtam. :):)

Nem hiszem, hogy az elkövetkezendõkben lelkes berója leszek a topiknak, nincs kedvem csak úgy lehúzni dolgokat, ettõl van jobb dolgom is. Amit én gondoltam mindent leírtam.

S ÜZENEM A MODERÁTORNAK/ADMINISZTRÁTORNAK/A TÚLOLDALON ÜLÕKNEK A LA PATRONÁNAK MÉG MINDIG NINCS KÜLÖN TOPIKJA!!!!!!!!
mary0114 2013 okt. 10. - 08:50:15
(18/250)
Haha, az elsõ pár rész még nem is rossz. Az igazán nézettségcsökkenés úgy 1 hónap múlva jött. Hol van Fulgencio Diohoz képest? Sehol. Ximenank is nagyon jó volt Estercitahoz képest, bár a SPOILER "halálból" történt hirtelen visszatérése után már jobb a karaktere. "Amanda" szerintem lassan két hónapja éber kómában van, csak a gondolatait halljuk. És az érzéseid teljesen jók, Dani Marina(Magdalena- ikrek) anyja. -Egy kis EPDA utóérzet. :D SPOILER vége.

Amúgy nekem az egész sorozatban a legnagyobb csalódás talán Ivan, rettenetesen túljátszós, semmi extra nincs a karakterében, csak szimplán õ a megtestesült gonosz. Danit és Cesart csak sajnálom, hogy ehhez adták a nevüket.
malvinkicska 2013 okt. 10. - 07:39:10
(17/250)
Sorozatkedvelõ nem akarok vitatkozni mert nem olyan bordában szõttek ha utána nézel Fernandó el ismerései után talán jobban képben leszel tartsuk tiszteletbe egymást különbözõek vagyunk nekem be jön ahogy Willi alakít de most nem azt látom mint a Kettõs játszmába vagy egy másikba igazad van Fer már 47éves de még mindig jól játszik Amit a szív diktál fölényesen verte a nézettségi arány A vihart a hazájukba akkor itt pont.
Neli 2013 okt. 10. - 00:07:34
(16/250)
én nem tudom, miért (csak sejtem :P), de nekem ez vmiért tetszik :P legalábbis a 2. rész jó volt, sokkal rosszabbra számítottam a kollektív lehúzás után, amit kb. mindenhol olvastam... az 1. részt alig láttam, de ma sikerült nézni, és az bejött :P igaz, Levy hosszú hajjal rém gáz, de vannak bizonyos mozdulatai meg a nevetése, amik figyelemfelkeltõek :P a sori meg guilty pleasure lesz nálam :P a csaj se olyan rémes sztem, rosszabbat vártam. ma a civódásuk a hajón meg a vízbedobás egész szórakoztató volt :P :D ja és kedvenc Dio-nk itt is kavarja a dolgokat a kalózcuccal meg Hernannal, Suxel? ;) :P :D és itt van Amanda is :D meg Ojeda :D :P ja és Ximena is :D ilyen nevet, Esthercita... :D :P na és ki tûnt még fel? :D :P Luzma, akit mit ad Isten, itt is megerõszakoltak :D mikor megláttam, mondom na ne, itt is?? :D azért 2x ilyen szerep szerencsétlennek... :D
egyébként én ma a Romo-s jelenetnél vártam volna, hogy a lotyó szóra a nõ pofonvágja Ojedát, de csak bûntudatosan pislogott rá... én a nõ helyében úgy felképeltem volna a palit, hogy a fal adja a másikat :D
egyébként SPOILER-kérdés: a nõ eltûnt lánya csak nem Marina? :D :P rögtön erre gondoltam...
3/10
suxel 2013 okt. 09. - 19:35:59 3/10
(15/250)
eleg bajos vele egy forgatas, itt is szukseg volt egy dublorre egy jelenetnel, mert nem jelent meg.

Mindenkepp le kellett meg egy sorozatot forgatnia a televisanal, mert ez benne volt az exkluziv szerzodeseben, s ezzel le is tudta. Szerzodesnek ezzel vege. Levy nem akar telenovellazni, inkabb amerikazni akar, de a televisa sem akarja, mert sok kirobbano siker nem kotheto hozza.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 09. - 18:52:20 7/10
(14/250)
Colungára gondolsz? Én õt nem szeretem, ritkán nézek olyan telenovellát,amiben szerepel.Szerintem ,ahogy olvasgattam is,W.L. már elsõ perctõl kezdve olyan unott arccal kezdte a forgatást,valami nem volt rendben.Colunga nehogy már 50 évesen egy 33 évessel vetélkedjen.
malvinkicska 2013 okt. 09. - 18:37:29
(13/250)
A téma eredeti de nagyon vérszegény az egész Willit nem akarom szekálni táskás a szeme alja fáradság jele az a pár ige hajjal valami borzasztó ahogy ki néz még õ akar Fernandóval versenyezni az legalább ad magára hogy úgy nézzen ki ahogy kell annyi évesen .Az egész nulla azt gondolták mi mindenre vevõk vagyunk hát nem miért nem vettek jó török sorozatot pl A KAraday az Ezel fõ szereplõjével.
3/10
suxel 2013 okt. 09. - 16:00:31 3/10
(12/250)
elvileg eredeti tortenet,de szerintwm nagyon elcsepelt bena klisek tomkelege. Mejia probalt kisse telemundositani, hogy akciodusabb, de beletort a bicskaja. Volt 1-2 epizodhoz szerencsem, utana mar csak az elozetesek, es az epizodtartalmak atfutasa maradt. Nekem boven eleg, meg sok is, meg neha napjan informalnak,hogy hova alakultak a fejlemenyek.

En nalam a bunos szerelem szintjet uti meg, azt szinten 3 csillaggal jutalmaztam, szerintem rengeteg balgasag lett beleirva

Rogton az elejen esthercita allitolagos megeroszakolasa utan, azt koveteli az apa fulgencio, hogy vegye el a lanyat levy. Hat hol van az, hogy az allitolagos eroszaktevonek el kell venni a csajt, kesz rohej.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 09. - 05:57:07 7/10 Előzmény suxel
(11/250)
Ahogy olvasom a hozzászólásod ,nagyon úgy néz ki,hogy egy gyenge történet,feldolgozása.Láttad eredeti nyelven?