Téma: A Zodiákus

arcadas 2007 okt. 15. - 18:21:43 Előzmény 11messi87
(49/269)
Már bocs, de a film végén kiderül, elmondják, hogy ki volt a gyilkos.
norton15 2007 okt. 13. - 08:00:29 Előzmény Redfield
(48/269)
Fúúú, az nagy volt...
franszoá81 2007 okt. 13. - 00:31:47
(47/269)
szeretnék gratulálni david fincher legujabb filmjehez. életem legunlamasabb két és fél orajat sikerult eltoltenem a "mû" megnézésével. a film végig egy mero unalom, semmi cselekmény, a legapróbb érdekességnek sincs nyoma. lehet h azért kéne izgalmasnak lenni mert megtörtent cselekmény de ennyi erovel terez anya életérol is szolhatna. eddig minden fincher filmért rajogtam de ez nagy 0.

0/10 - viszi a pálmát a 8 mm-el együtt.

ez van. sprite.
9/10
Redfield 2007 okt. 10. - 23:17:03 9/10
(46/269)
Tetszett az a kis Ígéret megszállottja-beütés. Aki látta mindkettõt, az tudja, hogy mire gondolok. :)
8/10
11messi87 2007 okt. 10. - 21:49:28 8/10
(45/269)
Tudom ki a gyilkos! :-)

Van a végén a kép,amikor a csávó rámutat Lee képére..na az mellett egyel jobbra.Arra is rámutat,csak azt mondja: ,,olyan pufók az arca.."(kb.).
Nos,nekem vot energiám arra,hogy a gyilkosságoknál mindent elemezzek, többször is megnézve egymás után rájöttem néhány dologra:

Az 1.(autós) gyilkosság:
A csávó kiszáll a kocsiból,nem sántít,és szemüveges!Ellenben Lee nem szemüveges és sántít.

A 2.(tóparti) gyilkosság:
Szintén nem sántít,elég gyorsan mozog és a hangaj is más...

A 3.(taxis)
Mikor beszáll a kocsiba (lelassítva a képet) látni lehet,hogy nem kopaszodik,ellenben Lee-vel aki középen hót kopasz.Ráadásul szemüveges is...

És amikor a csajt fenyegti meg a babájával akkor is szemüveges palit látunk,sûrû hajzattal...

Szal aki figyel :) a végén látja,hogy a gyilkos ki is..

Kicsit hosszú lett,bocsi,de akit érdekel elolvassa.Ha akartok írhattok véleményt,szívesen elolvasom! :)
Meadow 2007 okt. 06. - 11:49:44
(44/269)
akkor igazad van)))))))
sipka 2007 okt. 06. - 08:35:49
(43/269)
Ha "AZÉRT" írtad :) akkor rendben van. Csak nem tudtam mire vélni a dolgot... Végülis a fogam kiverésérõl volt szó, amely azért (a személyes "érzékeny" szférámat tekintve) elég rosszul hangzott... Már komolyan elkezdtem nézni a protkok árait, hátha mégis bekövetkezne ez a szerencsétlen "baleset" :) Na mindegy. S bocs, hogy félre értettem szavaidat :)
9/10
Redfield 2007 okt. 06. - 07:53:35 9/10
(42/269)
AZÉRT mondtam. :) Ezúttal nem volt célom a kötekedés, csak nem hagyhattam komment nélkül én sem az élménybeszámolóját, de mivel én nem szakadtam rajta a röhögéstõl, csak mosolyogtam, gondoltam: hasonló stílusban adok választ. ennyi.
Meadow 2007 okt. 05. - 21:11:40
(41/269)
ha AZÉRT írta akkor igaza van
norton15 2007 okt. 05. - 20:35:14
(40/269)
Sajnos akikrõl Redfield beszél, tényleg léteznek. Õk a bunkók. Nem azért mondta szerintem, hogy fel..ssza sipka agyát és fórumháborút robbantson ki.
Meadow 2007 okt. 05. - 20:26:46
(39/269)
sztem sipka a lehetõ legjobb módszert választottad a válasszal.....nyugalom és humor elég gyilkos kombináció))mert ha azt írtad volna hogy kapja be máris eléred amit Õ akart,így meg sztem kis irónikus bosszantással csemegézted meg válaszod.nekem tetszett.ismét!
sipka 2007 okt. 05. - 17:09:49
(38/269)
Hát erre most mit válaszoljak... Az a baj, hogy nem nagyon fogtam fel leveled üzenetét, tartalmát... Mivel nekem írtad, és (gondolom) rólam is beszélsz, de E/3 személyben.. Tehát gondolkoztam, hogy most rólam van e szó, vagy esetlegesen egy másik muksóról..
S ez most valami fenyegetés akarna lenni? :DD Hát jól van, szeretem az ilyen dolgokat :) Akkor most én is küldök egy kis szadista levelet, de úgyanúgy (vagyis E/3 személyben): "Ha sokat jártatja a száját, odakötözzöm egy székhez, és levágom a lábujjkörmét.. Majd pedig az így keletkezett körömforgácsok segitségével szétvágom a retináját, s miután ez is megtörtént, hozzok egy baltát és elkezdem hasábokra vágni a combját. Ezután berakok egy "Fekete Pákó" Cd-t, amit (miközben megskalpolom) végig kell hallgatnia. Majd kioldozóm a kötelet és útjára engedem.. Sajnos, soha többé nem lesz munkája, kapcsolata, családja, illetve még barátai sem... Mivel olyan szörnyûséges kínokat kellett végig szenvednie (amely az ábrázatán meg is fog látszani), hogy már csak a "Silent Hill", illetve a "Resident Evil" mozis részeiben kap majd szerepeket....mint, SZÖRNY!!!!" :)
Hát ennyi.. Húú ez egész jó volt!! :) De most vegyük komolyan a dolgokat. Ez most valamilyen jó tanács volt a számomra, hogy ne menjek "kevésbé optimista emberek társaságába" mert kiverhetik a fogamat?! Nem tudom, most olyan tanácstalan vagyok.. Na mindegy. Azért biztonság képen veszek egy stukert (úgy is annyi FPS játékkal játszottam már életem során, amelyet most pozitivan hasznosíthattok :).. Ha valaki elmondja nekem, hogy most hogyan reagáljak, kap egy bögrét ajándékba :DD
Moldávia bánata 2007 okt. 05. - 16:49:47
(37/269)
Most már csak a Green River-i sorozatgyilkosról kellene összerántani egy jó kis filmet valami f.sza rendezõnek. Bár, még ezt a Zodiac-ot sem láttam, de ami késik, nem múlik. ;)
sipka 2007 okt. 05. - 15:54:18
(36/269)
Örülök, hogy nevetésre ingerelt eme írásom :) Olvastam, hogy ma nézzed meg ezt a filmet: Hát remélhetõleg tetszeni fog, de tényleg elmondható róla, hogy nem egy gyors folyású alkotás.. De én nem is ilyen elvárásokkal ültem be rá, amikor megtekintettem a mozikban. Arra kell gondolni, hogy ez egy teljesen valós cselekményû, megtörtént eseményeket feldolgozó film, így máris nagyobb kedvvel nézi az ember :)
9/10
Redfield 2007 okt. 05. - 09:05:45 9/10 Előzmény sipka
(35/269)
És ha nyílvános helyen adja elõ, kevésbé optimista emberek társaságában, még a fogait is elvesztheti.
Sheltem 2007 okt. 05. - 08:40:27 Előzmény sipka
(34/269)
Sipka te egy óriási arc lehetsz :))) Nem tudom hány éves vagy, de itt 30 évesen mosolygok az optimizmusodon :))) Engem is megnevettettél. De, hogy picit ontopic is legyek ma nézem meg a filmet vagy holnap aztán majd véleményt is mondok. Mondjuk ez a vészhelyzetes ipse nem a kedvencem, de majd meglátjuk.
Crysun 2007 okt. 04. - 22:46:30
(33/269)
egy bûntény. 2 és fél órát raboltak el az életembõl.
Meadow 2007 aug. 29. - 09:38:02
(32/269)
végülis ha belegondolsz,ha csak az írásoddal 1 embernek mosolyt csaltál az arcára,már azzal is tuti befutó vagy))
a mi világunkban azt hiszi a többség,hogy az a trendi ha minél mogorvább valaki...
szóval küldök 1 mosolyt,hogy meglegyen a mai statisztikád:)
sipka 2007 aug. 29. - 09:30:24
(31/269)
Köszönöm :)))))))))) Ez jól eset :DDD (egy könny gördült le hihetetlenül gyönyörû, fenomenálisan ívelt, karakteresen sármos orcámról :D
Meadow 2007 aug. 29. - 09:18:07
(30/269)
Sipka a te írásaidtól mindig jó kedvem lesz=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))