Téma: Alan Rickman

luetin 2008 febr. 28. - 19:05:12 Előzmény onslow
(31/111)
Keresem a film (Snow Cake) zenéjét égen-földön. Esetleg tudnál segíteni?
luetin 2008 febr. 28. - 19:04:16 Előzmény onslow
(30/111)
Igen, természetesen láttam a Snow Cake-et! :-) Áááá, az a jelenet, amikor a baleset után ott áll a rendõrségen, összetörten, magába zuhanva....ha belegondolok, most is libabõrös vagyok tõle! Rickmannel nekem is ez az egyik kedvencem.

A Sweeney Toddot is láttam. Vannak, akik lehúzzák a vége miatt Burtont mestert. Lehet vitatni a végét...de egy biztos, Rickman ebben is hozta formáját.
Te láttad?
friendsfan 2008 febr. 27. - 21:25:12
(29/111)
Ki a Potterka fiacskám? Bruce Willisnél egyetértek, jó színész. Nade Stallone? Vagy nálad nem nyom semmit a lattba a Razzie? Esetleg azok a zseniális filmjei, amelyben a barátok kozt "sztárjainak" a tudását épphogy eléri? Jet Lee? Egy teljesen átlagos ferdeszemû akciósztár, tõle még annyi színészi játékot sem várok el. Nekem nem kedvencem Rickman, mindösszesen egy jó színész. De azért mert te nem bírod, nem kén bugyuta módon lehúzni, indokolatlanul... nevetséges amit írsz... nem is értem hogy gondolhatod komolyan. (Jet lee, hát a pofám leszakad...)
10/10
onslow 2008 febr. 26. - 20:55:20 10/10
(28/111)
Szerintem, érted, hogy mirõl beszélünk, csak ugratsz ;)
Természetesen továbbra sem gond, hogy átlagosnak tartod AR-t még "néhányan" így vannak vele ;) Másokat bírsz, rendben van. Még jó, hogy nem kötelezõ mindenkinek ugyanazt kedvelni. Akkor ebben megegyeztünk. (Ez eddig sem volt baj. Ha nem látom meg a "jó színészek" listádat nem is írtam volna ;)

De most akkor még mindig ott tartunk, hogy akiket Te kedvelsz azok a jobb színészek és kész! ;) Nos, még egyszer: mások szemében meg Stallone, vagy N. Cage vagy bárki az átlagos. Csak ismételni tudom magam, de mondjuk ebben már megegyeztünk: Nekem AR a legjobb színész, akkor is, ha mindenki más úgy gondolná, hogy Terence Hill játéka a színmûvészet csúcsa :) Ez ilyen egyszerû dolog :)

Az igaz, hogy Alan nem annyira ismert, mint az általad felsorolt színészek többsége, de ez nem von le semmit a színészi képességeibõl. Csak Te ezt értékmérõnek tartod, én meg nem. Én magam szeretem eldönteni, hogy kit bírok :)
Még egy dolog: Szerinted az átlag, amit említesz, mennyire ismeri Jean Reno-t? A "Leon" említésére egyeseknek feldereng, de kb. ennyi. Nem ragozom tovább, szerintem értjük egymást, csak mások a "szempontjaink".

Ui: Abba meg, hogy ki kinek a cipõjét nyalhatja, ne menjünk bele ;)
Natalie000 2008 febr. 26. - 19:45:58
(27/111)
Én bírom Alan-t szerintem jó színész. (De ez csak az én véleményem)
friendsfan 2008 febr. 26. - 01:17:36
(26/111)
Fiacskám, egyrészt én is nézek sportot. Másrészt, tény hogy Slyt többen szeretik, de Sly már bebizonyította, hogy színészi képességei valahol a közepes alatt mozognak, az Arany Málnára örökös bérletet kapott. A Cool tv-t én sem nézem (bár oda jön a Dead Like me, úgyhogy érdemes lesz), mindösszesen egy frappáns megjegyzéssel éltem a reklámjukból. És akkor én volnék alacsony igényû ember? Egy olyan valaki mondja, aki Terrence Hillt, Stallonét és Jet Lee-t hasonlítja színészileg Alan Rickmanhez? Most a földön keresgélném az államat, ah nem szoktam volna meg, hogy az internetes fórumokon az is piros ami zöld...
friendsfan 2008 febr. 26. - 00:57:03
(25/111)
Stallone? Jet Lee? Meg Hill? (hill személyes kedvencem, de vhogy Rickmannel egylapon emlegetni morbid) WTF? Gondold újra, ahogy a kúltévé munkatársa mondja...
10/10
onslow 2008 febr. 24. - 21:24:13 10/10
(24/111)
Igen, és nagyon nagy kedvencem a Snowcake! :)
Te láttad? Én már letettem róla, hogy látni fogom mikor a Titanic fesztiválon meg lehetett nézni moziban hangalámondással
(érdekes volt :)) Olyan klassz, hogy végül itt is megjelent dvd-n :) A kihagyott jelenetek is nagyon ott vannak! Egy egész film Alan-nel (majdnem) minden jelenetben, nincs rá szó, hogy mennyire tetszik :)
Meg a többiek is nagyon rendben vannak a filmben és a történet is megfogott.

"Sweeney Todd"-ot láttad? :)
luetin 2008 febr. 24. - 18:26:25
(23/111)
Láttad a Snow Cake-et (~ Hósüti) Rickmannel?
luetin 2008 febr. 24. - 18:19:34
(22/111)
Ugye? Nekem is nagyon fáááájt. :)
Eddigiekbõl kiindulva, számára szerintem Emma Thompson, mitöbb Hugh Laurie is másod (ha nem harmad..?)osztályú színészek...dehát ez van. :D
u.i. Ha már itt tartunk, pl. Terence Hill számomra nem is nevezhetõ színésznek. :P
Na, részemrõl vita lezárva, mert meddõnek érzem.
10/10
onslow 2008 febr. 24. - 12:26:13 10/10
(21/111)
Be kellett regisztrálnom, mert nem bírom szó nélkül. Bocs, Cattani kedves, de muszáj regálnom, nincs azzal semmi gond, hogy AR nem a kedvenced, de nyugtass meg, hogy ezt a színész felsorolást poénnak szántad…De ha komoly, akkor nagyon fáj :) Ami persze az én bajom, csak ÁÁÁÁÁÁ…
Teljesen szubjektív ez a dolog, nem lehet eldönteni, hogy ki a jobb… Egyszerûen, mert – szerencsére – mindenkinek más tetszik. Senkirõl nem lehet bebizonyítani, hogy õ a legjobb, mert senkit sem bír mindenki. Nekem Alan a kedvenc színészem és ennyi. Semmivel sem tudnál meggyõzni, hogy „másodosztályú”. Nem is értem, hogy ez most, miért kell… és attól, hogy úgy gondolom, hogy pl.: Meryl Streep vagy De Niro zsenik, Alan nem lesz kevesebb a szememben :)

Írod, hogy:
„na hozzájuk képest igencsak eltörpül amit elért a filmvilágba, és hát közel sincs annyi jó filmje mint a fent említetteknek.”
Erre csak fanatikus rajongóként :) tudok reagálni: nekem többet ér a legrosszabb filmje, mint mások legjobbja :) Kicsit túlzok, de tulajdonképpen… :) A „filmvilág” meg örüljön, hogy AR egyáltalán leereszkedik hozzá :)

(Két dolog még zárójelben: Azért a listádban pl.: Jet Lee, meg Terence Hill még plusz nagyon durva, bocsi, annak ellenére, hogy nagyon bírom Hill-t a „Bûnvadászok” vagy az „És megint dühbe jövünk” alap :) milliószor láttam és mindig ugyanúgy röhögnöm kell a poénokon :), de ha van antiszínész a világon, akkor az Terence, de nem akarom bántani :) „Jöttem egy pár kék szemért a papinak” hehe, meg a „pisztácia” - nagyon készek Bud-al :)
Meg egy csomó nagyon jó színész van, akiket kihagytál: Robin Williams, Kevin Kline, James Woods, Meryl Streep, Anthony Hopkins, Johnny Depp, Emma Thompson, Jack Nicholson, Gary Oldman, Matt Perry, Kate Winslet, Hugh Laurie, Peter O’Toole, Jeremy Irons stb. stb. stb. rengetegen :))
fotellako 2008 febr. 21. - 19:21:16
(20/111)
mégegyszer Isten éltesse Alan-t! :)
fotellako 2008 febr. 21. - 19:18:01
(19/111)
Isten éltesse Alan-t! :)
nyelvecske 2008 febr. 21. - 01:15:33
(18/111)
ki neked a másodosztályú?? tudod te kirõl beszélsz egyáltalán?
luetin 2008 febr. 09. - 23:00:56
(17/111)
OK, ezen nem fogunk összeveszeni, hiszen ízlések és pofonok...Mindenesetre most már legyünk on-ok, és beszélgessünk Rickmanrõl, hiszen ez az õ topicja.. :-)
(Ha akarod, folytathatjuk PM-ben ;-)).)
luetin 2008 febr. 09. - 15:19:59
(16/111)
Ennek semmi köze ahhoz, hogy te pasi vagy én meg nõ...Willis meg pasi.. :-D Én mint színészrõl nyilatkoztam.


u.i.: Sarah M. Gellarnál is vannak sokkal jobb (színész)nõk... ;-)))
luetin 2008 febr. 09. - 12:27:30
(15/111)
Szíved joga másképp gondolni.. :-) Willis szinte valamennyi filmjét láttam, igen, a Hatodik érzéket is, és fenntartom a véleményemet - az arcjátéka, mimikája nem valami változatos.
luetin 2008 febr. 09. - 00:31:39
(14/111)
Én speciel nem vagyok annyira hanyatt vágódva Bruce Willistõl. Szerintem elég egyformán játszik, de ez "csak" az én szubjektív véleményem. :P
luetin 2008 febr. 06. - 18:57:28
(13/111)
Legutóbb a Snow Cake-ben láttam...hogy mennyire tetszett abban is alakítása!! Mr Rickman mindenkori kedvenceim közt van! :-)
Kalóz Pepi 2008 febr. 06. - 16:04:20 Előzmény Arden
(12/111)
persze persze....
ízlések és pofonok ugye...

:))