5/10
Bogoj 2012 jún. 26. - 12:32:36 5/10 Előzmény norbi18
(287/327)
SPOILER
jakabnak bella újszülött lánya vésõdik be.
norbi18 2012 jún. 24. - 15:34:46 Előzmény Dean88
(286/327)
Sziasztok!

Én most láttam a részt. Egy dolgot nem értek: a végén ki vésõdik be Jacob-nak? Mert a végén a pasi meg lány vámpír olyan furcsán bámulnak Jacobra, de nem értem miért. Ezt valami megirná nekem, aki tudja.

köszi
9/10
Dean88 2012 máj. 18. - 10:59:00 9/10
(285/327)
Ezt nem igazán értem!!! Sok hozzászóló azt írta, hogy ebben a részben nem történik semmi. Már nem azért, de az elsõ három rész nem csak arról szólt, hogy Edwááárd ohhh uhh, nem Jáákobb ohh ahhh vagyis Edwáárd ohh ah nyög nyög. Ezzel ellentétben ebben a részben minden megtörténik amire három részen keresztül várt a nézõ.
spoiler

Esküvõ, terhesség, szülés, Bella átalakulása stb.

spoiler

Tehát mi az, hogy nem történik semmi. Nem akarom védeni mert nem érdekel, de ezt valahogy nem értem. Szerintem ez volt a legeseménydúsabb epizód.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 08. - 09:48:50 8/10
(284/327)
Látom sokaknak nem tetszett ez a rész. :D Szerintem meg az elsõ a legjobb és utána ez jön, az elsõt láttam sokszor a többit meg egyszer, nem vagyok egy nagy rajongó. xD
madib 2012 máj. 08. - 02:54:01
(283/327)
Neked komolyan az a legnagyobb gondod, hogy egy FILMbéli vámpír miért nem járkál egész nap álló farokkal ? DDDD
3/10
beo71 2012 ápr. 17. - 14:06:55 3/10
(282/327)
A ma legdivatosabb kritikusának,Puzsér Róbertnek a szavai ugrottak be elsõre:Rohadjon ki a szívem,ha ezt még egyszer megnézem!
Már nem csak szirupos és unalmas a buli,hanem gusztustalan is.Bill Condon nagy szívességet tett a sorozat fikázóinak,egy ilyen nevetséges színvonalú darabbal.Azt kell mondjam,ehhez képest az elsõ rész egy ízléses,kellemes megismerkedéstörténet,ami aztán egyre rosszabb irányba indult el!3/10.
Pattinsonról a Vizet az elefántnak óta,már kezdtem azt gondolni színész a csávó,csak jól néz ki,az a baja,most megint kiröhögtem.Szerintem már õ várja a legjobban,hogy elhaljon ez vér-nyál-takony lávafolyam és végre igazi filmekben is szerepelhessen.
aricsys 2012 ápr. 07. - 13:21:27
(281/327)
A szerelembeN, a hercegbeN, a baromságokbaN...
Amúgy, meg senkinek ne kötelezõ megnézni a filmet...
Hogy a 16 éves lányok mire masztiznak, az ugye nem a te dolgod... ( de gondolom az fáj, hogy nem a te fényképed szorongatják olyankor.. )
1/10
Kritikus01 2012 ápr. 07. - 12:53:34 1/10 Előzmény dszusi
(280/327)
A filmrõl csak annyit hogy max 16 éves korig ajánlom..Akkor még ugye hisznek a kislányok a szerelembe,a hercegbe es az egyéb baromságokba...16 év felett már 2 óra tömény idõpazarlás..nem is értem mit tudtak ezen 2 óra alatt szenvedni..jaj...látszik hogy a való élethez semmi köze. Egy dolog volt jó a filmben az pedig az amikor vége lett.16 év alatt lányoknak kötelezõ hisz valamire kell masztizni,16 év felett már felnõtt gondolkodással nézhetetlen és fiúknak kivéve ha nem meleg megnézhetetlen. Ennyi.
dszusi 2012 ápr. 06. - 13:59:25
(279/327)
Sziasztok!!

Légyszí ha valakinek megvan az Alkonyat-Hajnalhasadás elsõ részének kétlemezes gyári borítója írjon, mert sajnos sehol nem találom.
Köszi!!
4/10
idõjós1010 2012 márc. 30. - 08:45:38 4/10
(278/327)
No ez a rész már tényleg nevetséges volt. Alig történt benne valami, de ami történt, az is ellentmondásos.
Igaz én alapból nem szimpatizálok a filmmel, de barátnõm pl eddig kedvelte a történetet. Most õ is csak pislogott itt-ott. Számomra olyan volt mint egy tinisorozat egyik hosszabbra nyújtott része, amin helyenként nagyon jól lehetett szórakozni. SPOILER
PL Mikor a nászéjszaka után darabokba vitték ki az ágy egyes darabjait, Bellának pedig annyira jó volt, hogy pár zúzódáson kívül semmi baja se lett. Ellenben nemsokkal késõbb megidézi a nyolcadik utas a halál címû filmet.
Ani * 2012 márc. 23. - 18:21:28 Előzmény batmanci
(277/327)
Szia batmanci ! Elõször is meg értettem,hogy neked nem tetszett a film!Rendben, nem kedvelheti minden ember.. De vannak olyanok is akik igen is szeretik az ilyen vámpíros,vérfarkasemberes,"nyáltengert". Nem mindenkinek tetszhet ugyanaz,és a világ így kerek,szerintem ! Elismerem voltak benne hibák,nem tökéletes. Szerintem én tudok helyesen írni, semmi gond sincs a nyelvtani helyesírási tudásommal,én így gondolom.. :) Elõször igen tény és való nem értettem a bevésõdés elméletet,de aztán utána néztem és most már tudom :)
batmanci 2012 márc. 23. - 11:11:56 Előzmény Ani *
(276/327)
Hát, Kedves Ani! Nem csodálom, hogy ennyire tetszett, és ennyire imádtad.
Ezzel együtt azt sem, hogy ennyire nem értetted a "bevésõdés elméletet" :).
@
Nem akarok senkit megbántani, de ha tudnak írni, akkor egy bizonyos kort már megéltek.
Legalább magyarul, alapfokon kéne tudni helyesen írni. Már ha magyar a delikvens. Hibázni, hibázhatunk. De ezek már nem hibák.
Vagy szándékos, vagy max. ennyi, amit egyesek ki tudnak magukból préselni.
Köztünk szólva, a "terhes hulak" tetszett a legjobban. A filmnél mindenképp.
Felnõtt embernél, az ékezetek és az írásjelek teljes hiánya sem meglepõ már.
Hiszen, idõ egy másik gombot lenyomni, vagy csak angol billentyûzetre futotta, és ott nincs
ráírva a gombokra, mi történik, ha lenyomják õket. De pozitív hozzáállásommal el tudom képzelni, hogy
így akarta. Ez olyan... trendi.
A divatot pedig, követni kell! (már akinek) Ezt tették az amcsik is ebben a tornyusuló kutyakakiban.
Nooo!-val teljesen egyet kell értenem. Azaz, nem értem. Már mint a filmet. Valószínû, hogy nem értelmi fogyatékosságom az oka, hanem az, hogy nincs mit megérteni, mert a filmkockákat látom, de nem képes az agyam összerakni egy egésszé. Szintén, nincs mit!
A "beszélõ kutyák" - akik egyébként jobban kedvelik a farkasember kifejezést -, még hagyján. A "terhes hulak" is. Misztikus-fantázia filmrõl lévén szó. Na de, miért nem fért bele a 117 percbe a stáblistán kívül, valami történet? Rejtély!
Ellent kell mondanom Daenath véleményének... Nem csak a retardált, infantilis tinik buknak erre, hanem a megcsömörlött húszon felüli hölgyek is. De errõl a férfiak tehetnek. Nem törõdnek a barátnõ, feleség, lelkitárs, romantikára éhezõ, kicsi szívükkel. Nem viszik õket egy saját szigeten, naplementés, tengerparti vacsira, ami késõbb, fergeteges szexben oldódik fel, mint vércsepp a vízben. Ez hiánycikk a hölgyek életében, és mi férfiak nem tudjuk biztosítani ezt, mert ha van húszezred, akkor a villanyszámlát fizeted ki. Vacsira meg jó a csiripöri.
Ez a film azoknak készült, akik a 'túlromantikázás szerelmesei - bár a halál 50 órájában érthetõbb, és több romantika van -.
Számomra talány, mirõl szólt ez a film, de a másik felében minden bizonnyal választ kapunk mindenre.
Csak pár százat kell aludni. Szétvet a kíváncsiság!
Szokás értékelni az IMDb-n a filmeket. Nem szoktam - mint, ahogy hozzászólni sem -, de itt kivételt teszek:
1,2/10. (Az 1 egész a stáblista.) A többit ki lehet számolni. (Remélem)
2/10
Nooo! 2012 márc. 18. - 19:33:34 2/10
(275/327)
Nézem fél órája... mondom ennek a csajnak mi a f_sz baja van??
Nézem egy órája... nem történik semmi...ebben a filmben nem történik semmi!
5/10
Mike088 2012 márc. 17. - 02:55:05 5/10
(274/327)
A látványvilága ok, a többi nem. Az elõzõ rész eseménydús vonalvezetésével szemben ez inkább lassabb sodrású, mindazonáltal nézhetõre sikerült. 10/5
Ani * 2012 márc. 16. - 20:45:32
(273/327)
Sziasztok :) Nekem nagyon tetszett :) SPOILER Bellát imádtam ahogy szerette azt a kis lényt az elsõ perctõl kezdve..:) És nem engedte senkinek hogy ' elvegyék' tõle..:)SPOLER Az egész tetszett.Bár én az elsõ hármat is imádtam..:)

De egyvmit nem értettem .. Valaki elmagyarázná nekem hogy : az hogy Jacob bevésõdött . Az mit jelent? Mi vésõdött bele a kislányt meg szerette? Vagymi? Elõre is köszönöm a választ :)
robban 2012 márc. 16. - 18:29:43
(272/327)
Hát, ez enyhén szólva a legrosszabb rész volt az összes közül. Pedig a többi sem 10-es.
1/10
daenath 2012 márc. 14. - 00:47:13 1/10
(271/327)
Erre kar volt pocsekolnom meg azt a fel orat is amit kibirtam belole, mintha a Kek Laguna emos/buzis vampiros verziojat neztem volna, beszelo farkasok, terhes hulak? Ez a film meg egy 0 pontot se erdemel, de hogy mitol gerjednek erre a hanyadekra a retardalt infantilis tinik az nem vilagos.
szyki 2012 márc. 11. - 18:22:09
(270/327)
Brazília elég napos hely szerintem, sokszor voltak kint a fényben, mégsem csillogott a põre bõre. (Az esküvõ is nappal kezdõdik, ott egy csomó vámpír, és SENKIRE nem esik úgy a fény. Nekem nem tûnt borúsnak az idõ)
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 16. - 22:37:21 Előzmény kõmacska
(269/327)
Én ha pár napja nem nézem meg, akkor lespoilerezted volna nekem, de djága modejátoj bajátunk pótolta:)
offtopic
kõmacska 2012 febr. 16. - 01:35:22
(268/327)
:) Nincs, de megdöbbentõ, hányan hiszik el azt, hogy ilyen lények biztosan léteznek. És hogy ez milyen klassz.....Ezért nem értékelem, csak csodálkozom :)
Igazad van a spoiler miatt, de a sztori kimenetelével jórészt már mindenki tisztában van, mert aki nem olvasta, annak is elmesélték. :)