Avenger92 2010 jún. 25. - 18:34:14
(208/728)
Na grat, ott az értelem egyeseknél, ez csak építõ kritika. Elkezdtem olvasgatni a mostanában leírtakat és csak röhögni tudtam páron, még pár nappal ezelõtt ki se jött a film és pl krisz meg jó pár ember elkezdte fikázni nem mintha baj lenne nekem, és mások meg vagy visszaválaszoltak vmit vagy elkezdték leírni a film jó tulajdonságait meg a könyveket, h mennyire jók voltak. Sztem addig senki ne írjon semmi rossz megjegyzést...fõleg, és ne nagyon jót se amíg meg nem nézi a filmet. Személy szerint nekem tetszett az elsõ, pedig az elsõ évben meg se akartam nézni. A 2. az nem annyira jó, kicskét elrontották sztem.

Szal az a lényeg h nem értem mit fikázzátok meg miért beszél pár ember, ne vegye magára, mert nekem is tetszik a könyv pl, szerelmes áhítattal a filmrõl amikor még csak ezután vetítik le?
Domo43 2010 jún. 25. - 16:29:13
(207/728)
hát, ez a film igen lapos...
1/10
offtopic
krisz75 2010 jún. 25. - 16:11:29 1/10
(206/728)
ja

kérem mindazokat, akik nem szeretik ezeket a filmeket, hogy hozzanak még 2 embert, hogy írjanak õk is néhány keresetlen szót...

:)

szerintem ez vicces lenne

köszi, üdv.
offtopic
moderator2 2010 jún. 25. - 16:03:12
(205/728)
Mondom, ha szándékosan csinálod, az a célod, hogy minél többen, az már más. Megkérlek, hogy csupán szórakozásból ne csinálj pluszmunkát senkinek, mert nem vicces.
Rahel 2010 jún. 25. - 16:01:51
(204/728)
-Igen igazad van, és szomorú biza, hogy ezt a fostalicskát filmnek nevezik!!:PP
1/10
offtopic
krisz75 2010 jún. 25. - 15:55:00 1/10
(203/728)
igen, most már direkt, mivel voltak a gyufát kihúzogatók. a végeredményen nem változtat semmit. én a filmrõl írtam le a véleményemet, nem személyeskedtem senkivel. kérlek, ha valaki elkezd személyeskedni, akkor azt moderáld. ahogyan azt ígérted.

köszi, üdv.
offtopic
moderator2 2010 jún. 25. - 15:48:25
(202/728)
Persze ha direkt "határt akarsz feszegetni", és azt próbálgatni, vajon hányan szólnak még be, csak mert az olyan jó buli, hogy rajongókat hergelünk, az már más kérdés. Az már a te hibád.
Üdv.
1/10
krisz75 2010 jún. 25. - 15:45:37 1/10
(201/728)
Köszönöm.

Mivel pár ember itt nagyon kihúzta a gyufát, feszegessük egy kicsit a határokat.

Vélemény a filmrõl:

Ez a film sz*r, nézhetetlen, egysíkú, egyszerû, felszínes, sekélyes, gagyi, giccses, nyálas, debil, kommersz, unalmas, értéktelen, lapos, silány bóvli. Álmosító, banális, pocsék, elcsépelt, lassú, semmitmondó, közhelyes, értelmetlen, érdektelen, sablonos, tartalmatlan, jellegtelen, VÉRszegény:), bugyuta, bárgyú, buta. Nem szórakoztató, egyhangú, száraz, monoton, csapnivalóan rossz, béka segge alatt van, ócska.

Ha tehetném, adnék még egy 1-est rá.

Üdv.
moderator2 2010 jún. 25. - 14:28:25
(200/728)
Kedves Fórumozók!

Felhívom mindenki figyelmét, hogy a Port fóruma nem rajongói oldal, tehát ha valaki negatív véleményt fogalmaz meg egy témával kapcsolatban, nem tiltjuk ki, nem kergetjük el arra hivatkozva, hogy "ha nem szereted, ne írj ide".
Az egymást sértegetõ, a másik érzelmi és értelmi intelligenciájával foglalkozó hozzászólásokat moderáljuk. A továbbiakban szó nélkül és figyelmeztetés nélkül.

Köszönöm a figyelmet
10/10
caballia 2010 jún. 25. - 13:51:28 10/10
(199/728)
Sziasztok,

krisz75-nek válaszolnék elsõsorban :) Köszi, tök jól összefoglaltad - teljesen egyetértek majdnem midnennel.
Mindenki olyan véleményt alkot, amilyet akar. Kár belemenni bármilyen személyeskedésbe, mert itt - elvileg - csak a filmekrõl van szó.

Btw én megértem Zsilikét: a lelke mélyén minden nõ a halhatatlan, örök szerelemre vágyik, amiben biztos lehet, hogy mindörökre megmarad. Az más kérdés, hogy inkább az életben érdemes az ilyet keresni. A filmek és hõseik iránti túlzott rajongás akár odáig is vezethet, h az életben már torzan látunk másokat, hol ezzel, hol azzal a tulajdonsággal ruhazva fel, ami véletlnül pont kedvenc fõhõsünk egyik erénye is... :)
SamanthaTodd 2010 jún. 25. - 12:21:52
(198/728)
Láttam a filmeket. Katasztrófa... ahogy ed repül a fák között.

Az 1-2 könyv jó a 3. tól kicsit érdekes lesz a történet.

Ja kicsit gáz, h. bella olyan iszonyat sexmániás lesz a 3. könyvben...
10/10
offtopic
gabree 2010 jún. 24. - 21:53:14 10/10
(197/728)
Mellesleg ha neki ez a véleménye, akkor azt is el kell fogadni és bíztatni, hogy tartsa a nyakát meredten, amíg rá nem repül valaki....:)))))))))))))
A lényeg, hogy nem kell személyeskedni, hanem beletörõdni, ha valaki éppen nem fut százzal...:D
10/10
offtopic
gabree 2010 jún. 24. - 21:49:43 10/10
(196/728)
Pont errõl beszélek!
Ezek nem idevalók!
Itt a filmrõl kellene véleményt mondani és véleményt elfogadni!
offtopic
matuschkapista 2010 jún. 24. - 21:46:49
(195/728)
Ember! Mirõl beszélsz? itt fórumozók ilyeneket írnak le, mint az alább található idézetek. Szerinted nem kellene ide egy jó pszychiáter?


"mert bemutatja, hogy vannak normális pasik, akik nem arra mennek, amit az elõttem szólók felsoroltak. Szex, cigi, stb stb.


Csak azért szeretjük a vámpírokat, mert (ha vannak) õk az egyetlen olyan lények, akik egy nõ szívét örökre rabul tudják ejteni. Egy normális lány, nem arra vágyik, hogy egy diszkó patkány, egy cigizõs, tetkós és értelmi képességû pasira vágyik. Hanem egy ódivatú, szexis, úriemberre, aki mellesleg egy lelkiismeretes gyilkos."
10/10
gabree 2010 jún. 24. - 21:39:51 10/10
(194/728)
Egyik döbbenetbõl a másikba estem.
Miért nem lehet elfogadni egymás véleményét? Miért kell személyeskedni?
Szerintem teljesen logikus, hogy az ízlések különböznek.
Van aki szerint az Alkonyat és a többi is nyálas, semmitmondó, tömeghisztériát érdemtelenül kiváltó film.
Én kedvelem az összeset, olvastam könyvben is. Alig várom a Napfogyatkozást, kíváncsi vagyok mit hoztak ki belõle.
Igaz, nem sikítozom és költözöm sátorral a mozi elé,nem tudok élettörténeteket és legendákat a fõhõsökrõl és nem plakátolom ki a falamat a képükkel, de elfogadom, hogy vannak ilyenek is.
Könyörgöm...!
Elméletileg kulturált , (javarészt) felnõtt emberek vagyunk. Miért nem lehet elfogadni a másik oldal véleményét is??
A fórum azért van, hogy BÁRKI elmondhassa a véleményét az adott filmrõl. A vélemény meg egyéni, mindenkinek van joga sajátot formálni. A többieknek meg kötelessége elfogadni!
matuschkapista 2010 jún. 24. - 20:43:26
(193/728)
A szex az egy rémes dolog. Mennyivel jobb a vérszívás. Neked már megnõttek a szemfogaid?
Dettibogyó 2010 jún. 24. - 20:37:28
(192/728)
Én olvastam a könyveket, láttam az elsõ két filmet és nekem nagyon tetszik, hogy ilyen jó könyv illetve film lett belõle, mert bemutatja, hogy vannak normális pasik, akik nem arra mennek, amit az elõttem szólók felsoroltak. Szex, cigi, stb stb. (Elnézést, ha esetleg valakit megbántok, semmi bajom a dohányosokkal.) De az, hogy egy olyan filmet, könyvet leszólni, amit nem láttál v olvastál, az azt hiszem egy kicsit szemétség.
matuschkapista 2010 jún. 24. - 20:36:20
(191/728)
mert (ha vannak) õk az egyetlen olyan lények, akik egy nõ szívét örökre rabul tudják ejteni.
Van Benned egyáltalán kétely, hogy vannak? Budapest tele van vámpírral.
Ott nyüzsögnek a hematológia környékén friss vérre várva. És olyan udvariasak, hogy a vak nénit átvonszolják a zebrán, még, ha nem akar átmenni, akkor is.
1/10
offtopic
krisz75 2010 jún. 24. - 20:28:25 1/10
(190/728)
egyesek itt nagyon nagy tévedésben leledzenek... ez itt nem egy rajongói oldal, hanem egy olyan fórum, ahol mindenki megírhatja a véleményét, akár pozitívat, akár negatívat.

következõ a menet:

1. valaki ír egy negatív dolgot egy filmrõl (mindenféle személyeskedés nélkül) pl: "nyálas csöpögõs giccsparádé vámpírfilm. pocsék alakításokkal. 1-es", csak ennyit írtam, semmi többet.

2. válaszban a fanatikus filmb*zik már csípõbõl személyeskednek:

pl.

***moderálva***
stb stb.

az ilyen emberek egy kicsit szálljanak magukba, mert annyiból, hogy leírtam, hogy ez a film egy sz*r, semmit nem lehet kikövetkeztetni.

még egyszer: ha egy film sz*r, akkor azt megírhatom, mert megtehetem, mert ez nem egy rajongói oldal, és errõl tényleg nincs értelme vitatkozni, mert úgysem tudtok meggyõzni, hogy jó a film, és én sem tudok és nem is akarok senkit sem meggyõzni az ellenkezõjérõl

"Csak azért szeretjük a vámpírokat, mert (ha vannak) õk az egyetlen olyan lények, akik egy nõ szívét örökre rabul tudják ejteni" zsilike001, 35 évesen egy ilyen mondatot leírni VÉRciki:)))

üdv.
offtopic
zsilike001 2010 jún. 24. - 19:49:38
(189/728)
MÉG 1 DOLOG. Nem a vámpírokra gerjedünk, ez egy ostoba megfogás. Mert aki ilyet állít, az képtelen a dolgok másik oldalát is megnézni. Csak azért szeretjük a vámpírokat, mert (ha vannak) õk az egyetlen olyan lények, akik egy nõ szívét örökre rabul tudják ejteni. Egy normális lány, nem arra vágyik, hogy egy diszkó patkány, egy cigizõs, tetkós és értelmi képességû pasira vágyik. Hanem egy ódivatú, szexis, úriemberre, aki mellesleg egy lelkiismeretes gyilkos. Melyik lány nem vágyik egy romantikus vonású férfira? És igen, a tipikus ajtó nyitó, virágot hozó, ablak elõtt bocsánatot kérõ férfiakra gondolok! Nem aki úgy gondol egy lányra, hogy egy cafat hús, dugni jó és ennyi. Erre nem gondoltok?