9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 25. - 14:17:57 9/10
(548/728)
:)Én is már szeretném olvasni a könyvet,sokan azt mondják,hogy az jobb,mint a film.Meg amúgy is kíváncsi vagyok rá.
De télleg ez a Rob is olyan szerencsétlen,hogy így hagyja,hogy elõtte kacérkodjon Jacob meg Bella.:D
Ez már nemnormális dolog:)
Csak ott állt mint bálám szamara.
Kyoko 2010 júl. 24. - 22:45:25 Előzmény Citromfû
(547/728)
Nem, hanem a Pattinson-gyerek.De nézd meg azt a vidit, mert csak én gondoltam ócsárlásnak, mert elõször az rtl teletextjén olvastam róla, és az jött le.
10/10
Cullangka 2010 júl. 24. - 20:13:48 10/10 Előzmény musicclown
(546/728)
nah dettó:D mi ugyanezt mondtuk::D de téll::D e megvan kötve a kezük, csak azt filmesíthetik ami a könyvben van:D de sztem midn a 3 film fõleg ez kitünõ könyvadoptáció:) még a modnatokat is onan veszik nem oylan mint a tipikus... én nagy könyv fun vagyok, szertem az iylen történeteket, imádok olvasni de a könyvek neekm valahogy laposak, ami érdekes a könyben midnent beletesznek a dilmbe:) ez a jó:) ez a film 10/10 lett:) (bár én Jacobot választanám mint szinész, de könyv alapján Edward) Rob Pattól egyszerüen hányok:S a másodikban nagyon el volt túlozva a vámpírsága, ugy mint mindenkinek, de ebben tényleg nagyon jól néztek ki:)
Citromfû 2010 júl. 24. - 16:32:01 Előzmény Kyoko
(545/728)
Mi? Kristen ócsárolja a magyarokat?
Bár ez nem befolyásolja a film minõségét, egy színésznõnek azért vigyáznia kéne a szájára...fõleg, ha ennyi tini imádja csak azért, mert õ helyettesíti Bellát a filmben.
9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 23. - 21:20:30 9/10
(544/728)
Már a végén azt hittem hogy Edward összejön Jacobbal! XD
Az már kicsit Túl a barátságon-os volt az a jelenet.:)
9/10
rege 2010 júl. 23. - 21:09:27 9/10 Előzmény Lorna17
(543/728)
Nekem jobban tetszett az elsõnél (a másodikat említésre se méltatom), bár tény, hogy sokat hozzáadott az élményhez, hogy az új részt mozivásznon láttam. Érdekes, hogy az Alkonyatban még a gimis életképeket jobban értékeltem a "harcjeleneteknél", de a Napfogyatkozásban pont a nagy összefogás-összecsapás volt a legizgalmasabb és leglátványosabb! Ja, s a kedvenc mondatom (Edward duzzogva Jacob-nak): (szerintem itt és most már senkinek semmi nem spoiler) "Inged nincs?" Vagy valami ilyesmi... :)
offtopic
Marcipáncica_ 2010 júl. 23. - 10:53:54
(542/728)
nyugimááár... olvasd el újra hogy mit írt. hol ócsárolt vagy minõsített?
9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 23. - 10:38:56 9/10 Előzmény Kyoko
(541/728)
Asztapaszta!
Ilyet se kérdezek többet!
Nekem a 30 seconds to mars nem izé...
Mint ahogy te beszélsz róluk...
Én se fikázom azt,hogy te francia zenét hallgatsz...
Bocs,hogy pesti lakos létedre,meg mertem kérdezni ezt,hogy mit gondolsz a Szigetrõl..
Tiszteletben tartom a véleményed,hogy nem voltál meg ilyenek,meg nem is vagy kíváncsi a többi zenekarra se,akik ott fellépnek
De azért nem kellene lenézni azt aki ilyeneket hallgat..
2/10
Arkagyin 2010 júl. 22. - 20:01:45 2/10
(540/728)
Ja, csak annyival, hogy snob. Azaz még beképzeltebb :P
egytokeletesember 2010 júl. 22. - 19:09:30 Előzmény Kyoko
(539/728)
Pattinson nem amerikai, hanem brit. És ez különbség.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 júl. 22. - 12:55:45
(538/728)
OFF
Persze, most ilyen kérdésekbe én már nem nagyon akartam belemenni, nagyhatalomság már most is billeg látva hogy pl milyen ütemben fejlõdik kína. De ettõl még a mostani helyzetünkre állnak azok amiket írtam (sajnos).
Szóval összegezve: a Patiszon gyereket én nem találom ez alapján sem bunkónak sem beképzeltnek, ahogy ezt korábban itt páran írták. És ez volt a mondókám lényege.
OFF
Kyoko 2010 júl. 22. - 12:34:14
(537/728)
OFF

Az meg még nagyobb baj, hogy a saját országukról se nagyon tudnak semmit.Volt olyan gyerek, aki egy világtérképen nem tudta megmutatni, hogy hol van az országa.
Az meg, hogy meddig lesznek nagyhatalom, kérdéses, majd az idõ eldönti.
Abban az idõben mi is nagyhatalom voltunk amikor az USA területén csak indiánok éltek, akiket roppant humánus módon félig kiirtottak, majd rezervátumba kényszerítettek.
Kyoko 2010 júl. 22. - 12:19:08
(536/728)
OFF
A Sziget nekem egy tök semleges valami.Életemben nem voltam ott és nem is akarok.Sem magyar, sem angol zenét nem hallgatok, oda nem hívnak meg olyanokat, akiket én szeretek.
Abból a 30 seconds izébõl eddig egy mp-t sem hallottam, kihagyom ezután is.
Csak francia zenét hallgatok, pl az Indochine-t imádom, de õket úgysem hívják.
offtopic
Marcipáncica_ 2010 júl. 22. - 11:36:48 Előzmény musicclown
(535/728)
Hát én sem érzem ócsárlásnak... amit meg anno írtak itt egyesek az teljesen ennek a riportnak az elferdítése volt. Amúgy 10-bõl 9 ember a feltett kérdésre azt válaszolta volna hogy milyen gyönyörû város Budapest, és blablabla még akkor is ha lószart sem láttak belõle. Ez a srác pedig meglepõdött a nyolcadik kerületen, meg a lakosain számára ez maradt meg mint emlék a bp-i forgatásból, és ezt el is mesélte. Mi ebben a baj? Én a nyolckerben nõttem fel, nem kell ahhoz híres színésznek lenni hogy valaki megütközzön rajta, nálunk Mo-on például baromi nagy divat leszólni hogy "nyócker", ehhez képest az õ mondataiban nem ezt éreztem, õ inkább amolyan kuriózumnak, érdekességnek fogta ezt fel.
Az hogy nem tudta ki mit talált fel... basszus, most õszintén, egy átlag magyar hányat tud felsorolni? (hozzáteszem sajnos!!) és hány amerikai feltalálót tudunk felsorolni? (úgy kapásból fejbõl) pedig tetszik-nem tetszik az USA nagyhatalom, mi pedig egy kis ország vagyunk, nekik annyi sem vagyunk a tananyagban mint a légypiszok... hát ez van.
9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 22. - 10:40:44 9/10
(534/728)
Jólvan,értem:)
Azért a Sziget az jó dolog,nem?:)
Jajj a 30 second to mars!!Imádom...
Mész Szigetre vagy szoktál menni?:D
Lehet hogy ezt nem itt kéne firtatni,de most így jött ki:)
Kyoko 2010 júl. 22. - 09:16:29 Előzmény musicclown
(533/728)
Azért írtam, hogy ócsárolta, mert csak az rtl teletextjén olvastam róla és ott az jött le.
Szinte egyik se gondolja komolyan.Én sem tudnék õszintén jó dolgokat mindani Pestrõl, pedig születésem óta itt lakom.
Hát igen, mi sokkal részletesebben tanuljuk más országok történelmét, mint õk a mienket.
9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 21. - 19:14:55 9/10
(532/728)
Ebbe semmi ócsárlás nem volt.Szerintem csak õszinte volt.
És ezt sok másik sztárnál nem vehetjük észre ilyen riportoknál.
Attól hogy mindenki jó dolgokat mond Mo.-ról még egyáltalán nem biztos,hogy komolyan is gondolja.
Amikor meg arról beszéltek,ki mit talált fel magyarok közül,én is néztem nagyot Pattinson reakcióin,de sajna tényleg így van,hogy egyes külföldiek azt se tudják hol van Mo.,nemhogy azt hogy ennyi mindent õk találtak fel.
És a történelmünkrõl se tudnak/tanulnak annyit mint mi az övékrõl...
Ez elég sajnálatos...
10/10
caballia 2010 júl. 21. - 19:05:31 10/10
(531/728)
No, megnéztem - végre.
Elõrebocsájtom: elvárásaim voltak a filmmel kapcsolatban. Ezt azért fontos kihangsúlyoznom, mert a másik két film elõtt nem olvastam a könyvet. Most elõbb volt az olvasás. (Jó-jó, gagyi vagyok, késõn csöppentem bele...:) )

Valahogy ez a film nem volt az igazi. Leginkább a "sejtelmes" hangulat hiányzott belõle. Valóban sokmindent kihagytak - ami azért várható volt, lévén 5 órás filmet is lehetett volna csinálni, ha mindent beletesznek a könyvbõl -, de ezúttal szerintem nem volt szerencsés ez a válogatás. Messze nem ugyanaz jönne le egy-egy helyzetbõl, mint a könyvben. Egyik cselekmény a másik után, de sokszor olyan érzésem volt, mintha csak úgy jönnének egymás után, különösebb kapcsolat nélkül.

Színészekrõl.. Hát Robert Pattinson az elején borzasztóan idegesített. Komolyan. Az elején számomra nem adott semmit a játéka, sõt. Aztán egyre jobb lett, bár még mindig nem látom azt, hogy egy szuper tehetségû színész lenne. Oké, jól áll neki a krétafehér vámpírsmink, és van egy-két szög, ahonnan nézve kifejezetten jóképû (ezt szerintem alkalmazzák szépszámmal), de még mindig kiváncsi vagyok, más stílusban mit hozna ki magából. Ez a film nem mutatta meg, hogy mire képes.
Fõ vérfarkasunktól úgyszintén nem vagyok elájulva. Aranyos srác, de kb egy arckifejezése van (igaz, a vérfarkas-szerep is nagyrészt az agresszió kontrollálásáról szól). Õrá is kíváncsi lennék másik filmben.
Kristen Stewartra is nagyjából ezt mondhatnám, hogy sokmindent nem mutatott, pedig Bella szerepe jobban kidolgozható lett volna. Ha végiggondolom, mi minden történik vele, miket érezhet és gondolhat, azt hiszem, erõsebb karakterre számítottam.
Aki viszont nagyon pozitív volt számomra, az a Jaspert megformáló Jackson Rathbone. "Lefitymáló", magabiztos attitûd, amint az Õ "szakterületérõl" van szó - na ezt inkább spoiler-nek jelölöm -
***SPOILER***(amikor pl. tanítja a többieket harcolni. Edward és Carlisle küzdelme végén, amikor Edward magabiztosan elmosolyodik, majd kap egyet Carlisle-tól, Jasper hozzáfûzi egy laza mosoly kíséretében, hogy "sose fordíts hátat az ellenségednek!")***SPOILER VÉGE***
, fájdalom, amikor a múltjáról, stb. Örülök, hogy több szerepet kapott ebben a filmben.

Tetszettek a CGI farkasok, a csata, a romantikus részek, a felvilágosító beszélgetés.

Összességében elmegy, az elsõ kettõ után többet vártam. Mivel ebben a részben már nem volt olyan nagy durranás, mint az elõzõekben - új mitikus lény felbukkanása -, összeszedettebbnek, kidolgozottabbnak kellett volna lennie a sztorinak. Nálam még mindig az elsõ a nyerõ.
Kyoko 2010 júl. 21. - 18:04:21
(529/728)
Igazad van, a Kristen-csajszi folyamatosan tátja a száját és mindig olyan fejet vág, mint aki nem tudja hol van.Ezt már a Hírnök c filmben is megfigyeltem.És az is igaz, hogy a filmbõl nem derül ki a Bella-Edward vonzalom miértje.A Robert-gyerek meg sztem valami förtelmes.Már amikor elõször láttam egy képen, akkor sem volt szimpi, így a filmek után meg fõleg!
Nem tudja valaki, hogy hol lehetne megnézni vagy elolvasni (nem tom, hogy video készült róla vagy csak újságcikk) azt a cikket, mikor a magyarokat ócsárolja?Nagyon kiváncsi lennék rá.Elõre is köszi.