trl007 2010 ápr. 01. - 15:50:02
(68/728)
3 új képet hoztak nyilvánosságra!
Titinóó 2010 márc. 31. - 13:20:10
(67/728)
Na szerintem már hagyjuk a helyesírást, de milyen színes lehet itt egyeseknek az irománya, ugyanis, ha valaki még nem látta pirossal aláhúzza a helytelen szavakat. Szóval értitek...:D
Na, de most már komolyan váltsunk az Eclipsere.
lenccs 2010 márc. 31. - 11:26:23 Előzmény borsbab
(66/728)
Drágaságom, hát ezt te kezdted, aztán meg fel vagy háborodva, hogy a magas labdáidat leütik...és, aki a fonetikus írásmódra azt hiszi, hogy "szimplánhülye" a másik, annak számomra "szimplán" nincs humorérzéke...De szerintem erre már ne válaszolj, mert továbbra is osztani fognak...
9/10
gopocher 2010 márc. 31. - 11:22:02 9/10
(65/728)
I LOVE
lenccs 2010 márc. 31. - 11:21:19 Előzmény egytokeletesember
(64/728)
:-))))) (szmájlik)
boszy84 2010 márc. 30. - 00:34:42
(63/728)
10/10
borsbab 2010 márc. 28. - 15:42:22 10/10
(62/728)
Hát akk vagy nem tudsz olvasni vagy a memóriáddal vannak bajok....ugyanis tökéletes emberrel ezt már megbeszéltük és le is írtam h én is tudom mit jelent az h fonetkus csak azt hittem h szimplán hülye h így írja...(ugyanis jó néheny emberrel elõfõrdult h nem fonetikusnak szánták......)A másik meg h nem fogom a billentyûzetre csak azt mondom h miközben a gépen írok nem nézem meg h helyesen írtam e ugyanis tök fölösleges mert nem hiszem h az embereknek az lenne a legfontosabb h melyik szót milyen ú-val írunk.(bár úgy látszik vannak kivételek.....)Komolyan mondom az h mindenki már a helyesírással jön az nem csak h gyerekes de szánalmas is.Ezen képesek vagytok itt vitatkozni...........NC...Részemrõl itt le is van zárva a téma ha akar5od nyugodtam írj nekem egy regényt a helyesírásról...te tudod...
Naphinel 2010 márc. 28. - 13:41:11 Előzmény borsbab
(61/728)
Juj, drágám, elõször NEKED kéne megtanulni helyesen írni! És nem kell a billentyûzetre fogni, mert szimplán kevered a rövid-hosszú magánhangzókat. Pl: mielÕtt, elÕbb, tanUlni. Ezek nem a klavi használatából erednek, hanem abból, hogy nem tanultad meg.
Amúgy tökélyember helyesírásával semmi gond, õ csak fonetikusan ír le pár szót. A tieddel annál inkább.

Ezt csak azért közlöm, mert addig, míg te sem tudod, ne a másét (ami egyébként helyesí.-lag stimmt) kritizáld. Ezt hívják úgy,hogy KOPP! :(
10/10
borsbab 2010 márc. 28. - 13:32:08 10/10 Előzmény Titinóó
(60/728)
Oké nem mondom de attól még ez TÉNY.Bocs de megszoktam h gépen gyorsan írok és nem szoktam ellenõrizni a helyesírást.Sztem az aki nem hülye az rájön h mit írok........Nekem is sokkal jobban tetszett a new moon.Sztem az eclipse még jobb lesz.
Titinóó 2010 márc. 27. - 17:13:22
(59/728)
Lehetni lehet, de akkor nem csak a gépen nem írsz helyesen, hanem az papíron sem. Amúgy, ha nem akarsz helyesen írni, akkor ne monnd azt, hogy mindig 5-ös voltál magyarból, mert az emberek nem fogják elhinni.
Amúgy az Eclipse remélem jó lesz, nekem az Újhold jobban tetszett eddig, mint az Alkonyat. Kiváncsian várom a folytatást.
wahly 2010 márc. 27. - 16:39:01
(58/728)
Hát Emberek!
Esküszöm, nem nézek többet sóder-klubbot/a gyengébbeknek: Showder!/, inkább ezt olvasom, ha röhögni akarok.
Igaz az Eklipsz miatt tévedtem erre, de az embert mindig éri valami meglepetés!
A -még eddig nem látott- filmrõl csak annyit, hogy a szník pík izgalmasabb, mint a tréler. Ettõl függetlenül sok-sok emberkével karöltve várom a júliust, hátha mégis meglep minket az új rendezõ bácsi!
10/10
borsbab 2010 márc. 27. - 13:20:06 10/10
(57/728)
Egyetértek.Az eclipse trailerje tényleg nem volt nagyszám.Sõt csak villanásokat lehet látni amibõl nem derûl ki semmi.De ettõl függetlenûl nagyon várom.Biztosan rohadt jo lesz.(remélem)
10/10
borsbab 2010 márc. 27. - 13:17:20 10/10
(56/728)
Könyörgöm 21.század nem lehet a GÉPEN a helyesírást mellõzni?Azért kezdtem én elõször mert nem tudtam h fonetikusnak szánja.Azt hittem szimplán hülye .De tévedtem
mitokondrium 2010 márc. 26. - 20:05:34
(55/728)
Hali!

Hát ezt már nem lehet szó nélkül hagyni!
Még hogy akinek nem tetszett a film az tartsa magában a véleményét??
Miért is?
Csak mert nem egyezik a: "menten elcsöppen a nyálunk ha meglátjuk Robert Pattinsont" efektussal?
Ez egy fórum, ha nem tetszik a film, akkor nem tetszik (hisz másfélék vagyunk)!
Így lehet teljes képet kapni egy filmrõl nem? Ha van ellenpólus.
Nem véletlenül vannak a kritikusok is.

Bele kell törõdni, hogy nem mindenkinek nyerte el a tetszését és nem véletlenül. Én szeretem a Twilight saga-t, de azt alá kell írnia sokunknak, hogy lehetett volna ebbõl az egészbõl sokkal jobb filmeket csinálni és itt nem a szereplõkrõl, hanem a rendezésrõl beszélek.
Ugyanis igaza van annak, aki azt mondja, hogy ez az új Eclipse trailer nem mutatott semmit abból, hogy ez a film mitõl lenne jobb, mint a New Moon volt.

Alig várom az Eclipse-t, mert már megmérgezett ez az egész, de hogy a filmek lehetnének jobbak ezt be kell ismerni!
És nem szégyen az, és nem kell leszedni a fejét annak, aki ezt le is meri írni.
Tovább kell látni az orrunk hegyénél!
Titinóó 2010 márc. 26. - 18:52:19
(54/728)
Hát én nem értem, hogy minek kell már itt háborogni.:) Na mindegy, akkor majd, ha kijön a film szerintem akkor folytassátok ezt a szívhez szóló beszélgetést, felesleges azon vitázni, hogy melyikõtök a tökéletes ember. (Amúgy az 5-ös magyarosnak van mit tanulnia még helyesírásból.)
egytokeletesember 2010 márc. 26. - 17:51:18 Előzmény borsbab
(53/728)
mindenben igazad van. és itt most zárd is le a témát, legközelebb a véleményedet ird ide az eklipszrõl.
10/10
borsbab 2010 márc. 26. - 14:49:26 10/10
(52/728)
:) akk egyetértünk :)
egytokeletesember 2010 márc. 26. - 08:27:24
(51/728)
:):):):):)
10/10
borsbab 2010 márc. 25. - 19:11:25 10/10
(50/728)
Hogy is írtad?Tetszett a film?Akk most vagy hazusz vagy nem emlékszel arra amit írtál.Igen pontosan azért jönnek ide az emerek akiket érdekel a film h megosszák másokkal h mennyire jo volt meg ilyenek.....ha nem teszett a film akk tartsd magadba.Ennyi. Te sem lehetsz még 14-nél több ha tökéletesnek tartod maga..... Mivel nem szeretek másokkal haragba lenni ezért a többi megjegyzésedre nem válaszolok.Am mindig is 5-ös voltam magyarból,
egytokeletesember 2010 márc. 25. - 15:34:27
(49/728)
és ismét: jéééézusooooom! hát leesett hogy miért támadtál rám szerencsétlen! a NYÚMÚN fórumon már jól leoltottak de mivel se képességed se agyad nincs hozzá hogy észérvekkel megvédd magad, inkább idejöttél engem háborgatni. ráadásul olyan dolgokat vágtál a fejemhez amivel ott téged sértettek végig. ez kedves gesztus de kereshettél volna egy olyan embert aki hozzád hasonlóan tényleg nem tud irni:) elolvastam pár hozzászólásod, és azt kell mondjam tipikus. ne haragudj nem vitt rá a lélek hogy elolvassam az adatlapodat, igy csak találgatok a korodat illetõen. asszem 18 évesen éri el az ember hogy kitáguljon a csõlátása és felmérje az igazát. ezek szerint te még nem tartasz ott. ezt is csak azért fejtegetem mert.. nem is tudom mennyinek, talán 3 évesnek tituláltál? hizelgõ:) a portponthu-n a fórum amúgy arra van, hogy ha valakit érdekel egy film, az elolvashatja mások véleményét és eldöntheti érdemes-e megnézni. TEHÁT: próbáld meg felfogni hogy ez nem egy rajongói oldal. itt a véleményekre kiváncsiak (tudom te nem) a jóra és a rosszra is mert igy lehet nagyjából egész képet kapni valamirõl. a film nekem is tetszett, de csak a könyvek miatt.. még mielõtt azzal jönnél hogy takarodjak az antitvájlájtos hozzáállásommal. (fonetikus. még mindig.)