Naphinel 2011 nov. 26. - 20:40:07
(688/728)
Á, ez már megint olyan semmilyen lett. Bella továbbra is tépelõdik, igazán eldönthetné, h melyik borzalmasabban kinézõ srácot választja a kettõ közül.

Taylor egy kidolgozott testû kisfiú, Rob iszonyat, és nyálas, Bella pedig tök kifejezéstelen. Ez az új Victoria pocsék, inkább debilnek, mint gonosznak mondanám.

A sztori iszonyat gagyi, semmi izgalom nem volt benne, már most nem emlékszem, mirõl szólt pontosan, pedig fél órája fejeztem be.
offtopic
Charles Foster Kane 2011 nov. 16. - 21:40:27
(687/728)
Jah, bocs, ugy latom, nem is ez az uj. Kb. ennyire erdekel.
Charles Foster Kane 2011 nov. 16. - 21:39:19
(686/728)
Kb fel oraja kezdodott az europai premier Londonban. Olyankent mondom, aki ott dolgozott:


A Twilight a legagyatlanabb, legostobabb, leguresebb film franchise, aminek az egesz milioje visszataszito, es felelmetes. A filmrol kisetaltam, kesobb majd talan megnezem, de a premier Pattiszonostul egyutt borzaszto volt.
6/10
Ford Mustang 2011 nov. 16. - 21:33:24 6/10
(685/728)
A film hossza 119'
6/10
offtopic
_Freddy_ 2011 nov. 10. - 16:22:17 6/10
(684/728)
ezzel teljesen egyetértek :D
menorca 2011 nov. 10. - 16:00:01
(683/728)
Megnéztem ezt is, kis késéssel, hát... elnézést a sok rajongótól, de ez szörnyû volt. És egyre rosszabb az elõzõekhez képest is. Van némi vonzalmam a vámpírfilmek iránt, de ez valahogy nem hiteles, lassú, vontatott, unalmas, az egészet belengi valami halálfáradt melankólia vagy depresszió. Nem érzem a fõhõsök szenvedélyét, csak a szenvelgésüket. Kevés benne a tartalom, szenvedély, karakter, az egész nagyon kiszámítható és nagyon egyszerû vonalvezetésû. "Bevezetõ" vámpírfilmnek megy el élettapasztalat nélküli tinédzserlányoknak...
reajeno 2011 nov. 02. - 09:16:02
(682/728)
Nem is tudom... Én olvastam a könyveket IMÁDOM!! Filmen..? HÁT?? Elszúrták, de úgy , ahogy illik. Bella arca annyira kifejezéstelen, pedig nem is Õ a vámpír?! A Napfogyatkozásban már azt hittem megváltoztatták a történetet, mert Bella nem igazán akart behúzni Jake-nek. Aki már olvasta ne nézze meg, borzasztó csalódást okoz. Én már bánom, hogy megnéztem, pedig 4 hónapig húztam-halasztottam.ÁÁÁÁ
Ha nem ismered az eredeti történetet , nézhetõ, szerintem, talán:D
1/10
notthekindofgirl 2011 okt. 19. - 11:06:21 1/10
(681/728)
Az elsõ rész iszonyat jóra sikeredett. Vagy 200x néztem meg.
A másodikból hiányzik Edward..
De ez, mármint a harmadik rész, olyan mintha már eleve a paródiát nézném. A fõszereplõk a jellegzetes mozdulataikat, arckifejezésüket (amik a Twilight-ban még természetesen és odaillõen hatottak) ebben a részben olyan szinten eltúlozzák, hogy folyik a nyál a tv-bõl.
Ahhoz képest hogy a Twilight-on még sírtam is, ezt végig röhögtem...
Remélem, hogy a 4-et nem rontják el ennyire.
7/10
Alexxa626 2011 okt. 12. - 20:26:20 7/10
(680/728)
Nagyon szeretem a könyveket. Tudom, hogy Meyer nem alkotott egyedit, hiszen a vámpíros gimis sztori már lerágott csont, de akkor is. Modernebb kicsit másabb ruhába öltöztetett és romantikus. Bella karakterét nem bírom elviselni, nekem szúrja a szemem az a nõ és a kifejezéstelen arca. Pattinson hozta szokásos semmit, bár más filmjeiben imádom, de ezeket rühellem. A többiek meg olyanok amilyenek. Taylor Lautnerrel mindig úgy voltam, hogy "hû de szép a kisfiú testileg" és úgy ennyi. Ennek orvosolásaként megnéztem az Elhurcolva c. filmet tõle...maradjunk annyiban, hogy még mindig tetszenek a testi adottságai :D
Nos, a film semmilyen, Victoriát lecseréltek Rachelle-rõl Bryce-ra...de minek? R. kisujjában több gonoszság volt, mint B. egész filmbéli szereplésében.... -.-"
Senkinek nem ajánlom, aki: 1. Szereti a régi vámpír sztorikat
2. Hûségesen ragaszkodik a napfénytõl elégünk és nem csillogunk teoriához
3. Fikarcnyi érzéke sincs a romantikához
4. esetlegesen hímnemû és baromi nem csipázza, ha a csaja nála sokkal jobb pasikra csorgatja a nyálát film közben :DDDD
6/10
Mike088 2011 szept. 07. - 01:10:11 6/10
(679/728)
Az elsõ két rész ismeretében abszolút középszerû muvira számítottam és nem tévedtem. Egy kicsit talán akciódúsabb lett a többihez képest ezért kap egy hatost.
ginacska12 2011 aug. 29. - 21:50:29 Előzmény Jagdglück
(678/728)
Pedig könyvben élvezetesebb. És ezt nem kamasz fejjel mondom!! :)
2/10
Jagdglück 2011 aug. 06. - 14:02:59 2/10
(677/728)
Pár napja kezdtem el nézni az Alkonyat filmeket (nem olvastam a könyveket, nem is fogom), mert kíváncsi voltam rá, hogy miért van ez az õrület. A 3. rész után már van némi képem az egészrõl... az igaz, hogy a ez a rész a legeseménydúsabb, de mégis az elsõ volt az, ami a legjobban tetszett. Lehet, hogy az volt a gond, hogy szar volt a magyar szinkron, nem tudom. Elõször azt hittem, hogy Pattinson-tól lesz herótom, de hamar kiderült hogy Taylor Lautner ezerszer rosszabb x)
SPOILER
Azt hittem még az elsõ két részben, hogy mennyire jó, hogy ekkora baromi nagy a szerelem Bella és Edward között..itt a 3.ban pedig igazából mindkettõt szereti, de a vámpírt jobban. Az utolsó fél órában összezsúfolnak minden drámát, majd az utolsó 5 percben "helyrehozzák", hogy Bella a vámpírság (és nem a vámpír x)) mellett dönt, így a nézõ is megnyugodhat. Baromi romantikus. Bellának talán az lett volna a legjobb, ha az esküvõ elõtt a vérfarkassal megdugatja magát, mert hát õt is szereti és legalább egy hús-vér élõlénnyel csinálja (ha már nem emberrel:D)
Mindentõl függetlenül,várom a következõ részt, remélem jobb lesz, mint ez.
9/10
brigitta0502 2011 aug. 05. - 01:46:13 9/10
(676/728)
Szerintem eddig ez a legjobb és legérdekesebb rész benne. Nagyon jó a története az elõzõ kettõ vagy legalábbis az elsõ kissé laposra sikerült amit egy izgisebb 2. rész követett és most szerintem ez lett a legérdekesebb. 10/9
6/10
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 31. - 16:25:24 6/10
(675/728)
Most az HBO nagyon rákapott erre a Twilight sagara, állandóan a 2. részt adják, ma meg jön a 3. rész...
Watchmen 2011 júl. 31. - 14:35:24
(674/728)
NADALFAN ez egy rossz döntés szerintem. Mert bár az elsõ rész nem annyira jó, a második rész meg katasztrófa. Bármily meglepõ, de ez a 3. rész a legszínvonalasabb. Ennek hatására már nem annyira utáltam az elõzõ részeket.

Szerintem egy próbát tegyél, ha megéri, ha nem.
1/10
NADALFAN 2011 júl. 31. - 14:24:17 1/10
(673/728)
na igen egy biztos ,felér egy agyhalállal ezt a szemetet végig nézni .az elsõ részt még ugy ahogy elviseltem de a 2. már maga volt a borzalom. de ezt a 3. részt már tuti nem nézem meg.
Joe Hallenbeck 2011 júl. 31. - 12:25:52
(672/728)
Már ilyen szemeteket vetítenek az HBO-n Vasárnap esti szuperfilm gyanánt ? :(
Taylor Lautner-t és Robert Pattinson-t agyon kéne rúgdosni !
Veszélyesek a mai fiatalokra nézve mert homokosok és rossz értékeket közvetítenek !
1/10
Rahar 2011 júl. 07. - 14:42:57 1/10 Előzmény Singaporeflash
(671/728)
Hasonló véleményem van nekem is. Én láttam szinte az összes vámpíros és vérfarkasos filmet, azok közül ez az egyik leggyengébb. Nekem az egésztõl olyan érzésem van, hogy a Harry Potter hatására és az utána megnõvõ könyveladások hatására valaki megpróbált a tizenéves célközönségnek írni egy regényfolyamot. Na mi legyen benne, Harry Potter mágiával átitatott világához hasonló mágikus dologgal nem érdemes próbálkozni, mivel nagy valószínûséggel nem lehet Potter konkurenciája. Egyszerûen a középiskolások világáról nem célszerû írni, mivel nem elég érdekes, ergo eladhatatlan. Így egy régi, tucatszor feldolgozott téma felhasználásával történik meg a tizenévesekrõl nagyrészt tizenéveseknek szóló mû: vámpírok. Ez annyira egyedi és eredeti ötlet, hogy szinte már fáj. De nem baj, itt a vámpírok alapjellemzõinek módosításával kevésbé félelmetesnek bemutatva egyszerûen pozitív szereplõvé alakították õket. Természetesen a könyvek jelentõs része szintén pénzügyi okok miatt készült, amirõl biztosan tudom, hogy nem az a Gyûrûk ura és A hobbit címû mûvek. De valahogy ezt a mindenhonnét összevágott, minden eredetiséget nélkülözõ alkotást nem tudom befogadni. Egyedüli pozitívumként az igényes képi megjelenítést tudom megemlíteni. Én úgy gondolom, hogy akinek alapból tetszenek a forrásként szolgáló regények és akik nem láttak és/vagy olvastak régebbi vámpíros és farkasemberes regényeket azoknak nagy valószínûséggel tetszeni fog. Bár engem a fõszereplõnõ állandó szenvedése nem tudott megérinteni. Sõt az összes karakter annyira segítõkész, mindenki megértõ, mindenki mindenkivel mindent megbeszél, a vámpíros, farkasemberes dolgoktól eltekintve az emberi kapcsolatok valahogy hiteltelenek és a valóságtól elrugaszkodottak. Nálam ez 10 pontból 1 pont, felejthetõ kategória, kár volt megnézni, inkább aludtam volna. A rajongók kérem kíméljenek meg, attól a visszavágástól, hogy velem van a baj, mert nem értettem meg ezt a rendkívül komplex, Shakespeare-t megszégyenítõ monumentális mûvet. A félreértések elkerülése véget én csak és kizárólag a film harmadik részérõl beszélek, a könyveket nem olvastam, ezért arról nem alkotok véleményt.
1/10
Rahar 2011 júl. 07. - 14:15:19 1/10 Előzmény szakii
(670/728)
Anyád legalább százszor olvasta a könyvet? Kicsit gondolkodj mielõtt ilyen hihetetlen túlzásokba esel. Te mikor olvastál el százszor egy könyvet?
7/10
RobertDowneyJr 2011 ápr. 25. - 00:02:25 7/10
(669/728)
Ö.. átlagos film de mint Alkonyat harmadik részének kicsit gyenge.
7/10
SPOILER!
De viszont Bella bátorsága, meg apja viselkedése egyre jobban meseszerûbb lett, és csalódás volt a film, az elsõhöz képest ami elhitette velem, hogy lehet hogy léteznek ilyenek.