10/10
debii* 2010 jan. 02. - 14:52:10 10/10
(984/1384)
Tesom letoltotte mar reg nekem:) magyar felirattal. minosege tökeletesnel 1 fokkal rosszab talan...de nagyon jo:D imadom(L)
kymara 2010 jan. 01. - 16:26:31
(983/1384)
Fannie 2010 jan. 01. - 13:58:49
(982/1384)
nem tom h kiírta deh teljesen egyet értek vele!!!:D
3/10
rosickyz 2009 dec. 31. - 23:51:18 3/10
(981/1384)
Annyira igyekeztem meglátni benne a csodát, mint ti, de egyszerûen nem tudtam. Három ember kínlódása két órán keresztül. Sajnálom, de ez hihetetlenül gyenge volt szerintem. 3/10.
tüncs 2009 dec. 31. - 17:16:53 Előzmény KiaraBella
(980/1384)
Kedves KiaraBella!!! Írtad,hogy el tudod küldeni a New Moon-t felirattal. El tudnád nekem küldeni erre a címre: tuncs95@freemail.hu
Elõre is nagyon köszönöm!!!! Üdv.: Tüncs

Ui.: Bocsi,az elõzõ üzenetben nem szórakoztam,csak elrontottam.
offtopic
tüncs 2009 dec. 31. - 17:13:37 Előzmény KiaraBella
(979/1384)
Kedves KiaraBella!!!
hallucinations 2009 dec. 31. - 08:14:51
(978/1384)
a féloldalas mosolyra leginkább Jackson Rathbone (Jasper) lenne képes, bár ebben a történetben õ nem az a mosolygós fajta
na de az életben... hmmmmmmmmm...
2/10
Andika22 2009 dec. 31. - 08:01:02 2/10
(977/1384)
A negyedik könyvet már nem is érdemes elolvasni. Egyértelmûen látszik rajta, hogy csak azért íródott, mert a kiadó az Alkonyat után 3 folytatásra adott szerzõdést Meyer asszonynak.
2/10
Andika22 2009 dec. 31. - 07:59:15 2/10 Előzmény baby96
(976/1384)
A harmadik film felvételei már elkészültek, csak vágás kell és elvileg jövõ nyáron bemutatják!
2/10
Andika22 2009 dec. 31. - 07:57:01 2/10
(975/1384)
Mégis el kell mondanom, nem értem, miért lepõdik meg mindenki azon, hogy egy többszáz oldalas könyvbõl két óra alatt "ez" lett.
Jane Austin klasszikusából (büszkeség és balítélet) 6*1 órás sorozatot alkottak, és abból is hiányzik néhány lényegtelen apróság.
Ez a könyv pedig jóval modernebb és elvontabb, olyan látványtechnikai elemekre lett volna szükség, ami sem idõben, sem pénzben nem megvalósítható.

És most komolyra fordsítva a szót: KI A SZÖSZ KÉPZELI MÉG MINDIG AZT, HOGY ROB PATTINSON EGY JÓ SZÍNÉSZ???
Még színésznek sem nevezném. Összesen 3 arckifejezése van: bájvigyor, foghúzásra emlékeztetõ fájdalom, és pókerarc.
Ennyi. Mutasson valaki egy esedezõ tekintetet vagy haragot, egy vágyakozást vagy aggodalmat, és azt a bizonyos féloldalas mosolyt, melyet a könyvben Bella annyira imád! Egyszerûen képtelenség. Az alkonyatban 3-4 jelenetnél fedeztem fel, hogy az látszott rajta, amit el kellett játszania. És ebben a filmben, ha lehet, még kevesebb. Ehhez már csak járulékosan társul, hogy beképzelt lett a hírnévtõl, és olyan sok apróságra nem figyel oda...!!!

És most nyugodtan lehet engem támadni, mint egyik barátnõm, akivel megnéztük, hogy "de hát õ vámpír, és szoborszerûnek kell lennie"! Ez nem mentség, ha egyszer rajta kívül látunk még kb. 10 másik vámpírt, ÉRZELMEKKEL!!! És most hadd ne soroljam el a többi hiányosságot!
2/10
offtopic
Andika22 2009 dec. 31. - 07:40:51 2/10
(974/1384)
Üdv!

Én minden elvárás nélkül ültem be a moziba. Egy dologra vártam, Jacob meztelen felsõtestének látványára, amit meg is kaptam :)
10/10
offtopic
Butterfly1986 2009 dec. 31. - 00:41:40 10/10 Előzmény KiaraBella
(973/1384)
Kamerás felvétel? Vagy normális?
Angie_Origliasso 2009 dec. 30. - 21:45:11
(972/1384)
Szia KiaraBella!
Légyszíves nekem is el tudnád küldeni a filmet szinkronfelirattal :D coolgirl_33@freemail.hu Elõre is köszi :)
baby96 2009 dec. 30. - 19:37:10
(971/1384)
Szerintem jó volt a film nekem csak a végével volt bajom mert szerintem eléggé befejezetlen volt. Annyi h Bella hozzám jössz? azt annyi... Ez komoly? Legalább lesz harmadik rész? De végülis jó volt.
szilva35 2009 dec. 30. - 11:47:17 Előzmény juhaszveni
(970/1384)
Upszi-upszi, mi történt szilva35? Csak én érzem, hogy nagyon negatív lettél? Vagy túl sokszor nézted már meg a filmet :)?

Lehet, igazad van, vagy csak a karácsonyi rettegés hangolt le:)
itt most nem a könyvvel összehasonlítva, hanem egyébként is reális lett volna, ahogy begerjedtek a baseball-os jelenetnél a "snack"re a nomádok, itt is láthatod a vega család arcán is a "szörnyeteg" és szégyen keveredését. Egyedül Alice szólal meg. Nekem furcsa volt, mégiscsak szülinapja volt Bellának és hirtelen a "partinak vége". Azt is mondhatjuk, amilyen intenzív képben mozgásban elõtte az a pár másodperc a vércsepptõl, utána olyan lanyha ahogy kislattyognak... Az arcuk hiányzott nekem, a belsõ feszültség.
(sztem az is baj, hogy sok filmet néztem a kényszerû szobafogság miatt, mert volt balesetem. sokkal többhöz lett hasonlítva)

:)) szerencsére, tudtam nézni sokszor rajongó szemmel hiszen akkor nem bántam volna meg az elsõ kifakadásom. Másrészt, megírtam a film erõsségeit és nekem legszebb jeleneteit, talán nem baj - remélem - ha a leggyengébb pontokat is kifejtem a saját nézõpontomból. Akárhogy is, ott a garázsban leül a film egy idõre. Ha valamit szeretsz, akkor arra vágysz, hogy tökéletes legyen, persze semmi nem lehet az, maximum teljes. Ez a film így lett teljes.

Az Avatarra majd el kell cipelnem egy-két családtagot karácsonyi ajándékként.



Azt hiszem, hogy tényleg kicsit túlboncoljuk a kérdést. Mondjuk neked ez kell a sulihoz, okés. De néha csak ülj le, és élvezd a dolgot!

oké. még ünnepek elõtt két éjszaka megnéztem az egyeskét, aztán a ketteskét. mérges vagyok:) egy kicsit. Mert ami "varázslatot" el tudott érni az elsõ rendezõnõ Edward-dal, ezt a varázslatot Jacob nem kapta meg a második részben, talán azért mert a külsõségekre és az elvárásokra mentek rá, talán azért mert pasi rendezte, nem tudom. Pedig a vérfarkas nagyon fontos dolgot jelent a nõk számára. Majd írok egy beolvasó levelet Chris Weitznek vagy a SUMMITnak és nem puffogok itt tovább. És egy másik kedveset is, hogy megfilmesítették és ilyen hamar bemutatták.:) fõ, hogy egyetértés van köztem és köztem:)
Persze a karácsonyi vacsinál is, mikor már csak csajok voltak az asztanál, nyomban szóba jött az Alkonyat, a vicc az volt, a 8 és 5 éves lánykák is team Edward:)))))))
kat29 2009 dec. 29. - 21:41:17
(969/1384)
Sziasztok
Nekem el tudnád küldeni a filmet?? (kati_29@freemail.hu)
juhaszveni 2009 dec. 29. - 19:00:20 Előzmény szilva35
(968/1384)
Upszi-upszi, mi történt szilva35? Csak én érzem, hogy nagyon negatív lettél? Vagy túl sokszor nézted már meg a filmet :)?
Kérdezed, miért nem látod a szülinapos jelenetben, hogy a család szégyellve magát, de Carlise kivételével kénytelen kivonulni a vér szaga elõl a szabadba. Igen, ez nekem is hiányzott, mint sok más a könyvbõl... Ebben a jelenetben Te is ugyanazat a hatást vártad el, mint amit a könyv olvasása során éreztél. Így gondolom, és ne haragudj érte! Nagyon igazad van abban, hogy már túlságosan elfogultak vagyunk, "rajongókká" váltunk, de szerintem ez jól is van így, én legalábbis jól érzem magam ettõl az egésztõl, akkor meg nem tök mindegy, hogy ki mit fikáz le? Más golfot néz, meg pókerjátszmát a tévében, országokon át utazik a kedvenc együttese koncertjére, gyöngyszakkörön vesz részt... És nem érdekel, hogy koszos a cipõje, ha már szereted azt a srácot, nem igaz?
És Jacob garázsában, a mociszerelõs jelenethez legalább vmi ütõs párbeszédet tettek volna, de nem tettek, mint annyi mást sem csináltak jobban sajnos. Az október-november-december pedig Notting Hill nyúlás, de jó, és kész, legakább is nekem kifejezõ, és áthozza, amit kell. És a nyúlásról meg annyit, hogy egyszerûen már nem tudnak újat mutatni. Hány éve van filmgyártás, ezt te sokkal jobban tudod nálam, és én azt hiszem, már túl sok mindent megmutattak, nincs új a nap alatt. Megnéztem a nagy Avatart, minden idõk legdrágább filmjét, és a sztori egy nulla, minden lépését már az elõzõ elõtt ki tudod találni, és ezt nem csak én mondom. Szóval már mindent láttunk, mégis beülünk, mert szeretnénk szórakozni egy kicsit, kikapcsolni egy kis idõre a szürke hétköznapokból.
Azt hiszem, hogy tényleg kicsit túlboncoljuk a kérdést. Mondjuk neked ez kell a sulihoz, okés. De néha csak ülj le, és élvezd a dolgot!
offtopic
KiaraBella 2009 dec. 29. - 17:50:30
(967/1384)
Sziasztok:D

Nekem a New Moon magyar felirattal megvan egy elég jó minõséget találtam és szerintem naon jó ha vkinek kell szívesen átkülöm:D
gicus97516 2009 dec. 29. - 17:30:03
(966/1384)
én láttam..nekem nagyon tetszett:)
mindenkinek ajánlom.minél elõbb lefogom tölteni:)
Methos82 2009 dec. 28. - 14:45:51
(965/1384)
Sziasztok! A segítségetek szeretném kérni! Keresem a film 1-2 részét szinkronizáltan, és a filmek zenéjét. Tudna valaki segíteni honnan tölthetném le? Elõre is köszönöm szépen!