Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 16. - 12:28:04 10/10
(81920/91800)
Persze, hogy azt mondjuk, mivel gyönyörû is. Sõt! Különlegesen gyönyörû. <3
Csak Lion papi mindig duzzog, hogy férfira ilyet nem lehet mondani. Dehonnem! ;-) Robra lehet.
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 16. - 12:26:06 10/10
(81919/91800)
No megállj csak!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10/10
offtopic
Kanga 2009 okt. 16. - 12:25:01 10/10
(81918/91800)
Ja , hogy nem említettem !? Én már itt vagyok Kanadában ! :)))))))))))
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:24:33 10/10
(81917/91800)
mi pedig állandóan ezt mondjuk ^^ :DDD
10/10
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:22:38 10/10
(81916/91800)
NEW MOON' HÍREK

Összegyûjtöttem nektek pár friss infót és képet az új 'Twilight' moziról, a 'New Moon'-ról:

2 ÚJABB POSZTER

A ThinkingOfRob-nak köszönhetõen 2 újabb 'NM' moziposzter jelent meg, az egyik nagyon-nagyon új, tehát irány megnézni - Jane, Caius, Edward, Bella és Jake!

CULLEN POSZTER A FILMZENEI LEMEZBEN

Nemtudom, hogy emlékeztek e rá, de a 'Twilight' filmzenei lemezben, ha kihajtottad a borítót egy Edward és Bella posztert találtunk - most pedig a ma megjelenõ 'New Moon' filmzenei lemezben egy Cullen-posztert kapunk ajándékba!

CAFEPRESS PÓLÓK

A CafePress-nél most 'Twilight' pólót nyerhetsz, és most mi sem maradunk ki a játékból, hiszen nem csak amerikaiak játszhatnak hanem mindenki - a világ összes tájáról! Csak hagyj egy kommentet a kedvenc pólód alatt, és el ne felejtsd az email címed! Innen választhatsz:

http://shop.cafepress.co.uk/twilight?src=NMFB
http://shop.cafepress.ca/twilight?src=NMFB
http://shop.cafepress.com.au/twilight?src=NMFB

JÁTÉKIDÕ: 2 ÓRA 10 PERC!

A RobPattzNews twitterén olvashattuk és a Summit Ent.-én is, hogy a 'New Moon' teljes játékideje a kreditekkel, fõcímekkel együtt 2 óra és 10 perc, a mozi játékideje pedig 121 perc!
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 16. - 12:22:20 10/10
(81915/91800)
"Pattinson különlegesen gyönyörû. "

Na...??!!! :))))))))))))))))))))

Méghogy férfira nem lehet mondani, hogy gyönyörû. Még egy cikkben is így említi egy újságíró.

Hallod Lion? ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:19:20 10/10
(81914/91800)
jaaaaaa! Azt hittem én butus, hogy esetleg Peresre megyünk xDD vagy Kanadába az Eclipse forgatásra :P
10/10
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:18:33 10/10
(81913/91800)
ASHLEY GREENE AZ 'ECLIPSE' FORGATÁSÁN!

A Vanity Fair-nek alkalma nyílt arra, hogy egy rövid interjút készítsen Ashley Greene-el, az Alice Cullent alakító színésznõvel a harmadik 'Twilight' film, az 'Eclipse' forgatásán! Ashley mesélt a 'New Moon'-ról az 'Eclipse'-rõl, a forgatásokról és még a halloweeni jelmezét is megemlítette:

VF.com: Nos, most Vancouverben vagyunk, az 'Eclipse' forgatásain...
Ashley Greene: "Igen itt vagyunk. Csak most érkeztem! Egy órás autóút minden nap, nagyon tuti; most éppen a semmi közepén vagyunk."

VF.com: Mit fogsz ma forgatni?
Ashley Greene: "Ebben sok akció van, és egy csomó küzdelmi koreográfia. Én, Nikki(Reed), és Kellan(Lutz) dolgozunk ma, és most egy következõ részét csináljuk a harci jeleneteknek. Egy részét a hatalmas vámpír/Cullen/farkas/újszülött harcnak."

Vidi: http://www.vanityfair.com/online/oscars/2009/10/twilight-watch-ashley-greene-qa.html
10/10
offtopic
Kanga 2009 okt. 16. - 12:17:02 10/10
(81912/91800)
A képekre és híreket pakold ! hihi
10/10
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:15:49 10/10
(81911/91800)
igen :S csúnyácska xD

'ECLIPSE' SPOILER - XAVIER 'RILEY' SAMUEL TÁMADÁSA

Találtam két érdekes képet Xavier Samuel-rõl, az 'Eclipse'-ben Rileyt, az újszülött vámpírt alakító színészrõl. Emlékeztek még a múltheti képekre, amikor Xavi az 'Eclipse' nyitójelenetét forgatta? Na ezek a képek állítólag azután a jelenet után készültek, amikor már Riley túl van a támadáson, és teljes sminkben két rajongóval fotózkodott.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:14:28 10/10
(81910/91800)
Hali xD

Hova megyünk?????????
10/10
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:13:56 10/10
(81909/91800)
ROBERT PATTINSON - SYDNEY MORNING HERALD

A The Sydney Morning Herald nemrég készített egy interjút Robert Pattinsonnal, amelyben mesél a 'Twilight' õrületrõl, a 'New Moon'-ról, a színészkedésrõl és a zenérõl, de még Hugh Jackmanrõl is!

Robert Pattinsont megkérdezve, hogy hogyan kezeli az óriási hisztériát ami körülötte van, csak ennyit mondott: "Ha minden igaz, akkor jól." Aztán a keze megindult a haja felé és összekócolta azt, és elárulta: "Ez még mindig új számomra."

Majdnem 12 hónapja, hogy az elsõ 'Twilight' mozi kijött, és megõrjítette a világot. 12 hónapja a szemünk megakadt egy érzékeny, gyötrelmes és nagyon jóképû vámpíron, akit Edward Cullen-nak hívnak Stephenie Meyer világhírû regényeibõl. 12 hónapja Pattinson, a 23 éves brit színész, aki a vörös vérû tinivámpírt alakítja a világ szívtiprójává vált.

Az egyik pillanatban még kap egy kis szerepet két Harry Potter filmben(õ játszotta Cedric Diggoryt a 'Tûz Serlegében' és a 'Fõnix Rendjében'). Aztán a következõben már õ minden tinilány álma. Jelenleg is a hotel elõtt sikoltoznak. Franciaországban volt, hogy promotálja a 'The Twilight Saga: New Moon'-t, a 'Twilight' folytatását. Bárhova megy, ha közelebb lép az ablakhoz, hogy cigizzen, máris hatalmas zsivaj tör ki az utcán.

"Õszintén szólva, még mindig nem tudom mi folyik itt," mondta "Mint tegnap is, ebédeltem és letértem az útról. Ott voltunk azon a helyen egy pár óráig és hirtelen vagy 400 ember termett az utcán. Dióhéjban ennyi, és ez mindig ilyen."

Ha Pattinson eddig nem tudta kezelni ezt az óriási hisztériát ami körülötte van, akkor mi lesz vele ha a következõ hónapban megjelenik a 'New Moon'?

"Amikor a második kijön majd, akkor majd meglátom ki is vagyok. Leginkább az olyan dolgokat tudom figyelmen kívül hagyni amelyek olyasformán színlelt dolgok és meg sem történtek." mondta.

"A legtöbbjét nem veszem komolyan. Ez csak munka és közben szeretem ezt a munkát, a lányok pedig Edwardért sikítoznak és nem Robertért. Még mindig nem tudtam párt találni."

Pattinsont ebben a hónapban sem kerülték el a magazinok. Talán mégsem randizik a 'Twilight'-os kolleganõjével, Kristen Stewarttal, aki Bellát játssza a filmben. Talán a stúdió utasított arra hogy szingli maradjon? Ez talán felpörgetheti a jegyeladásokat.

Pattinson különlegesen gyönyörû. Generációnk Johnny Deppjeként tartják számon, és a 'Világ Legszexibb Férfijának' is megválasztották a Glamour magazin olvasói, õ az Entertainment Tonight 'Top Pasija' és a Rolling Stone 'Legszexibb színésze'.

Csakúgy, mint Depp, neki is olyan aszimmetrikus szépsége van, és olyan hasonlóan gyönyörû férfiasan fiús arca. 185 centi magas, sovány és férfiasan feminin. Depp is így kezdte, mint tinipéldakép, mielõtt még dühösen kitört volna ebbõl a képbõl. Pont úgy, mint Pattinson.

"A Harry Potter után csinálhattam volna még pár tinimozit." mondta.

Ehelyett, eljátszotta a fiatal Salvador Dalít, akinek kapcsolata volt az író, Federico Garcia Lorca-val, az idei 'Little Ashes'-ben.

"Meg kellett csinálnom ezeket a kemény meleg szexjeleneteket, amikor még nem volt filmbeli szexjelenetem egy lánnyal sem," nevetett.

"Benne lennék pár más filmben is, de ez egyre nehezebb, hogy elkönyveltek vámpírfiúként."

Ezek tartalmazzák a 'Remember Me' c. filmet az ausztrál színésznõvel, a LOST Emilie De Ravinjával, és az 'Unbound Captives'-t, az 1859-ben játszódó western-filmet - amelyben Hugh Jackman is szerepel majd - de késõbb biztos több lesz.

A 'Twilight' elõtt, elõnyben részesítette a zenélést a színészkedõs-dologgal szemben. "A színészetben, egy csomó ideig amikor forgatod a jeleneteket nem igazán tudod magad összekapcsolni a dolgokat és nem is igazán tudod hogy miért vagy ebben a szereplõgárdában," nevetett. "Megérti" a zenét. 5 éves kora óta játszik zongorán. Ír és énekel. Ez a második természete. A színészet nem. Õ még mindig "ügyetlennek érzi magát a kamera elõtt".

Pattinsonnak gyönyörû hangja van, és 2 dalt elõadott a 'Twilight'-ban - ez olyan dolog amit mára elfelejtett. "Amikor az elsõ film kijött teljes idiótának éreztem magam." mondta. "Olyan volt, mintha valami király dolgot próbálnék csinálni, például úgy, mint Eminem. Tudod, szerepelni a filmben és még a filmzenei lemezen is rajta lenni. Én nem tûntem királynak, csak nevetségesnek."

Pattinson önbizalom hiányban szenved, és mégis megdöbbentõen megnyerõ. Bókolva az éneklést gyorsan másra tereli a témát. Az elõadásmódját bókolva azt mondta, hogy 'bonkerek' vagyunk. De most a színészkedés mellett mellet maradt, csak azért mert szerinte 'zenészként éhezne'.

Pattinson két idõsebb nõvére - Lizzy a szintén zenész, aki az Aurora bandában játszik, és Victoria, aki a reklámiparban dolgozik. Az apja autókat ad el, az anyja egy modellügynökségnél dolgozik. És az apja volt az, aki arra kényszerítette hogy foglalkozzon a színészkedéssel(hogy lányokkal találkozhasson). Aztán modellkedett, és színházi szerepekben szerepelt, illetve a brit TV-ben.

Az igazi ok, amiért Pattinson ilyen nagy nyugalommal kezeli ezt: "Nem én vagyok a fõszereplõ a második filmben. Taylor (Lautner) az." vigyorgott. "Bella álmaiban tûnök majd fel. Tehát benne vagyok, de nem én vagyok a középpontban. Van néhány jelentõs pillanatom a kezdetben... és a végén. Így ebben inkább csak mellékszereplõ vagyok, és ezért érzem magam olyan szabadnak. Nem kell semmi hülyeséggel megbirkóznom, úgy mint az elsõ idején. Nem az enyém a film vagy nem nekem kell aggódnom a rajongók miatt. Szerintem jobban csináltam ezt az összes feszültség nélkül."
...
Pattinson következõ filmje az 'Unbound Captives'. Már találkozott Jackmannel még Japánban így már egy kicsit összehozta õket a film. "Elmentünk karaokézni," nevetett. "Abba dalokat énekeltünk, nagyon jól szórakoztunk. Abba dalos leéneklõs dolog volt, tudod olyan ki marad a végén."

Ki nyert? "Szerintem õ, de csak azért, mert többet tudott inni nálam és dallamban maradt. Nagyon király fickó és már nagyon várom azt a filmet."

De most mennie kell. Várja a repülõ. Ásított és nagyon fáradtnak tûnik. De hogyan fog leállni?

"Nincs szükségem, hogy olyan dolgokat csináljak, amik 'pihentetnek', vagy kiszabadítanak ebbõl, mert minden érdeklõdésem a munkámhoz kapcsolódik," mondta. "Mert amikor filmeket nézek, inspirálnak hogy más filmeket is készítsek. Ha olvasok az is inspirál. Ha zenét hallgatok arra inspirál, hogy zenét írjak. Minden amit csinálok arra késztet, hogy csináljak valamit."
10/10
offtopic
Kanga 2009 okt. 16. - 12:13:39 10/10
(81908/91800)
De miután elbánt vele , darabokban van !
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 16. - 12:12:45 10/10
(81907/91800)
Szia! :))

Jaj, azt én is láttam. Jó véres pépes a feje. :S
10/10
offtopic
Kanga 2009 okt. 16. - 12:11:14 10/10
(81906/91800)
Szia !
Pakoljál !!!!!!!! :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 okt. 16. - 12:06:05 10/10
(81905/91800)
Sziasztok ^^

Megjöttem egy kis csevegésre meg infó/kép áradat erejéig :) találtam is egy nagyon durva képet, amin Riley látható, miután Edward elbánt vele xDDD
10/10
offtopic
Kanga 2009 okt. 16. - 12:06:03 10/10
(81904/91800)
Igen , de nem vagyok éhes !!! Ez a legrosszabb egy fogyóban ! :((( csak nass
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 16. - 12:03:07 10/10
(81903/91800)
Azt hittem, hogy ehetnéked van. Félreértettem? :)
10/10
offtopic
Kanga 2009 okt. 16. - 11:35:33 10/10
(81902/91800)
Ha te mondod !!! :)

De nem vagyok éhes !!!!!!!
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 okt. 16. - 11:32:52 10/10
(81901/91800)
Én is nagyon cejetem a starbucksot. :)