Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:06:42 10/10
(86040/91800)
Rob <3
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:05:57 10/10
(86039/91800)
farkasok
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:05:33 10/10
(86038/91800)
volturi
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:05:07 10/10
(86037/91800)
ACCESS HOLLYWOOD - PRESS JUNK

Tegnap a 'New Moon' színészei - Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Dakota Fanning, Michael Sheen, Jamie Campbell Bower, Cameron Bright, Elizabeth Reaser, Nikki Reed, Kellan Lutz és Ashley Greene - az Access Hollywood-hoz látogattak el, ahol Shaun Robinson interjúvolta meg õket mindenfélérõl. Rengeteg interjú készült a színészekkel, és ha ide kattintasz (http://www.accesshollywood.com/access-extended-part-ii-kristen-stewart-on-hot-shirtless-co-stars-and-marrying-robert-vs-taylor_video_1173404), szinte mindegyiket eléred, csak ki kell választanod melyiket szeretnéd - esetleg Kristen legrosszabb szakítását, Taylor vs. Rob, vagy hogy Rob miért nem vetkõzik?! :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:03:42 10/10
(86036/91800)
2010-BEN KEZDÕDHET A 'BREAKING DAWN'?!

Robert Pattinson tegnap elárulta - ami talán elég hivatalos is lehet és egyértelmûnek tekinthetjük - hogy a negyedik 'Twilight' mozi, a 'Breaking Dawn' munkálatai 2010-ben kezdõdnek majd.

Rob ugyanis a 2010-es forgatási naplójáról beszélt, ami a 'Bel Ami'-val kezdõdik, majd jön az 'Unbound Captives' és végül a 'Breaking Dawn'!!!

"Szerintem a 'Breaking Dawn' lehetséges idõpontja jövõ év õsze," mondta Pattinson, "de még változhat. Attól függ, hogy hogy mennek majd a dolgok Februárban a 'Bel Ami'-val, ami egy Guy de Maupassant regény filmadaptációja," folytatta.

"És remélem aztán egy westernt csinálok majd Rachel Weisz-el és Hugh Jackman-nel, aminek a címe 'Unbound Captives' vagy valami ilyesmi."

Forrás: http://www.fearnet.com/blogs/new_moon/b17265_robert_pattinson_confirms_fall_2010.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:02:19 10/10
(86035/91800)
ASHLEY GREENE ÚJ FILMJE - 'APPARITION'

Tegnap még csak pletykálták, majd hivatalossá tették, hogy Ashley Greene a 'Twilight' filmek Alice Cullenje új filmben kapott szerepet!

Ez a film az 'Apparition' vagyis kísértet, amely egy horror-thriller lesz, egy csapat tinirõl és a paranormális jelenségekrõl. A rendezõ és forgatókönyvíró Todd Lincoln, a film munkálatai pedig jövõ februárban kezdõdnek majd el, és a filmet magát is 2010-re ígérik!

Bõvebb infó: http://www.imdb.com/title/tt1433822/news
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:01:07 10/10
(86034/91800)
10 PERCES BTS A 'NEW MOON'-BÓL!

A collider.com oldalára felkerült 3 kulisszák mögötti videó a 'New Moon'-ból - a Volturi BTS videó, amit már korábban láthattunk, és többek közt egy vadonatúj, tízperces csoda, amikor Kristent, Robertet és Taylort láthatjuk a forgatásokon!

Katt: http://www.collider.com/2009/11/06/the-twilight-saga-new-moon-watch-3-movie-clips-and-10-minutes-of-behind-the-scenes-footage-here/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 13:00:26 10/10
(86033/91800)
STEPHENIE MEYER OPRAH VENDÉGE LESZ!

Stephenie írt egy kis levelet a hivatalos oldalára, hogy tájékoztasson minket minden fontosabb dologról. Írt a 'New Moon'-ról, Chris Weitz-rõl, a premierrõl, és hogy Oprah Winfrey vendége lesz!!! És kérdéseket is küldhetünk neki :)

"... Nos....A 'The Oprah Winfrey Show'-ban november 13-án, pénteken fogok megjelenni. Nézd meg Oprah oldalán, hogy mikor és hol tudod majd élõben megnézni..."

Tovább: http://www.stepheniemeyer.com/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:59:34 10/10
(86032/91800)
Christian
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:58:41 10/10
(86031/91800)
farkasok
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:53:30 10/10
(86030/91800)
'NEW MOON' TOUR - CANOGA PARK, KALIFORNIA

November 5-én Edi Gathegi, Christian Serratos, Chaske Spencer, Bronson Pelletier, Kiowa Gordon és Alex Meraz megjelentek az elsõ hivatalos Summit Entertainment/Hot Topic/Nordstorm 'New Moon' turné állomásán Canoga Park-bn, Kaliforniában. Huuh, sokkal többen jelentek meg, mint akikre számítani lehetett, és ez olyan jó :) mind-mind aranyosak voltak!

Katt az összes képért: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1714
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:51:28 10/10
(86029/91800)
ÚJ BELLA FOTÓ A SEVENTEEN MAGAZINBAN?!

Az argentin Seventeen magazin legutóbbi számában megjelent egy új kép Kristenrõl, mitn Bella... vagy Kristenrõl, mint Kris?! Olyan, mintha egy új Bella promókép lenne, mert ebben az ingben a 'New Moon' forgatásain is láthattuk, de Bella mégsem visel magassarkút! Egyébként a magazin most nagyon sokat foglalkozik a 'New Moon'-nal és annak színészeivel.

Katt az összesért: http://www.kstewartfan.org/gallery/thumbnails.php?album=539
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:47:03 10/10
(86028/91800)
TIME OUT LONDON - HÁROMFÉLE CÍMLAPPAL!

A novemberi Time Out London 3 féle 'New Moon' karakteres címlappal kerül a boltok polcaira november 17-én egy exkluzív 'NM' poszterrel - sajnos csak az új Bella képet láthatjuk nagyobban, de a Jacob-promó is új!

Katt ide a pici méretért: http://shop.timeout.com/time-out-london-magazine-issue-2048-1.html?DCMP=OTC-%3fDCMP=OTC-newmoonseed&
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:45:01 10/10
(86027/91800)
HARPER'S BAZAAR - ROBERT ÉS KRISTEN

Robert Pattinson & Kristen Stewart vad utazása

A 'Twilight'-tal ezek a fiatal színészek reflektorfényben találták magukat. Most, amikor a karaktereik újra feltûnnek a 'New Moon'-ban, nem is lehetnének közelebb. A többi dologért nézd meg a képeket a címlapfotózásról, és a sneak peek videót a 'New Moon'-ból. Plusz, itt van 11 dolog, amit biztosan nem tudtál Robról és Kristenrõl.

Rob Pattinson és Kristen Stewart szobája egymás mellett van a harmincvalahanyadik emeleten a Sheraton hotelben, Vancouver-ben (a "Couve,"-ban, ahogy Kristen hívja), ahol az 'Eclipse'-t forgatták, a 'Twilight' Saga harmadik filmjét. Rengeteg idõt töltenek a szobáikban a magasban -- ez a két rapunzel a négy fal között szórakoztatja magát -- mert nagyon, nagyon nehéz kijutni innen.

"Van vagy 15 különbözõ kijárat ezen a helyen," mondta Kristen, hogy hogyan is szoktak kimenekülni innen a paparazzók elõl a 'Twilight' színészei. Azt mondta, "Rob sokkal hiúbb ezzel kapcsolatosan, mert õ 23 én meg 19. Egy kicsit több éve van már, amivel felnõttebb és függetlenebb lehet, minthogy én kivártam a normál idõt, hogy magamban menjek el szórakozni..." Szünetet tartva, "De ez unalmas, mert én minden mondókámban errõl beszélek."

Rob is így beszél róla. "Gondolnád mikor ültünk le utoljára a szabadban?" kérdezte amikor az ablaknál állva hosszan elmerengett. "Szükségem van egy kis levegõre." Egy hideg, szürke napunk volt, de ki vonhatná meg tõle a szabadságot? (Az udvariasság nem halt meg, kedves lányok. Ez a fiatal férfi lesegítené rólad a kabátot. Lehet azért mert brit.) Robnak nemcsak a paparazzókkal kell szembenéznie, de megkarmolják és sikoltoznak és érte a lányok.

A new yorkiak talán emlékeznek, hogy 'elütötte' egy taxi amikor a lányok elõl menekült a 'Remember Me' forgatásán a nyáron. "De legalább ez egy tapasztalat, és valami új," mondta. "Ha csak sikoltozás lenne - és tudom, hogy ez mennyire nevetségesen hangzik - az elöregedne. De néha, amikor szó szerint káosz áll fenn, az olyan, mint egy háborús övezet, és ez valahol izgalmas. Csak keresztülszaladsz az embertömegen és senki nem tudja mi folyik ott."

Rob mostanság nagyon nem került szóba - persze a zavart az erõben Perez Hilton keltette(15,200,000 Google találat akad Rob nevére) valahogy így, "Hol van R-Patz?!" "Ha nem buliznék, akkor heroin túladagolásom lenne." Rob-ot megfigyelve. "Ez egy dolog vagy egy másik."

Ami azt illeti, ebben a pillanatban az ami mindenkit lázba hoz, az pedig a 'Twilight' Edwardja és Bellája, és a szerelmük és annak imádata - Na de akkor õk most együtt vannak vagy micsoda? Nos... az biztos, hogy Robert és Kristen nagyon közel állnak egymáshoz - nagyon, nagyon közel. Oké, akkor ki a romantikusabb?

"Nekem nincs érzékelõm a hülyeségekre," mondta Kristen. "így azt kell mondanom, hogy Rob. Szerintem a kapcsolat az valami õszinte dolog. Amíg ez az egész õszinte, addig igaz." Rob csak kuncogott, amikor ezt a kérdést tettük fel neki. "Ööö, nem is tudom. Mit mondott Kristen?" Téged. "Nem. Én jobb vagyok a hamis dolgokban." Ezt pedig egy hosszú nevetés követte.

Õk ketten 2007-ben találkoztak a 'Twilight' meghallgatásán, amikor még csak feltételezték, hogy ez egy kultikus vámpírmozi lesz - nem egy 380 milliót hozó világsiker, amelybe a Barbie-babák is beletartoznak. Beleugrottak az ágyjelenetbe - vagyis a jelenetbe a hálószobában.

"Nem olyan volt hogy le kell egymással feküdnünk," mondta Kristen. "De nagyon visszaható volt. Nagyon fogható, érzékelhetõ dolog volt." Igaz Rob egy fél Váliumot is bevett elõtte. "Nyugodt voltam és összeszedett, és aztán megcsináltuk ezt az egész dolgot. Egy másik meghallgatás után próbálkoztam, és teljesen össze voltam omolva." mondta, "Kristen sokkal másabb volt, mint ahogy azt a lányt elképzeltem, aki Bellát játszhatja. Ez egy kicsit megijesztett."

Noha a hûvös Los Angelesben született és nevelkedett, Kristen egy komoly, fiatal hölgy - és most a jelenlegi fekete hajával sokkolja a közönséget (amelyet Joan Jett szerepéért csináltatott, a 'The Runaways' film kapcsán), és nem is karja a változást. Néhány 'Twilight' rajongó haragszik rá, hogy az õ Bellájuk egy noir-frizurájú rosszlány lett, de a legtöbbjük biztos lehet abban, hogy parókát visel majd az 'Eclipse'-ben.

"Szerintem nevetséges, hogy megszokottan kell kinézned, hogy elfogadottan csinos légy," mondta, aztán mosolygott. "De most a hajam megnõtt és bozontos, egy kicsit viccesen néz ki. Ezt megengedhetem magamnak." Kristen esküszik erre, és 200%ig biztos benne. "Õ egy különleges lány," mondta Rob egyszerûen. "Nem találkoztál még olyan emberrel, mint Kristen."

Ma, a Constellation Suite hotelben, Kristen a teraszon ül, az egyenruhájaként ismert farmerben és egy fehér pólóban amely alatt egy másik is van, és pulcsiban. "Úgy vagyok vele, hogy basszus nem fogok neonszínû pólót viselni vagy valami rózsaszínt," mondta, ellentétben azokkal amiket a vörös szõnyegen a Hillses lányok viselnek. Megkérdezve, hogy ki készítette a felsõjét, azt mondta ötlete sincs. Megnéztük a címkét, és azon valami olyan állt, Born Famous Couture. Sanyarúan nézett és azt mondta. "Nem fogom megvenni, megígérem."

Kettejük közül úgy tûnik Kristen hordja a nadrágot. (Miközben elárult egy lányos dolgot, miszerint szereti Chanel-t, és az álomruhája egy Brooks Brothers öltöny.) Amikor megkockáztat egy ruhát, akkor lehet hogy azt fémek fedik... mint például a Rock & Republic miniruha, amit a Teen Choice Awards-on viselt, korábban.

"Mindenki úgy tett, hogy 'Nézz a hegyes szoknyádra!'" mondta ezt vigyorogva. "és én erre, 'Hegyes szoknya? azok puskagolyók, te bolond!'" Kapott néhány szúrós megjegyzést a médiától, "Az emberek azt hiszik, hogy lázadó próbálok lenni, de ez az utolsó dolog amit csinálok," mondta. "Utálnám magamat, ha csak meg akarnék felelni azoknak az embereknek, akiknek problémái vannak azzal ahogy magamról beszélek, így ez oké."

"Kristen nem igazán lazul," mondta Rob. "Megragadt a fegyvereinél - és ezt bonyolult megtenni." És azt gondolja, hogy Kristen jobb színész, mint õ. "Nem igazán tudom, hogyan kell játszani. Olyasformán mindent csak találgatok. ... Míg nekem csak fogalmam van a dolgokról, õ valóban meg is tudja csinálni. Meg tudok csinálni valami nagyon összetettet, aztán csak ez egy gyenge 27-es volt."

Megállapította, hogy a karaktereket is jobban meg tudja bírálni, mint õ. "Sokkal hamarabb elhatározza magát. Sokkal jobb önismerete van, mint nekem, így õ úgy tesz 'Te egy idióta vagy és nem akarok veled beszélgetni!' és én erre, 'Én is idióta vagyok!' Így három napig úgy beszélek, mint egy idióta, mielõtt döntenék."

Ezt a sapkát félretéve, Rob fantasztikusan jóképû. Az arcvonásai 3D-ben, 2D-ben, de még 1D-ben is gyönyörûen hatnak. De így személyesen, õ egyátalán nem játsza ezt a jétékot. Nagyon is önmarcangoló típus. (Az interjú alatt rengetegszer mondta magára, hogy egy idióta.) Szintén nagyon komoly és karbantartott, sosem szakított még egy lánnyal sem; mindig õk szakítottak vele. "Végül az a lány úgytett, 'Tudom, hogy semmit sem fogsz velem kezdeni. Te egy...? Idióta vagy?!'"

Rob hotelszobájának sarkában néhány doboz lapul. "A legtöbbjében a koszos cuccaim vannak New York-ból," mondta szégyenlõsen. "Nem mostam azóta, mióta itt vagyok. Csak dobozba teszem õket és ide gyûjtögetem." Amikor a tiszta ruhái elfogynak, azt mondja, hogy zoknikat és alsónemûket lop a forgatásokról. Találtam egy gyanús darabot a kabátzsebében, ami valószínûleg egy pár fekete zokni akarna lenni, vagyis csak az egyik párja. "ÓÓ, istenem!" mondta, és nevetésben tört ki. "Látod? Kleptomániás vagyok."

A híresség, úgy tûnik azelõtt csengetett Robnál, mielõtt koordinálni tudta volna az infrastruktúráját... A hotelszobájának a leghasználhatóbb része, a dekoráció, ami egy nagy csomó gitár és egy doboznyi Ray-Ban napszemüveg. "Akarsz egyet?" kérdezte, és ideadta õket a kezembe. "Nekem 16 van." Legalább felkészült a reflektorfényre. Nevetett, és azt mondta, "Az apám azt mondja, hogy szeret a fényemben tündökölni."

Rob lehet, hogy néhány napszemüveg mögé akarja rejteni magát, mert ismét õk lettek a középpont a jövõ nyári folytatással, az 'Eclipse'-el kapcsolatosan, hiszen Edward megkérte Bella kezét, és talán igen, lehet napfogyatkozás a 'New Moon'-ban. A címlapok érdekesen közölték le, hogy Rob és Kristen 'eljegyezték' egymást, és hogy a forgatásokon is 'férjemnek' és 'feleségemnek' szólítják egymást. Nos úgy tûnik megfelelõ labdával találták el õket...

Ki tölt több idõt a hajával?

Kristen: "Rob."
Rob: "Vannak fura emberi magánszférás szokásaim, és egyes embereket ki nem állok - umm, bármit megteszek, csakhogy ne fogdossanak."

Versenyképesebb?
Kristen: "Rob. Nagyon gyerekes módon viselkedik az életének minden szemszögébõl. Szó szerint más hangon kezd beszélni, ha esetleg megnyer valamit. Olyan, mint egy 5 éves."
Rob: "Én is ezt mondanám. Engem mondott? Tényleg? Amikor tényleg megnyerek dolgokat, akkor olyan..." [Kristennek igaza van: olyan hangokat ad ki, mint egy ötéves]

Atlétikusabb?
Kristen: "Ez feltétlenül én vagyok. Rob alig tud átugrani egy ugrálókötelet. Flippy-nek hívom, mert amikor a dublõr-trükköket csinálta csak úgy repül [úgy csinál, mint egy pingvin]. És Istenem, amikor futni próbál..."
Rob: "Kristen. Ezt észrevehetted a filmben is, mert sokkal sportosabbnak tûnik, mint én. És nekem kell lenni a szuperhõsnek."

Egoistább?
Kristen: "Õt kell mondanom. Remélem õ is magát mondja. Mert mindig amikor belenéz a tükörbe, megcsavarja a haját. Valóban akár meg is kurhatná(bocsi) a haját. Remélem érti a rejtett szarkazmust."
Rob: "Ez kötött. Mindketten nagyon büszke emberek vagyunk. Az egója sokkal szolidabb, mint az enyém, de az enyémnek van egy csúcsa, ez nevetséges. Az enyém szabálytalanabb, jár a pont, ami olyan isteni. Csak a szemeimben, természetesen. Néha csak köszönök egyet, és 'hohó, király vagyok.'"

Ki guglizza be magát többször?
Kristen: "Rob."
Rob: "Engem mondana, de számítottam rá. Ha egyikünk is rajtakapná a másikat, hogy ilyet csinál, akkor úgy tennénk, hogy Jézus Krisztus, mi a fenét nézegetsz? És a másikunk csak úgy tenne, mintha írogatna. Jobban utána nézek a dolgaimnak, mint õ. Nagyon sekély vagyok. Szerintem õ csak önmagát nézi."

Ki a jobb zenész?
Kristen: "Rob. Nagyszerû énekes. Szívszaggató."

A többet kimozduló?
Rob: "Egyszer voltam, de többet nem is igen megyek. Kristen most egy kicsit nyitottabb."

Jobb a sportokban?
Kristen: "Ki tud lógni? Persze hogy én. Õ annyira érzékeny. Törékeny az egója."

Babonásabb?
Kristen: "Rob. Egy kicsit paranoiásabb, így jobban hisz a babonákban is."
Rob: "Én. Nagyon hiszek a karmában és az ilyen dolgokban. Amikor tojással az arcomon végeztem, akkor is azt mondtam, Ez a sors! Kudarcra születtem. De azt hiszem inkább idióta vagyok, mint babonás."

Talán egy kis paranoiával kell fizetni érte. Mindegy, hogy mit állítanak róluk, Rob és Kristen megpróbálja olyan normálisan élni a magánéletét, ahogy lehet - november 20-ig, amikor egyébként a 'New Moon' premierje lesz. Addig is a CNN jelenti majd, ha Rob esetleg levágatja a haját(pont most esett túl rajta), és a lányok mérgesek lesznek, hogy Kristen nem visel rózsaszín topokat, és nem nyilatkozik az álompasijáról.

Mindketten fantáziálnak arról, hogy milyen lenne, ha senki nem látná õket. "Szeretnék valami nemeset mondani," mondta Rob, a hajával babrálva, "de talán kémkednem kellene, hogy mit gondolnak rólam az emberek - de ezért nagyon gyûlölnének utána." Kristen, mint mindig, egy kicsit tompább ennél: "Elmennék sétálni."

11 Dolog amit nem tudtál Robert Pattinson-ról és Kristen Stewart-ról

Rob: A vezetésrõl
"Az apám autókereskedõ, de Londonban nõttem fel, így mindig azt mondtam, hogy nem vezetek...nem fogok megtanulni vezetni. Oregonban vettem vezetési órákat, és LA-ben vettem autót és megtanultam hogyan kell vezetni, de az emberek rám dudálnak. Szörnyen vezetek."

Kristen: A macskákról és a kutyákról
Ha állat lehetne, akkor cica lenne. "A cicákkal úgy vagy, hogy 'Gyere ide! és akkor õk ott állnak, hogy 'bazdmeg!'"

Rob: A mosásról
"Londonban, a mosást megcsinálni hivatalos dolog volt, hatalmas feladat. Nekem és a lakótársamnak volt BMX-e, és ezeket együtt használtuk a szennyes zsákok szállítására."

Kristen: A férfiruházatról
"Szerintem szexis, amikor a csajok fekete, laza nadrágot hordanak - passzos, de laza. Ránézek ezekre a tervezõi darabokra Robon, és azt mondom, 'Ember én akarom azt a gatyát!"

Rob: A névtelenségrõl
"Azt kívánom, hogy bárcsak ne tudnák az emberek ki is vagyok, de ez valahol hazugság, úgy minthogy én vagyok Obama beszédeinek megírója. Ez az amit a Twilight elõtt mondtam. És aztán jött Obama és kiválasztotta azokat a fiatal írogatókat.
Kitaláltam azt a Jon Favreau hapsit - aki nem Jon Favreau a színész - aki ír neki. És erre én, 'Váú, kíváncsi vagyok, hogy az emberek akik tudták abban az idõben, hogy egy nagy szar vagyok, 'Ó te jó ég az a srác! Az a kölyök aki valami bárban iszogatott az írta ezt az egészségbazárt!"

Kristen: A magasságáról
"168 cm vagyok. Úgy érzem lehetnék magasabb. Úgy érzem, hogy kisebb vagyok a mentális termetemnél. Lehetnék 177 centi. A 177 centi agyon jó lenne."

Rob: A pénzrõl
"Nem költök sok pénzt. Az egyetlen dolog amire tényleg költöttem az az autóm volt, és 1500 dollárba került és állandóan lerobban. Szép dolog lenne venni egy házat a szüleimnek, de ugyanakkor a szüleim annyira kényelmesen laknak ott ahol élnek; lehet hogy csak teherként kezelnék a dolgot. Ugyanazokat a ruhákat hordom, és az egyetlen dolog amire tényleg pénzt adok ki azok a DVD-k."

Kristen: A színészkedésrõl
"Bármi olyannal kapcsolatosan amit a munkáért csinálok idegessé tesz. Ha nem vagyok ideges miatta, akkor nem jó ha megteszem."

Rob: A modellkedésrõl
"12 évesen a csúcsán voltam. Egy csomó fotó van abból az idõbõl amelyeken elviselhetetlenül bénán nézek ki. Csak véletlenszerû beállításokban és dolgokban látszódom."

Kristen: A sütésrõl
"Nagyon jó pitét készítek. Almás pitét - ez a legjobb."

Rob: A táncolásról
Azt mondja, hogy a táncolástól ideges lesz. "Hozzászoktam hogy nagyon jónak kell lennem, de aztán történik valami az agyamban."
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:22:02 10/10
(86026/91800)
GLAMOUR - KELLAN, NIKKI, ASHLEY ÉS JACKSON

Meghoztam a Glamour magazin interjúját, ami Kellan Lutz-al, Ashley Greene-nel, Nikki Reed-del és Jackson Rathbone-nal készült a Glamour fotósorozat kapcsán. Ez egy nagyon érdekes és aranyos interjú, hiszen fõleg olyan kérdéseket tettek fel, amelyre a válasz egy másik 'Twilight' színész...

Kivel szeretnél egy lakatlan szigeten ragadni?
Nikki: Kristen Stewart
Kellan: Ashley
Ashley: Jackson
Jackson: Ashley

Kivel szeretnél berúgni a szereplõtársaid közül?
Nikki: Én nem iszom.
Kellan: Jackson
Ashley: Jackson
Jackson: Rob Pattinson – együtt járunk a bárokba és open-mic estékre.

Kinek a vállán sírnád ki magad?
Nikki: Elizabeth Reaser
Kellan: Ashley
Ashley: Az 'Eclipse'-beli színésztársamén, õ Bryce Dallas Howard
Jackson: Nikki

Katt a folytatásért: http://www.glamourmagazine.co.uk/celebrity/photo-galleries/celebrity-life/091104-new-moon-onset-secrets.aspx?imageno=10
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 12:20:27 10/10
(86025/91800)
Szijjasztok ^^

Kicsit felkukkantok, hozom a frisseket, meg hasonlók :) utána belevetem magam a tanulásba... fránya fõsuli :((( de este igyekszem jönni majd ^^
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 07. - 11:01:31 10/10
(86024/91800)
Sziasztok !!!
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP
MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP - MÉG 10 NAP

És én 19-én , 0 óra 05 perckor megnééézeeeem !!!! :))))
Erika05 2009 nov. 07. - 10:55:23
(86023/91800)
ch.serratos új frizurájával
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2009 nov. 07. - 01:02:31 10/10
(86022/91800)
köszönöm,olvastam,válaszoltam :]
én is megyek aluszkálni,nekem is tanulnom kell ma még *ásítozik*
szép álmokat:)) páspussz<33333
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 07. - 00:55:18 10/10
(86021/91800)
No medve párti elvtársnõ megolvastam, kommenteltem :D Szupcsi volt, mint mindig :P Mostmár eldõlök a balkonládában, holnap még tanulni is akarok, izé ma :DD Szóval egy szónak is száz a vége, megyek aludni :D

Jó éjt :)
Kellan macis álmokat neked ^^
Pusza <3

*balkonládába be, Never Think bekapcs, aluszkát szimulál*