Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:39:42 10/10
(87900/91800)
AMERICAN EXPRESS VETÍTÉS

November 19-én Justin Chon és Billy Burke, a 'Twilight' filmek Eric Yorkie-a és Charlie Swan-a az American Express különleges éjféli 'New Moon' vetítésén jelentek meg, Toronto-ban, Kanadában. Elõször beszélgettek a rajongókkal majd megnézték a 'New Moon'-t!

Katt: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1774
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:39:26 10/10
(87899/91800)
ROBERT PATTINSON - GITÁRNÉZEGETÕBEN

Tegnap este Robert Pattinsont ismét New York-ban kapták le, elõször meglátogatott egy gitárboltot, majd a La Esquina étterembe igyekezett. Rob nagyon kényelmetlenül érezhette magát - tökre érthetõ - és állandóan a cipzárját fogdosta:)

Katt: http://mrpattinson.com/gallery/thumbnails.php?album=596
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:39:06 10/10
(87898/91800)
MÉGTÖBB 'NEW MOON'!

Már megkezdõdött az ostrom, mármint hogy ismételten elkezdjenek megjelenni a hivatalos fotók a 'New Moon'-ból és itt a folytatás. A tegnapi pár képhez képest most több, mint 20 új jelent meg - Bella szülinapja, Cullen család, Volturi stb. - és néhány újabb BTS fotó is!

Katt: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=lastup&cat=-1391
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:38:31 10/10
(87897/91800)
MTV.COM @ BELLA HÛTLENSÉGE

Robert Pattinson azt mondja Bella hûtlensége következik az 'Eclipse'-ben. A 'New Moon' sztárjának új filmjébe, a 'Remember Me'-ba máris kaphattunk egy kis betekintést, és Rob reméli, hogy ennek is hasonló rajongótábora lesz majd, mint a 'Twilight'-nak.

NEW YORK — A 'New Moon' a héten startol a mozikban és úgy tûnik elérkezett a megfelelõ alkalom arra is, hogy a színészek felfedjenek egy-két dolgot a közelgõ folytatásról, az 'Eclipse'-rõl. És ha a rajongók azt hiszik, hogy Bella sok mindenen megy keresztül a 'New Moon'-ban akkor nagyon meglepõdnek majd a jövõnyári folytatáson.

"Szerintem Bella egy kicsit hûtlen lesz a harmadikban... Szerintem ez egy nagyon jó jelenet lesz," mondta az MTV News-nak a 'New Moon' New York-i vetítésének vörös szõnyegén.

Miközben a 'Twilight' Saga központjában ott van a Pattinson sztárolás, õ nem ül a babérjain. Az új filmjének a 'Remember Me'-nek csütörtökön (november 19.) kijött az elõzetese, és úgy tûnik, hogy ismét drámai kapcsolatot láthatunk majd - még akkor is, ha Pattinson nem is látja a hasonlóságokat. "Ez nem nagyon hasonlít a 'Twilight'-hoz," mondta. "De remélem, hogy hasonló rajongótábora lesz majd."
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:38:11 10/10
(87896/91800)
MTV.COM @ AZ 'ECLIPSE' HÁROMSZÖGE

A háromszög fokozódik az 'Eclipse'-ben... "Ártatlanul megérintettük ezt egy kicsit a 'New Moon'-ban, de ami valóban történik az nagyon, nagyon valóságos," mondta Kristen az MTV News-nak.

NEW YORK — A "New Moon"-ban a rajongók betekintést nyernek Edward, Bella és Jacob szerelmi háromszögébe. Választani Robert Pattinson és Taylor Lautner karakterei közt, biztos, hogy õrületbe kergeti majd a Twilightereket.

Egyébként Kristen Stewart elárulta az MTV News-nak csütörtökön este, a NYC-ben tartott vetítésen, hogy alig várja, hogy ez a hatalmas furcsaság hogyan alakul majd a jövõ évi 'Eclipse'-ben.

"Alig várom, hogy lássam, hogy ez a szerelmi háromszög igazi problémává váljon," mondta. "Ártatlanul megérintettük ezt egy kicsit a 'New Moon'-ban, de ami valóban történik az nagyon, nagyon valóságos," Stewart azt mondta, hogy látja, ahogy Bella felnõ és fejlõdik, és hogy a folytatások biztosan érdekesek lesznek a számára, csakúgy, mint a Twi-hards-oknak. "Mindig felülmúlom az Edwardos rajongásában," mondta. "És látjátok majd, hogy ez a dolog csak egyre érdekesebb lesz."

És Stewart elmondta, hogy milyen fájdalmakat érzett a "New Moon" szakító jelenetében, és hogy ez mennyire megrázta õt. "Alapvetõen Bella elmondja, hogy a film elsõ 10-15 perce nélkül, az élete egy hiedelem-rendszer, és minden, amit eltervezett az életére, teljes tévedés volt" magyarázta Stewart. "És azt éreztem, hogy talán ez lehet a legrosszabb része a szakításnak, és az nem fontos, hogy elvesztettél egy embert, de csak elgondolkodsz azon, hogy valamivel kapcsolatban nagyot hibáztál. És akkor már nem ismered magad többé."
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:37:38 10/10
(87895/91800)
MTV.COM @ A KEDVENC JELENETEK

A 'New Moon' szereplõi elárulják mik a kedvenc jeleneteik! Taylor Lautner 'elkábít' mondta Nikki Reed.
NEW YORK — A "New Moon" rajongói már majd kisétálnak a hétvégén a mozikból és megbeszélik melyik jelenet volt a kedvencük. Csakúgy, ahogy a folytatás sztárjai is.

Néhányuk jobban kedveli a vámpíros jeleneteket, mások pedig kitartanak Taylor Lautner vonzalma mellett.
"Szerettem amikor Jacob átalakul farkassá," mondta Peter Facinelli az MTV News-nak. "Amikor a könyvet olvastam - mármint a képzelõerõnk néha túl messze megy, akkor azt mondtam, 'Alig várom, hogy lássam ezt a filmben,' és nem volt kiábrándító."

Facinelli továbbá kedveli azokat a jeleneteket, amelyekhez filmzene is társul és szereti, ahogy ez együtt van. "Láttam egy korai vágását a filmnek, és nagyon kedveltem," magyarázta. "És ez nagyon hasonlított, kivéve, hogy most már a zenéket is belerakták. Meghallgattam a filmzenét, így nagyon király volt."

A következõ Cullen Ashley Greene, aki Team Jacob maradt, és kitart a farkas falka verekedésénél. "Azt hiszem tetszett a farkas harc. Sosem tudhatod, hogy, hogyan fog történni a CGI-vel. Szerintem nagyon jól alakult," mondta, és megemlítette az ördögi Jane-t és Aro-t is.

"Ott voltam, amikor forgattuk és láttam, ahogy Michael Sheen parancsai belengik a termet, és annyira fantasztikus volt látni, hogy honnan jön az egész," mondta. "Így nagyon is látni akartam, hogy hogy jön majd le a filmben, és azt gondolom, hogy ez egy nagyon király jelenet volt."

Úgy tûnik, hogy a legtöbb Cullen Jacob mellett teszi le a voksát. Kellan Lutz elárulta, "Amikor elõször láttam, nem volt 100%-osan kész, és a farkasok csak analógban jelentek meg. De a farkas-harc, az nagyszerû. Nagyon király."

Nos, lehet, hogy Nikki Reed Lutz partnere a vásznon, de a valóságban odavan azokért a jelenetekért, amelyekben feltûnt Lautner. És ezek a jelenetek az õ kedvencei, "Bármi, amiben Taylor van!" mondta. "Mindig is hittem Taylor-ban, de nem tudtam, hogy hogyan ragyog majd, és õ tényleg egy sztár. Sosem láttam még ilyen csodás fiatal férfit, aki leveszi a pólóját és nem tudsz figyelni. Kábító!"
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:36:56 10/10
(87894/91800)
MTV.COM @ CHRIS WEITZ #2

A 'New Moon' rendezõje Chris Weitz, reméli, hogy nem volt túl árulkodó a befejezés! "Az utolsó jelenet rendkívül érzelmes, és egy nagyon komoly tetõpont," mondta az MTV News-nak.

NEW YORK — A rajongók elég jól tudják, hogy mire is ülnek be a hétvégén, ha megnézik a 'New Moon'-t a mozikban. Ha olvasták a könyvet, akkor jó ötletük lehet miért ért így véget a 'Twilight' Saga.

Még a rendezõ, Chris Weitz is reméli, hogy a rajongók értékelik majd, hogy miért ilyen vége lett a mozivásznon a 'New Moon'-nak.

"Az utolsó jelenet rendkívül érzelmes, és egy nagyon komoly tetõpont," mondta az MTV News-nak a NYC 'New Moon' vetítésen, a vörös szõnyegen. "Ez egy kicsit árulkodó, de remélem nem túlozzák el."

A film különleges módon ér véget, Bella és Edward nagyon különleges pillanatot osztanak meg egymással, és azt mondja, hogy ez nagyon óvatosan és meggondoltan jelent meg a vásznon, "Mindent úgy terveztünk, hogy a végén elérje a végsõ pontot," mondta.

Weitz nem csak izgatott a véggel kapcsolatosan, de reméli, hogy az egész összeállt egy teljes darabbá. Ahogy a Twilighterek is gondolták!

"Nagyon jót érzek a befejezett filmmel kapcsolatban," mondta. "Úgy érzem, hogy a befejezett film, ahogy csak tudtam egy õszinte verziója a könyvnek és valami olyan amit a rajongók értékelnek majd. Így ez nem valami fura demográfiai dolog, kivéve persze azokat az olvasókat, akik tényleg látni akarják ezt megjelenítve."
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:36:06 10/10
(87893/91800)
MTV.COM @ CHRIS WEITZ

A 'New Moon' rendezõje Robert Pattinson-ra és Kristen Stewart-ra hagyta a csókjeleneteket... "Szerintem nagyon fura és szükségtelen lett volna ha tanácsokat adok, hogy hogyan csókolják meg egymást," mondta Chris Weitz nevetve.

Pontosan hogyan rendezheti meg egy ember a világ két legnagyobb filmcsillagának csókjelenetét? Hogyan közelítenéd meg a dolgokat, ha az egyik egy vámpírt játszik, a másik pedig még mindig egy halandó tinédzser? Robert Pattinson és Kristen Stewart 'New Moon'-beli csókjainál Chris Weitz csak karba tette a kezeit és befogta a száját.

„Ezeknél a (jeleneteknél) tényleg nagy kérdés az, hogy hagyjuk e színészeket, hogy végezzék a munkájukat," mondta Weitz az MTV News-nak az interjúban. "Ismerik a karaktereiket. Tudják hogy hogyan kell ezeket elkapniuk."

Ebben az esetben a rendezõ munkája, ahogy Chris Weitz elmagyarázta, nem a betolakodás volt az alapból meglévõ színészek közti kapcsolatba - mert ugyebár KStew és RPattz már 2008-ban megtalálták ezt a fajta mozis kapcsolatot a 'Twilight'-ban.

"Ez nem olyan, mint amikor csókolóznak, és én távol állok az egésztõl és belemondom a kamerába, hogy 'Gyengéden! Gyengéden!', vagy valami ilyesmi," nevetett. "Hagytam, hogy tegyék a dolgukat. Szerintem nagyon fura és szükségtelen lett volna, ha tanácsokat adok, hogy hogyan csókolják meg egymást, vagy, hogy hogyan legyenek szerelmesek. 40 éves vagyok. Én nem akarok Polanskit csinálni belõlük."

Egy füst alatt Weitz komoly dolgokat mozgatott meg azért, hogy a 'New Moon' forgatásain ne kerüljenek szóba a Robert Pattinson és Kristen Stewart kapcsolati-pletykák. "Nagyon is azt akartam, hogy a forgatás ettõl mentes legyen, és hogy a kapcsolatuk és a nyomás kikerüljön a kívülálló világba - paparazzók - és az a félelmetes figyelem, ami alatt vannak," mondta.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:35:43 10/10
(87892/91800)
ROBERT ÉS KRISTEN - A TÁVOZÁS

A november 19-én New Yorkban tartott éjféli 'New Moon' vetítés után Kristen Stewart és Robert Pattinson külön utakon távozott, és persze, hogy elkapták õket a paparazzók - mindketten nagyon aranyosak voltak, és még mosolyogtak is :)

Katt: http://www.twilightimages.org/thumbnails.php?album=470
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:35:23 10/10
(87891/91800)
ÉJFÉLI VETÍTÉS NYC-BEN - MÉGTÖBB KÉP

Már talán voltak képek a NYC-ben tartott éjféli 'New Moon' vetítésrõl, de akkor kimaradt pár - vagyis még nem voltak képek - Ashley Greene-t, Elizabeth Reaser-t, Kellan Lutz-ot és Peter Facinelli-t is na és a mi kedvenc rendezõnk Chris Weitz is! - ugyanis õk is megjelentek a különleges vetítésen - és most már sokkal-sokkal több képet nézegethettek!

Katt: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1773
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:34:44 10/10
(87890/91800)
TAYLOR LAUTNER - REGIS&KELLY SHOW

Taylor Lautner a 'The Today Show' felvételei után meglátogatta Regis-t és Kelly-t, és velük beszélgetett a 'Live With Regis& Kelly' mûsorban. Természetesen mirõl lehetett volna szó, ha nem a 'New Moon'-ról, Jacob-ról és a hasonló témákról ;)

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=gNAz-LSiR10&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:34:14 10/10
(87889/91800)
ÉJFÉLI VETÍTÉSEK REKORDJAI!

Senki sem gondolta, hogy a 'The Twilight Saga: New Moon' ekkorát üt majd, és még a Summit Entertainment is meglepõdött ezen a határozott nyitáson, mivel a folytatás éjféli elõadási országszerte igazán felkapottak voltak.

A számlálók egyelõre nem árulkodnak a bevételeikrõl, de a források elárulták a 'HitFix'-nek, hogy a 'New Moon' új rekordot állított fel az éjféli vetítésekkel, hiszen a film 25 milliós bevételt hozott, és ezek csak éjfélkor!

Frissítés: A Summit hivatalosan bejelentette, hogy 26,23 millió folyt be az éjféli 'New Moon' vetítésekbõl! Csak összehasonlításképpen, a 'Harry Potter és a Félvér Herceg' 22,2 milliót hozott tavaly nyáron a konyhára, míg a 'Sötét Lovag' 18,4 milliót 3000 moziban még 2008-ban. Habár az összes film megtekinthetõ IMAX vetítésen, és itt nagyobbak a jegyárak és nagyobb bevételt is hozhat. De ne ugorjunk rá az IMAX szekerére, mert a 'New Moon' csúcsdöntései is es egyedülállók.
A 'New Moon' 3514 moziban nyitott, és talán lekörözheti a 'Sötét Lovag' lesõ napos 67 milliós bevételét is, bár úgy tûnik, hogy itt fõleg nõkbõl áll a rajongótábor. És a hétvégére nézve, az elsõ 'Twilight' film 49%-al emelte meg a hétvégi vetítések betételeit. És a másik dolog, hogy a 'Sötét Lovag' csak 29%-ot dobott a bevételeken. A legnagyobb hétvégi bevétel a 158,4 milliós összeg volt, és ebben az évben a 'Transformers' második része már 108 milliót teljesített, tehát bármi lehetséges.

Persze a 'New Moon' láz már szerdán elkezdõdött, Franciaországban és Spanyolországban. Franciaországban 4,35 millió amerikai dollárt hozott, míg Spanyolországban is nagyon erõs, a 2,1 millió amerikai dolláros bevétel.

A '2012'-vel és Sandra Bullock 'The Blind Side'-jával együtt(amelynek 18-22 milliós nyitást terveztek), talán ez lehet a legnagyobb bevételt hozó hétvége!

Forrás:
http://www.hitfix.com/articles/2009-11-20-shocker-new-moon-beats-dark-knight-s-midnight-record
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:33:35 10/10
(87888/91800)
TAYLOR LAUTNER - THE TODAY SHOW

Taylor Lautner a 'The Today Show'-ban járt - ahogy elõtte Rob Pattinson és Kristen Stewart is - a 'New Moon' promotálása kapcsán. Állítólag hatalmas tömeg várta a Rockefeller Plaza elõtt, ahonnan Taylor egy puszival búcsúzott a rajongóktól :)

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=mag7_lEqCJw&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:33:07 10/10
(87887/91800)
ROBERT PATTINSON - THE ELLEN SHOW

November 17-én Robert Pattinson kalandos utat tett meg, amikor Ellen DeGeneres show-mûsorának felvételeit készítették. Hiszen Robert állítólag sosem érezte magát annyira szörnyen, mint akkor... ugyanis egy rajongója levetkõzött a show idején és a biztonságiaknak kellett kivinniük. Na de ne kerteljünk, ugyanis tegnap leadták a 'The Ellen Show'-t, amelyben láthatjuk Rob és Ellen beszélgetését.

Rész 1: http://www.youtube.com/watch?v=y50fz7vjTwY&feature=player_embedded

Rész 2: http://www.youtube.com/watch?v=SXObGSIMtAs&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:32:39 10/10
(87886/91800)
MEGVAN PATTINSON PARTNERNÕJE!

Uma Thurman lesz Robert Pattinson partnere a 'Bel Ami'-ban. Amikor Robert Pattinson új filmjének, a 'Remember Me'-nek elsõ elõzetese felkerült az internetre, már kiderült ki lesz az új partnere a következõ filmben. És nem, nem az agyonpletykált Nicole Kidman az!

A The Hollywood Reporter értesülései szerint Uma Thurman-t láthatjuk majd Pattinson mellett a 'Bel Ami'-ban. A Guy de Maupassant regényen alapuló film rövid története, hogy "Ami" egy fiatal újságíró George Duroy(Pattinson) életét követi, aki hirtelenjében beugrik az elõkelõ párizsi nõk ágyába, hogy így érjen a csúcsra! Thurman Duroy egy barátjának feleségét alakítja majd, akit támogat és késõbb a felesége lesz.

Továbbá csatlakozott még a szereplõkhöz Kristin Scott Thomas is. Az Oscar-jelölt egy elõkelõt fog játszani aki még mindig bele van esve Duroy-ba, de õ nem tud továbblépni azon, hogy a férfi otthagyta.

A "Bel Ami" forgatásait jövõ évben kezdik majd Párizsban. (khmm, hol van Budapest?!)

Forrás: http://www.hitfix.com/articles/2009-11-20-uma-thurman-to-romance-robert-pattinson-in-bel-ami
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:31:57 10/10
(87885/91800)
JIMMY KIMMEL SHOW

Végre leadták a Jimmy Kimmel Show-t, amelynek különleges vendégei a 'New Moon' triója, Robert Pattinson, Kristen Stewart és Taylor Lautner voltak( a felvételek már november 6-án megtörténtek). A beszélgetés során rengeteg téma került elõ, de a lényeg természetesen a 'New Moon' volt! Itt az elsõ rész, katt a bõvebben-re a másodikért!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=Z_odC8GCL2w&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:31:01 10/10
(87884/91800)
ÚJABB KRITIKA @ PREMIERFILM

És itt egy másik kritika, ami az elõzõhöz képest nagyon is kedves... mármint mintha ez a személy jobban értené ezt az egészet! A legnegatívabb benne, hogy ismét elõkerül az 'emo' szócska, de ennek a kritikának akkor is teljesen más a hangneme. Ízelítõ, majd katt a többiért!

Alkonyat - Újhold kritika: szerelem utolsó vérig?

A vámpír sztorira rá lehet kattanni, ezt jelzi az is, hogy a magyar mozikban rég vártak ennyire egy premiert. A nyitónapon szinte csak elõfoglalással lehetett jegyet kapni az Alkonyat Újholdjára.

Leginkább a tiniket vonzza a véres álomvilág, de ettõl függetlenül a Twilight-õrület korra, nemre való tekintet nélkül fertõz. Ami nem csoda, a mozirajongók mindig is szerették a végtelen történeteket. Látszólag az Alkonyat is egy ilyen, a második mozifilm válaszok helyett szintúgy az elsõhöz, inkább újabb kérdéseket hozott magával.

Stephanie Meyer nagysikerû Alkonyat sorozatának második részében a románc halandó és vámpír között tovább szárnyal: Bella egyre mélyebbre merül a természetfeletti lények világában – így aztán még nagyobb veszélyben találja magát, mint korábban.

Bella majdnem tragikus végkimenetelû 18. szülinapja után Edward Cullen és családja úgy döntenek: a lány biztonsága érdekében elhagyják Forks városát. Ahogy az összetört szívû Bella kóborol az iskola folyosóin, rájön, szerelmét csak akkor érzi igazán közel magához, amikor veszélyben van. Gyerekkori barátja, Jacob Black segítségével felújít egy régi motort, amellyel szabadon kalandozhat. A közösen eltöltött idõ meglágyítja Bella megfagyott szívét, fokozatosan egyre közelebb kerül Jacob-hoz a titokzatos Quileute törzs tagjához, akinek szintén megvan a saját, féltve õrzött titka.

Tovább: http://www.premierfilm.hu/film010110278796_alkonyat_%C3%9Ajhold_kritika_szerelem_utolso_verig.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:30:21 10/10
(87883/91800)
ROB PATTINSON A VF CÍMLAPRÓL

Robert Pattinson a Landmark Sunshine Filmszínházban jelent meg a különleges 'New Moon' vetítésen, amely éjfélkor vette kezdetét. Elõtte azonban szereplõtársaival pózolt a fotósoknak és elárult egy s mást magáról és egy hihetetlen élményrõl... a Vanity Fair címlapról!

Rob megosztotta velünk, "(nevet) Szerintem ez azt jelenti, hogy valamit jól csinálsz. Ez nagyon szürreális pillanat volt. Emlékszem, hogy a nõvéremnek volt egy Brad Pitt-es címlapja, és emlékszem, hogy az ágyban feküdt(Pitt a fotón). És most, én elkészítettem a Vanity Fair képeket a fehér ágyban. Mi történt? Ez egy kicsit hihetetlen."

A videóért katt: http://justjaredjr.buzznet.com/2009/11/19/robert-pattinson-vanity-fair-cover-is-surreal/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:29:42 10/10
(87882/91800)
'NEW MOON' ÁTTEKINTÉSEK

Szépen-lassan, ahogy a világ minden táján ébredeznek az emberkék, vagyis a Twilighterek :) a weben található nagy szakértelmek elkészítik a tegnap éjféli 'New Moon' visszatekintését.

Megfogalmazzák mitõl volt más, mitõl volt jobb, illetve rosszabb a második 'Twilight' film, mint az elsõ. Hoztam nektek pár ilyen áttekintõt - késõbb, majd kritikáknak is nevezzük õket, tehát szemezgessetek! Vannak köztük olyanok, amelyek nem tekintették túl nagy mérföldkõnek a filmet, pl. LA Times, de vannak köztük nagyon szép visszatekintések is!

HollywoodReporter.com 'New Moon' áttekintõje: http://www.hollywoodreporter.com/hr/film-reviews/the-twilight-saga-new-moon-film-review-1004044346.story

MSN.com 'New Moon' áttekintõje: http://movies.msn.com/movies/movie-critic-reviews/the-twilight-saga-new-moon/

LA Times 'New Moon' áttekintõje: http://www.calendarlive.com/movies/la-et-new-moon19-2009nov19,0,5049573.story

Bloomberg.com 'New Moon' áttekintõje:
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601103&sid=aCmi68dLljm4
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:29:04 10/10
(87881/91800)
NEW YORK-I 'NEW MOON' VETÍTÉS

Tegnap este Robert Pattinson, Kristen Stewart, Nikki Reed és Taylor Lautner a Landmark Sunshine Filmszínházban jelentek meg New York-ban az éjféli 'New Moon' vetítésen. Kristen és Nikki gyönyörûek voltak, Rob és TayTay pedig...:)! Sokat pózoltak és Kris milyen titokzatos volt, elõször csak kabátban, majd a csinos zöld ruhában!

Pletykariadó:

- Rob és Kristen állítólag együtt érkeztek, de közös fotó nem készült róluk
- Mindketten késében voltak, és késõbb is érkeztek, mint Nikki vagy Taylor
- Állítólag a vetítésen, mármint a mozi teremben Kris és Robert ismét kézen fogva sétálgattak
- Egyes infók szerint az 'Eclipse' elsõ trailer-ét tegnap este közvetlen a 'New Moon' elõtt vetítették le!!!

Katt: http://everglowmedia.net/gallery/thumbnails.php?album=971