Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:53:05 10/10
(87920/91800)
A LEGCSÚNYÁBB PLETYKA

Robert Pattinson meghalt, ez az a pletyka ami az utóbbi napokban bejárta a világhálót. A pletyka az interneten kezdte meg az útját, azóta pedig rengetegen rákerestek a hamis hírre. Ez egy sokkoló hír volt a rajongók számára, hiszen immár másodjára került fel ez a hír, hogy a kedvenc vámpírunk meghalt. Kb. 12 hónappal ezelõtt, a 'Twilight' megjelenése elõtt hasonló pletyka kapott szárnyra. A hamis hír a következõ volt,

Robert Pattinson-t halottan találták a hotelszobájában, New York City-ben, herointúladagolás miatt." A YouTube-on már elkészítették az emlékvideóját is, miután a hamis hír felkerült a világhálóra.

Nos, ezt nagyszerû viccnek szánhatták, de valahogy senki sem érti a humoros részt... Tehát, ne higgyünk el mindent, ami az interneten kering. Talán ez a megfelelõ mód arra, hogy az emberek többet kattintsanak néhány oldalra. És a webmesterek valami jobbat is kitalálhatnának, mint a hírességek halála. Például egy pár nappal ezelõtt Miley Cryus halálhíre lengte be a webes társadalmat, de Miley rendben van és élvezi az életét!

Forrás: http://news.puggal.com/robert-pattinson-dead-12247/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:52:47 10/10
(87919/91800)
INTERJÚ AZ NGTV.COM-AL

Nemrég(még november 6-án, a Los Angeles-i 'New Moon' sajtókonferencia napján) a No Good TV, vagyis az NGTV.com készített egy interjút a Cullen család alakítóival - Peter Facinelli, Nikki Reed, Ashley Greene, Elizabeth Reaser és Kellan Lutz - és egy másikat a Volturi alakítóival - Dakota Fanning, Michael Sheen, Jamie Campbell Bower, Cameron Bright - ezt a bõvebben alatt találod!

Vidi1: http://www.youtube.com/watch?v=79bLPLYz5gg&feature=player_embedded#at=27

Vidi 2: http://www.youtube.com/watch?v=7XD7lVHJXfQ&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:52:21 10/10
(87918/91800)
NIKKI REED - RACHAEL RAY SHOW

Nikki Reed a múlthéten Rachael Ray-hez is ellátogatott, a 'Rachael Ray Show'-ba. Nikki a 'New Moon' promotálása kapcsán érkezett a show-ba, és a fõ téma is az új 'Twilight' mozi volt.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=ECxzc4nKTJo&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:52:05 10/10
(87917/91800)
És miután az elmúlt 3 nap híreivel elárasztottalak benneteket, jöjjenek a mai frissek ^^ ígérem, most már nem hanyagolom el :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:50:20 10/10
(87916/91800)
PETER INTERJÚ

A TheWrap.com a közelmúltban interjút készített Peter Facinelli-vel (aki Dr. Carlisle Cullen). Peter Facinelli beszélt a színészetrõl és az akcentusáról, valamint arról is, hogy majdnem ügyvéd lett.
”Hosszú ideig arról gyõzködtem magamat, hogy ügyvéd leszek. A gimiben soha nem játszottam egyetlen egy színdarabban sem mert igazán félõs voltam. Ezt követõen elmentem egy évre a St. John's University-re, ahol jogot tanultam és volt ott egy színjátszó csoport, amit aztán nagyon szerettem.

Emlékszem, volt egy srác az osztályban, aki ezt mondta: ’Ez szórakoztató, de mi az esélye, hogy valaha is színészek leszünk?’ Ezen kicsit meghibbantam, de az volt az a pont, amikor elhatároztam, hogy színész leszek: ’Nem érdekel, ha 6 évet is kell tanulnom, akkor is az leszek.’ Én csak megszállott voltam ezzel kapcsolatban, és nem volt ínyemre az a tény, hogy ez a srác azt mondta, nem tudjuk véghezvinni.

Úgy vélem, volt hozzá természetes tehetségem, de ugyanakkor reménytelen is voltam, amikor elõször kiléptem a porondra. Mikor elkezdtem a karrieremet, akkor nagyon New York-i akcentusom volt, amelyet eléggé nehéz volt nekem leküzdeni. Az emberek folyton azt kérik tõlem, hogy adjak nekik tanácsot a színészkedéssel kapcsolatban. ’Én mindig azt mondom, hogy ne használd a B tervet, mert vezet sehova sem.’
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:49:25 10/10
(87915/91800)
MÛSORAJÁNLÓ: NOV. 23-29

nov. 23. hétfõ
Jodelle 'Bree' Ferland, Veszélyes visszatérés, 09:35, Film+2 (thriller)
Billy 'Charlie' Burke, Törés, 18:20, HBO2, (thriller)
Tinsel 'Emily' Korey, Halálos látomások, 21:00, M2, (krimi)
Kristen 'Bella' Stewart, Kegyetlen faj, 02:20, Filmbox Extra (dráma)

nov. 24. kedd
Dakota 'Jane' Fanning, Csapdában, 16:00, Filmbox Extra (thriller)
Tinsel 'Emily' Korey, Halálos látomások, 00:25, M2, (krimi)

nov. 26. csütörtök
Jodelle 'Bree' Ferland, Veszélyes visszatérés, 14:35, Film+2 (thriller)
Jack 'II. Royce King' Huston, Varázsgomba - Készen állsz a végsõ utazásra?, 22:00, HBO2 (horror)
Kellan 'Emmett' Lutz, Szalagavató, 02:35, HBO (horror)

nov. 27. péntek
Jamie 'Caius' Campbell Bower, sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya, 21:30, HBO

nov. 28. szombat
Billy 'Charlie' Burke, Törés, 16:35, HBO2, (thriller)
Peter 'Carlisle' Facinelli, Szesz, szex és steksz, 04:15, HBO

nov. 29. vasárnap
Jodelle 'Bree' Ferland, A kabalapasi, 20:20, HBO2 (romantikus, vígjáték)
Kristen 'Bella' Stewart, Kegyetlen faj, 02:40, Filmbox Extra (dráma)

Sorozatok:
Dakota'Jane' Fanning, Harmadik típusú emberrablások
nov. 23. hétfõ, 22:00, AXN
nov. 24. kedd, 03:30, AXN
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:48:32 10/10
(87914/91800)
PEOPLE @ TAYLOR LAUTNER

Taylor Lautner a 'New Moon' vörösszõnyegén a PEOPLE-al beszélgetett!

Legjobb barátokat játszanak a filmben, a 'New Moon'-ban valamiféle románc is kibontakozott kettejük közt - de vajon Taylor Lautner mit gondol errõl a kapcsolatról? Milyen a kapcsolata Kristen Stewart-tal a vásznon kívül? Taylor elárulja.

“Hasonló kapcsolatunk van, mint Jacob-nak és Bellának," mondta a 17 éves sztár a PEOPLE-nak a Kristennel való kapcsolatáról. “Nagyon nyitottak vagyunk egymással és õszinték. Így ez egy kicsit megkönnyíti (a filmezést)."
Amikor megkérdeztük, hogy mit keres egy nõben - Taylor elárulta... Nos, és hogy kivel, mikor hogyan - vagyis ki is van most!

Tovább: http://www.theinsider.com/news/3078651_Taylor_Lautner_on_Kristen_Stewart_We_Are_Similar_to_Jacob_Bella
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:47:59 10/10
(87913/91800)
KELLAN ÉS ELIZABETH - ALEXA CHUNG SHOW

Kellan Lutz és Elizabeth Reaser a 'Twilight' filmek Emmett-macija és vámpírmamája a new yorki 'New Moon' vetítés napján(november 19.) meglátogatta Alexa Chung-ot, az 'It's On With Alexa Chung' show-ban. Sajnos youtube-link nincs, ezért 'csak' az MTV honalpján nézhetitek meg a beszélgetéseket, amelyekben szó esik a 'New Moon'-ról és a színészek életérõl.

Katt a vidiért: http://www.mtv.com/videos/misc/458224/kellan-lutz-elizabeth-reaser-talk-new-moon.jhtml#id=162423

Katt a képekért: http://gallery.kellanlutzonline.com/thumbnails.php?album=439
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:47:29 10/10
(87912/91800)
KELLAN LUTZ - JAY LENO SHOW

Kellan Lutz Jay Leno mûsorában is járt, a 'The Jay Leno Show'-ban, ahol a Twilight Cougar-okról, a szép szájáról és az életmentésekrõl mesélt... oppsz és valami kimaradt :) Na persze, hogy az új 'Twilight' film, a 'New Moon'!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=1TWitCnxd1k&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:47:07 10/10
(87911/91800)
ÜDVÖZLET CHICAGO-BÓL!

Ashley Greene pénteken, azaz november 20-án Chicago-ban, Illinois-ban köszöntette a 'New Moon' rajongóit. Sok-sok aláírást kiosztott, és minden Twilightert nagy mosollyal fogadott!

Katt a képekért: http://www.lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1777
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:46:38 10/10
(87910/91800)
NIKKI ÉS KELLAN - THE TODAY SHOW

Nikki Reed és Kellan Lutz tegnap a Today show felvételein jártak. A 'The Today Show'-ban fõleg a 'New Moon'-ról esett szó, de Nikki és Kellan a kapcsolatukról is beszéltek, hogy milyen hatással vannak egymásra ^^

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=TelOCmRuGS8&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:46:03 10/10
(87909/91800)
NIKKI REED - ALEXA CHUNG SHOW

Nikki Reed a 'Twilight' filmek Rosalie Hale-ét alakító színésznõ a héten meglátogatta Alexa Chung-ot az MTV stúdiójában, New York-ban. Nikki az 'It's On With Alexa Chung' mûsorban szerepelt, ahol beszélgetett Alexa-val és természetesen egy kis szórakozást is belevittek!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=N7K3TQeJ8Mo&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:45:37 10/10
(87908/91800)
BON IVER & ST. VINCENT – ROSLYN

Fent a tornyocskádban
Nem lehet, hogy csak félünk?
Kivetítve az aggodalmad, amit soha nem találsz majd meg

Ne hagyd, hogy bolonddá tegyen
Ne hagyd, hogy bolonddá tegyen
Lent ül a taláros gyülekezet, körben

A tenger, a sziklák hozzátartoznak
Felállítják, alátámasztják
Csontok, vér és fogak kimarják minden egyes csapással

A szárnyak nem segítenek rajtad
A szárnyak nem segítenek rajtad
A gravitáció büszkeségével tele a talaj

Ritkán pislogsz
Megrázod a fejed
Mikor fog mindez egy halandó otthonává válni?

Soha, soha, soha, soha

Nem hagysz beszélni
Nem hagysz beszélni
Szorosan fog húzni, nem enged el
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:45:08 10/10
(87907/91800)
MEET ME ON THE EQUINOX MAGYARUL

Találkozzunk a napéjegyenlõség éjén
Találkozzunk félúton
Mikor nap eléri az égbolt tetejét
Mikor a nap delel

Hadd adjam neked az összes szerelmem
Hadd fogjam a kezed
Mikor halványodó fényben sétálunk
Vagy kedvesem: érts meg!

Akkor mindennek, mindennek vége
Akkor mindennek, mindennek vége


Találkozzunk, ha jó napod van
Találkozzunk akkor is ha nem
Hogy ne kelljen téged keresnem
Hogy ne érjen véget az álomvilág

Engedj magadhoz kedvesem
Hadd legyek az igazi számodra
És hagyd hogy a testünk összefonódjon
Kedvesem: érts meg!

Akkor mindennek, mindennek vége
Akkor mindennek, mindennek vége
Akkor mindennek, mindennek, mindennek
vége

Egy ablak
Egy nyitott kripta
A nap keresztül kúszik a szobán
Egy kiáltás
Egy várószoba
Utolsó lélegzeted
Keresztül áramlik rajtad

Ahogy mindennek, mindennek vége
Ahogy mindennek, mindennek vége
Ahogy mindennek, mindennek, mindennek
mindennek, mindennek, mindennek vége

Találkozzunk a napéjegyenlõség éjén
Találkozzunk félúton
Mikor nap eléri az égbolt tetejét
Mikor a nap delel

Hadd adjam neked az összes szerelmem
Hadd fogjam a kezed
Mikor halványodó fényben sétálunk
Vagy kedvesem: érts meg!

Akkor mindennek, mindennek vége
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:44:45 10/10
(87906/91800)
SATELLITE HURT MAGYARUL

Olyan csinos, olyan okos
Micsoda pazarlás ezért a fiatal szívért!
Milyen szánalmas, milyen gyalázatos
Mi ütött beléd, ember?

Nem látod, ez így rossz?
Ezt már nem tudod helyre hozni!
Túl a józan észen, túl minden határon
Keresd fel a lányokat, ne feledd a fiúkat
Hallgattasd el a zûrzavart!

Egy csatlós szív, elveszve a sötétségben
Messzire sodródva, te megállsz, én indulok
De mindig hû maradok hozzád

Azt hallottam nem laksz az államban
Új életet kezdtél máshol
Azt mondják nem alszom éjjelente
Téged látlak mindenhol

Egy csatlós szív, elveszve a sötétségben
Messzire sodródva, te megállsz, én indulok
De mindig hû maradok hozzád
Egy csatlós szív, elveszve a sötétségben
Messzire sodródva, te megállsz, én indulok
De mindig hû maradok hozzád nem számít mi jön még, hû maradok hozzád
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:42:13 10/10
(87905/91800)
HOLLYWOOD LEGJOBB ANGOL SZÍNÉSZEI HOVÁ?

Itt lennék egy kisebb hírértékû listahelyezéssel, amin "Edward Pattinson" - errõl nemsokára többet - is szerepel. :) Ez a lista nem más, mint a "Hollywood legjobb angol színészei- és színésznõi, ahol Rob a 7. helyet foglalja el. Top 10-es lista:

1. Gerard Butler
2. Christian Bale
3. Daniel Day Lewis
4. Kate Winslet
5. James McAvoy
6. (unknown)
7. Robert Pattinson
8. Jason Statham
9. Ewan McGregor
10. Emily Blunt
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:41:44 10/10
(87904/91800)
ZIMÁNY LINDÁNAK TETSZETTEK A VÁMPÍROK HOVÁ

Kockás hasú farkasemberek szállnak ringbe a szívtipró, vegetáriánus vámpírokkal szemben az új sikerfilmben. Tegnap már kora este gyülekeztek a vámpírrajongók az egyik budapesti moziban, hiszen éjfélkor vetítették elõször az Újhold címû filmet. Az Alkonyat folytatása hihetetlen népszerûségnek örvend már most.

A hivatalos premier elõtt a sajtó munkatársai és az arra érdemes celebek megnézhették a filmet, ám vegyes érzelmekkel távoztak a terembõl. Volt, aki már a huszadik perc körül kisétált, mások pedig a körmüket rágva izgultak. A producerek mindent bedobtak, hogy felkeltsék a tinilányok érdeklõdését: félmeztelen, kockás hasú farkasemberek, cukorsziruptól csöpögõ szerelmi dialógusok és természetesen nyitva hagyott befejezés, amely máris elõrevetíti a jövõ nyáron érkezõ harmadik részt.

A remek operatõri munkát kiváló zenék támogatják, de erre szükség is van, hiszen a fõszerepet alakító fiatalok még nincsenek tisztában a színészmesterséggel, és a feleslegesen elnyújtott párbeszédektõl helyenként unalmassá válik a film. Kevés akció és felturbózott romantika vár a nézõkre.

A VIP-premier elõtt a tinik kedvencei: Hien, SP, AFC Tomi és Tóth Gabi adott rövid mûsort, majd sorban érkeztek a vendégek. Kandász Andrea, Oláh Ibolya, Bencsik Tamara, Damu Roland, Zimány Linda, Ada és a Csillag születik felfedezettje, Brasch Bence is kíváncsi volt a vámpírokra.

Olyan szinten a hatása alatt vagyok a filmnek, mint tavaly az elsõnek lelkendezett Zimány Linda a mozizás után. Már holnap megnézem újra, és biztos, hogy a következõ két hónapban még többször is jegyet veszek rá. Alig várom a harmadik részt, remélem, hogy az is ilyen jó lesz!

Forrás: http://www.nlcafe.hu/sztarok/20091121/zimany_lindanak_tetszettek_a_vampirok_/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:41:21 10/10
(87903/91800)
RONGYBABAKÉNT DOBÁLTÁK!

Azon aggódni, hogy Robert Pattinson tényleg megsérült e egy kicsit túlzásnak tûnhet, nem?! De végülis akármi történhetett volna a 'New Moon' harci jelenetében, ahogy azt Daniel Cudmore-tól hallhattuk.

Cudmore, a Tom Brady-re hajazó hatalmas színész játssza a vámpír Felix-et a Volturi egy tagját, aki azt mondja, hogy néha õ és Pattinson majdnem átlépték azokat a biztonságos határokat.

"A kontaktlencséim miatt volt, a periférikus látásom odalett és így néha tényleg azt hittem, hogy megütöm õt." mondta Cudmore a 'New Moon' premierjének vörös szõnyegén. "De szerencsére, nem."

Talán ez az oka annak, hogy Pattinson egy kicsit ideges volt ezek elõtt a jelenetek elõtt."Rob nem csinált túl sok dublõrmunkát ezelõtt, és egy kicsit affenzív volt, hogy belemenjen." mondta Cudmore.

"De nagyon király dolog, hogy elkezdte élvezni és beleélte magát." Christopher Heyerdahl, a vámpír Marcus is egyetértett ezzel, "Rob egy igazi hõs volt, úgy csuklott össze, mint egy rongybaba," mondta Heyerdahl. "Hajmeresztõ volt, de jó móka volt nézni. Csak le kellett ülnünk a hatalmas székeinkbe és végignézni."

Forrás: http://www.eonline.com/uberblog/marc_malkin/b154801_beating_crap_out_of_robert_pattinson.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:40:54 10/10
(87902/91800)
DAKOTA FANNING - JAY LENO SHOW

November 19-én Dakota Fanning Jay Leno mûsorát látogatta meg a 'The Jay Leno Show'-t, ahol az új szerepérõl és filmjérõl, vagyis Jane-rõl és a 'New Moon'-ról mesélt. A beszélgetést két részletben találod meg, a második a bõvebben alatt, és ebben láthatod a kvízt is amikor Jay és Dakota válaszolnak a 'New Moon'-nal kapcsolatos kérdésekre!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=nwppqygNNgc&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 23. - 22:40:27 10/10
(87901/91800)
MAGAZINAJÁNLÓ

Hoztam pár ötletet, hogy hogyan dobhatod fel a szobádat... 'New Moon'-ra!

Elõször is, ajánlanám a BRAVO magazin csütörtökön megjelent számát, amelynek a címlapján máris Edward van, 10 extra posztert jár hozzá – na jó csak 5 ha az egyik oldalát nézzük, én ezért vettem kettõt belõle:) - és egy kis Twilight-New Moon füzetecske is jár hozzá - ami nagyon-nagyon gááz, mert sok-sok nevet felcseréltek benne...

De a lényeg, hogy magában az újságban is találunk 'New Moon' cikkeket, a Robsten boncolgatást és Taylor&Taylor 'szerelmét'. Továbbá ott van az Epizód magazin, amelyben ismét Robsten és Taylor&Taylor, de a legjobb a 4 poszter - Comic-Con-os kép, New Moon promó kép, Robert Pattinson és Rob&Kristen Harper's Bazaar fotói!

Valamint az IM magazin, amelynek a címlapján Taylor és Kristen láthatóak, az EW fotósorozatból és dupla oldalas 'félig-valós' interjú is megtalálható benne.

A JOY decemberi száma, hiszen Kristen Stewart MTV Movies Awards-os sminkjét lesheted el, és egy valós Robert Pattinson interjú - na ez igazi! És ha még mindig nem elég a poszterekbõl ott van a POPCORN is, amelyben egy hatalmas 'New Moon' plakátot találsz sok-sok szereplõvel!