Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:25:39 10/10
(88120/91800)
jaja, én is szeressem Christ ^^
én már így látatlanba is nagy bizalmat szavazok neki, és szeretném, hogy õ forgassa a BD-t :))
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:24:21 10/10
(88119/91800)
jaja... azt nem értem viszont, hogy ha utálja Krist, mert ugye õ egy londoni lányt akar Robnak, akkor most miért örömködik??? Na a másik meg, hogy miért jártatja a száját, ha titokban kell tartani??? Jaj, ezek a nagynénik, na meg az OK! :S
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 25. - 19:23:37 10/10
(88118/91800)
Ezt a pasit is egyre jobban csípem ! :)
Úgy érzem szívügye a téma !
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:23:13 10/10
(88117/91800)
ASHLEY GREENE - MAXIM CÍMLAP PARTY

Ashley Greene tegnap este New York City-ben a 'December Issue With Ashley Greene' elnevezésû partin jelent meg az Avenue-ban. Ugyanis tegnap este Ashley Greene-t ünnepelték, ugyanis a bájos színésznõ pózol a Maxim férfimagazin decemberi címlapján! Gratulálunk!
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 25. - 19:21:31 10/10
(88116/91800)
Már megint az OK magazin meg a nagynéni !!! :)))))))))
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:21:21 10/10
(88115/91800)
Ohh igen ^^ Én is szeretem Emmettet :P
Tényleg olyan nagy macis <3 nem lehet nem szeretni :D
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:20:23 10/10
(88114/91800)
EW.COM @ CHRIS WEITZ

ENTERTAINMENT WEEKLY: Mi volt a legnagyobb félelmed a hétvégével(nyitóhétvége) kapcsolatban?
CHRIS WEITZ: "Nem voltak különösebb félelmeim. A számlálók elégnek bizonyultak, hogy a stúdió 'ne adja ki az utamat'. De ha egy dologgal leírható a legnagyobb félelmük akkor az az lenne, ha a rajongók teljesen visszautasítanák a filmet. Amikor túlértelmeztem ezt a múlthéten, rájöttem hogy nem az a lényeg hogy jó kritikákat kapjak errõl a filmrõl. Elég azt tudni, hogy ez a rajongóknak készült, és ha nem érted, akkor nem érted."

Mit gondolsz, mi volt Taylor legjobb jelenete?
"Amikor beugrik Bella szobájába. Annyi indulat van benne, noha már melodramatikus is, van valami ami megérint benne. Vagy talán az utolsó pillanata, amikor csak kimondja Bella nevét. Valamennyire megérheted, hogy mennyire összetört abban a pillanatban. Van néhány olyan idõszak, amikor nagyon is az a srác, és ez nagyon kedves. A srác a rajongóknak, és ez az amit mindig is tudtam, hogy megtudja csinálni."

Tovább: http://popwatch.ew.com/2009/11/24/new-moon-twilight-chris-weitz/
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 25. - 19:19:50 10/10
(88113/91800)
:)
Hát igen nagyon csípem az Emmet - Bellás részeket ! :)))
Már rögtön az elején megkedveli a lányt ! :)

Nagyon állat a szeme ezen a képen ! :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:18:28 10/10
(88112/91800)
EW.COM @ CHARLIE BEWLEY

Miután két évet snowboardozással töltött Whistler-ben, Kanadában, az újonc Charlie Bewley elõtérbe helyezte a színészi karrierjét. A brit származású - a sherwood-i erdõhöz közel, Nottingham-ben nõtt fel - Bewley most az ördögi Demetri szerepét alakítja a 'New Moon'-ban.

Hogy kaptad meg a szerepet?
"Vancouver-ben hallgattak meg. Tudod, mint akármelyik másik színész az ütõs szerep elõtt, csak vártam, pincérkedtem, és reménykedtem, hogy valami nagyszerû jön majd. És bizony akkor jött a 'New Moon'. Még január végén, eljöttek a városba, mert áttették a produkciót Oregonból Vancouver-be, így elég szerencsés voltam, hogy a szereplõ meghallgatásokat is itt tartották."

Mit vittél bele a karakteredbe, Demetri-be?
"Biztos kiindulás volt az amit összeszedtem a könyvekbõl és a biztos honlapokról, és bementem(a meghallgatásra)a legjobb értelmezéssel, amit Demetrirõl gondoltam. Egyébként nagyon távol álltam a könyvben leírt karakter fizikai megjelenésétõl. De azt hiszem, hogy a lényege annak amiért megkaptam a meghallgatáson a szerepet az az, hogy egyidejûleg belevittem a karakter báját és baljós dolgait is."

Milyen volt vörös kontaktlencséket viselni?

"Nos az angyalibb kinézetért, ezekben a vörös kontaktlencsékben még összezavaróbb, hogy kit játszol. Nagyon is belevisznek abba az ördögi karakteredbe."

Tovább: http://popwatch.ew.com/2009/11/24/charlie-bewley-new-moon/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:14:27 10/10
(88111/91800)
ROB BEMUTATTA KRISTENT A SZÜLEINEK

Pattinson elvitte Stewart-ot bemutatni a szülõknek!
ROBERT PATTINSON döntött a 'Twilight'-os kolleginájával és pletykált barátnõjével Kristen Stewart-al kapcsolatosan, a lány ugyanis már találkozott Pattinson szüleivel, és ezt a nagynéni elárulta.

A brit sztár már hónapok óta romantikus kapcsolatot folytat Stewart-al és ezt a 'Twilight' rendezõnõje, Catherine Hardwicke is elárulta a hónap elején(november 9.).

Azt mondta a Time magazinnak, "Miután beválogattam õt, azt mondtam Rob-nak,'Ne is gondolkodj azon, hogy összejössz vele. Nincs 18. Letartóztatnak majd.'"

"Nem volt kamera a hotelszobában. Nem mondhatom el. De ahogy Kristen mondta nekem, nem az elsõ film idején történt meg a dolog. Semmi sem lett az elsõ film közben. Szerintem sok idõbe telt amíg Kristen ráeszmélt, 'Oké hagyom hogy megtörténjen és tényleg megpróbálok ezzel a személlyel lenni.'"

A színészeket állandóan a szerelmi életükkel kapcsolatos kérdésekkel zaklatják, miközben a vámpírtörténet második részét, a The Twilight Saga:New Moon-t promotálták, de Pattinson nagynénje, Diana Nutley elárulta,hogy Stewart-ot már bemutatták a szülõknek.

Azt mondta az amerikai OK! magazinnak, hogy a párocska tartott egy kis szünetet a szoros menetrendjükben mikor a 'New Moon'-t promotálták Európában és együtt vacsoráztak Pattinson anyukájával és apukájával Párizsban, Franciaországban. Nutley elmondta, hogy "titokban kell tartaniuk,"!

Forrás: http://www.ibtimes.co.uk/contents/20091125/pattinson-takes-stewart-to-meet-the-parents.htm
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:11:36 10/10
(88110/91800)
TÖBB EMMETT AZ 'ECLIPSE'-BEN!

Kellan Lutz azt mondja, hogy sokkal többet feltûnik a 'The Twilight Saga: Eclipse'-ében! Szabad kezet kaptál Kellan Lutz-tól - amikor belépett a Twilight Sagaba. Nemrégen egy interjúban megkérdezték tõle, hogy hogyan jellemezné a karakterét három szóban, és ez a három szó a 'szeretnivaló teddy-maci' volt(nos, valahogy így jellemezte saját karakterét is).

Amikor a szerepe, Emmett Cullen jött szóba, tényleg nem írhatta le volna jobban, mint ezzel a három szóval.

"Egyébként van egy nagyszerû jelenetem Kristennel(Stewart), és nagyon jó móka megnevettetni õt, mert ez az amit az én karakterem tesz. Megnevettettem, amikor nem is számítottam rá, és úgy végeztük, hogy újra kellett forgatni a jelenetet."

És ha a tükrök helyszíne vagy bármely más hasonló nem mutatta volna be Emmettet, akkor Stephenie Meyer 'Eclipse'-ben és az ebbõl készült filmben a rajongók egy vicces kirándulásra indulhatnak Emmett Cullennel.

SPOILER rész:

"Nagyon örülök, hogy Edward nem ölt meg téged. Így minden sokkal viccesebb.
Már megint bedõltél Bella?
Megpróbálok semmit sem összetörni."

Remélhetõleg Lutz valahogy így hozza majd a nagy teddy maci figuráját a Twilight Saga: Breaking Dawn-ban is, és nem csak a híres(spoiler!!!) újszülött Bellás szkandermeccset láthatjuk majd, hanem ehhez hasonlókat:

"Szép hogy van néhány totyogó õröd.
Kisajátítod a menyasszonyt. Hadd táncoljak a kishugommal. Talán ez az utolsó esélyem,hogy elpiruljon.
Ó, milyen kár. És most valószínû te vagy az egyetlen aki kifoghat rajta - mióta nem tud bejutni a fejedbe - és ez egy tökéletes megbocsájtás,túlságosan is. Meghalnék azért,hogy lássam, hogyan csinálja enélkül az elõny nélkül.
Idõ van, valaki számoljon.
Nehéz magabiztosnak érezni magad, amikor lónagyságú farkasok vesznek körül."

SPOILER VÉGE

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2009m11d24-Kellan-Lutz-says-he-gets-a-lot-more-face-time-in-The-Twilight-Saga-Eclipse
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 25. - 19:09:57 10/10
(88109/91800)
OK :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:06:32 10/10
(88108/91800)
nyem is igaz :P én csak az igazat mondom!
hányan??? ööö... 6-an :) (schmetterling, ementáli, RS, Rano, Te és Én)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:05:35 10/10
(88107/91800)
MTV.COM@ 'BREAKING DAWN'

A 'Twilight' sztárjai elárulják, hogy mit akarnak a 'Breaking Dawn'-ban! Ashley Greene, Kellan Lutz és a többiek arról beszélnek, hogy tényleg jó e ha két film készül a könyvbõl, és hogy ki rendezhetné, na meg hasonlók.

A 'New Moon' bombasikerével és a nagyon várt jövõ júniusban megjelenõ harmadik résszel, az 'Eclipse'-el, talán egyértelmûen következtethetünk a 'Breaking Dawn' filmre, a Twilight Saga befejezõ kötetének megfilmesítésére. De két hatalmas kérdéssel kerültünk szembe: Vajon ki rendezhetné és jó lenne e ha két filmben készülne el?

Az MTV News a 'Twilight' sztárjaival beszélgetett a 'New Moon' new yorki vetítésén, és megkérdezte õket a Saga jövõjével kapcsolatosan.

"Ha lenne egy kívánságlistám, akkor Gus van Sant nagyon állati lenne," mondta Peter Facinelli, aki hasonlóan gondolkozik, mint Robert Pattinson, a rendezõt tekintve. "Azt hiszem, hogy egy nagyon érdekes választás lenne hozzá. Mármint a 'Milk' fenomenális volt. Szeretném a 'Breaking Dawn'-t készen látni, mert szeretném lezárni ezt az egész fejezetet."

Ashley Greene azt mondja, hogy õ nem akarná elvenni a lehetõséget attól, hogy elkészüljön a 'Breaking Dawn', már ha a stúdió is így dönt. "Szerintem mindnyájan szeretünk ennek a részese lenni," mondta. "És ha két filmben csinálnánk meg, akkor azt jelentené, hogy jobban elkaphatnánk a negyedik könyv lényegét, tényleg."

Nikki Reed egyetértett Greene-el, csak megjegyezte, hogy egyelõre szeretné azt látni, hogy a produkció zöld utat kapjon, mielõtt találgatásokba kezdenénk. "Nekem nem számít...ha azt gondolják, hogy ez a legjobb a könyvnek, és ha úgy gondolják, hogy nem tudják egyben megcsinálni, akkor nagyszerû," mondta Reed. "De azt sem tudom, hogy megcsinálják-e."

Eddig minden 'Twilight' film új rendezõt kapott, de ez nem azt jelenti, hogy a 'New Moon' rendezõje, Chris Weitz ellenezné azt a dolgot, hogy visszatérjen, már ha neki is mûködik a dolog. "Sok múlik a rajongókon és a stúdión, és azon, hogy az emberek még mindig engem szeretnének hogy megcsináljam," mondta. "És hogy a családom hogy érez ezzel kapcsolatban."

Kellan Lutz nem bánná ha Weitz visszatérne a rendezõi székbe. "Hármójuk közül, szeretném ha Chris Weitz visszajönne," mondta. "Nagyon jól szórakoztam a forgatások idején vele. Mármint, egyértelmû, hogy szeretném megcsinálni (a 'Breaking Dawn'-t). Nincsenek szavak. ... Remélhetõleg felhívnak majd minket és ha öt filmbe akarják megcsinálni, én csak nem akarom hogy vége legyen. Nagyon szeretem a karakteremet."

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1626999/story.jhtml
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 25. - 19:03:25 10/10
(88106/91800)
Jaj de tud valaki hízelegni ! :)

Majd kéne nekem egy pontos szám , hogy hányan leszünk szombaton !
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 19:01:38 10/10
(88105/91800)
JODIE FOSTER AJÁNLOTTA!

Felejtsük el a hiperszonikus dolgokat: Kristen Stewart következõ munkájában, a 'New Moon' sztárja egy igazán emberi szerepben tûnik fel, mert egy bajbajutott tinédzsert alakít a független 'The Yellow Handkerchief'-ben,amely jövõ februárban kerül a mozikba.

További szereplõk William Hurt, Mario Bello és Eddie Redmayne, a film a kapcsolatokat kutatja fel 3 idegen között, akik egy kirándulásba keverednek Louisiana-n keresztül. Stewart játssza Martine-t, a fiatal lányt, aki azt reméli, hogy ki tud szabadulni a családjából, Hurt játssza Brett Hanson-t, akinek választania kell a volt felesége(Bello) vagy a következõ közt.

"Kristen szerepe a 'Twilight'-ban teljesen más volt attól amilyen szerepet a 'The Yellow Handkerchief'-ben játszik, ami nagyon érdekes lesz világszerte a Kristen rajongóknak," mondta az Oscar díjas producer, Artur Cohn. "A személyes véleményem az,hogy ha csak a tiszta színészi játékot nézzük a 'The Yellow Handkerchief'-et nehezebb volt eljátszani."

Cohn azt mondja, hogy Stewart egy korábbi híres színésztársának köszönheti az ajánlást.
"Jodie Foster volt, akit én nagyon tisztelek és becsülök, és õ szívbõl Kristen-t ajánlotta," mondta a Pániszobás színésznõrõl. "és mindig figyeltem az igazán õszinte, fiatal színésznõt."

Forrás: http://www.people.com/people/article/0,,20322441,00.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 18:59:57 10/10
(88104/91800)
bye-bye ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 25. - 18:59:28 10/10
(88103/91800)
ohh igen, a pasik és a gyomruk :P
nyerõ lennél :P már most is az vagy!!! :D ^^
10/10
offtopic
Kanga 2009 nov. 25. - 18:59:15 10/10
(88102/91800)
Szia AT !
Jó legyél !!!!
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2009 nov. 25. - 18:58:20 10/10
(88101/91800)
Na..pás! Suhantam is! ^^

EW Team Edward Cover - December Issue