Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 27. - 13:14:14 10/10
(89578/91798)
KRISTEN STEWART: THE BELLE OF 2009

A celebrity-gossip.net Kristen Stewart-ot választotta meg 2009 szépségének - The Belle Of 2009 - és nézzük csak mit írtak róla!

"Azt mondhatjuk, hogy 2009 egy igazi csillagév volt a színésznõ, Kristen Stewart számára.
A gyönyörû barnaság 8 éves korában kezdte a színészi karrierjét, és azóta több mint 30 filmen túlvan, az egyik ezek közül a 'Twilight', amely meghozta neki a nemzetközi sikert.

A “Twilight Saga” ami (eddig) három filmbõl áll, és Stephenie Meyer bestseller vámpír-románcán alapul, a “Twilight”-on, a “New Moon”-on és az “Eclipse”-en - Stewart a fõszerepben, Bella Swan szerepében tündököl.
És ezeknek a forgatásain mutatták be a 19 éves színésznõt Robert Pattinson-nak, aki Edward Cullen szerepét játssza a híres Sagában.

Õk ketten, akik intenzív szerelmet mutatnak be a képernyõn, és ezzel világszerte megfogták a rajongók millióit - talán az életben is hasonló szerelmet láthatnunk tõlük, mint a képernyõn, ugyanis a pletykák szárnyra keltek.

Azt választották, hogy a magánéletük nagyon privát marad, így még a kapcsolatukat nem erõsítették meg hivatalosan, de úgy tûnik, hogy Stewart és Pattinson az egyik legszexisebb pár Hollywood-ban.

Ha nem kapnál eleget a kedves Kristen-bõl, akkor nagyon szerencsés vagy! 4 filmje van - “The Runaways,” “Welcome to the Rileys,” “Eclipse” és a “K-11” - amely 2010 jelenik majd meg."

Forrás: http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/kristen-stewart-the-belle-of-2009-213635/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 27. - 13:12:05 10/10
(89577/91798)
IVILLAGE @ PETER FACINELLI

Az IVillage.com készített egy nagyon hosszú, és rendkívül aranyos interjút Peter Facinelli-vel. Itt egy kis részlet:

Beszélnek arról, hogy az utolsó Twilight könyvet, a Breaking Dawnt két külön filmben csinálják meg. Meg tudod erõsíteni ezeket a pletykákat?
"Nem tudom. Tudok ezekrõl a pletykákról. És támogatom is. Ez egy nagyon vastag könyv és sok dolog történik benne. Ha egyre csökkentjük, akkor sok dolgot hagynánk ki. Így azt kell mondanom, hogy szeretném kettõbe. Ahogy mondtam, még nem hallottam róla semmit, és arról sem, hogy a Breaking Dawn biztos lenne. Így azt hiszem mindannyiunknak várnia kell, hogy eldöntsék, hogy megcsinálják."

Akkor nem várod, hogy vége legyen?
"Nem, nagy rajongója vagyok a könyveknek. Így számomra, jó móka újra meglátogatni Carlislet, és egy kicsit szomorú is, hogy már csak egy könyv van amit meg kell csinálni. Nagyszerû lenne, ha két részre szednék."

Mire számíthatnak a rajongók a következõ filmben, az Eclipse-ben?
"Mindegyiknek különbözõ a rendezõje [David Slade rendezte a The Twilight Saga: Eclipset, ami júniusban jelenik majd meg] így egy kicsit másnak tûnik. Minden könyvben egy kicsit több az akció. A New Moon-ban van néhány állati akció a vérfarkasokkal és a Volturival, és ez felépíti a harmadikat, ahol a Cullenek-nak kell néhány nagyszerû akciójelenetet csinálnia. És ez jó móka volt számomra, mert mint Cullenek, mi mindig nagyon emberiek próbálunk lenni. De az Eclipse-ben megláthatod, hogy milyenek vagyunk vámpírként."

Ki nyerne Taylor Lautner és Robert Pattinson harcában?
"A való életben? Azt kell mondanom, hogy Taylor, csak mert már azóta karatézik, hogy kibújt az anyukájából. És már láttam õt, néhány szaltó és nagy rúgás közben. Szerintem Taylor nyerne egy vele és velem való küzdelemben is."

Na jó, árulj el nekünk valamit. Rob és Kristen Stewart együtt vannak?
"Tudod, hogy nem tudom hogy a szereplõtársaim együtt vannak-e, és nem is kérdezgetem. Mármint, azt sem tudom, hogy Edie Falco kivel randizik."

Tovább: http://www.ivillage.com/new-moon-star-peter-facinelli-heads-home-holidays/1-a-71263
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 27. - 13:07:22 10/10
(89576/91798)
MÜNCHENI SAJTÓKONFERENCIA

Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner és a második 'Twilight' film rendezõje, Chris Weitz novemberben Németországba, München-be is ellátogattak. A 'New Moon' sajtókonferenciáról eddig nem volt túl sok fotónk, de most megjelent néhány új, amelyek nagyon jó minõségûek.

Katt ide értük: http://www.twilightpoison.com/gallery/displayimage.php?album=891&pos=17
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 27. - 13:00:43 10/10
(89575/91798)
ÚJ 'VALENTINE'S DAY' ELÕZETES

Megjelent egy új elõzetes/videó Taylor Lautner február 14-én megjelenõ romantikus vígjátékából a 'Valentine's Day'-bõl. Sok-sok új jelenetet láthatunk benne, és a jelenetek alatt Taylor Swift 'Today Was A Fairytale' c. dala csendül fel, valamint hallható a 'Jump Then Fall' c. szám is.

Katt ide: http://www.youtube.com/watch?v=iRSls3ru_Go&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 27. - 12:59:01 10/10
(89574/91798)
Sziasztok ^^

Megjöttem a friss hírekkel/képekkel :) Remélem mindenki jól van, és jól teltek az ünnepek ^^ de még a nagy buli elõttünk áll :P ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:33:30 10/10
(89573/91798)
CUTEST CELEBRITY COUPLES

A popsugar.com 2009 legaranyosabb sztárpárjairól is összeállított egy hosszú-hosszú listát. Míg Rob Pattinson és Kristen Stewart csak 'egymással' kerültek fel a listára, Taylor Lautner két hölgyeménnyel is:)!

"Édes 16-os
Taylor Lautner jót mulatott Selena Gomez-zel, márciusban, miközben Vancouver-ben töltötték az idejüket."

"Titkos páros
Robert Pattinson és Kristen Stewart nagyon közel kerültek egymáshoz miközben egy vancouveri koncerten beszélgettek."

"Vicces valentin
Taylor Lautner és Taylor Swift a 'Valentine's Day' forgatásain találkoztak július végén, és nem sokkal késõbb LA-ben szúrták ki õket randizgatás közben."

Forrás: http://www.popsugar.com/6734810
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:32:26 10/10
(89572/91798)
TWITTER @ RYAN SEACREST

Ryan Seacrest szinte mindegyik 'Twilight'-os és 'New Moon'-os színésszel készített egy rövid rádióinterjút a 'New Moon' vörös szõnyeges premierje elõtt/közben. Ryan-t Kristen Stewart is meglátogatta, és Ryan egy képet is készített róla, amit feltöltött a twitterére, és ezt írta:

"Kristen éppen fenségesen néz ki a New Moon premieren"
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:30:29 10/10
(89571/91798)
BOOBOO STEWART - LOS ANGELES MISSION

BooBoo Stewart, az 'Eclipse' Seth Clearwater-je december 24-én Los Angeles-ben jótékonykodott és más hírességekkel együtt ételt osztott a rászorulóknak Los Angeles-ben, az LA Mission keretei közt.

Forrás: http://www.gossipcop.com/hollygood/album/72157622942995425/photo/4212787889/christmas-eve-at-l-a-mission-booboo-stewart.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:29:12 10/10
(89570/91798)
KRISTEN STEWART A 'MILLEnNIUM'-BAN?!

A hét elején itt a Popcorn-nál a fõ téma az volt, hogy a Sony Pictures éppen azon tanakodik, hogy megvegye e a 'Millenium' sorozatot, és most pedig itt van egy kis hír a projektrõl. George Clooney alakítja majd Mikael Blomkvist karakterét, és egyelõre a színésznõ nevét, aki Lisbeth Salander-t alakítja majd, még nem árulták el.

Nos, Kristen Stewart, a Twilight sorozat Bellája is szerepel a listán, akiket meghallgattak a Millennium trilógia hackerének szerepére. Kristen, úgy mint Clooney, az egyetlen 'ötlete' a Sony-nak a filmadaptációhoz.

Valamint azt is elárulták, hogy Ellen Page és Natalie Portman is szeretné megkapni a hacker szerepét. Õket is érdekelné a szerep.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:24:49 10/10
(89569/91798)
FOTOGRAMAS @ ROBERT PATTINSON

Milyen 'New Moon' jelenet hagyott benned szép emléket?
"Valószínûleg a volterrai jelenet, ahol ki kell lépnem a fénybe. Nagyon sok plusz dolog és sok rajongó volt ott. Néhány rajongó a világot átutazva volt ott."

Miért volt ez annyira fontos?
"Hatalmas felelõsséget éreztem, miközben olyanok elõtt álltam akiket nagyon foglalkoztat ez a történet. Egy törés is volt, de ezelõtt sosem éreztem magam ilyen közel a karakterhez."

Mi a helyzet azzal a jelenettel amikor a karaktered elhagyja Bellát?
"Fura volt, de a rajongók segítettek. Nekik Bella és Edward kapcsolata ideális. És ennek a nyomásnak a súlyát érezhetted is."

Van valami ami közös benned Edward-dal?
"Azt hiszem. Néha nagyon csendes tudok lenni. És nagyon birtokló típus és megszállott vagyok, mint õ."

Mivel kapcsolatban vagy megszállott?
"Ömmm…"

A magánéleted?
"Bizonyos szempontból, igen (nevet). Mennyire vagyok megszállott? Úgy gondolom, hogy nagyon speciális ötleteim vannak, hogy hogyan akarom a munkámat végezni, és hogyan akarom, hogy lássák. Nem érdekel senki, és ezért nincs is publicistám. Ki nem állom azt, hogy valaki megmondja nekem, hogy mit tegyek. Nagyon aprólékos vagyok, és én képes akarok arra lenni, hogy én irányítsam a dolgaimat."

Hozzászoktál már a Twilight jelenségéhez?
"Még mindig küzdök, de már nyugodtabb is vagyok. A forgatás most ijesztõ, mert szeretem azokat az embereket akikkel dolgozom és csak ritkán van problémám a forgatókönyvvel."

Tetszik az, hogy a rajongóid többet akarnak tudni rólad?
"Úgy gondolom, a legjobb módja a munkán keresztül történik. Az interjúk kockázatos dolgok, mert senki sem olyan érdekes. De az is tény, hogy még mindig nem tudom ki is vagyok. Nem akarok csak egy karakter lenni a társadalomban."

Mi volt a legfurább rajongós-tapasztalatod?
"Annyi van ait elmondhatnék, bár most kevesebb élmény van mert most voltak biztonságiak. Egy napon egy 90 éves nõ jött oda hozzá, és ez vicces, mert ugyanolyan dolgokat mondott nekem, amit egy 12 éves szokott (nevet)."

Nagyon megváltozott az életed? Milyen érzés hogy végre megvolt a lehetõséged, hogy elhagyd a stúdiót és valós életet élj?
"Ez a probléma. Sosem hagyom el a forgatást. Január 14-e óta különbözõ filmek forgatásain voltam. Csak 3 nap szünetem volt. Nem igazán mondhatom, hogy az életem túl sokat változott mert még mindig a stúdiókban vagyok, és a jövõ évben is így lesz. De úgyérzem, én ugyanaz az ember maradtam. Nem tudom, hogy ez jó dolog e."

És vannak változások a karrieredben a Twilight óta?
"Egyelõre nem tudom. Csináltam egy új filmet, ami jövõre jön majd ki(RM) és olyan munkákat ajánlottak amikrõl csak álmodoztam. De ez ijesztõ. Nem kell többé meghallgatásra járnom, de az Isten szerelmére, én nem akarok csak emiatt a filmekben szerepelni."

Ez tényleg megijeszt?
"Igen. Mindig azon töprengsz, hogy ha egy szuperprodukció részese lennél, egy olyan film nélkül mint ez, akkor nem találnál olyan munkát ami után kutatsz. És aztán megcsinálsz egy olyan filmet, mint ez, és van egy nagyon különleges közönsége, és az emberek ezek után meg akarják mondani hogyan érd el a közönséget. Ennek köszönhetõen sok korlátozás van. Amikor senki sem nézi a filmjeidet, megvan az a luxusod, hogy azt csinálsz amit akarsz. A szituáció mindkét oldalának megvannak az elõnyei és hátrányai."

Nem félsz attól hogy a Twilight-nak köszönhetõ siker egy napon elillan?
"Nagyon sokat dolgozom, ami olyan mintha egy másik valóságban élnék. A forgatási menetrendek nagyon hosszúak, és úgy érzem magam mint egy doktor. És a doktorok akikrõl én beszélek ugyanazt a dolgot mondják. Ez olyan, mint amikor nem tudod mi van a munkán kívül, és ez távol tart téged a családodtól és a barátaidtól."

A szerelem fõ témája a filmnek. Hogy van az, hogy nem vagy olyan szerelmes mint a filmben?
"Egyszerû. Emlékeztetem magam arra, hogy fizetnek azért hogy ezt csináljam (nevet). És ezzel együtt sok más dolog is van. Ez az egyik nagy különbség."

Romantikus ember vagy?
"Amikor láttam a Titanic-ot, nem úgy gondoltam, hogy ez csak nõknek szól. Az egyetlen romantikus dolog amit tettem, hogy virágot küldtem egy lánynak, de õ azt hitte hogy egy másik srác volt, és õ nem javította ki õt, így nem valami jól sült el számomra (nagyon-nagyon nevet)."

Volt már valaha összetörve a szíved, úgy mint Bellának?
"(szünet) Megpróbálok valami hülye válaszra gondolni, de nem (nevet). Nem tudok semmire sem gondolni. Nem, még nem törték össze a szívemet."

Forrás: http://en.twilightpoison.com/2009/12/23/new-rob-interview-by-fotogramas/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:22:10 10/10
(89568/91798)
AZ ÉVTIZED TOP10-ES KÖNYVLISTÁJA

Az USAToday összeállított egy TOP10-es listát az évtized legjobb könyveirõl. Igaz, hogy volt itt J. K. Rowling, de új 'királynõt' avathatunk:)! Na ki az elsõ???

AZ ÉVTIZED TOP10 KÖNYVE:

1. Stephenie Meyer: Twilight
2. Dan Brown: A Da Vinci kód
3. J.K. Rowling: Harry Potter és a Fõnix Rendje
4. Stephenie Meyer: New Moon
5. J.K. Rowling: Harry Potter és a Bölcsek Köve
6. J.K. Rowling: Harry Potter és a Félvér Herceg
7. J.K. Rowling: Harry Potter és a Halál Ereklyéi
8. J.K. Rowling: Harry Potter és a Tûz Serlege
9. Stephenie Meyer: Eclipse
10. J.K. Rowling: Harry Potter és a Titkok Kamrája

Forrás: http://www.usatoday.com/life/books/news/2009-12-23-bk-decade_N.htm?loc=interstitialskip
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:21:16 10/10
(89567/91798)
OK MAGAZIN @ CHARLIE BEWLEY

Charlie Bewley, a 'New Moon' sztárja elárulta, hogy a harmadik 'Twilight' film nagyon sötét és teljesen más lesz mint az elõzõ két film.

A Volturi Demetrijét játszó színész, kizárólag az Ok.Co.Uk-nak beszélt arról a titokról is, hogy David Slade ('Eclipse' rendezõ) egy csúnya hangot is hozzátesz majd a vámpír szerelmi történethez.

Azt mondta nekünk, "David a hangulat mestere. Az 'Eclipse'-nek teljesen más a hangulata, sötét és gonosz. Végre láthatod milyen a vámpírok brutális természete, azt az oldalt amit az elsõ két filmben nem mutattunk."

Bewley arról is mesélt, hogy David teljesen máshogy dolgozik mint a 'New Moon' rendezõje, Chris Weitz.
"Õk nagyon különbözõ rendezõk. David érti, hogy milyen jelenetekre van szükség (létrehozni a sötét hangulatot) a teljesen jó hangoláshoz. Lehet, hogy félúton leállítja a jelenetet, és elcsíp valamit még mielõtt mondaná: 'Menj vissza, mond el még egyszer és azt akarom, hogy tedd rá a hangsúlyt.'"

"Irányító hatással volt rám amikor én forgattam és hogy megtaláljam magamat, nem voltam rátermett, akárcsak Chris filmjében sem. De pontosan ez az, amiért David van - hogy csináljon egy valóságosabb filmet. Az 'Eclipse' sokkal valóságosabb lesz."

De Charlie azt mondja, hogy Chris boldog volt, hogy a sztárok továbbfejlesztették a karaktereiket, amíg a 'New Moon'-t forgatták.

"Chris az a valaki, aki erõsen megszervezett a munkájában, aprólékos az elõkészületekben, nyilván azért, mert a dolog egy nagyon nagy skálán van, így volt ez a 'New Moon'-nal is."

"Felderítette Montepulciánót, meglátogatta az összes falut Olaszországban, hogy megtudja, melyik a legalkalmasabb hely a forgatásra. Amikor pedig sikerült lenyugodnia, tudta, hogy elvégezte a nehéz munkát, bíznia kell mindenkiben aki körülötte van és el kell kerülnie a manipulatív embereket."

Forrás: http://ok.co.uk/celebnews/view/17122/Twilight-Saga-New-Moon-s-Charlie-Bewley-says-Eclipse-will-be-dark-and-vicious-/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 26. - 13:19:22 10/10
(89566/91798)
Sziasztok!

Feeedra, ez igazán jó kis vidi volt :P fõleg a NM-os részek ^^ Hozom a napi frisst :)
10/10
offtopic
feeedra 2009 dec. 25. - 20:12:22 10/10
(89565/91798)
Szuper vágás, állati zene és az egész úgy jó, ahogy van!
Ezt néztük 2009-ben:

http://www.youtube.com/watch?v=s5bc8zFUiQE&feature=player_embedded

A New Moon részeknél meg kifejezetten nagy boldogságosság! <3 :)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 25. - 14:52:13 10/10
(89564/91798)
:)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 25. - 14:51:50 10/10
(89563/91798)
HOUSTON CHRONICLES FOTÓSOROZAT

2008-ban a Houston Chronicles számára Bill Olive készített egy nagyon aranyos fotósorozatot Taylor Lautner-rõl, Rachelle Lefevre-rõl és Edi Gathegi-rõl.

Egy képet eddig már láthattunk, és most megjelent egy új, szóló fotó Taylor-ról.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 25. - 14:50:58 10/10
(89562/91798)
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 25. - 14:49:43 10/10
(89561/91798)
.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 25. - 14:49:11 10/10
(89560/91798)
ANNA KENDRICK- PURPLE FASHION

Anna Kendrick-rõl, a 'Twilight' filmek Jessica Stanley-jérõl 2009 elején készített a Purple Fashion magazin egy csodás fotósorozatot, most pedig megjelent két új fotó.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 dec. 25. - 14:47:48 10/10
(89559/91798)
TOP TREND A FACEBOOK-ON IS!

A 'The Twilight Saga: New Moon'-ja a Facebook top témái közt szerepel 2009-ben!

Rengeteg toplistán szerepel és most a 'The Twilight Saga: New Moon'-ja elérte a Facebook felhasználóit is, valamint nagyon mély benyomást tett rájuk:)

A Tech Blorge információi szerint, a 'The Twilight Saga: New Moon' volt az a film amelyrõl a legtöbben beszéltek a Facebook-on a 2009-es évben.

2009 legmegbeszéltebb listáján(trend topic-ok) a 6. helyen szerepelnek a filmek, és a 'New Moon' volt a legnagyobb hangadó.

Jelenleg a hivatalos Twilight Facebook-nak 4 és fél millió felhasználója van -persze ez folyamatosan nõ!
Más filmek, amelyek elérték a Facebook státuszt: 'Transformers: A Bukottak bosszúja', 'Harry Potter és a Félvér Herceg', 'Paranormális Jelenség' és a 'Másnaposok'.

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2009m12d21-The-Twilight-Saga-New-Moon-among-Facebooks-top-status-trends-of-2009?cid=examiner-email