Téma: Alkonyat

Methos82 2010 jan. 12. - 14:20:52
(90078/91798)
Hali!

Köszönöm szépen, a Saturnban és a Media Marktban néztem. igaz csak az egylemezes változat volt, de elfogyott. Az ilyen "kiszállítom neked" lehetõségekkel párszor pórul jártam, nem hiszek nekik...
10/10
boszy84 2010 jan. 12. - 12:34:19 10/10
(90077/91798)
Hello!

Pl. ez is egy lehetõség: http://bookline.hu/search/search.action?inner=true&searchfield=alkonyat&tabname=film&searchInAntique=true&__checkbox_searchInAntique=true
De szerintem minden nagyobb mûszaki boltban lehet venni. A múltkor pl. az intersparban is láttam dvd-t, de biztosan egy Saturn-ban v. egy Media Markt-ban is kell, h. legyen belõle. Vagy a Hungaroton boltokban.
A filmzenék szerintem ugyanígy.
Methos82 2010 jan. 12. - 09:55:22 Előzmény schmetterling
(90076/91798)
Szia!

Nagyon szépen köszönöm, esetleg azt nem tudod, hol tudnám a filmeket és a zenéiket letölteni? A könyveket már megvettem, de a DVD már nem kapható nálunk.Köszi!
10/10
schmetterling 2010 jan. 11. - 22:06:07 10/10
(90075/91798)
szia!

Íme a szinkronhangok:
Edward - Szvetlov Balázs

Bella - Csuha Bori

Charlie - Huszár Zsolt

Carlisle - Anger Zsolt

Alice - Bogdányi Titanilla

Rosalie - Bánfalvi Eszter

Jasper - Simonyi Balázs

Jacob - Penke Bence

Jessica - Csifó Dorina

Angela - Gyõrffy Anna

James - Kovách Lehel

Renée - Takáts Andrea

Eric - Hamvas Dániel
Methos82 2010 jan. 11. - 21:49:33
(90074/91798)
Valaki tudna nekem segíteni!? Ki a magyar hangja Jamsnek! A többieké is érdekelne. Elõre is köszönöm a válaszokat!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 18:07:57 10/10
(90073/91798)
'NEW MOON' DVD-BORÍTÓK

Az amazon.com oldalán megjelent a 'New Moon' DVD-nek borítója - a duplalemezes és a Blu-Ray változatnak. Nagyon szép, sz amazonon már elõ lehet rendelni, de igazából még a megjelenés pontos dátumát sem lehet tudni...

Katt: http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss?url=search-alias%3Ddvd&field-keywords=Chris+Weitz+new+moon
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 18:06:16 10/10
(90072/91798)
MAGAZINAJÁNLÓ: POPCORN

Nem sûrûn szoktam nektek tinimagazinokat ajánlani, de ma olyan jó üzletet csináltam, hogy muszáj elmesélnem nektek! Nah, azt hiszem ma megvettem az egyik legtartalmasabb - inkább képileg - tinimagazint, a POPCORN magazin 2010-es februári számát! 350Ft-ért!

Ahogy látjátok a címlapon már Taylor Lautner és Cameron Bright is feltûnnek, és egy Kristen Stewart óriásposzter is majd kiszúrja a szemünket! A poszterre kitérve, nagyon szép:)

Az újságot lapozgatva rengeteg nagyméretû képet, és kisebb cikket találunk, amelyben fõleg Kristen Stewart-ról, Robert Pattinson-ról és Taylor Lautner-rõl írnak. A 'New Moon' szereplõirõl és az 'áldozatokról' is mesélnek egy duplaoldalas cikkben, és az újonc pasikat - Xavier Samuel, na ide nem is az õ képét tették... gáz! és Cameron Bright - is megemlítik. Kutyustémában Kellan Lutz verhetetlen, valamint Taylor Lautner a 'StarFace'-ben. És a horoszkóp 'New Moon'-os szereplõkkel:)

És khmm... A rák csillagjegynél megemlítik, hogy az 'Eclipse' júlis 15-tõl látható a magyar mozikban... Ezt nem akarom elhinni... vajon igaz lehet?
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:59:13 10/10
(90071/91798)
'MAGYARORSZÁGON IS FOROG...'

Robert Pattinson Magyarországra jön csajozni

Emlegettük már a Guy de Maupassant magyarul A szépfiú címmel megjelent regényén alapuló, Bel Ami címû Robert Pattinson-filmet, amiben a jóképû vámpír átvedlik sármos, de csóró újságíróvá, aki a 19. századi Párizs legbefolyásosabb nõinek segítségével, gátlástalanul kapaszkodik fel a társadalmi ranglétrán. A Screen Daily korábbi híradása szerint a film részben Budapesten forog majd, a Hollywood Reporter hírében viszont nem említették Magyarországot forgatási helyszínként. Sikerült kiderítenünk, hogy a Screen Daily híre igaz: februárban kezdõdik a magyarországi forgatás elõkészítése, amely filmszakmában dolgozó forrásunk szerint csak kb. egy hétig tart majd. Azt még nem tudjuk, hogy mikor kerül rá sor és a színészek közül kik lesznek jelen. Elvileg Pattinson mellett Uma Thurman, Kristin Scott Thomas és Christina Ricci is hazánkba érkezhet, akik mindhárman a fõhõs szeretõit alakítják.

Forrás: http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20100111-magyarorszagon-is-forog-a-bel-ami-robert-pattinson-uma-thurman.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:57:53 10/10
(90070/91798)
TWILIGHT CONVENTION - MIAMI

A hétvégén a 'Twilight' és 'New Moon' sztárjai Miami-ba látogattak el a Twi-Con alkalmával. A szombati napon Charlie Bewley Q&A-val kezdtek, majd a Hillywood Show színészei válaszolgattak a kérdésekre.

Késõbb Justin Chon-é és Bronson Pelletier-é lett a színpad, és Peter Facinelli is jelenvolt a találkozón. Részletes leírásért, és képekért katt lejjebb.

Katt: http://robstenlovers.blogspot.com/2010/01/twilight-miami-convention-day-2.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:53:57 10/10
(90069/91798)
A 'VAMPIRE DIARIES' ÉS A 'TWILIGHT'

A 'Vampire Diaries' sztárja, Ian Somerhalder szimpatizál a másik vámpír színésszel, Robert Pattinson-nal!

A 'Vampire Diaries' sztárja, Ian Somerhalder eggyütt érez Robert Pattinson-nal amikor a rajongók arra kérik, hogy harapja meg õket. A 31 éves színész játssza a vámpír Damon Salvatore szerepét a CW tévésorozatában, amely a L.J Smith híres könyvének adaptációja.

Amikor arról kérdeztük, hogy mikor volt, hogy valaki megkérte hogy harapja meg, azt mondta: 'Ó, ez elég gyakran történik! És udvariasan továbbsétálok.'
'És egyébként nem hinném, hogy a barátnõm, bármennyire is aranyos, nyitott és csodás is, elviselné azt, hogy sétálgatok és nõket harapdálok, ha megkérnek rá.'
A 23 éves Pattinsont, aki a vámpír Edward Cullent alakítja a 'Twilight' filmekben korábban azt mondta, hogy õt is sokszor megkérik a harapdálásra...

Forrás: http://www.monstersandcritics.com/people/news/article_1523871.php/Vampire-Diaries-star-Ian-Somerhalder-sympathises-with-fellow-vampire-actor-Robert-Pattinson#ixzz0c2JfOrTp
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:51:09 10/10
(90068/91798)
BREAKINGNEWS @ KRISTEN STEWART

Kristen Stewart: Bella és én hasonló utakon járunk...

Kristen Stewart úgyérzi, hogy olyan lett mint a karaktere, Bella Swan a ‘Twilight Saga’-ban.
A 19 éves színésznõ 'védelmezõen' tekint az õ alteregójára, mert az életük néhány szempontból nagyon is hasonló.

Elmagyarázta: “Úgy érzem, hogy Bella valami olyan lett, mint én, furcsamód. Védelmezõen tekintek rá."
“Bella és én hasonló úton járunk, és a második film alatt kicsit érettebb lett. Meghozza ezeket a drasztikus döntéseket az életében és tudja mit akar."
“Jobban meg kell ismernie magát. Azt hiszem én is ugyanezt tettem ezalatt a munka alatt. Ez egy vad utazás volt, és sok volt az önértékelés. Sokat fejlõdtem, és Bella is."

Kristen továbbá azt is elárulta, hogy 'összetört a szíve' amikor megjelentek a képek a színészekrõl – köztük Robert Pattinson-ról és Taylor Lautner-rõl – amint a franchise második filmjét, a ‘New Moon’-t forgatták.

Azt mondta a Top of the Pops magazinnak: “Összetört a szívem amikor az interneten mindenhol fotók voltak. Nem akartam, hogy bárki is lásson bizonyos dolgokat, például Taylort parókában, mert meg akartuk lepni az embereket amikor a mozi megjelent."

Forrás: http://www.breakingnews.ie/entertainment/stewart-bella-and-i-on-similar-paths-441294.html#ixzz0c8LpFlbP
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:48:21 10/10
(90067/91798)
V MAGAZIN @ ANNA KENDRICK

Anna Kendrick: 'Meg kell lennie a saját utazásomnak'

Anna Kendrick egy selyem Chloe topban pózol a V magazin “Eight Women” összeállításában.

A 24 éves színésznõ nyíltan beszélt az 'Up In The Air'-es karakterérõl, Natalieról: “Hihetetlenül ritka egy ilyen tökéletes szerepet találni egy fiatal nõnek. A legnagyobb részben, a korombeli lányok a filmekben belehullanak egy pasiba, aki éppen úton van, és valami történik ezen az úton. Itt, meg kell lennie a saját utazásomnak és a saját problémáimnak és szétesem, és össze kell raknom a darabokat, és nem ér el semmit azzal, hogy fiatal és nõ. Csak éppen úgy van, hogy õ egy fiatal nõ."

A való életrõl Anna azt mondta: “Vonzódom az olyan karakterekhez akik szókimondóbbak és szabadabbak, mint én a való életben. Õk megadják nekem a lehetõséget hogy kimondjam azokat a dolgokat amiket nem tennék. Megengedik nekem, hogy gyakoroljam azt a részemet, ami nincs benne a napi rutinomban."

Forrás: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/01/08/anna-kendrick-my-own-journey/#ixzz0c6leZ4eI
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:47:13 10/10
(90066/91798)
OK MAGAZIN @ PETER FACINELLI

Peter Facinelli elmagyarázza, hogy miért az ‘Eclipse’ a kedvenc ‘Twilight’ könyve!

A 'New Moon' õrület most egy kicsit lecsendesült (legalábbis addig, amíg a DVD ki nem jön), és a 'Twilight' rajongók most éppen új információkkal elégíthetik ki az étvágyukat az új filmrõl, az 'Eclipse'-rõl.

Tegnap, Peter Facinelli-vel, beszélgettünk, aki Carlislet játssza, a vámpír Cullen család pátriárkáját, a filmekben. Elmesélte, hogy mire számíthatnak a rajongók a harmadik részben, és hogy miért ez a kedvenc könyve a bestseller sorozatból.

“Amit kedvelek a harmadik filmben az az, hogy Carlisle olyan oldalát láthatod majd amit eddig még nem láthattál," mondta Peter a sorozatának a 'Nurse Jackie'-nek a promotáló sajtókonferenciáján. “Egyébként megláthatod a vámpíri valóját mert van néhány nagyszerû háborús jelenet. Ez a kedvenc könyvem.”
“Carlisle az emberiségbe kapaszkodik,” magyarázta. “Õ nem akar vámpír lenni.”

Amikor arról kérdeztük, hogy mikor kezdõdnek majd a 'Breaking Dawn', a könyvsorozat utolsó könyvének munkálatai — amelyrõl eddig azt is feltételezzük, hogy két filmbe fog elkészülni — Peter tanácstalan, mint bárki más. “Általában a rajongók már tudják elõttem," magyarázta nevetve. “Biztos vagyok benne, hogy az interneten majd megtalálom.”

Peter számára, akinek a felesége a '90210' sztárja, Jennie Garth, az 'Eclipse' és a 'Nurse Jackie' második évadának forgatása érdekes élmény lehetett, fõleg a hajának.

“Parókát viseltem,” árulta el, és elkezdte megmagyarázni, Carlisle szõke haját és Dr. Fitch Cooper természetes hajszínét. “Voltak napok amikor szó szerint órákig rohangáltam az erdõben, aztán felugrottam a repülõre és már a 'Nurse Jackie' forgatásain voltam. Minden harmadik napban Vancouver-bõl New York-ba repültem. Számomra nagyon megerõsítõ volt."

Most van néhány szabad napja, és Peter jól szórakozik a Twitter-en, ahol már 1.5 millió követõje akad. “Nagyon élvezem a Twittert mert itt tényleg kapcsolatban lehetek a rajongókkal, és ez egy nagyszerû módja, hogy információkat osszak meg velük, és jó szórakozás is," mondta. “Szeretek mosolyt csalni az emberek arcára és tudatni velük, hogy mit csinálok."

Peter elárulta, hogy van egy dolog amire sosem használná a Twittert - nem adna el dolgokat. “Szeretem megõrizni a Twitterem tisztaságát. Nem akarok semmit sem eladni a követõimnek.”

Forrás: http://www.okmagazine.com/2010/01/peter-facinelli-explains-why-eclipse-is-his-fave-twilight-book/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:41:28 10/10
(90065/91798)
ASHLEY GREENE - LOS ANGELES-BEN

Ashley Greenet, tegnap délután Los Angeles-ben kapták le a paparazzók amikor éppen egy barátját látogatta meg. Ashley nagyon csinos volt, és mint mindig most is mosolygott!

Katt: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/01/11/ashley-greene-is-leopard-bag-beautiful/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:37:23 10/10
(90064/91798)
DIGITALSPY @ ANNA KENDRICK

Anna Kendrick: 'Clooney kényelmesebbé tette'

Anna Kendrick azt mondta, hogy könnyûnek találta a munkát George Clooney-val, még a hatalmas hírneve ellenére is.

A színészek munkatársakként jelennek meg Jason Reitman hamarosan megjelenõ drámájában, az 'Up In The Air'-ben.
Amikor arról kezdett mesélni, hogy milyen volt az elsõ jelenet forgatása, Kendrick azt mondta a DS-nek: "George elég hirtelen elérte, hogy kényelmesebb legyen."
"Bár õ az egyik leghíresebb ember a bolygón, három napja ismertem õt, és a többi embert vagy 30 perce. Így úgy tûnt, hogy neki van a legbarátságosabb arca."

Elárulta: "Tudja, hogy hogyan legyen vonzó és kezelje könnyedén az embereket - bár igazából nem tudsz a ténytõl eltekinteni, hogy õ George Clooney."
"De tény, hogy el tudja érni, hogy ellazulj és aztán nagyon egyszerû lesz."

Forrás: http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a193755/kendrick-clooney-made-me-comfortable.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:36:04 10/10
(90063/91798)
ETHAN HAWKE VS. ROBERT PATTINSON

Vámpírháború! Ethan Hawke Vs. Robert Pattinson

A vámpírok elég menõek mostanság, de ki a legjobb? Az OK! nemrég Ethan Hawke-kal, és a 'Daybreakers' producereivel és rendezõivel beszélgetett, és megtudta honnan jött ez az egész vérszívós dolog, és hogy miért õk a jobbak - még a Twilight nagyszerû és erõs Robert Pattinson-nál is!

Robert Pattinson Edward Cullen-je a szerelmével pusztítja az õ Belláját, persze csak képletesen, de Ethan karaktere egy kicsit jobban a megharapom és tovább állok típus, a 'Daybreaker' producerei, Sean Furst és Bryan Furst elárulták az OK!-nak, hogy Ethan igazán nõgyilkos.

“Szerintem az Ethan okozta veszteség egyértelmûen magasabb," mondta Bryan.

Közben a rendezõk, Peter Speirig és Michael Speirig is Ethan képességeit találják jobbnak, még ha Rob gyorsan is tud mozogni és halálos a harapása.

“Ez egy nagyon egyszerû válasz,” mondta Peter az OK!-nak “Szerintem Ethan hátratett kézzel és bekötött szemmel is meg tudná csinálni. Ez a film a vámpírok valóságáról szól, és nem egy gyengébb, puhább verzió. A vámpírok csúnyák. Sötétek, ijesztõek és ilyenek a mi vámpírjaink is.”

De, Rob fiatal Ethan-nel szemben, és ez volt a lényeg, amikor magát és RPattz-ot hasonlította össze.
“Óó, ötletem sincs,” mondta Ethan az OK!-nak “Az apja is lehetnék.”

Forrás: http://www.okmagazine.com/2010/01/vampire-battle-ethan-hawke-vs-robert-pattinson/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:34:17 10/10
(90062/91798)
A HELLO MAGAZIN NAGY FINÁLÉJA

Itt van a Hello Magazine nagy 2009-es szavazós dijának fináléja. Robert Pattinson a megvédheti a 2008-as 'legvonzóbb férfi' címét, és ismét õ lehet 2009 'legvonzóbb férfi'-ja, de szavaznunk kell. Valamint Kristen Stewart a 'legvonzóbb nõ kategóriában van jelölve. Szavazni január 20-ig lehet, minden 10 percben...

Szavazz Robra: http://www.hellomagazine.com/vote/grand-finale2009/menattractive.html
Szavazz Kristenre: http://www.hellomagazine.com/vote/grand-finale2009/womenattractive.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 11. - 17:32:13 10/10
(90061/91798)
Sziasztok!

Meghoztam a napi friss híreket/képeket :) Tegnap egész jó volt, kicsit fellendültünk ^^ Jó lenne, ha megint minden a régi lenne <3
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 10. - 21:09:43 10/10
(90060/91798)
szép álmokat!
szia, puszi!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 10. - 21:08:24 10/10
(90059/91798)
Hát persze, hogy volt már szõrös :P de akkor is... így kevésbé vonzó! No mindegy, köszönjük a képet ^^ Jó volt dumcsizni, de tényleg :)

Jó éjt!
Robos álmokat ^^ Pusza <3