Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 02. - 22:50:07 10/10
(90618/91798)
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT RACHELLE!

Rachelle Lefevre, a 'Twilight' és 'New Moon' Victoriaját alakító színésznõ ma ünnepli a 31. születésnapját, gratulálunk neki! Boldog születésnapot! Legyen szép napod Rachelle!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 02. - 22:48:57 10/10
(90617/91798)
Sziasztok!

Meghoztam kicsit késve ismét a híreket/képeket. Ma iszonyú napom volt, és a tegnap se volt valami fényes... de ez senkit nem érdekel xD Szóval félre a nyavalygással :))
10/10
10/10
offtopic
Rak'Shiri 2010 febr. 01. - 19:39:49 10/10 Előzmény leguan
(90615/91798)
Lefogadom, hogy hetekig törted a fejed ezen a frappáns elsõ soron :D :D :D
hali mindenki^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 18:07:18 10/10
(90614/91798)
A VANITY FAIR CÍMLAPLÁNYAI

És itt van az elsõ fotó a márciusi Vanity Fair magazin 'Hollywood' számának címlaplányairól. Gyönyörû kép, nagyon szép, alig várom már a többit is! És a lányok: Carey Mulligan, Kristen Stewart (aka Bella Swan), Abbie Cornish, Mia Wasikowska, Amanda Seyfried, Rebecca Hall, Emma Stone, Evan Rachel Wood, és Anna Kendrick (aka Jessica Stanley).

Katt: http://www.vanityfair.com/hollywood/features/2010/03/cover-girls-201003
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 18:05:19 10/10
(90613/91798)
VANITY FAIR 'HOLLYWOOD' BTS

A Vanity Fair végre kiadott néhány fotót a 'Class Of 2010' fotósorozatának készítésérõl. A képek a Vanity Fair magazin 'Hollywood' címlapjához készültek, amely hamarosan a boltok polcaira kerül az USA-ban! A fotózáson Kristen Stewart és Anna Kendrick is részt vettek! Már ezek a BTS képek is gyönyörûek!

Katt: http://www.vanityfair.com/hollywood/features/2010/03/cover-girls-behind-the-scenes-slideshow-201003#slide=9
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 18:02:28 10/10
(90612/91798)
2010 LEGSTÍLUSOSABB NÕI

A Glamour Magazin összeállította a TOP35-ös listáját 2010 legstílusosabb nõirõl! Ashley Greene, Kristen Stewart és Anna Kendrick pedig felkerültek erre az összeállításra!

8. Anna Kendrick
21. Kristen Stewart
29. Ashley Greene

Forrás: http://www.glamourmagazine.co.uk/celebrity/photo-galleries/celebrity-life/100128-35-most-stylish-women-of-2010.aspx?imageno=23
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 18:01:33 10/10
(90611/91798)
POPEATER @ CHASKE SPENCER

Chaske Spencer a PopEater-nek mesél!

A 'Twilight' Saga sztárja kreatív lett a Dodge Photogs-tól, mondja a fõfarkas, azaz Chaske Spencer! A hihetetlen népszerûségnek örvendõ 'Twilight' franchise jól összekeverte a sztárokat - a filmekben vannak fõszereplõk és sok-sok mellékszereplõ.

De a ezeknek a fiatal színészeknek az életét veszik górcsõ alá a sok-sok interjúban, a 19 éves Kristen Stewart azt mondta az Interview magazinnak, "Nem hagytam el a hotelszobámat - szó szerint ... Az egyetlen lehetõség, hogy valaki ne tudja meg hogy hova mentem este az az volt, ha nem mentem sehová."

A PopEater exkluzívan beszélgetett Chaske Spencer-el, az újdonsült sztárral, aki Sam Uleyt, a farkasfalka vezérét alakítja a 'New Moon'-ban. Spencer elmeséli az elõnyeit és a hátrányait a hirtelen jött hírnévnek, mesél a nagyfokú figyelemrõl ami õket övezi és néhány, nagyon néhány dologról, a közelgõ 'Breaking Dawn' adaptáció kapcsán.

A médiát Stewart, Rob Pattinson és Taylor Lautner körül látva, Spencer azt mondja, "Ez egy óva intõ történet. Én nagyon privát ember vagyok. Tudom, hogy ez része ennek, hogy képeket készítenek és a vörös szõnyegen sétálsz. Feltétlenül vannak határaim és megpróbálom megtartani ezeket a határokat, mert úgy gondolom, hogy ez nagyon egészségtelen tud lenni. A nap végére, színész vagyok. Olyan mintha más embert játszanék."

"Vancouver nagyon intenzív volt," mondta. "A 'New Moon' alatt, mindig a radar alatt voltunk - a paparazzik követtek minket, de nem volt olyan rossz, mint az 'Eclipse'-ben. Az valami más volt. Tudom, hogy hogyan kell elkerülni [a fotósokat] - vannak irányok amerre mehetsz és vannak dolgok amiket megtehetsz. Az 'Eclipse' alatt sokat csináltam. Szeretek kockáztatni és felfedezni dolgokat. Néha csak nem akarom, hogy elkészüljön a képem. Nem akarok durva lenni ezzel kapcsolatban, de ez a saját dolgom."

Azt mondta, "New York-ban, nagyon jól be tudok olvadni. Idõrõl idõre vannak esetek, de ha az emberek felismernek, nem veszem észre. Tudod milyen csodás az amire egy baseball sapka és egy pulcsi képes."

Spencer, aki a 2002-es 'Skins'-ben is feltûnt élvezte az elsõ kasszasikeres szereplését, és azt mondja egyszerû volt kezelni. "Boldogan készítek képeket az emberekkel és a paparazzókkal amíg kedvesek," magyarázta. "Még nem volt velük rossz tapasztalatom, de fenntartásaim vannak velük. Sajnálom a srácokat - Taylor, Rob és Kristen - mert nem mehetnek sehová. Rajtuk van a figyelem, és nagyszerû emberek. Taylor nagyszerû és nagylelkû férfi, Kristen kedves és Rob úriember. A paparazzik és a rajongók túl kemények tudnak velük lenni, úgy gondolják hogy [a sztárok] nem akarják ezt, de sok múlik rajtuk."
"El kéne gondolkodni az életkorukról," mondta Spencer, "õk nagyon fiatalok és a legjobbat hozzák ki magukból ezzel kapcsolatosan. Szerintem az emberek lazíthatnának - a nap végére, õk is csak normális emberek. Nagyon jó emberek. És én nem akarnám ezt a típusú figyelmet."

A figyelemmel - ami a magánéletét övezi - ellentétben, Spencer hálás a film adta lehetõségeknek. "Ez az egész jelenség meghal majd, és remélhetõleg mindnyájunknak meglesz a karrierje és más dolgokra tudunk továbblépni. Remélhetõleg a rajongók követnek majd minket. Számomra, én személy szerint örülök, hogy segíti a karrieremet ... Észveszejtõ, hogy milyen hatalmas ez a jelenség. Egy színésznek ez egy ajándék."

A közelgõ filmek kapcsán, Spencer nem igazán nyilatkozott, de azt mondta, hogy a könyvek rajongói már tudják mire várnak. "Nagyon közel ragadtak az irodalomhoz," magyarázta. "Tényleg lenyûgözött a 'New Moon,' nagyon hûek voltak. [Az 'Eclipse'-ben], többet láthatsz a karakterembõl, és többet tudsz meg a háttértörténetrõl ... Szerintem a rajongók elégedettek lesznek a végeredménnyel."

A sorozat rajongói már a 'Breaking Dawn' a 'Twilight' saga utolsó könyvérõl beszélnek. "Nem tudom a dolgot," nevetett Spencer. "Tudni akarom! Azthallottam hogy két filmbe lesz, és hallottam azt a pletykát, hogy egy nagy film lesz. Tényleg nem tudom."

De vajon hû e az elsõ három film az eredeti forráshoz? Egyértelmûen, mondja Spencer. "Stephenie ottvolt a forgatásokon és ez az õ munkája, az õ gyereke. Nem mernénk változtatni. És a rajongók belehalnának - talán lázadnának. Amennyire lehetett megpróbáltuk valósan a rajongók számára."

Forrás: http://community.livejournal.com/blackpack/475124.html#cutid1
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:59:09 10/10
(90610/91798)
MAJDNEM FÉLMEZTELEN FANNING!

Dakota Fanning közelkerült a topless-dologhoz a 'The Runaways'-ben!

Az életrajzi ihletésû film egyik szaftos jelenetérõl beszélve, a rendezõ Floria Sigismondi elmondta, hogy szeretett volna többet az 'Nevem Sam' színésznõjétõl, ha õ idõsebb lett volna.

Ha egy kicsit idõsebb lett volna, akkor Dakota Fanning-nak még egy topless-jelenete is lehetett volna a "The Runaways"-ben. Floria Sigismondi, a rendezõ nyilatkozott a Los Angeles Times-nak, hogy milyen is az a bizonyos jelenet az életrajzi ihletésû filmben, amely Joan Jett-et és Cherie Currie-t követi a turnék és a balhék rögös útján.

"Volt egy csomó dolog amit akartam és nem tudtam megcsinálni," mondta a 44 éves rendezõnõ, megemlítve a topless-részt is. "Ha egy 18 évest használtam volna, talán meglett volna félmeztelenül ... csak a valóság kedvéért." Mondta, "A kihívás része az összes szabály volt. Egy ember lehet az ágyban; a másik nem."

A 15 éves Fanning megadta a pletykák alapját amikor a filmben a szereplõtársával, Kristen Stewart-tal láthattuk csókolózni. Habár õ egy gyors vállrándítással elintézte az egészet. "Nem gondolom, hogy nagy dolog lenne számomra," mondta a "Push" fõszereplõje az MTV-nek a 2010-es Sundance Filmfesztiválon.

A "The Runaways" a '70-es évek lánybandáját mutatja be, akik ugyanezzel a névvel alakultak, Joan Jett-tel és Cherie Currie-val. Végigköveti a fiatal zenekar élményeit a hatalmas felemelkedésrõl és a csalódásaikról, valamint a szétválásukról. Az USA-ban március 19-én debütál a mozikban, a film világpremierjét a 26. Sundance Filmfesztiválon tartották január 24-én.

Forrás: http://www.celebrity-mania.com/news/view/00011653.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:57:47 10/10
(90609/91798)
ROGER EBERT FELFEDEZÉSE

Roger Ebert felfedezett egy "fontos, új színésznõ"-t!

Azok akik követték a Sundance eseményeit, tudják, hogy HATALMAS volt Kristen számára, aki jó kritikákat kap a 'The Runaways'-ért, és fõleg a 'Welcome to the Rileys'-ért. A médiában legtöbben úgy írnak róla, hogy ezek az elõadások a karrierje legnagyobb áttörései. Ahogy azt már ma korábban megírtuk, a legnagyobb és legelismertebb kritikus, Roger Ebert (akirõl tudjuk, hogy utálja a 'Twilight' sorozatot), twittelt a 'WTTR' vetítése után:

"Kristen Stewart remek színésznõ. A szentek megõrizték a Twilight-ból." Nos, Ebert végre megírta annak a 8 filmnek a történetét/kritikáját amelyeket a Sundance-en látott, kettõ ezek közül a 'WTTR' és a 'The Runaways', és mondjuk azt, hogy igazán megkedvelte KStew-t! Eddig elég kritikusan nyilatkozott, és most megérdemelted Kristen! Itt vannak témák szerint, hogy miket írt Stewart-ról:

The Runaways:

"Joan Jett még mindig turnézik, és egy valóságos túlélõ. A film a Runaways eredeti zenéjére épül, amire lehet nem is gondolnál, de a játék nagyon meggyõzõ. Kristen Stewart megint bebizonyította, hogy egy növekvõ sztár és Dakota Fanning annyira remek színésznõ, és már majdnem elhittem, hogy mindig az f-betûs szó használatát hallom. És Michael Shannon-nak, õ lett volna ma a leghelyettesíthetõbb erõ, vagy micsoda?"

Welcome to the Rileys:

"A Welcome to the Rileys volt az egyik legpletykáltabb film a 2010-es Sundance-en. A felfedezés ismét Kristen Stewart, aki az idei fesztivál után rájöhet, hogy van élet a "Twilight" filmek után.

Ez olyan valószínûtlen melodráma? Igen az. De Gandolfini, Stewart és Leo meggyõzõ alakítással bírtak, és a rendezõ Jake Scott a francia negyedet használta helyszínül ami egy újabb szintet adott hozzá a légkörhöz. Gandolfini valami olyat csinál, amit mindig szokott, úgy mint John Turturro "Románc és Cigaretta"-ban is (2005): demonstrálja, hogy talán nem is olyan jóképû, de amikor mosolyog rákényszerülsz, hogy kedveld. Kristen Stewart itt szívósabb mint a punk-rocker a "The Runaways"-ben. Ki tudta, hogy voltak ezek a jegyzetei? Felfedeztem egy fontos, új színésznõt."

Forrás: http://blogs.suntimes.com/ebert/2010/01/of_theaters_and_audiences_and.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:55:06 10/10
(90608/91798)
BOOBOO STEWART - TYSONS CENTER

Január 30-án, szombaton Booboo Stewart megjelent a George Caceres Foundation egy újabb jótékonysági autogramosztásán. Most BooBoo-val tartott a családja is McLean-be, a Tysons Corner Centerbe.

Katt: http://www.teamboobooseth.org/2010/01/booboo-at-tysons-corner-center.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:53:55 10/10
(90607/91798)
CHASKE SPENCER - WORCESTER

Chaske Spencer tegnap megjelent a Worcester Sharks meccsén Worcester-ben, Massachusetts-ban. Itt van egy pár rajongós fotó a rendezvényrõl!

Katt: http://team-twilight.com/20100131/fan-pics-chaskes-massachusetts-appearance-today/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:53:00 10/10
(90606/91798)
A MAE AWARD NYERTESEI

New York, NY, 2010. január 31. – 2010. január 31-én a MOSAEC.com (MOSAEC) bejelentette a 3. hivatalos MAE díjátadó nyerteseit. A MOSAEC nyerteseit a közönség választja ki, két hetes online szavazás után dõltek el, majd így lettek a sok-sok 'Legjobb' kategória nyertesei!

A közönség a 'Másnaposok'-at választotta a legjobb vígjátéknak/musicalnek és az 'Avatar'-t a legjobb drámának. Az 'Up in the Air', sok színészi alakításért kapott díjat. Vegyük például George Clooney legjobb színész díját vagy Anna Kendrick-et aki a legjobb mellékszínésznõ és a legnagyobb áttörõ alakítás díját kapta meg. Kristen Stewartra szavaztak a legtöbben a legjobb fiatal színésznõ vagy színész (21 alatt) kategóriában. Stewart továbbá díjat kapott az 'Adventureland'-es színésztársával, Jesse Eisenberg-gel, a 'legjobb intim alakítás a vásznon' kategóriában.

És itt vannak a kategóriák, amelyekben kedvenceink nyertek:

Legjobb adaptált forgatókönyv: 'Up in The Air' - Jason Reitman & Sheldon Turner
Legjobb áttörõ alakítás (színész): Taylor Lautner, 'The Twilight Saga: New Moon'
Legjobb áttörõ alakítás (színésznõ): Anna Kendrick, 'Up in The Air'
Legjobb szerkesztés: Dana E. Glauberman, 'Up In The Air'
Legjobb intim alakítás a vásznon: Kristen Stewart & Jesse Eisenberg, 'Adventureland'
Legjobb folytatás: The Twilight Saga: New Moon
Legjobb mellékszínésznõ: Anna Kendrick, Up in The Air
Legjobb fiatal színésznõ/színész (21 alatt): Kristen Stewart, 'The Twilight Saga: New Moon' & 'Adventureland'
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:46:45 10/10
(90605/91798)
TWILIGHTLEXICON @ C. HEYERDAHL

A 'New Moon' sztárja, Christopher Heyerdahl a 'Breaking Dawn'-ról beszélgetett a Twilight Lexicon-nal!

A múlt hét elején, megjelent a Twilight Lexicon interjúja a 'The Twilight Saga: New Moon'-nak sztárjával, Christopher Heyerdahl-al, és mesélt arról, hogy milyen a 'Twilight' filmek részesének lenni a Volturi egy tagjaként.

És most megjelent az interjú második fele - amelyben továbbra is a karakterérõl és a filmekrõl faggatták - na és még egy kicsit a 'The Twilight Saga: Breaking Dawn'-ról is mesélt.

"Mikor fog [Marcus] megszólalni?" mondja Heyerdahl, "Amikor fontos megszólalni és azt mondani, 'Srácok, túl messzire mentek. Hibáztok.' Ezért vicces, amikor megszólal a 'New Moon'-ban és talán amikor majd a 'Breaking Dawn'-ban fog, és ez az oka hogy miért is. Mindig csak elfedi a buzgó társai megnyilatkozásait amik néha..."

Természetesen, ez az amit Heyerdahl is untatónak talál a karakterében az egész sorozatban... igen, a 'Breaking Dawn'-ig.

[*Vigyázat: ez a rész spoilereket tartalmazhat a 'Breaking Dawn'-ból.*]

A 'Breaking Dawn' végén, a Volturinak meg kell hoznia a döntést: hagyja hogy a Cullenek és Renesmee tovább élhesse a boldog életét, vagy a vámpírvilág fenyegetéseivel kell szembenézniük (esetleg ha szükséges akkor a halál)?

Természetesen Marcus - a három döntõ egyike - a Cullenek mellé áll a problémában. Szóval, tiszta hogy Christopher Heyerdahl már most a gondolataiban olvas hogy melyik karaktert támogatja majd a 'Breaking Dawn'-ban (amelynek még hivatalosan nem lett bejelentve a megfilmesítése). Elég érdekes, nem?

Heyerdahl sok-sok dolgot elmesélt a film kapcsán, a felkészülését a szerepre, és hogy hogyan látja a sagát - ezeket mind elolvashatod itt.

Forrás: http://www.twilightlexicon.com/2010/01/29/twilight-lexicon-interview-chris-heyerdahl-part-2/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:43:54 10/10
(90604/91798)
NYMAG @ PETER FACINELLI
2010. 1., 14:50
Peter Facinelli az ‘Eclipse’ edzéseirõl mesél Kellannal!

A New York Magazin röviden beszélgetett a 'The Twilight Saga’ Peter Facinelli-vel a szereplõk edzéseirõl amelyek az 'Eclipse' során történtek.

“Nagyon izgatott vagyok az Eclipse-el kapcsolatosan — sokat edzettünk ezért a filmért, vagy 6 hetet a harci edzésekkel,” mondta nekünk.

“Vicces volt, mert majdnem egy házi verseny lett és mindenki az edzõteremben volt vagy edzeni volt. Néha naponta vagy háromszor edzettünk.

Egy alkalommal az apartmanomban voltam és túl voltam az edzéseimen, és a liftajtó kinyílt és Kellan Lutz [ottvolt] kinyomásokat csinált. Azt mondtam, ‘Oké, Kellan, nyertél! Megnyerted a versenyt!’"

Forrás: http://www.clevvertv.com/twilight-saga/10256/peter-facinelli-talks-eclipse-training-with-kellan-lutz.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:42:40 10/10
(90603/91798)
NYMAG @ KELLAN LUTZ

Kellan nem adott munkát a dublõröknek!

Kellan Lutzot elkaptuk a 'Calvin Klein and Los Angeles Nomadic Division' rendezvényen, és megkérdeztük tõle, hogy mit élvezett a legjobban a nyáron megjelenõ, harmadik 'Twilight' film, az 'Eclipse' forgatásaiban, és ezt mondta:

“Amikor megcsinálhattam a saját felvételeimet/trükköket” mondta nekünk. “Eleget idegesítettem a producereket, amikor elmondtam, ‘3 sorom van ebben a filmben.’ Az a 'New Moon' volt. Hála Istennek az 'Eclipse'-ben több van. De szeretem megcsinálni a felvételeket, szerettem megsérülni.”

Forrás: http://nymag.com/daily/entertainment/2010/01/kellan_lutz_wanted_to_prove_hi.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:38:44 10/10
(90602/91798)
KELLAN LUTZ - SNOWBOARD

Kellan Lutz hatalmas maciként:) tegnap egy barátjával együtt snowboardozni volt - lehet hogy a kikapcsolódás megvolt, de nem paparazzómentesen.

Katt: http://www.zimbio.com/pictures/ScWSjbYUhm_/Kellan+Lutz+Goes+Snowboarding
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:35:14 10/10
(90601/91798)
ANNA KENDRICK - DGA AWARDS

Anna Kendrick tegnap megjelent a 62. Annual Directors Guild Of America - DGA - díjátadón, ahol mesésen festett. Anna és Jason Bateman adta át Jason Reitman-nak a díjat.

Katt: http://www.annakendrickfan.com/gallery/thumbnails.php?album=222
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:31:55 10/10
(90600/91798)
ANNA KENDRICK - THE HOUR...

Anna Kendrick nemrég a 'The Hour with George Stroumboulopoulos' showmûsor vendége volt. Annával itt készült egy interjú - még mindig az 'Up In The Air' promóció kapcsán, amit itt meg is nézhetsz!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=hq1K83SBngo&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 01. - 17:31:19 10/10
(90599/91798)
TWICON 2010 - NASHVILLE

A hivatalos nashville-i Twilight Conventiont ezen a hétvégén tartják a Gaylord Opryland Hotelben, Nashville-ben.

Tegnap délután Peter Facinelli és Gil Birmingham válaszolgattak a rajongók kérdéseire a találkozón.

Itt vannak az elsõ fotók: http://www.examiner.com/x-11989-Nashville-Gospel-Music--Entertainment-Examiner~y2010m1d30-Twilight-Convention-heats-Nashville-up-with-Peter-Facinelli-and-Gil-Birmingham