Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:56:39 10/10
(91257/91797)
ASHLEY GREENE - MILAN FASHION WEEK

Ashley Greene tegnap megjelent a 2010-es Milánói Divathéten a Giorgio Armani shown Milánóban, Olaszországban.

Katt: http://www.ifelthope.net/gallery/thumbnails.php?album=520
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:50:29 10/10
(91256/91797)
BOOBOO STEWART - THE CHILDREN OF...

BooBoo Stewart a húgaival együtt február 26-án megjelent a 'The Children Of The World' 25. évfordulóján Santa Monica-ban, Kaliforniában.

Katt: http://www.twilight-gallery.com/thumbnails.php?album=3894
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:49:12 10/10
(91255/91797)
ANNA KENDRICK - Angeleno FOTÓSOROZAT

Anna Kendrick tavaly decemberben készült Angeleno fotósorozatából újabb képek jelentek meg. Anna gyönyörû a fotókon!

Katt: http://anna-kendrick.net/media/thumbnails.php?album=lastup&cat=-193
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:42:36 10/10
(91254/91797)
ROBERT PATTINSON - BAFTA KULISSZÁK

Már majdnem egy hete volt, és még mindig tudnak nekünk újat mutatni a BAFTA díjátadóról! Itt van pár kép Robert Pattinson-ról a BAFTA díjátadó kulisszái mögött, amikor a show elõtti egyeztetés folyik, majd amikor a díjazottal - Mark Boal, 'Hurt Locker' - szintén a kulisszák mögött áll.

Katt: http://www.livejournal.com/?returnto=http://community.livejournal.com/pattinsonlife/1888448.html&errmsg=notloggedin
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:41:47 10/10
(91253/91797)
DAILYNEWS @ KRISTEN STEWART

Kristen Stewart távol a 'Twilight'-tól!

Mert nem minden a vámpírokról és a vérfarkasokról szól.
A "Twilight" - amely szupersztárrá tette õt - részek között, Kristen Stewart független filmekben kapott emberi szerepeket.

Az egyik, a "The Yellow Handkerchief," amelyet két és fél évvel az Bella/Edward/Jacob (és Kristen/Robert/Taylor) hisztéria elõtt készítettek, és végre tegnapelõtt megjelent a mozikban - és nem is kis szerepben, mert a most 19 éves színésznõ számára biztos felismerést jelent.

Márciusban pedig ott lesz a "The Runaways," a Los Angeles-i punk-rock lánybanda története, amelyben Stewart alakítja Joan Jett-et és Dakota Fanning Cherie Currie-t.

És a Sundance Filmfesztiválon bemutattak egy másik 'kis' drámát, a "Welcome to the Rileys"-t amelyben Stewart egy prostituáltként tûnik fel, aki egy olyan családnál húzza meg magát akik megpróbálnak túllépni a lányuk elvesztésén.

Úgy tûnik, hogy ezek a független filmecskék kárpótolják a horror-románc nevetséges sikerét? Persze nem úgy, ahogy Stewart látja.

"Ez nagyon fontos számomra, hogy olyan filmeket csináljak amik olyan érzést váltanak ki mint amit`The Yellow Handkerchief' kiváltott," mondja Stewart, ez inkább önmeggyõzésnek hangzik mintsem annak, hogy a média megfélemlítené a hatalmas figyelem miatt. "És a`Twilight' is ugyanezt tette. Mármint, ez a hatalmas dolog lett belõle, de ez nem olyan valami amit tudsz amikor az megtörténik."

"Szóval nem azért választom a szerepeket hogy megpróbáljak 'kitörni.' Azt csinálom meg ami kényelmes, és ha tetszik."

Dióhéjban a "Handkerchief"-ben Stewart a problémás tinik egy másik válfaját alakítja, aki olyan mindennapi. Martineegy kisvárosi, lousiana-i lány, és miután a helyi híres fiúval nem úgy végzõdtek a dolgok ahogy kellett volna, úgy dönt, hogy elmegy az idegesítõ, de tüzes, fiatal sráccal (az angol színész, Eddie Redmayne) átszelni a folyót. A biztonság kedvéért meginvitál egy rejtélyes, idõs férfit (William Hurt) hogy utazzon velük.
A páratlan trió keresztülutazik a hurrikán sújtotta vidékeken, ahol Hurt Brett-je talán igen vagy talán nem visszatérhet a régi életéhez.

"Összetudtam kapcsolódni Martine-nal abban, hogy õ egy eléggé tipikus lány, aki tényleg ott kint akar lenni, és mosolyog és bármi is történjen õ minden közepében van, de sok alkalommal zavarba jön és elmegy, `Ezt nem tudom többet megcsinálni,"' mondja Stewart. "És azt is éreztem, mintha elszigetelné magát, és mindenkit maga elé helyezne. Nem tud beszélni az emberekkel mert túl sokszor hagyták el õt. Ezen az utazáson rájön, hogy nyissa ki a szemét és hogy tekintsen az emberekre."

Azt mondja, hogy hasonlóak, de valahogy nehéz elképzelni Stewart-ot hogy valamikor is feladta. Természetesen elszenvedte mindazt amit egy gyereksztár. Teljesen kirakták a Disney csatornától, de 11 évesen szerepelt Jodie Foster oldalán a 'Pánikszoba' c. filmben.
Õ egy Valley lány, és büszke is erre, Stewart a profizmusát és a kitartását a Woodland Hills-i szüleinek köszönheti, a televíziós producer apukának és a forgatókönyvíró anyukának.

"Csodálatos volt amikor elmentem Kristen népének helyére és láttam hogy egy valódi otthon, olyan volt mintha egy generáció nevelné a másikat," mondta a szereplõtársa Redmayne.

"Kristen nagyon ideges volt az elsõ meghallgatás alkalmával," mondta a "Handkerchief" rendezõje, Udayan Prasad. "Még 17 sem volt amikor találkoztam vele. De volt ott valami nagyon összpontosult, nagyon középpontos benne."

"Egy bizonyos pontig ismerte önmagát ami eléggé megfélemlít. Egy fiatal lány volt aki valahogy biztos volt az életében, amikor még én sem igazán voltam biztos benne."

Az elhatározottság és a törékenység a "The Runaways"-ben találkozott, amelyben a színésznõ egy másik fiatal Los Angeles-i lány elõtt tiszteleg, akinek feleannyi lehetõsége sem volt, mint neki a show bizniszben.

"Nem gondolom azt, hogy a Runaways valami olyan, amit rengeteg ember ismer, de úgy gondolom, azt mindenki tudja, hogy ki Joan Jett," mondta Stewart. "De nagyon, nagyon nehéz volt ikonná válni. Nem tudom, õ olyan mint egy zarándok. Õ volt az elsõ nõ aki valaha megalkotott egy lemezcéget, de még ezelõtt, mert ez a hetvenes években volt, senki sem akart egy lányt olyan keménynek látni és egy elektromos gitáron játszani és olyan hangon játszani."

"Az embereknek tudnia kellene, hogy honna jön ez. Nagyon nyitottan nõttem fel, mármint bármit megtehetek amit csak akarok. De neki nem volt meg ez."

Jett volt a "The Runaways" film producere, és a forgatásokon is ott volt.

"Csak a vele való találkozás is megrémítõ volt," mondta Stewart.

"És aztán rájöttem arra, hogy csalásnak érezném ha nem lenne itt. Honnan tudnám meg a róla a részleteket ha nem lenne? Csak úgy éreztem, hogy mély benyomással volt rám a fekete haj."

"Én nem csak utánozni akartam õt, meg akartam érteni, hogy min ment keresztül."

És ez elég sok dolog volt, ezeket be is mutatja a film: szexuális és drogos élmények; küzdelem, lármázó közönség; keresés, és fenntartani és megcsinálni azt a bizonyos mûvészi hangot.

Jett szerepében, Stewart eléggé távol került a vérszívó vámpírfiútól és a hatalmas farkassráctól. De a "Twilight" rajongóknak nem kell aggódniuk.

A sorozat harmadik filmje, az "Eclipse," ezen a nyáron jelenik meg.

Stephenie Meyer negyedik és utolsó "Twilight" könyvének, a "Breaking Dawn"-nak pedig õsszel kezdõdnek a munkálatai, és nagyon úgy tûnik, két filmben készítik el, és Stewart azt mondta, hogy nincs pontosan informálva arról, hogy éppen mi is folyik.

"A történet teljesen jóváhagyja a két filmet," mondja, akárcsak egy Twihard. "Nagyon kellemetlen lenne, ha el kellene hagyni ezt a jelenetet és ezt a részt és ezt a jelenetet és ezt a részt. Én személy szerint két filmben szeretném megcsinálni. De hogy teljesen õszinte legyek, nem tudom mit fognak csinálni."

És hogy mi alapján választ szerepeket, mi az ami vezérli õt...

"Nincs meg a terve, hogy az emberek úgy fogadják majd a filmjeimet ahogy azt várják," mondta. "Vagy hogy miért csinálok ijesztõ filmeket és hogy miért mindig olyan filmeket csinálok amelyben elhidegült tinik vannak. Õk csak emberek akiket tényleg el akarok játszani. Nem tudom mi a fenét csinálok; csak eljátszom azokat a szerepeket amelyek szólnak hozzám."

Forrás: http://www.dailynews.com/lalife/ci_14471538
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:38:39 10/10
(91252/91797)
ÚJ BEVERLY HILLS PORTRÉFOTÓK

Megjelent néhány új portréfotó Kristen Stewart-ról a tavalyi 'New Moon' sajtókonferenciáról, a Four Seasons Hotelbõl.

Katt: http://everglowmedia.net/gallery/thumbnails.php?album=945
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:33:52 10/10
(91251/91797)
TAYLOR LAUTNER - ÚJ J-14 KÉPEK

Taylor Lautner korábbi fotósorozatából, amely a J-14 tinimagazin számára készült, megjelent pár új fotó. Ezeken még olyan kis fiatal... :)

Katt: http://www.twilight-gallery.com/thumbnails.php?album=1975
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:31:36 10/10
(91250/91797)
VEDD MEG TYLER HAWKINS RUHÁIT!

Az icollector.com oldalán megjelent, hogy Robert Pattinson új filmjének, a 'Remember Me'-nek árverésre bocsájtották a gardróbját. Megvásárolható Tyler Hawkins (Robert Pattinson) több ruhája - szürke, zsebes 'No Label' póló, az oliva zöld 'Charlie's Point Ever' nadrág - rajta a gardróbos cetlivel - valamint a 'Prada' öltönyt és a fehér 'Ralph Lauren' pólót - ezeken is szerepel Robert-cetlije.

Forrás: http://www.icollector.com/Remember-Me-Tyler-Hawkins-Robert-Pattinson-Screen-Used-Movie-Costumes_i9278334
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:30:41 10/10
(91249/91797)
ACCESSHOLLYWOOD: KRISTEN STEWART

Itt van egy régi/új Access Hollywood interjú a múltheti 'The Yellow Handkerchief' press junketról Kristen Stewart-tal és szereplõtársával Eddie Redmayne-nel.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=VIRlRTMow70&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:29:44 10/10
(91248/91797)
SLATE KRITIKA: 'THE YELLOW HANDKERCHIEF'

Itt van egy újabb videós-kritika Kristen Stewart péntekent debütált filmjérõl, a 'The Yellow Handkerchief' c. drámáról.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=nuiSaZftUFg&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 28. - 13:28:41 10/10
(91247/91797)
Sziasztok!

Már hozom is a mai friss híreket ^^
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2010 febr. 27. - 18:55:05 10/10
(91246/91797)
hááát...jó sok mindent:P
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 27. - 18:05:35 10/10
(91245/91797)
ezzel is egyetértek :P
huh mi mindent nem utasítanék el :DDDDD :P
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2010 febr. 27. - 18:00:40 10/10
(91244/91797)
õ a fehér nyuszi?:OO azért volt olyan ismerõs :DD
10/10
offtopic
dzsinidzsoni 2010 febr. 27. - 17:58:48 10/10
(91243/91797)
gondolom azzal is egyetértesz, hogy többet se utasítanék el tõle:DDD
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 27. - 17:57:12 10/10
(91242/91797)
ROBERT ÉS KRISTEN - NEW YORK

Tegnap Kristen Stewartot és Robert Pattinsont elõször a Heathrow reptéren kapta le egy szemfüles fan Londonban, majd a JFK reptéren, New Yorkban már a paparazzók kapták le a párost. Velük volt Rob barátja Tom Sturridge is.

Katt: http://www.twilight-gallery.com/thumbnails.php?album=3889
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 27. - 17:53:42 10/10
(91241/91797)
GOSSIPCOP: MEGCSINÁLT ROBSTEN-VÁLASZ

Egy weboldal egy régi Kristen Stewart választ használt az “új” Robert Pattinson állásponthoz!

Készült Kristen Stewart-tal egy új interjú amely megjelent a BettyConfidential.com-on, és erre jó néhányan felfigyeltek, mert egy rész nagyon... ismerõsnek tûnt.

A Q&A úgy jelent meg, mint egy friss beszélgetés, amely a 'The Yellow Handkerchief', Stewart új filmjének promóciója kapcsán készült. A legnagyobb részben a drámai szereprõl írnak. De a vége egy nagyon különös rész Robert Pattinson-ról.

“Szóval mi van közted és Robert közt valójában,” kérdezte a riporter. “Randiztok?”
Amelyre Stewart ezt válaszolta, “Az egész pletykás címlapos dolog nyilvánvalóan nagyon hamis számomra és tudom, hogy már azelõtt az volt, hogy én a részese lettem. Ez olyan mint valami nevetséges show. Olyan mint egy szappanopera, de hamis valósággal kitöltve. Nem veszem személyesen. Talán a rajongók számára valósnak tûnik, de nem az.”

Hmm. Ismerõsen hangzik?
Kukkants bele ebbe az interjúba, (audio) amely még tavaly novemberben készült, amikor Stewart a 'The Twilight Saga: New Moon'-t promotálta és azt mondta a hírességrõl:

“Egyre kényelmesebb az egész pletykás, címlapos dolog, de nyilvánvalóan nagyon hamis számomra. Nézd, mielõtt még a részese lettem, ahogy egyszer csak sztár lettem… olyan mint egy show. Olyan mint valami nevetséges show.”
["egy szappanopera a neveddel fémjelezve?"]

“Pontosan. A hamis valószerûséggel pedig olyan mint egy szappanopera, ami valósnak tûnik, de nem lehetsz benne teljesen biztos. Ez nem bosszant engem. Nem veszem személyesen.”

Gossip Cop felvette a kapcsolatot a BettyConfidential-al, és a weblap megerõsítette a gyanút.
A válasz a “Szóval mi van közted és Robert közt valójában?” kérdésre az oldal találmánya volt, amelyet egy korábbi, novemberi Stewart beszélgetésbõl merítettek.
Ez nem az a válasz amelyet Stewart a 'The Yellow Handkerchief' promóciója alatt nyilatkozott.

Fontos, hogy a Gossip Cop azt is megállapította, hogy az eredeti novemberi beszélgetésben, Stewart válasza nem Pattinson-ra vonatkozott, hanem arra, hogy hogyan jön ki a népszerûség és a híresség státuszával..
Így ne vegyük túl komolyan ezt a “választ” amelyet a BettyConfidential adott a Robsten kérdésrõl.

Forrás: http://www.gossipcop.com/site-uses-old-kristen-stewart-comments-to-give-new-robert-pattinson-answer/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 27. - 17:49:30 10/10
(91240/91797)
OK @ MICHAEL SHEEN

Michael Sheen exkluzív: 'Sosem ismernek fel!'

Michael Sheen-nek nem jelentenek bosszúságot a 'Twilight' rajongók -még akkor sem, ha õ alakítja a Volturi vámpírját, Arot.

Szerepel a 'Twilight'-ban és Michael Sheen-nek nem kell menekülnie a sikoltozó rajongók elõl akik bevadulnak ha meglátják Robert Pattinsont.

Michael Sheen, aki a Volturi vámpírt, Arot játssza a 'New Moon'-ban, elárulta az OK.co.uk-nak, hogy a 'Twilight' tinirajongói még sosem ismerték õt fel.

Azt mondta: "Senki sem ismer fel. Ez nagyszerû - Mert részese lehetek ennek a [Twilight] jelenségnek és nem okoz bosszúságot - egyébként szeretnék bosszús lenni! "
"Eléggé tetszik amikor amikor valaki azt mondja a másiknak, hogy én benne vagyok a 'Twilight'-ban - úgy mint volt az a 12 éves kislány és az anyukája azt mondta 'Tudod, hogy te nem vagy ez - ez Aro a 'Twilight'-ból és hatalmas szemekkel néztem és õrület."

A walesi színész - akinek van egy közös, 11 éves kislánya Kate Beckinsale-al - akkor beszélgetett velünk, amikor az 'Alice Csodaországban'-t promotálta a Brit könyvtárnál Londonban.

Michael alakítja a 'Fehér Nyulat' a hihetetlenül várt 3D filmben, amely március 5-én debütál a mozikban.

Michael - aki csak a stúdióban játszotta el a szerepét - viccelõdött: "Feltûntem a nyuszi fülemmel és a farkasommal és Tim azt mondta, hogy e teljesen fölösleges. Szóval ez egy kicsit kellemetlen volt - de ez azt jelenti, hogy sokat kaptam Tim-tõl."

"A nyuszimat teljesen CGI-vel alkották meg. Lefilmeztek engem amikor a dialógusokat csinálom és az összes mozdulatomat használták, de nekem nem kellett a zöld Lycra-s jelmezt viselnem, mint Matt-nek [Lucas, Tweedledum és Tweedledee]."
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 27. - 17:46:48 10/10
(91239/91797)
MÉGSEM MÁRCIUS 19-E A 'THE RUNAWAYS' ?!

Eltolták volna a 'The Runaways' - Kristen Stewart és Dakota Fanning premierjét? Az imdbn megtalálható, hogy a 'The Runaways'-nek két dátuma van, az egyik 2010. március 19., amikor korlátolt moziban fog megjelenni, és április 9., amely a világpremiert jelenti...

Na most mivan?!

A hsx.com fórumán is megtalálható egy rövid bejegyzés, amely szerint 3 héttel eltolták a premiert:
"Utálok mindenkit emlékeztetni arra, de az 'Út a vadonba' is, amelyet csakúgy, mint a 'The Runaways'-t, Art Linson és Bill Pohlad producerelt, négy helyen mutatták be. Aztán egy héttel késõbb kibõvítették pár helyszínnel (nem Miami), aztán 3 héttel késõbb, megint kibõvíttették, 658 helyszínre. Ezért látom így, 3 héttel azután, hogy eredetileg megjelent."
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 27. - 17:45:22 10/10
(91238/91797)
ÚJ 'THE RUNAWAYS' FOTÓ

Az AP Magazin egy szkennelt képén egy vadonatúj 'The Runaways' fotót láthatunk Kristen Stewart-ról és Dakota Fanning-ról mint Joan és Cherie.

Katt: http://twitpic.com/15isdf