Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 18:01:09 10/10
(90358/91798)
ÚJ 'WELCOME TO THE RILEYS' JELENET

Itt egy új klip/jelenet Kristen Stewart Sundance Fesztiválon debütáló másik filmjébõl a 'Welcome To The Rileys'-ból. A film premierje holnap lesz a fesztiválon és Kristen Mallory-t alakítja a filmben.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=zH1tGQ-FGhU&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:59:24 10/10
(90357/91798)
CHRISTINA RICCI ÉS ROB?!

Robert Pattinson intim 'Bel Ami' jelenetének részletei kitudódtak!

A film forgatókönyvében van egy jelenet amikor a színésznek és a szereplõtársának, Christina Ricci-nek lesz egy közös szexjelenete, amelyben a karaktereik 'meglepõdnek a szaftos jelenet intenzitásától'.

Robert Pattinson és Christina Ricci szexuális kapcsolatának a részleteit már elárulták. A Just Jared, és a Life and Style magazinok már megírták hogy hogyan alakul majd ki a jelenet Robert Georges Duroy-a és Christina Clotilde-ja közt.

[SPOILERES RÉSZ!] "Az egyik szexjelenetben Christina és az õ karaktere meglepõdnek a szaftos jelenet intenzitásától," írta a Just Jared. "Gyengéd, fájdalmas pillanat mielõtt Georges megkérdezi Christina Clotilde-ját, 'Most?' És õ nem tud leállni."

A filmben, Robert karakterét úgy írják le, mint a férfit aki erõs és tehetõs francia nõk ágyából küzdi fel magát a francia elit közé. Közben Christina alakítja a vonattársaság fejének feleségét akivel gyakorta összejön.
A Guy de Maupassant regényen alapul, amelynek szintén "Bel Ami" a címe. A forgatókönyvet Rachel Bennette írta. A film megjelenését 2011 februárjára tervezik.

Forrás: http://www.aceshowbiz.com/news/view/00030226.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:58:16 10/10
(90356/91798)
ÚJ 'THE RUNAWAYS' JELENET

Megjelent egy új klip/jelenet is Kristen és Dakota 'The Runaways' c. filmjébõl. A jelenetben láthatjuk amint Joan (Kristen) és Cherie (Dakota) megismerkednek amikor Kim Fowley bemutatja õket egymásnak.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=WzvG2BFbc5E&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:51:38 10/10
(90355/91798)
ÚJ 'THE RUNAWAYS' KÉPEK

Kristen Stewart és Dakota Fanning közös filmjébõl, a hétvégi Sundance Filmfesztiválon debütáló 'The Runaways'-bõl megjelent 6db új hivatalos fotó. A képek nagyon állatiak, Kristen mint Joan és Dakota mint Cherie...

Katt a többiért: http://www.collider.com/2010/01/20/8-new-high-resolution-images-from-the-runaways-starring-kristen-stewart-and-dakota-fanning/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:44:44 10/10
(90354/91798)
3-LEMEZES 'BELLA'S BOX' DVD

A Skandináv országokban megjelenik majd a 'Bella's Box' 3 lemezes 'New Moon' DVD.

Itt van hogy mi található a 3 lemezen - a kivágott és kibõvített jelenetek!!! Ezek nálunk is biztos ezek lesznek:

1. lemez: a film és a rendezõi kommentár.
2. lemez: a teljes hossz (128 perc):
• 6-részes dokumentumfilm: (65 perc) Élet a Twilight után, Chris Weitz átveszi, Az apró részek, A ragyogás ideje, A trükkök, Készen a világra
• Zenei videók: (12 perc) – Death Cab for Cutie -Meet Me On the Equinox, Anya Marina -Satellite Heart, Muse - hogyan készült, BTS jelenetek az ‘I Belong To You’-hoz, Mute Math -Spotlight (a Twilight Soundtrack-ról)
• Team Jacob és Team Edward
• Jacobbá válni (6 perc)
• A farkasfalka bemutatása(9 perc)
• Forgatás Olaszországban (7 perc)
• Kibõvített jelenetek: (29 perc)
- Folyosó jelenez (1:20)
- Angolóra (1:26)
- Carlisle összeölti Bella kezét (2:54)
- Bella elviszi Jacob-nak a motorokat (3:00)
- Mozis folyosó (1:27)
- Jake-kel való telefonálás (1:00)
- Találkozás Laurenttel (4:54)
- Jake Bella szobájában (5:00)
- Emily háza elõtt (1:28)
- Olaszország elhagyása (:27)
- Edward találkozik a Volturi-val (2:38)
- Otthon Olaszország után (2:34)
- Látom még mindig életben vagy... (:41)
3. lemez:
• Törölt jelenetek: (15 perc)
- Bella szülinapi tortája (:21)
- hazaút a partiról (1:00)
- ébredés az erdõben(2:34)
- Charlie ágyba rakja Bellát (1:15)
- Motoros baleset (1:05)
- Bella rémálma és beszélgetés Charlie-val (4:12)
- emlékezés a rétre (2:04)
- Mike elmegy a moziból (:58)
- Itt vagyok ha beszélni akarsz... (:51)
- Victoria az autóban (1:38)
- Jake hazaviszi Bellát (5:05)
• Edward Fast Forward (30 perc)
• Jacob Fast Forward (33 perc)
• Interjú a Volturival (12 perc)
• Rajongók (7 perc)
• A szívdobbanás: a 'New Moon' zenéje (5 perc)
• Képrõl képre: papírról a vászonra (15-20 perc)

Forrás: http://twilightladies.com/2010/01/21/new-moon-dvd-details/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:43:19 10/10
(90353/91798)
biza :P
csöpp-csöpp effektus ^^ <3
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:42:14 10/10
(90352/91798)
MTV @ EMILIE DE RAVIN

Emilie De Ravin elárulja az 'azonnali kémiáját' Robert Pattinson-nal!

2010 egy jó év lesz Emilie de Ravin számára... A következõ hónapban feltûnik majd a "Remember Me"-ben, mint a Robert Pattinson nevû pasi szerelme, és errõl azt gondoljuk, hogy elég nagy dolog. És ha már a nagy dolgoknál tartunk, mi a Bella Swan-os dologra gondoltunk a hollywoodi szívtipróval kapcsolatban, ahogy mindenki más is ebben a pillanatban. Így Ms. de Ravin, csak semmi nyomás, OKÉ?

De ahogy a színésznõ elárulta az interjúban az MTV News-nak, nagy lépésekkel vette a dolgokat... de Ravin elárult pár dolgot a "Lost"-ról és elmagyarázta az õrületet a "Remember Me" körül, és azt mondta, hogy már az elsõ találkozás alkalmával összekapcsolódtak Pattinson-nal.

MTV: Visszatérsz egy TV show-ba akinek mindenki a megszállottja, és az egyik legnagyobb színész mellett szerepelsz egy filmben — a 201-es év egy nagyon nagy év lesz a számodra?
Emilie de Ravin: "Ja, õrülten izgatott vagyok. A show fantasztikus volt, és volt 5 évad kihagyásom, így megvolt a lehetõségem, hogy más dolgokat is csináljak, például a "Remember Me"-t. Ezekkel a nagyon tehetséges emberek csoportjaival körülvéve nagyon inspiráló együtt dolgozni. És a show végeztével, ez keserédes — szomorú, de fantasztikus is, hogy vége íyg lett vége. Nem akarsz az utolsó lenni aki elhagyja a partit!"

MTV: És hogyan jött a "Remember Me"? Együtt kellett olvasnod Rob-bal?
De Ravin: "Éppen a szerepemre válogattak egy ideje, sok különbözõ lányt néztek meg. Elolvastam a forgatókönyvet 3 héttel a forgatások kezdete elõtt. Elrepültem New York-ba tesztelni Rob-bal, és mi rögtön nagyon jól kijöttünk egymással és azonnal nagyszerû kémiánk volt, ami nem egy egyszerû dolog csak úgy. Nyilvánvalóan játszol, de azt akarod hogy meglegyen a kapocs azzal a valakivel. Nekünk megvolt. És aznap belekerültem a ruhapróbákba is."

MTV: Mielõtt beválogattak, volt valami fogalmad arról, az õrületrõl ami Rob-ot körülveszi akárhová is megy?
De Ravin: "Azt hiszem igen, de ez nem volt semmi, amíg meg nem láttam az elsõ napon, és azt mondtam, "Oóóóó, Oké." A film 90%-ban a helyszíneken forgattunk, fõleg Manhattenben, és voltak a paparazzók és a rajongók akik jöttek minket megnézni, és ez egy másik meghatározó része volt. Így jobban kellett összpontosítanod."

MTV: Dióhéjban ennyi volt?
De Ravin: "Volt egy csomó õrült pillanat amikor forgattunk a helyszíneken és arra vársz hogy az emberek kimenjenek a képbõl. Az emberek nem akarnak megmozdulni. Rob és én nevetnénk ezen. Volt egy jelenet ahol randin voltunk a karneválon és ez a média központjába került, paparazzók és rajongók. Elpróbáltuk, és és akkor magadba fordulsz, hogy az emberek néznek téged, mindketten megálltunk és egymásra néztünk, és azt mondtuk, "Várj, mit is csinálunk?" Kijössz a munka menetébõl ezernyi ember elõtt amikor néznek téged, közben pedig te csak azt akarod kitalálni hogy milyen jelenetben vagy."

MTV: Milyen volt a kapcsolatod Rob-bal amikor nem forgott a kamera?
De Ravin: "Nagyszerû volt valaki olyannal együtt dolgozni akivel hirtelen nagyon jól kijössz és aki hihetetlenül tehetséges és ez arra ösztönöz hogy olyan jól csináld a filmet ahogy csak tudod. Ha van valaki akivel elmehetsz és beszélgethetsz a jelenetrõl akkor az egész nagyon hétköznapi és könnyû, és ez nyugodttá teszi a filmforgatást - baráti szintre eljutni és ez segíti a forgatókönyvet. Ahogy Rob és én megalkottuk a kapcsolatot a vásznon az nagyon természetes volt, és láthatod, hogy ez hogy történt a jelenetekben, ami éppen akkor történt."

MTV: De akkor azt mondod nekem, hogy nem néztétek együtt a 'Twilight'-ot minden nap?
De Ravin: "Nem! Nem láttam a filmeket a forgatásokig. Nagyszerûek. Teljesen más mûfajúak ehhez képest. A "Twilight" és "Remember Me" nem is lehetne különbözõbb. Nem túl sok hasonlóság van Edward Cullen és Tyler között."

MTV: Tehát te játszod Allyt, a fõiskolás tanulót aki beleesik Pattinson Tylerébe. Mesélj nekem a két karakter közti kapcsolatról.
De Ravin: "A kapcsolat Ally és Tyler között annyira gyönyörûen kifejlesztett. Egy annyira õszinte, szerves, igazi szerelmes történet. Nem egy tipikus hollywoodi szerelmes történet. Igazából egyikõjük sem keresi ezt, de csak úgy megtörténik. Nyilvánvalóan van fizikai vonzalom, de van az a dolog amit nem tudsz szavakba önteni. Véletlen körülmények hozzák õket össze. Ez nem szerelem elsõ látásra, de megmozdult bennük valami elsõ látásra. Mindkettejüknek komoly családi problémáik vannak, és ez a kapcsolatukat megelõzve bezárta õket, azt gondolva, hogy senki sem érti meg igazán hogy mit is éreznek. Csak megkapják egymást. Itt nincs hamis elõadás. Minden nagyon nyitott és azok akik. Ez néha gyönyörû és néha csúnya és néha idegesítõ, de ez mind ott van az asztalon."

Forrás: http://www.mtv.com/movies/news/articles/1629987/story.jhtml
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 22. - 17:40:39 10/10
(90351/91798)
ohh...érteni...hát nem tudom...szõrös majmok:DD
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 22. - 17:39:53 10/10
(90350/91798)
ohhh:DDDD
"csöpp...csöpp...csöpp":DDDD
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:38:49 10/10
(90349/91798)
LACONFIDENTAL @ UMA THURMAN

Az LA Confidental magazin nemrég készített egy új interjút Uma Thurman-nel, aki Robert Pattinson (aka Edward Cullen) partnere/felesége lesz a hamarosan elkészülõ 'bel Ami'-ban.

LAC: Mi a különleges a közelgõ 'Bel Ami'-ban, Robert Pattinson mellett, aki jelenleg egy nagy sztár, és õ a szereplõtársad?
UT: "Õ egy nagy sztár jelenleg. Izgatott vagyok, mert a film egy klasszikus, technikális része a munkának és ez gyönyörû. Egy kicsit hálószobai dráma. Egy romantikus film Rob-ról és sok-sok párizsi feleségrõl."

LAC: És te vagy az egyik szeretõje?
UT: "Úgy végzem, hogy hozzámegyek feleségül, de van néhány csavar. A lányom azt mondta, “Anyu, miért vannak azok a szerepeid, amikor fiatalabb férfiakat szerzel meg?” És azt mondtam, “Nos, legalább a való életben nem csinálom.”

Forrás: http://www.la-confidential-magazine.com/LA_JAN10_COVERSTORY.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:37:33 10/10
(90348/91798)
figy, testvéri szolidaritásból növesztik a szõrt :DD
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:36:42 10/10
(90347/91798)
ÚJ ENTERTAINMENT WEEKLY KÉPEK

Megjelent néhány új fotó - kinek mi az új, az elsõ kép az biztos:) - Robert Pattinson, Taylor Lautner és Kristen Stewart közös 2009-es Entertainment Weekly fotósorozatából.

Katt: http://lionandlamblove.org/gallery/thumbnails.php?album=1740
10/10
offtopic
schmetterling 2010 jan. 22. - 17:35:00 10/10
(90346/91798)
tényleg divatban jön a szõr???
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:34:01 10/10
(90345/91798)
'ECLIPSE' SOUNDTRACK

Tegan & Sarah rajta akarnak lenni a 'The Twilight Saga: Eclipse' soundtrackjén!

Már van egy pár jelentkezõ a 'The Twilight Saga: Eclipse' filmzenéjére. Talán azért van, mert a 'The Twilight Saga: New Moon'-nak filmzenéjét hatalmas várakozás elõzte meg és még platinalemez is lett a megjelenés után 1 hónappal.

Már Adam Lambert is megcélozta a médiát egy dalla, hogy felkerüljön az albumra... A 'The National Rifle' is megpróbálta már, és Lee Safar (a rajongók kedvence) még mindig játékban van, csakúgy mint Candace Charee. Végül, a Muse is szeretne közremûködni az albumon - és nekik valószínûleg nem kell próbálkozniuk.

És most? Itt van Tegan & Sarah, tette közzé a Canoe. Kettejüknek nagy YouTube-os követõi akadnak és feltûntek már a 'Grace Klinika', a 'Tuti Gimi', a 'Szellemekkel Suttogó', a '90210', és az 'Erica világa' sorozatok zenéi közt.

Tegan azt mondta a Canoe-nak hogy szeretne "egy dalt kapni a 'Twilight' filmzenén" és "és ha felhívnak minket az 'Eclipse'-re (a következõ folytatás Stephenie Meyer regényeinek filmváltozatában) biztosan megcsinálom majd, de fõleg azért mert szeretem a könyveket." Elõször azt mondta, hogy "nem értettem mi ez az egész õrület," de aztán "a barátnõm olvasta õket és így mesélt róla nekem, és rávett, hogy olvassam el õket és aztán semmi perc alatt elolvastam mind a négyet." Tegan elment hogy elmondja a kiadónak, hogy a tapasztalata a 'Grace Klinika' kapcsán mennyit segített a bandának, és õ "tudja, hogy egy dal egy 2010-ben nagyon várt filmek egyikében csodát tehet a karrierjükkel."

Így itt van egy kis részlet a lányok videójából!

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2010m1d20-Tegan--Sarah-want-on-The-Twilight-Saga-Eclipse-soundtrack
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:31:50 10/10
(90344/91798)
JACKSON RATHBONE - PORTLAND

Jackson Rathbone január 19-én Portlandben, Oregonban zenélt a zenekarával, a 100 Monkeys-al.

Katt: http://twitpic.com/photos/callsignC30
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:30:34 10/10
(90343/91798)
ÚJ SZÍNÉSZNÕ AZ 'ECLIPSE'-BEN!

Az IMDB.com 'Eclipse' szereplõlistájára felkerült egy új színésznõ neve, ez a színésznõ Leah Gibson, és õ alakítja majd Nettiet a harmadik 'Twilight' filmben.

Nettie az 'Eclipse'-ben Jasper háttértörténetében szerepel - Maria-val és Lucy-val együtt, Maria változtatta õt vámpírrá, és õ segített Maria-nak megölni Jaspert és Lucyt.

Nettiet a könyv hófehérnek és szõkének írja le. Leah Gibson egy elég ismeretlen színésznõ, igaz feltûnt már a 'Watchmen'-ben, és a 'Battlestar Galactica' spin-off-ban, a 'Caprica'-ban.

Forrás: http://www.imdb.com/title/tt1325004/fullcredits#cast
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:29:16 10/10
(90342/91798)
JODELLE FERLAND MEYER-RAJONGÓ

Jodelle Ferland imádta Stephenie Meyer 'A burok' c. könyvét, és alig várja, hogy többet olvashasson!

Azt ugye tudjuk/tuk, hogy 'A burok' c. könyv volt Stephenie Meyer elsõ nem-'Twilight' (kiadták) regénye. És ez volt az elsõ könyv amelyet nem fiataloknak szóló regénynek tituláltak.

És azt is biztosan tudod, hogy Jodelle Ferland alakítja majd "Bree" szerepét a 'The Twilight Saga: Eclipse'-ben.
Hétfõn a twitteren Ferland nagyon átszellemülten írta 'A burok'-ról, elárulta, hogy tetszett neki a történet és a véleményét is, hogy Stephenie Meyer folytathatná a könyvei kiadását (ezzel mindenki egyetért).

"Végre befejeztem 'A burok' olvasását, szerintem talán ez a legjobb könyv amit valaha olvastam. Stephenie Meyer-nek több könyvet kellene írnia! =)"

'A burok' c. regénybõl szintén elkészül majd a filmváltozat, egyelõre a szereplõket még nem jelentették be. Amikor a rajongók választottak, hogy kiket látnának szívesen a filmben, egy dolog nyilvánvaló volt, sok-sok vélemény van a szerepeket illetõen. De nem akarunk drámázni, de el tudnád képzelni Jodelle Ferlandot egy szerepben?

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2010m1d20-Jodelle-Ferland-loved-Stephenie-Meyers-The-Host-cant-wait-to-read-more
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:28:06 10/10
(90341/91798)
A 'TWILIGHT' INSPIRÁLTA A TERVEZÕT...

A 'Twilight' inspirációt jelentett a milánói divathét tervezõjének, Maurizio Modica-nak!

Végre valaki kombinálta a 3 kedvenc dolgot: Twilight," kifutó és foci! A Ryan Seacrest “Keeping Up” és a “The Kardashians” kombináció óta nem voltam ilyen izgatott! Biztos vagyok benne, hogy ez a 3 dolog, nagyon különállónak tûnhet, de ezeket összerakva, ott vannak a stílusos Cullenek akik szeretnek baseballozni, ugye? És miért ne focizhatnának is?

A Milánói Divathéten a múlt vasárnap egy olasz tervezõ, Maurizio Modica debütált az õszi és téli férfikollekciójával — a stílus megteremtésekor a 'Twilight' filmekbõl és a focistákból táplálkozott — amely mindent tartalmaz a sportruhák terén - egyenruhák, sportklubok ruházatai és még labda is...

Forrás: http://hollywoodcrush.mtv.com/2010/01/19/twilight-offers-inspiration-to-milan-fashion-week-through-designer-maurizio-modica/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:27:05 10/10
(90340/91798)
ANNA KENDRICK - RACHAEL RAY SHOW

Anna Kendrick a napokban meglátogatta Rachael Ray reggeli mûsorát is, ahol Rachael-el 'Would You Rather'-t játszottak.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=LJsY3IGX0rk&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 22. - 17:26:08 10/10
(90339/91798)
ANNA KENDRICK - CRAIG FERGUSON SHOW

Anna Kendrick nemrég meglátogatta Craig Ferguson mûsorát, a 'Late Show With Craig Ferguson'-t. Anna az 'Up In The Air' c. film promotálása kapcsán érkezett a mûsorba.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=U3oxIQotfZ0&feature=player_embedded