Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:39:16 10/10
(90098/91798)
ASHLEY GREENE - LOS ANGELES-BEN

Ashley Greene a 'Twilight' filmek Alice Cullenje tegnap Los Angeles-ben járt egy irodaháznál amikor lekapták a paparazzók. Ashley most kicsit retro-stílusba burkolózott, de nagyon aranyos volt!

Katt: http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/ashley-greene-high-waisted-hottie-214136/#blog
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:37:59 10/10
(90097/91798)
TAYLOR A GOLDEN GLOBE-ON!

Taylor Lautner a Golden Globe-on!

Az Associated Press-tõl érkezett a hír — Taylor Lautner díjátadó lesz a Golden Globe-on ezen a hétvégén:
LOS ANGELES (AP) — Vérfarkas érkezik a Golden Globe Díjátadóra.

A “Twilight” sztárja, Taylor Lautner a díjátadók/felkonferálók közt lesz a vasárnapi ceremónián a “Milk” sztárjával Josh Brolin-nal és a “Saturday Night Live” Amy Poehler-vel.

Ricky Gervais vezeti majd a 67. Golden Globe-ot, amelyet a Beverly Hilton Hotelben tartanak. A show-t élõben közvetítik az NBC-n.

És ne felejtsük el, Anna Kendrick jelölve van a 'Legjobb mellékszereplõ színésznõ' kategóriában az 'Up In The Air'-ért!

Forrás: http://twilightnovelnovice.com/2010/01/11/taylor-lautner-at-the-golden-globes/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:36:49 10/10
(90096/91798)
PETER FACINELLI ÚJ FILMJE?

Facinelli talán 'Dex' lesz a 'Something Borrowed'-ban!

Tegnapelõtt, a 'The Twilight Saga: Eclipse' és a 'Nurse Jackie' sztárja Peter Facinelli (akit a legkeményebben dolgozó pasiként is ismerhetsz) azt írta, hogy elolvasta a 'Something Borrowed' c. könyvet Emily Giffin-tõl és megpróbált egy szerepet a könyv hamarosan elkészülõ filmadaptációjában.

"Elolvastam a "Something Borrowed"-ot @emilygiffin-tõl. IMÁDTAM. megpróbáltam.Filmet fognak belõle készíteni.És találkozón voltam "Dex" szerepéért :)"

Elég vicces, hogy Giffin válaszolt Facinelli üzenetére, és egyetértett az ötlettel!
"Nagy Peter Facinelli rajongó - fõleg miután személyesen találkoztam vele. Azt hiszem nagyszerû dex lenne... (most valami kéket, Peter :)"

Giffin azt is írta, hogy a Facebook oldalának rajongói is egyetértenek azzal, hogy Facinelli megfelelõ lenne a szerepre!

"komoly szerelmek a facebook oldalamon... 100%-os jóváhagyás... @peterfacinelli"

Úgy tûnik Peter Facinelli-nek talán új filmje lesz...!

Forrás: http://www.examiner.com/x-23326-Peter-Facinelli-Examiner~y2010m1d11-Peter-Facinelli-may-become-Dex-for-Something-Borrowed
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:34:50 10/10
(90095/91798)
EXAMINER @ TYSON HOUSEMAN

Exkluzív: Tyson Houseman a 'New Moon'-ról, az 'Eclipse'-rõl, a mûvészetérõl és a jövõrõl mesél!

Tyson Houseman, aki "Quil Ateara"-t alakítja a 'The Twilight Saga: New Moon'-ban és a 'The Twilight Saga: Eclipse'-ben, több mint egy egyszerû színész - õ egy mûvész, és több és több és több. Houseman idõt szakított arra, hogy meséljen arról is, hogy milyen volt a 'Twilight' filmjein dolgozni.

Kezdésnek, Houseman elárulta, hogy a vászonra megírt kapcsolatát a farkasfalkás színészek hasonlóan kezelték a kapcsolatot a valóságban is.

Azt mondta, "A kapcsolat köztem és a szereplõtársaim közt tükrözte a karakterek közti kapcsolatot is, mert amikor a 'New Moon'-t forgattuk, akkor én voltam az egyetlen karakter aki nem volt tagja a farkasfalkának, és így másképp voltam a forgatási rendjeim, az öltöztetõs dolgok, a smink és a többi. Miközben mindannyian barátok lettünk, a srácok nagy részét én nem láttam annyiszor, és õk így egy kicsit jobban összekovácsolódtak. És az 'Eclipse' forgatásán, a karakterem már része volt a falkának és így több idõt tölthettem a srácokkal."

A 'Twilight' sorozat részének lenni azt jelentette, hogy paparazzók és rajongók fotózták le, még ami elõtt igazán bejelentették volna a szereposztást, és ezt megpróbálta nem a fejébe engedni. "Elõször nem tudtam, hogy mire gondoljak, és azt éreztem, hogy nem érdemeltem ki effajta figyelmet. Megpróbáltam nem beengedni az ilyen dolgokat, mert számomra nagyon fontos hogy ne szálljak el, és hû maradjak önmagamhoz," mondta.

Houseman azt is elárulta, hogy hûnek lenni önmagához, az igazi szenvedélyét, a mûvészeteket jelenti. Houseman mesélt a hátterérõl és a mûvészetekhez való kapcsolatáról, és azt mondta, hogy "kiskorom óta rajzolok és festek." "Az egész általános iskola alatt a jegyzeteimben több irka-firka volt, mint egyszerû feljegyzés. A mûvészet egy hihetetlenül fontos része az életemnek. Mindenhol és mindenben meglátom a mûvészetet. Szerintem ezért élvezem annyira a fotózást is, mert mindenben látok bizonyos szépséget, és ezt a szépséget meg kell örökítenem. De mint mûvészként megpróbálok elterjedt lenni. A színészet egy mûvészet és ez is valami olyan amit élvezek. Miután elmentem a 'New Moon' szereplõválogatásra és megkaptam a szerepet, azt éreztem, hogy lenyûgözõ lehetõséget kaptam és hogy utasíthatná ezt vissza? Ez sok ajtót megnyitott számomra, és azt tervezem, hogy követem ezeket," folytatta Houseman.

A 'Twilight' franchise részesének lenni azt is jelentette Houseman számára, hogy büszke lehet az örökségére. "Nagyon büszkévé tett a tény, hogy a szereplõk indián háttérrel rendelkeznek," mondta.
A 'New Moon' és az 'Eclipse' szereplõjeként fel kellett tennünk a kérdést Tyson Houseman-nek, hogy mi a véleménye a rendezõkrõl (Chris Weitz 'New Moon' és David Slade 'Eclipse'). "Nem voltak preferenciáim a rendezõkkel, de élveztem, hogy mindketten különbözõen dolgoztak, és így lehetõséget adtak, arra hogy más-más színész-rndezõ kapcsolatot lássak, és hogy hogyan dolgoznak a rendezõk." Amikor arról kérdeztük, hogy kivel dolgozna a jövõben, azt mondta: "Egy rendezõ akivel szívesen dolgoznék az Wes Anderson. Õ egy olyan rendezõ akinek különleges stílusa van és ezt nagyon kedvelem."

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2010m1d11-Exclusive-Tyson-Houseman-talks-New-Moon-Eclipse-his-artwork-and-the-future
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:32:59 10/10
(90094/91798)
ASHLEY GREENE 'TEENS FOR JEANS'

Ashley Greene szerepel az új 'Teens For Jeans' kampányban Justin Long-al. A kampány arra hívja fel a figyelmedet és arra kér, hogy ne dobd ki a farmerjaidat, hanem gyûjtsd az otthontalan fiataloknak!

Január 19. és február 14. között dobd be a farmerodat egy helyi gyûjtõládába(USA) és segíts te is - valamint 25% kedvezményt is kapsz! Tavaly 200.000 farmert sikerült gyûjteni, és ezt most meg akarják dönteni!

Többet itt olvashatsz: http://www.dosomething.org/teensforjeans/home
Vidi: http://www.youtube.com/watch?v=sr7wX1ZHr0E&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:31:34 10/10
(90093/91798)
TAYLOR ÚJ SZEREPBEN

Taylor Lautnert új akciófilmben láthatjuk majd, a 'Northern Lights'-ban, és most már tudjuk, hogy Tom Cruise nem lesz a filmben.

David Ellison a Skydance Productions-tól elmondta az EW-nek: “Az extrém pilóták háttere, a Northern Lights 4 fiatal pilóta életét követi, ahogy a világ legjobbjai ellen küzdenek. A történet a csapatmunkáról, az áldozatokról, a veszteségrõl és a gyõzelemrõl szól, amelyet ezek a fiatal pilóták átélnek fizikailag és lelkileg, ebben az engesztelhetetlen világban.” A többi pilóta egyelõre még nincs beválogatva.

A filmnek, amelyet John Moore (Max Payne) rendez majd és a producerei az Ellison Skydance és Dean Devlin a Paramount-tól, áprilisban kezdõdnek a forgatásai Louisiana-ban, a megjelenés egyelõre bizonytalan. Skydance — akinek szerzõdése van a Paramount-tal — azt mondta, hogy Cruise nem hozható kapcsolatba a projekttel. Nem lesz 'milliomos apuka', ahogy az egyik leírásban olvashattuk. Azt, hogy Lautner 7.5 millió dollárt kap majd a szerepért a Skydance nem kommentálta.

Forrás: http://news-briefs.ew.com/2010/01/06/taylor-lautner-northern-lights-pilot/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:30:03 10/10
(90092/91798)
BLOG.ZAP2IT @ PETER FACINELLI

A 'Twilight: Eclipse'-nek Peter Facinelli-je: 'Carlisle annyira nyugodt'

Peter Facinelli a 'Television Critics Association' sajtókonferenciáján vett részt a 'Nurse Jackie' panelben, de persze a 'Twilight: Eclipse'-e is szóba került.

Facinellit megkérdezték az õrült beosztásáról, és elárulta, hogy milyen volt egyszerre forgatni az "Eclipse"-t és a "Nurse Jackie"-t

"Egyébként élveztem, mert élvezem azt amit csinálok. Így amikor munkába álltam az nagyon felpezsdített és energiával teltem meg. Volt olyan amikor leszálltam a repülõrõl, piros szemekkel, és vagy 3 órás alvással és egyenesen a munkába mentem. De ismét nagyon jól éreztem magam a sorozatban, és a színészek fenomenálisak. Amikor a forgatásra értem, olyan sok energiám lett."

Facinelli a "Twilight" Sagában alakított karakterérõl Dr. Carlisle Cullen-rõl és a "Nurse Jackie" karakterérõl, Dr. Fitch Cooper-rõl is mesélt.

"Nagyon jó móka volt számomra, hogy ilyen ellentétes szerepeket játszhattam, mert Carlisle annyira nyugodt és egy igazi szikla a családban, és Coop egyáltalán nem ilyen — csak rohangál össze vissza, mintha 4 Red Bull lenne benne. Így amikor megcsinálhatod ezt a két ellentétes szerepet, az egyikben nagyon nyugodt vagyok és a másikban energiával teli, és jó móka volt számomra."

A "Twilight: Eclipse" 2010. június 30-án kerül a mozikba és a "Nurse Jackie" visszatér a második évaddal 2010 nyarán!

Forrás: http://blog.zap2it.com/thedishrag/2010/01/twilight-eclipses-peter-facinelli-carlisle-is-such-a-calming-force.html
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:26:13 10/10
(90091/91798)
CAM GIGANDET - 'BURLESQUE' FORGATÁS

Cam Gigandet, a 'Twilight' rosszfiúja, a Jamest alakító színész éppen az új filmjén, a 'Burlesque'-n dolgozik Los Angeles-ben. Tegnap lekapták a paparazzók, amikor éppen Christina Aguilera-val forgatott egy közös motoros jelenetet!

Cam az MTV-nek azt mondta a filmrõl: "Ez egy lányról szól, aki a középnyugatról Los Angeles-be költözik, hogy énekes lehessen. Egyébként ez a lány Christina Aguilera, akinek lenyûgözõ hangja van. Talál egy kis klubot, Cher-nél, egy börleszk klubot. Egy teljesen új szintre juttatja és természetesen találkozik velem - a szerelemmel. Én egy szenvedõ zongorista vagyok aki pultosként dolgozik Cher klubjában. Christina és én találkozunk, szerelembe esünk, és dráma dráma."

Katt: http://justjared.buzznet.com/2010/01/11/christina-aguilera-cam-gigandet-motorcycle-match/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:24:50 10/10
(90090/91798)
'NEW MOON' BTS VIDEÓK

A youtubeon találtam 3 behind-the-scenes videót a 'New Moon' kapcsán, amelyek a film kulisszái mögé kalauzolnak be. A minõségük nem túl tökéletes, mert a tévébõl lettek felvéve, de nagyon érdekesek:) Ááá, az olaszországi... és közben sok-sok interjú!

Vidi 1: http://www.youtube.com/watch?v=QLSCKPta0Dw&feature=player_embedded
Vidi 2: http://www.youtube.com/watch?v=vn9TVw4zjaU&feature=player_embedded
Vidi 3: http://www.youtube.com/watch?v=iJO9tycwSKY&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:23:09 10/10
(90089/91798)
EDWARD CULLEN VS. EDWARD DALTON

A 'Daybreakers' vámpírja Edward Dalton, és a 'Twilight' vámpírja Edward Cullen nem is annyira különbözõek!
Ha valaki látta a "Daybreakers"-t és a "Twilight"-ot is, biztosan elmondja majd neked hogy van az éjszaka és uhh... van egy másik éjszaka - ez a különbség a vámpírjaik történetében.

Talán azt gondolod, hogy a történetek fõhõs vámpírjai - a középiskolás Edward Cullen (Robert Pattinson) és a tudós Edward Dalton (Ethan Hawke) - teljesen különböznek. Ááá, rossz válasz. A két film közötti különbségek ellenére, a két Edward nem is különbözik annyira egymástól, néhány dologban nagyon is hasonlítanak.

Kicsit merüljünk bele ezekbe a hasonlóságokba, ha lehet...

Minden a szemükben rejlik...
Kezdjük a legfeltûnõbbel: Cullen-nek és Dalton-nak arany szemeik vannak...

Nem lesz vér... embervér legalábbis
A "Twilight" sorozatban a Cullen család nem fogyaszt emberi vért...

Összekuszált szerelem
A "Twilight" történetének alapja abban rejlik, hogy Edward Cullen beleszeret az emberlányba, Bella Swan-ba. A szerelem nem maradhat el a "Daybreakers"-ben sem. Dalton romantikus kapcsolatba kerül Audrey Bennett-tel(Claudia Karvan),egy embernõvel...

Na de mégis, a Cullen fiú megnyerné a harcot, nem is kérdéses. Tud olvasni az emberek gondolataiban és szuper erõvel rendelkezik!

Forrás: http://moviesblog.mtv.com/2010/01/08/daybreakers-vampire-edward-dalton-and-twilight-vampire-edward-cullen-arent-so-different/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:20:43 10/10
(90088/91798)
MEG KELL NÉZNED 2010-BEN!

Popcorn-t kérünk! 18 meg-kell-nézned-film 2010-ben!
A CTV összeállított egy TOP18-as listát azokról a filmekrõl amelyeket muszáj megnézned 2010-ben, van itt akció, dráma, horror...varázslók, vámpírok, és 'Eclipse'!

1. Vasember 2. (május)
2. Harry Potter és a Halál Ereklyéi: 1. rész (november)
3. The Twilight Saga: Eclipse (június)
4. Robin Hood (május)
5. Shutter Island (február)
6. Szex és New York 2. (május)
7. Wall Street 2: Money Never Sleeps (április)
8. Inception (július)
9. The Wolfman (február)
10. Clash of the Titans (március)
11. Toy Story 3. (június)
12. The A-Team (június)
13. Due Date (november)
14. The Green Hornet (december)
15. Salt (július)
16. Shrek 4. (május)
17. Tron Legacy (december)
18. Perzsia Hercege (május)

Forrás: http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/20100108/ent_must_see_movies_100111/20100111?hub=EntertainmentV2
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:17:22 10/10
(90087/91798)
PETER FACINELLI - LOS ANGELES-BEN

Peter Facinelli és felesége, Jennie Garth, valamint 3 nagyon édes lányuk vasárnap, azaz január 10-én együtt ebédeltek, majd sétálgattak Los Angeles-ben. Igazi családi program:)

Katt: http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/peter-facinelli-and-jennie-garth-lunch-with-the-kids-214114/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:12:48 10/10
(90086/91798)
GOSSIPCOP: NINCS KÖLTÖZÉS

AZ ÁLLÍTÁS: Robert Pattinson & Kristen Stewart a saját 'Twilight' szigetükön...

Amikor szóba kerülnek a “Twilight” sztárjai ott általában mindig valami pletyka kerekedik. Kevesebb szörnyû állítás, kevesebb kitalált sztori... De most itt van ez…

“Robert Pattinson és Kristen Stewart talán elköltöztek!”
Ó-ó. Itt jövünk mi.

Mert alig zaklatták õket újévkor, amikor Ventnorban voltak, Wight szigetén, Pattinson és Stewart “azon gondolkodnak, hogy házat vesznek” állította a pletyka.
Egy “bennfentes” elárulta, hogy Pattinson és Stewart nagyon boldogok voltak, és (fõleg) egyedül voltak a ventnori látogatás alatt, “Arról beszélgettek, hogy vesznek egy helyet a szigeten amikor már a hollywoodi nyomás túl sok lesz."

A Gossip Cop most leállítja ezeket a Wight dolgokat.
Tudjuk, hogy nagyszerû szórakozás õrült módjára összepárosítani a dolgokat Pattinson-ról és Stewart-ról, tehát az 'elköltözés' és a 'Wight szigete' jól összejött. De a sztárok nem tervezik, hogy ventnori lakosok akarnának lenni.

Még ha meg is értenénk hogy meg akarnak lépni a média elõl, amely mindenhová követi õket (és általában rosszul állítják be a dolgokat), a forrásaink elárulták, hogy Pattinson és Stewart nem költöztek a szigetre.

Forrás: http://www.gossipcop.com/claim-robert-pattinson-kristen-stewart-to-make-isle-of-twilight/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 18:10:45 10/10
(90085/91798)
DANIEL CUDMORE ÚJ FILMJE

Daniel Cudmore a 'A Night for Dying Tigers' c. filmen dolgozik!

Tegnapelõtt, a 'The Twilight Saga: New Moon' és a 'The Twilight Saga: Eclipse' sztárja Daniel Cudmore egy érdekes dologgal frissítette a twitterét, az információ a színészi karrierjével kapcsolatban érkezett.
"A héten egy állati filmen dolgozok, " A Night For Dying Tigers". Jó szórakozásnak ígérkezik!"

A produkciós blog egybõl elkezdte keresni a képeket és megtudta hogy a filmet csak éppen most kezdték forgatni. A film egy független produkciónak ígérkezik, amelyet Terry Miles készít és itt egy rövid leírás is:
"A Night for Dying Tigers" (Western: Dying Tiger Films Inc.; Producerek: Terry Miles & Sidney Chiu; rendezõ/forgatókönyv: Terry Miles; Telefilm támogatás: $200,000). 24 óra alatt, Jack börtönbe jut 5 évre. Egy éjszakán, a szülei hirtelen halála óta, a család szóba kerül Jack búcsúvacsoráján. Amely polgári keretek közt zajlik - mert különben örömteli esemény lenne - étellel, itallal, és beszélgetésekkel a megbánás kérdésérõl, a megbocsájtásról, a felidézésrõl. A hosszú történetük igazsága és a tragédia okozta konfliktusok szépen lassan és meglepõen leleplezõdnek. “A Night for Dying Tigers” egy sötét, õszinte és teljesen leleplezõ portréja annak a családnak akik a szétesés peremén állnak.

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2010m1d11-Daniel-Cudmore-working-on-A-Night-for-Dying-Tigers
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 17:51:37 10/10
(90084/91798)
KELLAN LUTZ - COLLIN STARK FOTÓK

Kellan Lutz-ról a 'Twilight' filmek macis Emmett Cullenjérõl még régebben Collin Stark készített egy hihetetlenül egyedi fotósorozatot, Kellan rengeteg arcát megmutatja a képeken.

A többi fotóért katt: http://www.collinstark.com/index.php#mi=2&pt=1&pi=10000&s=0&a=0&p=15&at=0
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 17:46:58 10/10
(90083/91798)
A 'TWILIGHT' SZEREPLÕI AZ 'AVATAR'-RÓL

Az 'Avatart' december 18-e óta játsszák az amerikai mozik és eddig több mint 1,3 billió dolláros bevételt hozott. Világos, hogy miután a film elérte a világ minden táját, azóta a filmnézõk úgynevezett kékségben szenvednek. A 'Twilight Saga: New Moon' és a 'Twilight Saga: Eclipse' színészei sem kivételek azalól, hogy csicseregtek volna erre-arra.

"Az Avatar olyan volt mintha Amerika történetét nézted volna meg 3 órában, azt kivéve, hogy máshogyan ért véget." - Alex Meraz

"Tegnap elmentem megnézni az Avatart. Nekem tetszett. X" - Jamie Campbell Bower

"Remek film." - Gil Birmingham

"AVATAR! James Cameron egy a nagyszerûek közül." - Kiowa Gordon

"Éppen elvesztem az Avatarban." - Charlie Bewley

"Hogyan ütik ki a mókusok az Avatart a jegypénztárban" - Justin Chon

"Várom, hogy megcsinálja James Cameron az Avatar 2-t! Az Avatar annyira õrületesen csodálatos volt...kérlek vegyetek be!!!" - Daniel Cudmore

Forrás: www.charliebewley.gportal.hu
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 17:44:13 10/10
(90082/91798)
KSTEW ÉS NREED... CSÓK?!

Itt egy régebbi videó(kb. áprilisi, és akkor elég nagy port kavart) amelyen azt láthatjuk, hogy Kristen Stewart és Nikki Reed kicsit közelebb kerültek egymáshoz a 'New Moon' forgatásán. Nem tudni, hogy csók volt e, vagy csak sugdolóztak, vagy esetleg a paparazzókat akarták megõrjíteni... bár szerintem az utóbbi:)

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=-F_RNyoRvmM&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 jan. 12. - 17:42:18 10/10
(90081/91798)
Sziasztok!

Jó volt látni Téged MC, még ha csak egy apró hír erejéig is :) Eddig még amúgy nem láttuk ezt a cikket, és "sokkosan" érintett, hogy nálunk csak július 1-én lesz Eclipse??? No... meglátjuk! Hozom a friss híreket/képeket ^^
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2010 jan. 12. - 17:30:33 10/10
(90080/91798)
10/10
boszy84 2010 jan. 12. - 14:53:24 10/10
(90079/91798)
Nem is a no name boltokra gondoltam, azokban én sem. De ez nagyon megbízható és nem muszáj, h. házhoz vigyék, érte lehet menni személyesen is több boltjába. Úgyh. ne aggódj, nem tûnt el Mo-ról.