Téma: Alkonyat

T42 2008 dec. 28. - 19:57:16
(1138/91798)
Nem kimondott étterem, hanem az a büfé vagy étkezde ahol enni szoktak.
T42 2008 dec. 28. - 19:56:33
(1137/91798)
Kicsit sajnálom a leányzót, nem könnyü neki ez... volt már rá példa, hogy lelkileg nem birták ezt a fajta veszélyes népszerüséget fiatal szinészek. Pl River Phoenix

Bár ez egy okos lánynak tünik.
dreve 2008 dec. 28. - 19:56:31
(1136/91798)
mijen éttermi jelent?:O
T42 2008 dec. 28. - 19:54:27
(1135/91798)
Nem mérgezi meg, csak ha direkt beleereszti a fogát, szóval ha megharapja . Ezért tudnak csókolódzni is :-)))
10/10
Andyca 2008 dec. 28. - 19:52:31 10/10
(1134/91798)
Szerintem a vámpír eldönti, hogy belefecskendezze-e ezt a "venomot" az emberbe, vagy csak igyon a vérébõl.
10/10
Bökesz 2008 dec. 28. - 19:50:47 10/10
(1133/91798)
apró észrevételek 5. nézés után... xD
SPOILER (ha így helyes)
- Victorián a film 2/3-a körül amikor eltérítik a nyomozókat;kutyák minden. zöld színû, kiss me once again-es póló van...ez lehet h csak nekem poén de amikor észrevettem jót kuncogtam rajta... =)
- amikor a salátavacsorás rész van az étteremben (nem edwardéknál ) akkor feltûnik Meyer is... laptoppal együtt... =)
- és egy kérdés. ugye elvileg az van, hogy ha egy vámpír megharap egy embert és nem öli meg az vámpír lesz. namármost. ugye James megharapta Bellát. Edward megállította a méreg terjedését amit James harapása idézett elõ, de ehhez Edwardnak is meg kellett harapnia Bellát (ugyanazon a helyen de akkor is) és nem ölte meg. akkor edward mérgének benne kéne lennie Bellában nem?
most biztos jó nagy baromságot mondtam... de ezt nemértem. xD lehet hogy ti sem. xD nem kötök bele de ez még +1 jó csavar lenne ha mondjuk a 6. könyvben kiderülne h bella egész végig vámpírméreggel volt "megtöltve" de mivel kevés volt a méreg csak évekkel késöbb "ütne ki" rajta... xDxD
Samaire 2008 dec. 28. - 19:45:14 Előzmény T42
(1132/91798)
berakok egy Krs interjút, hogy lássátok nem olyan leszaromazegészet flegma típus õ...csak...nem olyan közvetlen :)
nekem személy szerint szimpatikus!

Kristen Stewart nem különbözik egy átlagos 18 évestõl aki egy használtruha üzletben válogat, vagy rázza a fejét egy indie koncerten, a különbség Stewart és egy átlagos tini között nem csak az, hogy Stewart játszik a képernyõn, hanem az is ahogy elvárják tõle hogy elragadó legyen, ahogy a média által feltett kérdésekre válaszol napról napra a világ összes országában.
A rengeteg interjú ami reklámozza a filmet, segít növelni a milliónyi bevételt a stúdiónak, elég erõt próbáló lehet, és elég könnyen elfelejtjük mennyi idõsek is a sztárok. Stewart ezekkel a követelményekkel a Twilight - Stephenie Meyer könyvsorozatának elsõ részének filmadaptációjának - segítségével szembesül. "ezt a legnehezebb elviselni" nyilatkozta arról a nyomásról amit a sajtó állandó figyelme jelent neki.
Ha van egy 11-15 éves lányod, akkor felfigyelhettek a Twilight jelenségre. A könyvek (összesen négy) Több mint 17 millió példányban keltek el világszerte, amik a "kék acél" fintorú Edward Cullen nevû vámpír (Robert Pattinson) és az enyhén különc iskoláslány, Bella
(Stewart) szerelmi történetét mesélik el. Ez a tinik Lost Boys-a, a vért és a szemfogakat leszámítva.
Míg a kollégája, Pattinson lett a legújabb tinibálvány, Stewart megtanulja, hogy nem mindenki akar vele barátkozni, sokan inkább a képernyõn lévõ szereplõ énjének a figyelmét akarják felkelteni.
"Néha vannak ilyen autogramm-osztások és általában mindenki kedves és izgatott, de néha csak elsétálnak melletted, és ha az arckifejezésük beszélni tudna, akkor azt mondaná 'nem miattad vagyunk itt, hanem Rob miatt. Ne hidd hogy olyan különleges vagy. Nem is akarjuk a
te autogrammodat'"
Tudja azt, hogy a filmre amit készítenek rengeteg ember figyel, és a folytatások annyira le fogják terhelni ahogyan még soha azelõtt. "Általában ha csinálsz egy filmet, és az megérinti az embereket, akkor azt mondod 'Remek; király; nem hiába csináltuk meg a filmet' és ha nem tetszik nekik, akkor azt mondod 'oké, akkor csinálunk egy másikat' Itt ez a lehetõség szóba sem jöhet. Ha az emberek ezt nem szeretik, akkor hatalmas bukás lesz.
Stewart olyan apró hogy szinte eltûnik a hatalmas kanapén, amin ül, egy tipikus indie lánynak tûnik. Nagyon csinos, sminket alig visel, már ha visel egyáltalán. Elég fanyar, saját magát kigúnyoló humora van, és arról beszél, hogy gitározik ("nem vagyok jó")
Arról, hogy hogy szereti a Beatlest és hogy mennyivel jobban szereti a szépirodalmat, mint a Twilight-hoz hasonló tinikönyveket, mint pl. a Twilight. "De ez valójában nem egy tinikönyv. Annak tûnik de nem az." Ezt mindenképpen tisztázza.
Ahogy Ellen Page, akit múlt évben a Juno miatt jelöltek díjra, Stewart is annak az új színésznõi gárdának a képviselõje, akik azt szeretnék hogy komolyan vegyék a színészi játékukat, ahelyett hogy mint egy csillogó marketing csomagnak tekintenék õket.
Már kisgyerekként elkezdett játszani, és azt állítja hogy úgy "csöppent bele a színészetbe" ahogy csak az teheti meg, aki Los Angelesben született. Egy iskolai koncerten énekelt, és ekkor figyelt fel rá egy ügynök, aki elvitte egy-két meghallgatásra. "Állandóan elutasítottak engem minden gyerkõc meghallgatáson" Mondta Stewart "Sosem jutottam szerephez egy reklámban sem, vagy még a Disney Channel-ben sem. Mindig túl komoly voltam."
Aztán késõbb kapott szerepeket mozifilmekben, ezek közül a Pánikszobában Jodie Foster lányát alakította. Foster-hez elég sokat hasonlítják, de miután szerepelt vele, és minden moziját megnézte, Stewart-nak vissza kellett térnie az iskolába, ahol rájött, hogy számára ez a világ nem sok jót tartogat.
"Szörnyû volt. Utáltam iskolába menni. Hatodikos koromban szerepeltem a Pánikszobában.
Annak ellenére hogy egy mozi volt, és nem is volt nagy szám, az emberek odajöttek és rám kiabáltak a folyosón. Az emberek rosszindulatúak voltak. Egyáltalán nem voltak kedvesek, és mivel állandóan ezt csinálták iskolát kellett váltanom. Úgy gondoltam hogy csak azok az emberek lesznek rosszindulatúak velem szemben akikkel felnõttem, de tévedtem. A kölykök
rosszindulatúak. Szörnyû volt."
Foster mellet még dolgozott Sean Penn-el az "into the Wild"-ban, és nemrég játszotta Robert De Niro lányát a "What just happened"-ben. -- alakok, akikrõl azt mondja, hogy végig tudják mit csinálnak. Annak ellenére hogy hogy LA-ban nõtt fel egy rendezõasszisztens és forgatókönyv bíráló lányaként, még mindig tanulja, mit kínálhat a színésznõi pálya.
"Nemrég találkoztam Warren Beattyval, és mesélt nekem egy filmrõl amit meg akar csinálni, és mondott egy-két brilliáns dolgot, amirõl azt mondta, hogy Jodie-nak említette. Azt mondta 'Lehetõség. Már mindenhez hozzáférhetsz. Használd ki. Csinálj valamit. Ne csak színész légy.'
"ezt a szót még most is hallom. Lehetõség. Úgy értem. Úgy értem, ez igaz. Kib***ott színészek, ember! Felveszik a telefont, és bárkivel tudnak beszélni. Ez nevetséges. Nem akarok egy nagy rakat kib***ott pénzen ülni, és nem csinálni vele semmit."
Aláírt egy szerzõdést hogy Joan Sett-et játssza egy filmben a csellengõkrõl, ahol a gitártudását a végletekig letesztelheti. Következõ évben neki fog állni egy filmnek aminek K-11 a címe, és az anyja rendezi. Stewart már alig várja, de azt mondja hogy elég "fura" tapasztalat lesz.
Most jön rá, hogy mennyire meg is változik az élete: nemrég titokban fényképek készültek róla, ahogy éppen marihuánát szív, és feltették a netre, ami nem igazán tetszett a film médiaembereinek akik õt egy tini példaképként akarják beállítani.
Valamint még randizgat Michael Angarano-val is, és rájött hogy egy ilyen kis kialakuló kapcsolat elég ahhoz hogy az újságszerkesztõk figyelmét rá vonja, akik le akarják fotózni, ahogy a pár ebédel, bevásárol, vagy egyéb hétköznapi dolgokat csinál. Ennek a pozitív oldala, hogy ahogy a hardcore rajongók erre rájönnek, többet nem kell a féltékeny rajongókkal bajlódnia.
10/10
offtopic
Andyca 2008 dec. 28. - 19:41:00 10/10
(1131/91798)
Te nem jössz a fórumra?
Jó lenne már beszélgetni egy nagyot a könyvekrõl:D
Lorkyn 2008 dec. 28. - 19:32:44
(1130/91798)
Nekem is. :)
10/10
Andyca 2008 dec. 28. - 19:21:01 10/10
(1129/91798)
Nekem épp Breaking Down a kedvencem a 4bõl...
Lorkyn 2008 dec. 28. - 19:09:45 Előzmény hannna*
(1128/91798)
Szerintem a New Moon nagyon is érzelemdús könyv volt..szívszaggató. Érdemes elolvasni. Az Eclipse is jó, s - több negatív kritika ellenére - nekem a Breaking Dawn nagyon is tetszett. :)
10/10
offtopic
Andyca 2008 dec. 28. - 18:55:45 10/10
(1127/91798)
Persze, hogy mindenki:)
Én csináltam hirtelen, hogy lehessen spoilerezni, ha valaki már mindet olvasta:)
LillaXD 2008 dec. 28. - 18:51:04
(1126/91798)
Am a gportalos oldalra bárki mehet???Jah és nem tudom már kinek de valakinek meg van a New Moon rövid tartalma...át tudná küldeni privátban?Amúgy szerintem is édesen nevet!
offtopic
dreve 2008 dec. 28. - 18:43:28
(1125/91798)
csatlakozom hozzád! gportálra csajok és les:D!!
T42 2008 dec. 28. - 18:42:28
(1124/91798)
Nekem az tetszik, amikor nevet. Ezek a youtube-os gyüjtemények annyira jók :-)
T42 2008 dec. 28. - 18:41:03
(1123/91798)
Szabad javasolnom, hogy mostantól a "meghal-e Bella a Breaking Dawn-ban" , az "eljutnak e Edwarddal a pettingtõl a hardcore-ig " illetve "Mik is azok a vérfarkasok" , "Miért szerepel keveset Edward a New Moonban" stb 4 köteten átivelõ kérdéseket vagy privátban vagy az alábbi helyen tárgyaljuk ki ( a leendõ New Moon topic spoilermentessége még kérdéses, mivel az itt még el sem indult ):

http://twilightspoiler.gportal.hu
offtopic
LillaXD 2008 dec. 28. - 18:39:48
(1122/91798)
Elmegy az ember egy napra és máris új spoileres oldal van...egy csomó új bejegyzés:)Negyed órája itt ülök mire végigolvastam mindet:)És sokmindenben egyet értek.Nem kell a sorozat!Minek, hogy elrontsák a könyv lényegét...?!Így is van már több ezer nyálas szappanopera...áhh:)Amúgy azt hiszem az Alkonyat olvasása alatt teljesen megváltoztam...nem is tudom...leírni sem lehet.Az biztos hogy én általa szerettem meg olvasni!Rá is vettem anyát hogy még ma rendeljük meg angolul a többi részét:)...Viszont az rosszul hat a lelki világomnak hogy nincs olyan fiú mint Edward és hogy olyan szép legyen mint R.P., de azt hiszem ezt már mások is írták...Egyszerüen rossz....:)Amúgy ma nagyon sok interjut néztem Robbertel és annyira birom hogy kb percenként beletur a hajába:)Már lassacskán viccesnek találom...de neki ez is jól áll:)Amúgy mióta láttam a mozi filmet megnéztem más nagy sikerû filmeket is, de valahogy nem tudnak akkora hatással lenni rám...nem is értem de nem tetszenek ugy mint régen:)Jah és én voltam az osztályban aki elõször látta és nagyon elfogultan meséltem a többieknek és azóta többen rászánták magukat az olvasásra és, hogy megnézék a filmet:)Hupsz...egy picit hosszú lett...bocsi:)
dreve 2008 dec. 28. - 18:37:39
(1121/91798)
most végig olvasod amiket irtunk:D:)akk jószórakozást^^
Samaire 2008 dec. 28. - 18:31:55 Előzmény hannna*
(1120/91798)
Cedric nem is volt beképzelt :O...az apja már sokkal idegesítõbb volt a beszólásaival Harry felé, de Ced nem szállt el magától soha.. :)
offtopic
Samaire 2008 dec. 28. - 18:29:34
(1119/91798)
nagyszülõknél voltam....nem, egyáltalán nem unatkoztam ;)