Téma: Alkonyat

Bak Ferencné 2008 dec. 08. - 12:55:51
(317/91797)
Pletykák szerint a Break Dawn meg 2 részes lesz. Mondjuk 700 oldalas könyv és nem kéne túl sokat kitörölni belõle.
Samaire 2008 dec. 08. - 12:52:35
(316/91797)
úgy tudom nem vonják össze :)
Bak Ferencné 2008 dec. 08. - 12:50:38
(315/91797)
A könyvben igen, amikor élesebbek lesznek az érzékei. Arra a filmre azért várhatunk még egy kicsit. Bár lehet, hogy a New Moon-t összevonják az Eclipse-szel, hogy pörgõsebb legyen.
Samaire 2008 dec. 08. - 12:45:31
(314/91797)
ez kicsit mókás...eddig is gyönyörûnek látta Edwardot...lehet ezt még fokozni? :D
T42 2008 dec. 08. - 12:33:13
(313/91797)
Robert Pattinson is ezt nyilatkozta. Mármint, hogy az esélytelenek nyugalmával ment el a meghallgatásra, mert hol van õ a tökéletes felsõtesttõl?
De aztán úgy döntött csak szerelmes tizenéves lányok szokták hibátlannak látni szerelmük tárgyát.
Végülis mutatós fiu és hitelesebb, mintha egy Chippendale gyereket választottak volna a szerepre.
T42 2008 dec. 08. - 12:27:46
(312/91797)
Taylor Lautner Robert Pattinsonhoz is passzol. Úgy értem a prom résznél amikor Edward csúnyán néz rá, Jacob meg csúnyán visszanéz, az jól sikerült jelenet. Szerettem volna 17 évesen ha miattam igy csúnyánnéz egymásra 2 ilyen pasi :-)
Bak Ferencné 2008 dec. 08. - 12:27:15
(311/91797)
Én meg 36, de lélekben cssak 26. Az én korosztályom csupa savanyú bany( tisztelet a kivételnek). Roberttel az a bajom, hogy a könyvben valahogy sokkal izmosabb meg sármosabb.
Spoiler - Érdekes lesz, hogy oldják meg amikor Bella vámpír lesz, mindent jobban lát és Edwardot meg a többieket sokkal szebbnek. És õ is sokkal szebb lesz. (Persze egy kiló smink.) A szülés leírása egyébként eléggé gáz.
T42 2008 dec. 08. - 12:24:55
(310/91797)
Azok nem szerepeltek a könyvben. Azt mondta a dramaturg, filmen nem lehet megtenni, hogy 80 percig szép csendben megy a történet, aztán a végén van 10 perc akció.
Szóval kell, hogy valami elõre sejtesse a film végén történteket.

Felõlem mutogathatják Daniel Craiget úszógatyában, kb olyna hatással van rám, mintha egy börkanapét nézegetnék. James Bondnak születni kell. Daniel Craigebõl meg kemény munkával csináltak James Bondot.
A régi Marlboro cigaretta-reklámok jutnak róla eszembe.
Villog a kék szeme, napbarnitott. Ennyi.
Samaire 2008 dec. 08. - 12:23:04
(309/91797)
42? akkor tényleg fiatal vagy még Te is :) (igenis!!!!:))

jaaaaaj csak Tom Welling-et ne kelljen néznem :D:D
T42 2008 dec. 08. - 12:16:39
(308/91797)
köszi,én is 42 vagyok :-)

Swan papát szivesen hazavinném. A paprikaspray-t is hozhatja :-)

Akárhogy is, Hardwicke jó volt a castingban. érdekes karaktereket szedett össze. Nem tudom mi lett volna a filmmel ha olyna szereplõket válogatnak rá, mint pl a Smalville-ben játszó nagyon szép szinészeket. ( Szivesen nézem a Smallville-t, nem akarom leszólni)
Samaire 2008 dec. 08. - 12:11:47
(307/91797)
piciként mind Harry,Draco,Hermi és Ron (L) nagyon édesek voltak, de most... véletlenül nem adja az HBO az 5.-et? mert még mindig nem vettem rá magam, hogy megnézzem...tényleg szerepel benne Cedric?
Samaire 2008 dec. 08. - 12:10:27
(306/91797)
akkor mégis mit keres a két gyilkosság a nomádok résznél??? ehh azon kiakadtam...egy még rendben van, de mire volt jó a kettõ... megjegyzem a csónakos pasis jelenet az egyik kedvencem :o)
Samaire 2008 dec. 08. - 12:09:20
(305/91797)
amúgy se vagyok Bond fan, de tudtommal volt egy "Lista", hogy is néz ki James Bond...mik a kritériumok...x centi, barna haj...stb stb nem emékszem már rá nagyon. ezért esett le az állam, amikor elõálltak a szõke Bond-al...én meg csak pilláztam, hogy az egy dolog, hogy szõke lett, na de könyörgöm legalább találtak volna akkor már egy jóképû szõkét...nem mintha olyan kevés barna ffi lenne...és ezzel nem vagyok egyedül :) :( de sajnos ez õket nem érdekli...Pierce legalább tényleg olyan volt, hogy ránéztem és...hm...igen, jó választás volt...még anno Timothy-nál kicsit húztam a szám, de õ se volt olyan vészes :) Sean nekem túl régi... csak pár filmet láttam..
T42 2008 dec. 08. - 12:08:50
(304/91797)
A Galaxis utikalauz nagyon jó :-) De az más kategória.

Olvastam, hogy amikor elöször felmerült a Twilight megfilmesitése, teljesne átirták akciófilmnek. Nem tudom, hogy tetszett-e volna... Örülök, hogy végül Stephenie mMeyer pár dologhoz ragaszkodott, hogy nem lehetnek vámpirfogak és nem ölhetnek olyna szereplõt, aki a könyvben sem hal meg.

Annak is örülök, hogy JK Rowling kikötötte, hogy brit szinészek játszanak a Harry Potter filmekben. Nem biztos, hogy Zac Efron meg Lindsay Lohan fõszereplésével megnézném :-)
Samaire 2008 dec. 08. - 12:05:28
(303/91797)
amikor pici voltam, halálosan szerelmes voltam Tom Cruise-ba...azóta fejlõdtem :D
Samaire 2008 dec. 08. - 12:04:31
(302/91797)
Charlie-ért egyszerûen odavagyok...nincs apa komplexusom :P de Billy eszméletlen jól néz ki..mondjuk 42 azt hiszem, tehát még csak vénnek se szabad mondani ;) kifejezetten fiatal még :D
ööö én néztem egy nagyot, hogy mit is keres Nikki ott, mint a legszebb vámpír lány...az már csak hab volt a tortán, hogy szõke lett...tetszett a játéka a filmben, de nem õt választottam volna a szerepre az is biztos.
igen, Taylor sok emberkének tetszik, köztük egy 40 éves hölgynek is :D
nekem õ túl gyerek, ezért örülnék Stevennek, de hát bizony sok tini van, akikhez meg épp Taylor "passzol" valóban :)
a stábcserérõl meg annyit, hogy az egyik legrosszabb húzás lenne...még ha csak Rose cserélõdne le, akkor is..miért? egyik srác halál odavan érte... :) nem látom értelmét lecserélni...bukni nem a stábon fog majd a New Moon... ha fog. reméljük nem :)
Bak Ferencné 2008 dec. 08. - 11:57:17
(301/91797)
Szia!

A High School M. a 12 éves fiamnak jött be. De a 3. részére már õ sem kiváncsi. A nagyobbik fiam az új Keanu Reeves filmet szeretné megnézni. Neki tetszett a Világok harca meg a Galaxis utikalauz stopposoknak. A nagyon akciódús filmekért én sem vagyok oda, inkább azt szeretem, aminek van csattanója, vagy mondanivalója. Pl. Farkasokkal táncoló
T42 2008 dec. 08. - 11:46:42
(300/91797)
na nem... Daniel Craiggel nem nézek James Bond filmeket. Biztos sok pénzbe került, hogy igy kipofozzák, én legutóbb egy angol müvészfilmben láttam, ahol egy rossz fogu asztalost alakitott nagyon hitelesen. Azóta is töprengek, talán belõlem is tudnának csinálni Bond lányt ha sok pénzt költenének rám ? :-)

Igaz, hogy Robert Pattinsontól sikoltoznak a rajongók, de a többi szereplõ , Swan papa meg az osztálytársak stb is része a sikernek. Ha most mindent átirnak, a szereplõk egy részét lecserélik, azzal nagy rizikót vállalnak.Mi van, ha nem jön be ?

Ha csilivili megoldásokat akarok látni, akkor a High School Musicalt nézném .
T42 2008 dec. 08. - 11:40:05
(299/91797)
Rosalie nekem se nagyon jött be, Nikki Reed gyönyörü nõ, de nem szõkén meg fehérre sminkelten. Õ egy kreol börü, sötét hajú, alacsony, gömbölyü lány, fizikailag nagyon nem stimmelt ehhez a szerephez. Viszont ha lecserélik, az nagyon zavaró lesz....

Taylor Lautner meg 16 éves és pont úgy is néz ki. Jövõre már 17 lesz, a következõ filmre még idõsebb és korban teljesne jól passzol Kristen Stewarthoz.
Ha a következõ filmben más játszaná, sokat vesztene a film a varázsából. Egyébként csinos, izmos fiu és ha a Gyürük urában ügyesne megoldották a hobbitok méretét meg Tom Cruise-ból is sikerül magas szinészt csinálni a filmekben, akkor Talyor Lautnernél is meg kell tudniuk oldani. Ráadásul a 14-16 éves csajoknak nagyon bejön :-)
Samaire 2008 dec. 08. - 11:34:14
(298/91797)
James Bond - Daniel Craig is egy vicc...az az ürge egyszerûen borzalom... örülök, hogy lenyomták!
Mondjuk attól nem félek, hogy Cat eltûnik, fog még hozni nekünk pár jó filmet...Lords of Dogtown is...nyammm