Melcsu 2006 dec. 29. - 19:08:03
(7/87)
A sztárom a párom 1 ****! De ez a film télleg király!
MK86 2006 dec. 29. - 18:22:22
(6/87)
Julia Roberts nél jobb színésznõt egy darabig nem nagyon fog hordani a hátán a Föld...
És a Sztárom a páromban még gyönyörû is..:)
Nem mondom,hogy 15-20 millát fizetnék neki egy filmért,de mondjuk õ jobban megérdemli ezt a "csekély" összeget,mint pl Keeanu Reeves.
kriszti1 2006 dec. 29. - 17:59:09
(5/87)
Szerintem is jó színésznõ Julia. Az igaz, hogy vannak olyan gesztusai, amiket minden filmjében látok - ugyanezt Meg Ryanról is elmondhatom -, de ettõl függetlenül jól játszik.
csancsy 2006 dec. 29. - 17:49:54
(4/87)
Szerintem Julia jó színésznõ. Igaz, hogy romantikus vígjátékokban a nyerõ, de ettõl nem azt jelenti, hogy nem tud eljátszani több szerepet, hanem azt, hogy mi így fogadtuk el, neki ez az a fajta stílusa, így jön be nekünk. Például Eddie Murphy-t is nagyszájú szerepeiért szeretjük, mert neki is ez a stílusa, nekik ez áll jól, de ez nem jelenti azt, hogy rossz színész.
huba1 2006 dec. 29. - 17:23:27
(3/87)
A jó kritika a kritika.
Ez amit írtál, nem az.
A fivér talán azért mondhatta Juliáról ezeket, mivel Õ szinte semmire sem vitte, és a húga árnyékában kellett kullognia.
Valószínû, ha az Én testvérem nagyobb valaki lenne nálam, nyilván Én is fikáznám.
Ez az úgy mond irigység.
Ha a fátyolos tekintet, és a legörbülõ száj, jelenti Julia Roberts sikerét, akkor sokáig legyen még fátyolos a szeme, és görbüljön az a száj, nekem így is nagyon tetszik.
Õ már tett le Hollywood asztalára.
Nos Eric Roberts!
Hajrá!!!!
kevinspéci 2006 dec. 29. - 15:52:06
(2/87)
Na, én meg ki nem állhatom a csajt.
Amelyik 2 filmje eddig teccett (Összeesküvés-elmélet, Pelikán-ügyirat), az se miatta, hanem a téleg jó férfi fõszereplõ miatt.
Nagyjából igazat adok a tesójának, Eric Robertsnek: Julia színészi tehetsége kimerül abban, hogy könnytõl fátyolos tekintettel, legörbült szájjal bámul a kamerába...
huba1 2006 dec. 29. - 08:52:00
(1/87)
:-)

Most mondjam azt, hogy Julia R. a kedvenc színésznõm?
Igen.
A Pretty Woman óta, húz magával ez a nõ, számos filmet láttam tõle, és egyetlen egyre sem tudtam azt mondani, hogy rossz, vagy akárcsak, hogy elmegy.
Mindegyik szuper, talán az elfogúltságom miatt.
Nagy kedvencem tõle még az Egyenesen át, Egy ágyban az ellenséggel és még sorolhatnám.
Kár, hogy ma már nem olyan aktív, mint a 90-es években, de ez érthetõ.
A filmrõl csak annyit, hogy valóban nagyon szép film, jól összeválogatott szereplõgárdával.
Amúgy megt egyetértek veled December Soul !!!!!