Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 ápr. 21. - 13:25:04 10/10
(563/2983)
Szia Jocsill!!!

Köszi a kedves sorokat!!! Nagyon jó érzés, hogy ennyire megérted a gondjaim, az érzéseim, a gondolataimat!!!!!

Sajnos barátaim igazán nincsenek, így a család nagyon fontos nekem! Aki a központi személyiség az az anyukám a családban. Csodálom és tisztelem, mivel mindenre és mindenkire van ideje .Mindig van egy kedves szava mindenkihez! Nagyon jó a kapcsolatom vele, szinte mindent megbeszélünk. Persze vannak dolgok, amikrõl nem beszélünk, mivel minden embernek van magánélete!!! De nagyon szeretem õt és örülök, hogy Õ az édesanyám!!! Olyan jó, hogy rá mindig számíthatok, Õ mindig szeretni fog, akkor is , ha már mindenki utáll..........!
Sajna néha elfelejtem ezt és megbántom, sokszor elõfordul, hogy nem értünk eggyet!!! Sokszor megbántom, nem becsülöm eléggé!!! Ezen igyekszek változtatni!!!

Köszi, hogy írtál! Sok sikert és kitartást kívánok a vizsgákhoz! Tök furi, hogy Ally is jogász és Te is az leszel!!!!!!!!!!!!!!! :)
Szurkolok neked!!! És ha van idõd írj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szió! :)
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 21. - 13:08:36 10/10
(562/2983)
Szia!!!

Köszi a dícsérõ szavakat!

A vizsgák meg sikerülni fognak! Így kell hozzáállni, csak pozitívan!!! A kemény munkának mindig megvan az eredménye, vagyis a legtöbbször!!! Szóval, fel a fejjel és sok sikert!!! Gondolok rád !!!!

Szeptember olyan messze van....... :(
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 21. - 13:02:54 10/10
(561/2983)
Szia Blythe!
Írtam egy emailt a Viasatnak, amire sajnos nem kaptam választ!!! Majd újból írtam , és elhatároztam, hogy annyiszor elküldöm az emailt, ahányszor csak kell!!! Végülis erre nem került sor, mivel a 2. email után megjött a válasz!!!
Szószerint ezt írták:

Az Ally McBeal c. sorozat 5. évadjának sugárzását szeptember körül, a reggeli idõsávban tervezi sugározni a csatorna.

Szóval reménykedhetünk!!! De lehet, hogy a csatorna átvág minket! Szerintem viszont tényleg leadják, mivel , ha már egyszer kifizették az évadot és a szinkronját, akkor tutira leadják!

De szeptember sokárra lesz!!! Addig még nagyon sokat kell aludni..... :)
Bárcsak már a nyáron lenne!!!!!!!!!

10/10
jocsill 2007 ápr. 21. - 12:51:30 10/10
(560/2983)
Hozzászólónak üzenem, hogy nem csak érzékeny, zseniális is...
Neked legalább válaszoltak, ha 5 mailt nem küldtem, akkor egyet sem, és egyikre se jött a válasz...

Legalább lesz Ally, igaz szeptemberben...

Mindannyiótoknak puszi, sajna le kell lépnem, és azt sem tusdom mikor tudok legközelebb jönni, mert életem legnehezebb vizsgái állnak elõttem, és ezerrel tanulnom kell. Ha ezek meglesznek, egyszer csak jogász leszek!!!! :-)

Levelezzetek, és ne felejtsetek el addig se, próbálok jönni!

Puszi: csilla
10/10
jocsill 2007 ápr. 21. - 12:47:16 10/10 Előzmény Blythe
(559/2983)
Romantika:
Nos, sajna azt kell mondanom, hogy bármennyire is szeretem a férjem, azt sajna nem mondhatom, hogy a legkevésbé is romantikus lenne! Ezt részben én rontottam el, mert a szerelmünkért nagyon meg kellett küzdenünk, és annyira szerelmes voltam a kezdetekkor, hogy MINDENT MEGTETTEM érte. Neki ezzel szemben semmit nem kellett tennie. Jobb lett volna, ha mindketten küzdünk, de nem tudtam volna élni úgy, hogy hagyom elmenni a "közös hajónkat", így alárendeltem magam a sorsnak.
Ezt a részét nem bánom, mert imádni való, édes, nagyon szereti Emmát, és tudom engem is, de nem tanult meg kedveskedni, és valjuk be a közeg sem sarkallta erre, mert a romantika legkisebb szikrája is hiányzott a "szülõi" házból. Nem tartották ezt fontosnak...

Õt így kell elfogadnom, de hiányzik a kényeztetés.

A lényeg, hogy szeretjük egymást, van egy csodás kislányunk, és reméljük szép, hosszú közös életünk lesz.
Szóval Meli õszintén gratulálok a párodhoz... Irigy nem vagyok, csak kicsit sóvárgok a romantika után...
Tudom a férjem életem szerelme, a nagy Õ, de Õ sem tökéletes (én meg messze nem vagyok az :-( :-)
10/10
jocsill 2007 ápr. 21. - 12:39:07 10/10
(558/2983)
Drága Blythe!

Remélhetõleg a feltûnésed azt jelenti, hogy kezdesz jól lenni!

Neked is csak Allyt tudom elképzelni, bár bátorkodom magam annyira elragadtatni, hogy ROKONLÉLEKNEK érezlek!

A párod valóban hõs!!!! Gratu hozzá
Apuci is szokott hõsies dolgokat csinálni, csak ritkán, de annál jobban értékelem, lehet ez a taktikája :-)
10/10
jocsill 2007 ápr. 21. - 12:36:05 10/10 Előzmény hozzászóló
(557/2983)
Hali!

Köszi a gratulációt! Örülök, hogy jól érzed Magad közöttünk!!!!! Bevallom, le vagyok nyûgözve Tõled!!! Ennyire érzékeny és szép lelkû férfival még talán nem is "találkoztam"!

Szó szerint megindított minden, amit írtál. Értem minden szavadat, és mindent, mire gondolsz. Gyakran éreztem magam már én is magányosnak, mert nagyon kevés ember érti igazán a lelkem! Csak ketten eddig: Anyukám és az én Drága (szintén Ally rajongó) Julie barátnõm! Néha nehéz, hogy sok dolog teljesen porrá zúzza az embert, de ami a dolog szépsége, hogy felállunk, kicsit sebesen, de ettõl sokkal értékesebben. Tudunk továbbra is örülni, nevetni, mégha fáj is a szívünk. De az életben annyi szép dolog van, érdemes kiheverni a kríziseket és érdemes tanulni belõlük. nagyon rossz emberismerõ vagyok elsõ blikkre, aztán szépen lassan kiismerek mindenkit, de az elsõ benyomásom általában csal. Nem baj, kiismerem Õket, aztán tudom mire számíthatok, ettõl az én igaz barátaim és családom mindig szeretni fog és én is õket, szóval Õ biztosan erõt adnak.

Fura, hogy így elkalandoztam...

Amit Allybõl hiányoltam, hogy a családja nem az élete része, illetve amikor igen, akkor csak a galiba van velük...

Az APa-lánya kapcsolat nagyon különleges, de hogy az Anyukájával ennyire eltávolodjanak egymástól emiatt ez érthetetlen...

Nektek mi a tapasztalat, vélemény Apa-lánya, Anya-fiú kapcsolat terén?

Hozzászóló!
Írj nekünk Veled csak gazdagabbak lehetünk!!!!!
Köszönjük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
jocsill 2007 ápr. 21. - 12:26:34 10/10 Előzmény Meli
(556/2983)
Sziasztok!

Belecsapok a közepébe, mert épp ezerrel tanulnom kellene:

RENE!!!! Ezerrel Renee!!! Senki más nem jutna eszembe Rólad! Annyira szókimondó, realista, vicces, tudja élvezni az életet, szóval nekem Õ jut eszembe Rólad :-)

Nos természetesen Ally lennék!!!!! Ugyanannyit bénázom, ugyanannyit mélázom az élet "nagy dolgain", vágyom a romantikát (de errõl késõbb), szeretek bolondozni és jókat nevetek magamon:-) Azonban sem ilyen vékony(Calista kicsit túl vékony), sem ilyen csini nem vagyok. Ezért vagyok csilla, szeretek csillának lenni, bár igaz a túlzott érzelmességembõl átadnék a páromnak és akkor az arany középút meglenne mindkettõnknek!

Imádnék kirándulni, de amíg van suli, addig nem tudunk annyit, mint szeretnénk... Majd utána. Bár igaz nekem megadatik az, hogy a szép idõben le tudok menni Emma babával sétálni, ha szép az idõ, szóval ez is elegenedõ, de sokkal jobban szeretnék hármasban menni Apucival :-)

Szegeden a Vadaspark egy élmény, de szeretem legszûkebb szülõhazám környezetét, most fedezték fel, hogy egyedülálló "faunája" van, van olyan növény is Zákányszéken, ami Európában egyedülálló, azt hiszem másutt nem nagyon van, most azon törpölnek hogy tudnák tájvédelmi körzetté nyilvánítani azt a részt. Amit mindenképp ajánlhatok: TISZA-TÓ!!!! Nagyon szép, de csak utószezonban. Óriásit lehet a tó környékén sétálni. Fõszezonban is szép, csak nyüzsi
10/10
Blythe 2007 ápr. 21. - 10:31:49 10/10 Előzmény Meli
(555/2983)
Húha, Meli!
Feladtad a leckét! Lehet furának fogod érezni, de szerintem leginkább René vagy. René olyan határozott és magabiztos számomra mindig, és jól meg szokta mondani a frankót Allynek, mikor az érzései bûvkörében vacillál. Számomra Te nagyon határozottnak tûnsz, olyannak, akinek megvannak az elvei és tartja magát hozzájuk.

Kirándulóhelyet konkrétan nem tudok mondani, tavaly voltam a Körös parton, a szarvasi arborétumban, az nagyon szép volt. De szerintem bárhová megyünk az országban, mindenhol találhatunk valami szépet, vagy érdekeset.

Hogy én ki lennék a sorozatból? Hát Ally, ki más! :) Én is ilyen kis álmodozó romantikus vagyok és van bennem is valami, hogyha boldog lennék, biztos addig küszködnék, hogy abban az állapotban is találjak valami elégedelenségre okot adó tényezõt :) Totál depressziós alkat! :)

Hozzászóló, honnan tudod, hogy lesz Ally? Megnéztem a weboldalt, de nem találtam semmi infót róla... :(
10/10
Meli 2007 ápr. 19. - 23:54:22 10/10
(554/2983)
Hali! Helló Mindenkinek!
Köszi a jókívánságot! Majd mesélek, hogyan sikerült a kirándulás, és tervbe vesszük Szombathelyet is.

Szóval Larry! Jó választás, tetszett, Ally közelségébe!:-)

Nos, hogy én kinek a szerepét választanám, melyik karakter lenne hasonló hozzám, azt feladom tippelõs játékként a lányoknak. Persze te is tippelhetsz, ha eleget olvastál a soraimból. Miután válaszokat írt Jocsill, Blythe és tán Te, akkor természetesen megírom, hogy melyik szereplõre gondoltam!
Szóval szerintetek melyik szereplõ karaktere hasonlít az én személyiségemhez?
Üdv!: Meli
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 19. - 16:19:18 10/10
(553/2983)
Sziasztok!

Köszi a választ Meli!
Ha van rá lehetõséged és idõd, egyszer látogass el Szombathelyre mégegyszer és nézd meg az arborétumunkat és a csónakázó tavat....tényleg szép!

A Tihanyi- félsziget valóban nagyon jó ötlet! Én évekkel ezelött jártam ott, de csak az maradt meg bennem, hogy milyen szép volt a táj! Szóval érdemes oda ellátogatni!
Jó szórakozást hozzá!

Hogy kit is játszanák el a soriból?
Hát...ez egy jókérdés. Minden szereplõ karakterében van valami, ami megfogja a nézõt, ami megragad minket!
Talán hozzám Larry karaktere áll a legközelebb, meghát szívesen elfogadnák egy olyan barátnõt, mint Ally!

És te ?Kit játszanál el szívesen a soriból?

Ja, és a Viasat válaszolt:
szeptember környékén folytatják az 5. évaddal a sorozatot a reggeli mûsoridõben! Ez nagyon sokárra lesz...meg reggel.......! :( Legalább lesz valamikor a folytatás!

Most megyek! Üdv mindenkinek és türelmes várakozást!
10/10
Meli 2007 ápr. 18. - 21:18:24 10/10
(552/2983)
Helló!
Köszönöm a sorokat!
Szombathely jó ötlet. Jártam már ott, de még nem térképeztem fel a várost. Volt is az eszemben Szombathely, hogy megérne egy vasárnapi kirándulást. Viszont a természet jobban vonz, mint a város. Ám az arborétum tuti tipp, köszi! Legutóbb egy levelezõtársammal találkoztam Szombathelyen a vasútállomáson, szép épület! Sajnos az illetõ nem volt felkészült Szombathely látványosságaiból, csupán a fõtérig gyalogoltunk el, majd pizzáztunk egyet. Említette a csónakázó tavat, de nem akart annyit gyalogolni. Pedig mehettünk volna máshogy is. Az akarat hiányzott. Pedig szép lehet a tó környéke is!

Legközelebbi tervünk a Tihany félszigete. Bár nem az apátság környéke, mert azt már többször bejártam. Mindig sóvárogva tekingettem a belsõ tó környékére. Azt a részét szeretném bejárni! Lesz úgy is munkaszüneti nap elsején.

Melyik szerepet játszanád el szívesen az Ally Mcbeal soriban? :-)
És ti lányok?

Üdv! Meli
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 17. - 14:55:52 10/10 Előzmény Meli
(551/2983)
Sziasztok!
Hát......nem vagyok az a kirándulós fajta, pedig nagyon szeretnék, de hát az idõ hinya nem nagyon engedi! :(
Olvastam, hogy szép felfedezésed a Gaja-szurdok Bodajknál, Székesfehérvár közelében.Biztos nagyon jó lehet, hogy a családtagok is veled tartanak és együtt mentek kirándulni!!! Én Szombathelyen élek , itt nincs olyan sok lehetõség nagy túrákra, bár a szomszédos falvakba, településekbe el lehet kirándulgatni!!! Mondjuk egy jó kerékpártúrának megteszi!!! A belváros elég nyüzsis, de a kertvárosi rész, ahol én is élek nagyon kellemes. Itt található a kámoni arborétum, amely szerintem kihagyhatatlan egy idelátogatónak!!!

Hova tervezed a következõ kirándulást? Van már ötleted???

Köszi , hogy írtál, sok mindenben igazad van! :)

Bárcsak folytatnák Ally kalandjait!!! Legalább egy kis ismétlés lenne!!! De jó is lenne..... :(

Sziasztok!!!
10/10
Meli 2007 ápr. 15. - 21:27:26 10/10 Előzmény hozzászóló
(550/2983)
Helló-Sziasztok!
Örülök, hogy ismét pezseg a fórumunk!
Kösz a gratulációt is T. Hozzászóló!
Elaine közvetlensége nagyon bájos, személyisége humoros is, mint minden szereplõnek. Tetszik az õszintesége, érzésvilága, ezért kedvelik a többiek is Allyvel.
Érdekes gondolatot olvastam a soridban, miszerint Ally+Larry kapcsolat nagyon sok erõt adott neked az élethez! Minden bizonnyal szebb lenne a világunk ha ilyesmit nem csupán a filmeken láthatnánk.
Gondolkodtam, hogy vajon miért van annyira a tetszésetekre Ally+Larry kapcsolata. Mivel a filmekben elõszeretettel éljük bele magunkat a fõszereplõ személyiségébe, majd együtt élhetjük át az örömeiket. Ha a történet olyan, mint amire vágyakozunk, akkor különlegesen a tetszésünkre lehet. Természetesen nekem is tetszett, hogy a kis Ally végre boldog és kedves társra talált. Szerencsésen átélhetek személyesen romantikus pillanatokat, érzelmes vallomásokat, masszázsokat a párommal.
Hogy miért nincsen, vagy csupán kevés a jószívû ember? Ma azt tanulhatjuk, hogy mindenki mindeninek a farkasa, ha nem eszed meg a másikat akkor õ eszik meg téged... Legyél te az elsõ, legyél te a legszebb, törekedj a legmagasabbra, kényeztesd önmagadat bla-bla-bla. Ezek mellett ne csodálkozzunk, hogy olyanok az emberek amilyenek. Egyébként a válasz szerintem a Bibliában van, hogy globálisan miért is történik mindez. Persze ha errõl beszélnék, mindjárt én lennék a térítõ. Úgyhogy járjon utána az aki akar.
A babonáról már irogattunk itt. Véleményem szerint ez az õseink tanulatlanságának a szüleménye és a spiritizmus élteti.
A szinkronok a legtöbbször tetszenek, csak nagyon ritka eset, hogy nem oda illõ amit választottak. Sokat dícsérik a magyar szinkront! Észrevettem, hogy általában a karaktereket nem csupán a hasonló hangszínnek megfelelõen hanem a hasonló külsõ megjelenésüknek is megfelelõen választják. Amikor megváltozik egy szikron, akkor a nézõ pár alkalom után megszokja az újat. Nekem kicsit az is furcsa amikor egy ismert hangon szólal meg egy másik szereplõ, de nem rossz, inkább érdekes.
Blythe! Mondhatni tejben vajban füröszt és tenyerén hordoz a párom és a csillagokat is lehozná az égbõl nekem, de errõl valami roppantul nehéz írni vagy beszélni, mert rögtön nekem támadnak. Egyrészt nem hiszik el, másrészt feltámad bennük az irigység, meg hát minek ömlengek.
Lehet sírni a boldogságtól, ezek örömkönnyek. Legyen benne részetek a valóságban nektek is!!!

Szóval, milyen jó kirándulóhelyeket ismertek?
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 14. - 13:25:00 10/10 Előzmény jocsill
(549/2983)
Szia!
Most olvastam, hogy édesanya vagy! Gratulálok a kis Emmához! A képeken, amiket feltettél nagyon aranyos !Írtad, hogy sokat betegeskedtetetek!!! Remélem mindketten jól vagytok!!!
üdv neked és jó hétvégét mindenkinek!
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 14. - 13:18:23 10/10 Előzmény Blythe
(548/2983)
Szia Blythe!
Gratulálok a párodhoz!Tényleg egy hõs, ha egy órát várakozott rád a parkolóban!Egy ilyen pasit meg kell becsülni!!! :) ugye tudod?!
Üdv neked és szerintem se hagyd ki a Vonda - koncertet, ha egy mód van rá!
+ a múltkor kissé elragadtattam magam, de mostanság eléggé rossz passzban vagyok! nem vagyok mindig ilyen szentimentális, csak olyan jó visszagondolni Ally "kalandjaira"!!!De szerintem ezzel mindannyian így vagyunk!!!

Tegnap péntek 13 -dika volt!!!!Én kissé hiszek a babonában, de eddig nem vettem véresen komolyan!!!!
Erre tegnap egy egyest kaptam a világ legnehezebb tantárgyából , kémiából!( Pedig félévkor 4- es voltam!!)
Szóval teljesen földhözvágott ez a dolog!!!Az egész hétvégémet elrontotta,.......:((

Valamelyikõtökkel nem történtek furi dolgok tegnap?

Jó hétvégét , és jó pihit kívánok így a hét uccsó napjain!
10/10
Blythe 2007 ápr. 12. - 15:12:24 10/10
(547/2983)
Sziasztok Lányok! (És kedves hozzászóló! :)

Mindig benézek a fórumba, mert Ally-t nem lehet elfelejteni. Csak aztán sosem tudom, mit írjak. De tényleg tök jó, hogy tavasz van, kezd elmenni a kedvem a munkától, annyi minden mást lehet csinálni.
Terveztem, hogy beugrok egy jegyirodába és utánanézek a Vonda jegyeknek, itt motoz a fejemben, hogy kár lenne kihagyni... A múltkor már én is otthon tomboltam az Ally elsõ albumára.

Kedves Hozzászóló! Elõször furának tûnt, hogy egy fiú ilyeneket ír a sorozatról, de aztán láttam, hogy milyen fiatal vagy és megértettem. Vajon hová veszik ki a romantika a fiúkból 20 éves kor felett?

Lányok! Téma! A Ti párotok mennyire romantikus? Illetve mit meg nem tenne értetek, amit Ti romantikusnak éreztek. Az én drágám a múltkor egy órát várt rám egy parkolóban, hogy hazavihessen. Szerintem egy HÕS! :)

Puszi mindenkinek, és ha már tényleg mi vagyunk az egyetlenek, hát csak azért is tartsunk ki!

B :)
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 12. - 01:27:47 10/10
(546/2983)
NYílnak a tulipánok és virágoznak a fák...............!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon hiányzik Ally!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudjátok, én nagyon visszahúzódó, félénk, szerény vagyok, ezért gyakorlatilag nincsenek igaz barátaim!!A padtársam elvileg a haverom, de õ csak magával van elfoglalva, nem lát belém! Nagyon vágyom arra, hogy valaki mélyen belenézzen a szemembe és megkérdezze mit érzek.......mire gondolok.......mi lakozik a lelkemben ott legbelül.....? értitek, tudjátok mire gondolok?
Már számtalanszor megaláztak, eltiportak és belémgázoltak!
Ally nagyon sok erõt adott és ad is!Manapság miért nincsenek érzelmes és jószívû emberek?
olyan egyedül érzem magam sokszor...................................
bocsi, hogy ilyennel untatlak benneteket! ne haragudjatok!

+ GRATULA MINDEN KEDVES ALLY FANNAK, JOCSILLNAK, MELINEK ÉS AZOKNAK AKIK ÍRNAK, MIVEL EZ AZ EGYETLEN ALLYS FÓRUM, AMI MÉG "él" ÉS NEM ADTA FEL A REMÉNYT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Írjatok és beszélgessünk!ok?

mindenkinek nagyon szép, örömökben, boldogságban gazdag TAVASZT kívánok tiszta szívbõl!!
SOK napsütést! sziasztok!
10/10
hozzászóló 2007 ápr. 12. - 01:03:08 10/10
(545/2983)
Sziasztok kedves Ally rajongók!
Köszönöm , hogy ilyen kedvesen fogadtatok!Nagyon jól esik!

Bevallom õszintén , hogy mindenkit nagyon szeretek a sorozatból!
Szerintem Ally a legszebb a soriban, sokan csúnyának tartják, de van benne valami varázslatos....., valami, amitõl annyira szép és gyönyörû lesz!
Elaine, aki még nagyon közel áll szívemhez. Nagyon kihívó, nagyon belevaló..sokszor túlzásba is viszi!pl.: vibrafix, arctartó
De nagyon megragadott benne, hohy a felszín alatt milyen valójában: egy csupa szív, érzelmes, érzékeny nõ, aki szeretetre vágyik................egyszóval nagyon imádom õt! TI?

És ami a gyengém: Ally + Larry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira aranyosak együtt! Komolyan mondom , szinte nem bírtam kivárni a részek közötti röpke 24 órát, amikor elkezdték leadni a 4. évadot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor kezdtem felvenni a részeket...nagy szerencsémre!Annyira jó öket együtt látni! Érzelmes pillanatok, szívszaggató beszélgetések, egyszóval sírunk és nevetünk egyszerre!Engem nagyon megérintett és a szívem közepébe hatolt!Minden egyes Ally- Larry résznél jóformán a szívem szakadt meg!Allynek annyi rossz kapcsolat, szörnyû pasik és mégszörnyübb randik és legfõképpen Billy után jött egy pasi:Larry. Nagyon látszott, hogy egymásnak lettek teremtve!Amikor elösször felbukkant Larry, már akkor éreztem, hogy ebbõl egy komoly és nagyon érzelmes szerelm lesz!

Amikor Larry elmegy Ally irodájába , és végre elcsattan az elsõ csók...............hát az nagyon-nagyon-nagyon nekem szólt, vagyis egyszerûen gyönyörû volt. És amikor utánna megölelték egymást és csak táncoltak szorosan egymáshoz bujva....majdnem megszakadt a szívem!!!!!!!!!!!!
De a karácsonyos részek, a lábmasszázs, Larry távozása és visszatérése, az érzelmes vallomások és pillanatok is nagyon szívenütöttek!Szerintem tudjátok mit akarok leírni!ugye?
Az ember már ugyérzi, hogy annyira szép , hohy már majdnem sír, de valahogy mégis boldog!!Bárcsak Robert Downey Jr.-nak ne lettek volna azok az "ügyei", és tovább folytatódhatott volna Ally és Larry szerelme!!!Nagyon megszerettem õket , az egész kapcsolatuk nagyon sok erõt adott nekem az élethez!

Amikor a Viasat elkezdte adni a 2.évad részeit , imádkoztam, hogy Tóth Ildikó maradjon Ally hangja. Amikor meghallottm Kisfalvy Krisztina hangját ( aki nekem örökké JENNIFER GARNER marad- ALIAS , ELEKTRA, HIRTELEN 30)elöször dühöngtem, kiborultam, majd megnéztem , illetve meghallgattam a részeket és belenyugodtam- majd észre sem vettem, de megszerettem K.K. "allys" hangját!most már ÕT mondanám Calista magyar hangjának a továbbiakban!
Sajnos csak JANE KRAKOVSKI- KISS ERIKA, COURTNEY THORNE-SMITH - KOCSIS JUDIT és LISA NICOLE CARSON- KOCSIS MARIANN TARTOTTÁK MEG A RÉGI HANGJUKAT!
Szerintem Nelle- RUDOLF TERÉZ, LING- SÁNTA ANNAMÁRIA is remek választásnak bizonyult! Nagyon szeretem Rajkai Zoltánt is, aki remekül visszaadta Larry karakterét! Ti mit gondoltok? Milyen a szinkron?
A s
10/10
Meli 2007 ápr. 11. - 22:29:00 10/10
(544/2983)
Helló-Szia Szevasz!!:-)
Szuper, hogy írtál!
Körülbelül én is az 1. évad közepétõl, vagy valamelyik részétõl láttam. Egy ajánlóban láttam róla reklámot, mikor Ally rákvörösre pirult, meg a földig ért a nyelvük, és amikor kidülledt a szemük.... ÁÁÁ, ezek a váratlan megnyilvánulások nagy poénok!!:-)) Akkor kíváncsi lettem a filmre és aztán folyamatosan néztem. Most is azt tenném!:-))
Írj nekünk amíg várakozunk a sorozatra! Kíváncsian várom!
Üdv!:-))