Téma: Ally McBeal

10/10
jocsill 2006 dec. 17. - 18:22:33 10/10
(423/2983)
Jut eszembe tanga...

Nos abszolut nem tartom helyesnek, ha egy tízéves kislány azt hord, de mondok ennél durvábbat is. Az anyukám oviban dolgozik, és már kiscsoportos ovis korban azt hordott a lányok egy része. Ez durva, ráadásul nem is annyira kényelmes a tanga, szerintem. Már elõre félek, hogy Emma mikor áll elõ durvábbnál durvább ilyen jellegû kérdésekkel.

Mi a véleményed a "ki a has és derék" rucikról... Tudom, hogy öregasszonyosan hangzik, de engem kiver a víz, ha valaki hiden õszi napon ilyenben flangál, és még a dzsekije is olyan rövid, hogy az sem takarja a derekat.

Mostmár tényleg sziasztok...
10/10
jocsill 2006 dec. 17. - 18:18:34 10/10 Előzmény Meli
(422/2983)
Szia!

Nos a hazugságban alapvetõen nem hiszek, jó ha az ember õszinte inkább fájjon akkor, de annál nincs rosszabb, ha az ember valamilyen hitben él, aztán robban a bomba, rátör az õszinteség a korábban hazugságot kitaláló félre, és esetleg kártyavárként omlik össze minden, amiben hittél.

Azonban Allyre tudnék visszautalni a kegyes hazugság ügyében: amikor Billy holtan esett össze, elõtte ugye azt mondta Allynek, hogy mindig is belé volt szerelmes, Ally viszont Georgiának azt mondta, hogy Billy nagyon szerette Georgiát... Ez egy kegyes hazugság, hogy ne legyen az emberben önvád, és szépen tudjon emlékezni a közös évekre, percekre, pillanatokra. Ám tény, hogy ettõl még hazugság marad...

Most azt gondolom, hogy igen kés alá feküdnék, mert nem tudom ugyan miért, de nagyon sokat fáj a hátam. Szégyen ilyet kimondani 27 évesen, de fáj (a mamám 67 éves, óriási fájdalmai vannak amiatt, hogy a porcok teljesen elkoptak a térdeiben, és soha nem mondja, hogy fáj. Ilyenkor szégyellem magam, hogy ilyen puhány vagyok). A szülés óta különösen...
Aztán lehet, hogy annyira berezelnék, hogy nem mernék elébe menni....

Kicsit hipotetikus lesz a kérdésem, mert tudom Ti nem terveztek gyerkõcöt, de egy "újságban" volt egy fejtegetés, hogy hogyan is kell szülni. Pár sztárocska kijelentette, hogy kötelezõ ordibálni közben. Errõl mi a véleményetek???

Igen, a viasat nem tart velünk kapcsolatot, bár lehet, csak a negatív kritikára, és a kérdésre nem reagálnak...

Nos, szép Karácsony elõtti hetet kívánok minden Ally rajongónak!!!!

Üdv: jocsill
10/10
Meli 2006 dec. 14. - 21:33:20 10/10
(421/2983)
Halihó! Szép napokat kívánok!
Örülök mindig amikor találok hozzászólásokat ha benézek ide!:-)
Nos, eszembe jutott a harmadik kérdésem:
-Hogyan lehet egy hazugság kegyes, ha egyszer az hazugság!? Szerintem mindennemû hazugság kegyetlen.
-Persze közben kialakult egy újabb kérdés:
Hány éves kortól hordhat egy lány/nõ tangabugyit? Ha egy tíz éves lány szeretne ilyet? Mit mondanál neki?

Köszönöm a válaszokat, nagyon érdekesek!
A szemöldök ívére például nem gondoltam. Láttam egyszer, hogy valakinek éppen nõtt ki a szemöldöke és hát kihúzni nem lehetett, mert a bõr alatt volt még. Hát nem volt egy esztétikus látvány!
A legtöbbb szépítészeti mûveletre furcsán tekintek. Szerintem az ápoltságban már megnyílvánul a szépség.
Jocsill! Tényleg befeküdnél mellmûtétre? Van akinek attól a plusz súlytól fáj a háta.

-A sok mûtét szerintem a kényelem miatt van, hiszen java formálható másképpen is. A világunk hangoztatja a külsõ szépség fontosságát, sõt mércét is ad, valamint ez sok embernek üzlet, így hát reklámozzák a szépséget. Szerintem ezért fekszenek gyakran kés alá az emberek.
Van még valami: Nem természetes, hogy öregszünk és elveszítjük a fiatalságunk szépségét. Sokat kutatja az emberiség az örök fiatalság forrását. Mindannyiunkban ott a vágy iránta. Ez is ok a mûtétek sokaságára.

-Karácsonyi szokás? Személy szerint szeretem a változatosságot. A szabadidõ kihasználása arra, hogy találkozókat szervezzen a család, visszatérõ szokás. Ilyenkor meghívjuk egymást ebédre, vacsorára! Anyukámnak állandó szokása ilyenkor rántott tonhalat készíteni, rizzsel és burgonyasalátával. Ennyit tudnék errõl írni.

- Olvastam a Viasatos levid. Vajon õk is?!?
Hát nem tudom mit tehetünk. Szerintem a pénz beszél.
Azért valami személyes kapcsolatot tarthatna a televízió a nézõivel. Barátibb lenne, nem csupán üzleti.

Üdv Mindenkinek!
10/10
jocsill 2006 dec. 14. - 14:09:54 10/10
(420/2983)
Jut eszembe, ezt küldtem el legutóbb a Viasatnak, de erre sem jött érdemi reakció:

"Tiszteletem!

Arra lennék kíváncsi, miért van fenn az internetes oldalukon, hogy "írjon nekünk", ha soha nem reagálnak arra, amit az ember kérdez?

Pár levelet már elküldtem, de eredmény semmi, és tudom, hogy Ally McBeal rajongó társaim is próbálkoztak már, de hasonló eredményre jutottak mint én.

Tudom, Önöket nem érdekli, hogy amióta levették a mûsorról Ally kalandjait nem nézem egyáltalán a csatornájukat, mert ugye egy fecske nem csinál nyarat alapon, meg sem látszik a bevételeiken...

Szóval valószínûleg utoljára megpróbálkozom a cseppet sem költõinek szánt, (de annak tûnõ) kérdéssel: tudnak információval szolgálni arról, hogy levetítik-e valaha Ally McBeal utolsó szériáját? Amennyiben levetítik, várhatóan mikor?

Végezetül elmondom, hogy nem szeretem egyik kereskedelmi televíziós csatornát sem, de a 2 vezetõ kereskedelmi csatorna javára legyen írva, bármilyen kérdésemre visszaírtak eddig, még akkor is ha érdemben nem tudtak segíteni, de legalább reagáltak.

Sikeres, kicsit tv-nézõ orientáltabb munkát kívánok!

Köszönettel: njcs"

szóval továbbra sem érdekli a viasatot, hogy le se kakálják a nézõiket, pedig belõlünk élnek. Tényleg valamit tenni kéne velük. Ally mostmár a honlapjukról is le van véve... Szóval semmi infó, hogy esetleg vetítenek-e valamikor egy kis csemegét...

Próbálkozzatok Ti is...

Üdv
10/10
jocsill 2006 dec. 14. - 14:04:36 10/10
(419/2983)
Sziasztok!

Meli igazán formában vagy, annak meg örülök, hogy "élvezeteseket" írok!

Úgy gondolom azért szedik ki a nõk a szemöldöküket, mert így ívesebbet tudnak rajzolni. Bevallom nekem ez nagyon nem tetszik... Egyenesen elborzadok azon, hogy egyesek milyet rajzolnak. Tény, az enyém sem eléggé íves, a kozmetikusom rendesen meg is mérkõzik, hogy szépre lehesen színezni, (azért, hogy ne üssön el annyira vörös "hajzuhatagomtól"...) mert inkább lefelé görbül, és nem kifejezetten íves.

Ami a kérlek-et illeti, errõl semmi fogalmam, mert jellemzõen azt mondom nincs mit, vagy szívesen... Kicsit távolságtarótnak tûnik nekem ez a kérlek... De sajna többet nem tudok...

Nekem az jutott eszembe, hogy az emberek miért fekszenek lépten-nyomon önként kés alá? Igaz, nagyon zavar a súlyfeleslegem, de nem szeretném zsírleszívással megoldani. Ráadásul apukám bõrét örököltem, aki bár nagyon helyes, de korán ráncosodik, így nekem is rengeteg a szarkalában annak arányában, hogy 27 éves vagyok, de ezek az én ráncaim. A sok nevetésem és grimaszom eredménye. Isten ments, hogy megszabaduljak tõlük, hiszen "én küzdöttem" meg értük... Egyedül a melleimet csináltatnám meg, ha majd már nem szülnék többet, hogy ne okozzon nagy hátfájást a gravitáció, ha értitek mire gondolok... :-))

Vannak-e karácsonyi szokásaitok, ami évek óta ismétlõdik, és az életetek része (nem a karácsonyfára gondoltam :-)

Várom én is a válaszokat, addig is mindenkinek kitartást, talán az ünnepek alatt lehet kicsit pihizni...

üdv: jocsill
Lisa111 2006 dec. 13. - 22:58:44
(418/2983)
Szia!

elsõ kérdés nem tudom..
második kérdés: én ezt Mo-n nem hallottam, viszont most Varsóban igyekeztem mondani, hogy Dzienkuje bardzo (Köszönöm szépen), és õk erre meg hogy Prose (kérem)...
10/10
Meli 2006 dec. 13. - 17:47:31 10/10
(417/2983)
Helló-hellóka Allysek!
Örülök, hogy tetszettek a kérdések!:-)))
Nagy buzgalommal olvastam a soraidat! Köszi szépen!
Gondolkodtam még kérdéseken olyan dolgokról amiket nem értek:
- Vajon miért szedi ki sok nõ az összes szemöldök szõrzetét, ha utána rajzol egyet helyette? Ennyire rossz helyre nõtt? :-)))
- Amikor valakinek megköszönök valamit, olykor azt válaszolják, hogy "kérem". Mit kér? Miért ezt mondja? Nem értem...
- ... Oh, elfelejtettem a harmadikat, de majd az eszembe jut késõbb! :-)))
Írjatok ti is bátran olyan dolgokról amiket nem értetek, hátha tudunk rá valami jó magyarázatot írni egymásnak.

Fauna! Nem tudom mikor lesz a sori, addig is szórakoztatjuk itt egymást amíg várakozunk rá. Ha megtudjuk, itt biztos kap reklámot!!!
Üdvözlettel búcsúzom, holnapig!
10/10
Fauna09 2006 dec. 11. - 20:52:21 10/10
(416/2983)
És azt nem tudod (vagy tudja valaki más), hogy mikor megy újra a tévében az Ally McBeal?
10/10
jocsill 2006 dec. 10. - 18:13:50 10/10 Előzmény Meli
(415/2983)
Sziasztok!

Nagyon jó kérdéseket tettél fel Meli!!!! A gyerek szájra puszi számomra undorító!!!!! Nem hiszem, hogy ez egészséges, sõt szerintem abnormális. Engem teljesen felháborít. Imádom Emmát, de nem adnék a szájára puszit, nem tesz jót, szerintem akár a gyereket is megkavarhatja... Szóval Emma a mi szemünk fénye, de nem puszilkodunk a szájára. Anyukám oviban dolgozik, és ott a gyerekek zömét szájon puszilják, annyira szörnyû!!! Ja és szerintem az amerikaiak majmolásaként hoztuk ezt a szokást...

A cigi a másik szörnyû dolog, csak kicsit másképp... Szerencsére sosem dohányoztam, (már próbáltam ki, de nem szeretem). Egyenesen dühít, hogy a lépcsõházban is rágyújtanak, és amíg viszem fel a kislányunkat több füstöt szív 1,5 perc alatt, mint egy hónap alatt egyéb környezetben. A családunkból csak az Öcsém, és az apósom dohányzik, (a tágabb famíliában többen), de Emma közelében, és lakásban nem... A férjem életében sem gyújtott rá, és annyira gyûlöli a cigit, hogy kijelentette elválna ha rászoknék a cigire (nekem válóok lenne a sok alkohol, mert a szüleim lényegében sosem isznak, én meg egyáltalán soha, és így ezt szoktam meg). Szóval az egyetlen gyenge pontom ilyen téren a cappuccino, imádom tejhabosan, ahogy az olaszok...

A pad, szerintem csak udvariasság, ami azért jól esik, hogy legalább emberbe néznek, ha lehuppannak mellém.

A tüsszentésnél így szoktam meg, és a családomtól nehezen tudnám elviselni, ha nem mondaná, hogy egészségedre, bár tény sosem hagyom ki, hogy ezt kívánjak. Ám ha beteg az illetõ megegyezünk, hogy egy idõ után elhagyjuk, és max. jobbulást kívánunk.

Tök fain kérdések voltak... Írj még ilyeneket.

Ja múltkor Emma kinyomta a gépemet, mielõtt elküldtem volna egy fórumos üzit, most apukájával van, így talán elmegy az üzi :-)

Szép hetet mindenkinek
10/10
Meli 2006 dec. 06. - 20:12:31 10/10
(414/2983)
Szia-szia-szia Kedves Lisa!!
Örvendtem a soraidnak! Mindenképpen gratulálni szeretnék neked ahhoz, hogy öntudatosan ellent tudtál állni a dohányzás sodrásának! :-)))) Így tettem én is, mivel semmi értelmét nem találtam a ciginek.
Undorító mikor valaki a csikket elpöcköli és lesz ami lesz, akár tûz, akár térdig járunk benne (inkább fizetjük a köztakarítást). Nem is beszélve arról, hogy a szórakozóhelyek egyenlõek a dohányfüst szaggal amit a ruhám, hajam, sõt a bõröm is átvesz. Szinte nem is járok ilyen helyre, fõleg a zárt ablakos télen.

A fura puszi akkor lesz mégfuribb ha a gyerek 15-20 éves lesz...

Jó-jó, udvariasságból, de amolyan közterület az az ülés és láthatóan szabad. Akkor ül oda valaki mikor már nincs egyedülálló ülés, bezzeg ha úgy állunk mint a heringek a konzerves dobozban, akkor nem kérdeznek semmit, csak legyen természetes a közelség. Nem találok értelmet.

Kellemes utazást Lisa!!! Jó utat és szép élményeket hozzá!
A közlekedés is gördülékenyebb havazás nélkül...
Üdvözlettel: Meli
Lisa111 2006 dec. 05. - 22:08:46
(413/2983)
Az egyikre válaszolok, szeirtnem semmi jó nincs a dohányzásban.....
Bár nekem könnyû mondani, hiszen rá sem szoktam, nem is próbáltam és nem is fogom, és utálom , hogy Bpen az utcák attól bûzlenek....

Jah és ez a puszis dolog fura...
Én is néha kérdem a buszon, attól függ udvarias kedvemben vagyok-e..

És csütön megyek Varsóba 1,5 napra olyan izgatott vok...:)
10/10
Meli 2006 dec. 05. - 20:52:48 10/10
(412/2983)
Sziasztok!
Lenne pár érdekes kérdésem, amit nem értek!
-Szerintetek, miért adják egyes szülõk a gyermekeik szájára a puszit? Jó ez így?
-Miért kérdezik egyesek a buszon, hogy a mellettem lévõ üres ülés szabad-e? Oké, illedelmességbõl, talán a közelség miatt. Akit zavarna nem ülne kettõs üléshez.
-Miért ragaszkodnak sokan az "egészségedre" mondáshoz ha valaki tüsszent, vagy ráadásul beteg?
- Mi jó van a dohányzásban??
Segítetek?
10/10
Meli 2006 dec. 01. - 17:28:32 10/10
(411/2983)
(Az elõbb nem sikerült az üzenetküldés, talán most, újra.)
Sziasztok!
Ha december, akkor beásárlási láz!
April Lane Benson pszichológus szerint a vásárlási mánia egyik kiváltó oka az lehet, hogy ezek az emberek abban a hitben élnek, hogy rengeteg ajándékot kell adniuk másoknak, hogy kifejezésre jutassák szeretetüket. "Gyakran úgy gondolják, hogy leginkább ajándékokkal tudják megmutatni, mennyire fontos nekik a másik" - mondja Benson. - "Elárasztják a rokonaikat, barátaikat gyakran olyan dolgokkal is, amelyekre azoknak semmi szükségük. Ez egyrészt a mai világ anyagias felfogásából eredhet, de nagyobbrészt az alacsony önbecsülésükbõl. A megrögzött vásárlók gyakran úgy érzik, nem elég jó emberek, ha csak nem vesznek meg mindent, amit látnak."
Íme feldobtam egy témát! Szerintem érdekes.
Nektek mi a véleményetek, hozzászólásotok? Ezzel kapcsolatos történetetek?
Üdvözlettel: Meli
10/10
Meli 2006 nov. 27. - 17:08:01 10/10
(410/2983)
Helló Blythe!
Köszi szépen a listát. Bár tudtommal, sajna nincs elõfizetésem az AXN csatornára, vagy nem is fogható.
Egyébként azt írtam, hogy volt a kedvencem. Igaz, ez csak annyit jelent, hogy az ismétléseket már nem nézem.
Azért tényleg nagyon kedves vagy, köszi ismét, aranyos tõled!:-) Benézek majd a fórumba olvasgatni. Már régebben is megtettem.
Szia-szia! Szép napokat! :-)
(Majd hozok valami témát a napokban.)
10/10
Blythe 2006 nov. 27. - 11:28:51 10/10 Előzmény Meli
(409/2983)
Meli!

Ha van AXN-ed, akkor orrvérzésig nézhetsz Sliders-t! Hál, istennek! Íme a jövé hét mûsora:

Vetítik:
AXN: december 2. Szombat, 08:25
december 2. Szombat, 11:45
december 2. Szombat, 16:00
december 9. Szombat, 07:35
december 9. Szombat, 11:45
december 9. Szombat, 15:55
AXN SCI-FI: november 27. Hétfõ, 12:00
november 27. Hétfõ, 17:00
november 27. Hétfõ, 21:00
november 27. Hétfõ, 02:00
november 28. Kedd, 16:00
november 28. Kedd, 21:00
november 28. Kedd, 02:00
november 29. Szerda, 16:00
november 29. Szerda, 21:00
november 29. Szerda, 02:00
november 30. Csütörtök, 16:00
november 30. Csütörtök, 21:00
november 30. Csütörtök, 02:00
december 1. Péntek, 16:00
december 1. Péntek, 21:00
december 1. Péntek, 02:00
december 4. Hétfõ, 15:00
december 4. Hétfõ, 21:00
december 4. Hétfõ, 02:00
december 5. Kedd, 15:00
december 5. Kedd, 21:00
december 5. Kedd, 02:00
december 6. Szerda, 16:00
december 6. Szerda, 21:00
december 6. Szerda, 02:00
december 7. Csütörtök, 16:00
december 7. Csütörtök, 21:00
december 7. Csütörtök, 02:00
december 8. Péntek, 16:00
december 8. Péntek, 21:00
december 8. Péntek, 02:00
TV2: december 3. Vasárnap, 11:30
december 10. Vasárnap, 11:35

És van Sliders fórum is, de jó!!! :-)

Igyekszem benézni még a héten.
10/10
jocsill 2006 nov. 26. - 17:51:05 10/10
(408/2983)
Sziasztok!

Emma nevében köszi a dícséretet, szerintünk is édes, egy kis édes "energiabomba".

A gyereknevelési elveket illeti: hipotetikusan elképzeli az ember, hogy nem húz a gyereke popójára (7 hónaposan valóban nem), de lesznem ám olyan szituk, amik felborzolják az ember idegeit. Blythettal értek egyet, én is kaptam életem során 2 pofont, de mindkettõ jogos volt. Anyukám tudott úgy ránk nézni, hogy nem féltünk Tõle, de tudtuk jobb rendesen viselkedni. Nem a félelmet kell a gyerekben kialakítani, de azt a tudati oldalt igen, hogy Apu, és anyu feltétlenül szeret, mindent megad, de ha 15. szólásra sem lesz foganatja a kérésnek, egy kis fegyelmezés nem árt (ekkor sem a pofon, maximum a bünti,). ha pedig végképp kicsúszott a kézbõl az irányítás, jöhet egy makarenkói pofon, de amennyiben az ember a kezdetekben kialakítja, hogy a kérése komoly jelentõségû legyen, valszeg egy élet folytán max. 1-2 pofon csattan el.

Errõl nem is akarok többet beszélni, hanem Blythe-nak ezer köszi MINDENért, amit itt olvashattunk.

Ally továbbra is hiányzik, de még kitartás...

Üdv Mindenkinek
10/10
Meli 2006 nov. 24. - 22:29:05 10/10
(407/2983)
Köszi Kedves Blythe a hosszú sorokat! Élvezettel olvastam!
A Jóbarátok és a Sliders is kedvenc sorim volt! :-)
Matthew Perry pedig tetszett a Bérgyilkos a szomszédom címû filmben is.
10/10
Blythe 2006 nov. 24. - 11:36:58 10/10
(406/2983)
Ja meg még azt akartam mondani, hogy az elõbb lefordított cikk szerint mégsem Robert alatt kezdett esni a nézettség. Valaki valahol valamikor mintha ezt mondta volna, de már akkor sem akartam elhinni. Úgy tûnik mindenkinek egy nagy törés volt, hogy Ally és Larry nem jöttek össze és utána estek a mutatók. (Mondjuk erre biztos rásegített, hogy akkor született a Harmadik mûszak, ami tényleg jó.)

Ja, és Lisa írására reagálva: Milyen tök jó ezt hallani, hogy Kisfalvi Krisztina örült a szerepnek, sõt direkt utána keresett. Ritka az ilyen szinkronhang, olyan jó tudni, hogy vannak még olyanok akik ezt szívvel csinálják. :)
(Lisa, ha legközelebb összefutsz vele, kérdezd meg, hogy milyen élmény fûzi a Sliders sorozathoz. Abban is egy nagyon kedves csajt szinkronizált, régebben olvastam egy cikket, amit a kollegájával, Selmeczi Rolanddal készítettek a szinkronról. Õ külön kiemelte, hogy szerette szinkronizálni a Sliderst, mert mindig más világban játszódott és nagyon izgi volt. Kíváncsi lennék Kristzina mit mondan errõl - persze tudom, hogy nem tudod megkérdezni, de azárt leírtam. :)

Mennem kell, bejött az irodába fõnök...
10/10
Blythe 2006 nov. 24. - 11:05:59 10/10 Előzmény jocsill
(405/2983)
Jocsill!

Boldog névnapot Emmának! Ez a baba egyre édesebb! :)

Na, nem állítom, hogy ütni verni kell a gyereket, de én is kaptam pár pofont, és visszagondolva párat azt hiszem megérdemeltem. Ettõl még szeretem a szüleimet, bár az igaz, hogyha csinlok valami butaságot, félek elmondani, félek a reakciótól (bár már elég nagy vagyok ahhoz, hogy nem ütnek meg :)

Interjút én nagyon sok emberrel csinálnék, más kérdés, hogy mennyi munka összehozni egy találkozót, és hogy vajon meg mernék-e szólalni. :) Ha bárkit válszthatnék, és nem lennék kuka, akkor megkérdezném Robert Downey Jr-t, hogy megérte-e kábszerezni és kiiratni magát a sorozatból. (Állítólag 2004-ben újranõsült és azóta tiszta és boldog.)

Tényleg mi lenne, ha készítenének egy egész estés tv-filmet, amiben felveszik a fonalat és Ally újra tálálkozik Larryvel és végre összejönnek, egy millió Ally rajongó kapná meg a boldog véget néhány év kemény várakozás után. :)

A Millió dolláros bébivel csak három bajom volt:
1. nem szeretem Clint Eastwood-ot
2. nem bírom Hillary Swank-et
3. utálom a bokszot, akár a meccset a tv-ben, akár a bokszolós filmeket, mindent, ami ezzel kapcsolatos.
Ennek ellenére egy haverom elcipelt rá, és megnéztük moziban, és TETSZETT. Jó film, komolyan. 100%-os dráma, nem célszerû depis hangulatban nézni, de amúgy nagyon jó.
10/10
Blythe 2006 nov. 24. - 10:55:23 10/10
(404/2983)
Üdv! Nem száz százalék, de kb.:

Öt hetes pihenõ után az Ally McBeal filmsorozat április 15-én hétfõn (A Fox csatornán este 8-tól 10-ig) visszatér egy kis segítséggel a Jóbarátokból. A két órás epizódban Matthew Perry vendégszereplõként egy rámenõs ügyvédet alakít, aki Ally cégéhez jelentkezik munkára. Elõhozza a versenyszellemet Ally-bõl és szembesíti a Viktorral (Jon Bon Jovi alakításában) való viszonyával kapcsolatos kérdésekkel - meséli a sorozat executive producere, Bill D'Elia. Bár Matthew figurája nem Ally típusa, mégis emlékezteti õt azokra a férfiakra, akikkel a múltban randizott.

Egy kis szerencsével Perry felidézi a Robert Downey Jr-os epizódokban megszokott Ally-s hangulatot. (Az Ally nézettségi mutatói estek a nyugtalan sztár távozása óta a múlt évadban, a sorozat elmarad a CBS sorozata, a Szeretünk Raymond és az NBC-s Harmadik mûszak mögött.) A hatodik évad születése forog kockán, a producerek sztárok felvonultatásával próbálják megállítani a nézettségi mutatók esését. Az olyan sztárok jelennek meg, mint Perry, az Álmosvölgy legendájában szereplõ Cristina Ricci, aki egy több epizódon átívelõ szerepben, mint rivális ügyvéd tûnik fel, és a következõ héten cameozó Heather Locklear és a The Practice sztárja Lara Flynn Boyle. Április 29-én a Soul Food szereplõje Vanessa Williams vendégeskedik a sorozatban.

De az esküdtszék még mindig nem döntött, vajon a sztárok kavakádja elég lesz-e megmenteni Boston legneurotikusabb ügyvédjét. Sosem adom fel a reményt, David E. Kelley (alkotó) képes kihúzni egy újabb nyulat, vagy Robertet a kalapból - mondja Bill Carroll a Katz Television Group médiaelemzõje. Nincs semmi menõbb, mind a Jóbarátok jelen pillanatban és az emberek be vannak állva rá, hogy lássák, ahogy Perry Chandlert játssza, vagy valami mást. Még mindig annyi lehetõség van, ami alapján elvárhatjuk, hogy a közönség visszatérjen.

D'Elia úgy gondolja, a hétfõ esténként felpörgetett elkóborolt rajongókat be fogják fogni. Nehéz volt megfelelni a Robert-féle mértékegységnek, de ez az évad van olyan jó, mint amilyen a sorozat eddig volt - mondja D'Elia. És ha a még rosszabbra fordul a helyzet, talán Joey-nak vagy Rachelnek szüksége lesz egy jó ügyvédre.

Szóval ezek szerint két egymás utáni epizódban kell várnunk Matthew-t. :) Ahogy már Lisa is írta....