Téma: Ally McBeal

10/10
Meli 2006 aug. 16. - 20:28:29 10/10
(203/2983)
Nyugalom! Bizti lesz, csak türelem!:-))
Nem ám nem élitek túl!
Miért nem írunk addig az emlékekrõl, felvételekrõl?
Én most néztem Süti és Richard kiruccanását. Olyan jó volt, hogy civilben voltak, bár a munkától nem szakadtak el!
Allyék konyhai "távirányítós" része is csúcs volt!
Ja, és szerintem Ally azért szólt bele az újfiú ügyébe, mert ha az ügyért felborította volna a szerelmespár kapcsolatát, akkor az nem vetett volna jó fényt az irodára. Végül jóra fordult minden és nem lett szerzõdés.
Üdv mindenkinek!
Jolinaar 2006 aug. 16. - 19:56:25
(202/2983)
Részemrõl elismerés a Viasatnak, hogy ennyit is levetített.

Sajnos késõn ébredtem és csak az utolsó 30 részt rögzítettem. Ez maradt, ha nagyon hiányzik. Plusz a film zenéi. Ally, Billy, John, ... - felejthetetlenek.
pepi 2006 aug. 16. - 18:12:55
(201/2983)
ne csodálkoz ezen minden tv adó egyforma a tv2 a doctor house-sal ugyanezt csinálja egyépként ezzel csak azt éri el a viasat hogy rohamason csökkeni fog a nézettsége
lucy111 2006 aug. 16. - 12:22:07
(200/2983)
Nem értem a kérdésedet....Ez a srác egy diák fiút játszott,akinek Ally volt az ügyvédje,s mivel a szalagavatóján a lánykája felültette,elhívta Allyt,és akkor énekelt egy tök jó számot:)Akkor tûnt el Ally körül minden;)

El sem tudom képzelni,mi a szándéka a Viának az 5.évaddal.Elsüllyeszti a poros fiókjában???Akkor meg miért hirdette úgy az Allyt,h MINDEN évadot lead?Fel nem fogom,h nem talált-ha mást nem is-heti 1*1 órát BÁRMIKOR,amikor leadhatná...Grrrr....
SzereTTem a Vészhelyzetet anno,de sztem ma már senkit nem érdekel.....
lola1 2006 aug. 15. - 20:18:45
(199/2983)
SEGÍTSEN VKI! MIEN KAPCSOLATBAN VAN jOSH GROBAN, AKI NEM TOM KIT JÁTSZIK DE ÉNEKEL. van egy rész mikor elkezdi énekelni és ally körül eltûnik mindenki és csak a pasit nézi!! ÍRJATOK PLZ!!!!!!!!köszi! mellékelek 1 képet róla
Omachel 2006 aug. 15. - 19:24:40
(198/2983)

Hát ez hi-he-tet-len!!!

Nem elég, hogy tavasszal nem fejezték be az egyik kedvenc sorozatomat, a Vészhelyzetet, most még TELJESEN újrakezdik, ráadásul egy másik kedvenc sorozatom rovására...

És mégis mikor szándékoznak leadni az ötödik évadot? Utálom a tévét... A legrosszabb az, hogy teljesen ki vagyunk szolgáltatva nekik, mert nem hajlandóak magyarul kiadni DVD-n VÉGRE az egész sorozatot...

Amúgy meg biztos megint az lesz, hogy majd valamikor, egy jó idõ múlva megint újra kezdik a sorozatot és a kellõs közepén félbehagyják... Mindig ez van... Már látom elõre, ez lesz például a COOL-on a 24-gyel is... Még a harmadik évadig sem jutnak majd el... Miközben az NBC-n már a hatodik évadot nyomják... Elegem van...

Csak az a kérdés, meddig mûvelhetik ezt még bûntetlenül?
Azt hiszik az embereket jobban érdeklik a Miami, vagy Los Angelesi, vagy tudomisénmilyen helyszínelõk? Vagy az Animal Canibals szánalmas bohóckodása? Esetleg az(egyébként kitûnõ) Vészhelyzet 1000-edszerre is?
nagylaci66 2006 aug. 15. - 16:01:01
(197/2983)
Igen Igen !!!!

5. évadot akarunk!!!

Hama-Hama

De ugysem lesz :-(

Ez a Viasat egy .... brigád nem elõsször és nem utoljára bosszant fel sok embert .

Dehát csak a SHR meg az AMR számít az is csak 18-49 évig, mi meg mehetünk a Show hivatalba...
pepi 2006 aug. 15. - 14:28:28
(196/2983)
jó sori nézést Meli :)
pepi 2006 aug. 15. - 14:28:10
(195/2983)
jah :)
lucy111 2006 aug. 15. - 10:14:55
(194/2983)
Sziasztok!Én is nagyon szomorú vagyok,fel nem fogom,h ha a Via megvette mind az 5 évadot,akkor miért nem képes leadni az 5.-et:(:(:(Imádom ezt a sorit!A pénteki rész-hiába vártuk az 5.évad 1.részét-még valahol a 3.évad közepén járt,Billy még élt,ebben a részben jött össze a hajléktalan pasival Ally.Mondjuk én nem bántam,mert anno a nagy vihar miatt ezt a részt nem láttam a Via szünetelése miatt...De akkor is....
5.évadot akarunk!!!!!!!!
10/10
Meli 2006 aug. 14. - 22:08:48 10/10
(193/2983)
Helló Pepi! Hali Többiek!
Nagy itt a szenvedés...Én meg lemaradtam, mint a borravaló. Felvételrõl nézegetem az elmúlt két heti adást. A frigósat és Süti szakítását láttam most. Húgom vette fel, és hát mondta, hogy van amelyik rész idejében csak súgás volt. Nehéz látni mindent. Attól a bizonyos pénteki utolsó adástól még odébb vagyok, ha egyáltalán a szalagon van. Persze azért benézek a fórumba..., de még csak nézni tudok.
Szeretem a sorit, bár én inkább nevetek, mint pityergek, tetszenek a poénok.
Üdv Neketek!
Kávé 2006 aug. 14. - 20:03:16
(192/2983)
Sziasztok Rajongótársak!

Már majd' egy hete, hogy szenvedek!!!!!!
Még szombaton is megkönnyeztem a szerdai részt. Így Sting-gel, szülinappal, viszláttal együtt!!!!!!!! Azóta ezt a dalt hallgatom, ha tudom, és hüp...
Még soha nem néztem sorozatot, de ez a film azóta izgat, hogy az M1 vetítette úgy 5 éve. Minden részt felvettem és féltett kincsként õrzöm. Körülöttem senki nem nézte ezért csak Nektek sírhatom el a bánatom!!!!
A napokban megnézem az Only You-t. Még soha nem néztem, de hátha helyreüti ezt az ügyet valahogy. Remélem az happy end.
Ti hogy bírjátok így nélkülük??

Mielõbbi "felépülést" mindenkinek!
zsebi89 2006 aug. 14. - 17:20:05
(191/2983)
Sziasztok!Nem tudjátok megmondani mi volt a pénteki részben?mert nem láttam...és nagyon idegesítõ h nem folytatják:(
pepi 2006 aug. 13. - 19:18:07
(190/2983)
üdv újra Meli :) mi volt a pénteki résszel???
Bogsza 2006 aug. 13. - 18:23:22 Előzmény Banya
(189/2983)
És az ötödik évadot meg hol lehet megnézzni?vlk. nem tud egy rajongói oldalt?
Bogsza 2006 aug. 13. - 18:20:45 Előzmény Banya
(188/2983)
Amikor Billy meghalt akkor nekem is potyogtak a könnyeim,de amikor Elain mondta Allynk hogy Larry hagyott egy üzit az már szív döfés volt Allynek meg nekem is.BÁr eznem értem hogy Allynek van egy kislánya mert soha nem volt róla szó.Vlaki megmagyarázná?elõre is köszi!!!
everita 2006 aug. 13. - 15:01:32 Előzmény evlyn_roe
(187/2983)
Köszi evlyn_roe, megpróbálom letölteni vhonnan, nagyon szeretem és imádom, ahogy John táncol rá.:)
Írtam a Viasat-nak is, hogy lesznek-e köv. részek és mikor, de választ még nem kaptam.:(
10/10
Meli 2006 aug. 13. - 00:45:58 10/10
(186/2983)
Sziasztok! Szia Jocsill, Liza111 és Pepi!
Ismét itt vagyok. Szomorúan fürkésztem, hogy a jövõ héten már nem lesz a sorozat.:-( Elolvastam a fórumot, örülök a sok új névnek. Kár, hogy nem lesz a film. Remélem nem kell sokat várni. A fórumra benézek azért, szerintem lehet mirõl dumálni.
31.-én kínlódtatok a melegtõl amint olvastam. Én meg egész nap utaztam.... Kösz Pepi a jókivit, végül is szerencsésen túléltem. Hosszú volt a 13 órás út, vissza meg két dugóba is keveredtünk, így az még 1 órával hosszabb lett.
Omachel, tudsz írni bõven! Érdekes amit Larry és Ally tökéletesnek vélt kapcsolatának okáról írtál. Valóban hatnak a párok egymás személyiségére. Azonban ha arra törekednek, hogy konfliktus mentes legyen a kapcsolatuk, még nem biztos, hogy az indulatok felgyülemléséhez vezet. Attól függ mi a módszer. Hallgatás, ráhagyás, elterelés valóban ilyen véghez vezet. Szerintem ha a problémákra, nézeteltérésekre megoldásokat, megegyezéseket találunk akkor egy kapcsolat lehet tökéletes.
Jocsill, teszek még egy lapáttal rá: gyereket én sem szeretnék. Valóban a világ legjobb dolga a szerelem gyümölcse, így biológiailag csodálatos! Kár, hogy sok az ami beárnyékolja az életmódunkban. Ezért inkább mi a virágzásnál beálltunk :-))))!
Sok boldogságot mindenkinek!
Én most nézem majd ez elõzõ részeket :-)...
Írok majd róla! Üdvözletem küldöm Mindenkinek!
evlyn_roe 2006 aug. 12. - 09:18:16
(185/2983)
Szia everita... Én is csak most regisztráltam,de Allyéket már elég régóta nézem :) Sajnálom, hogy nem adják le tovább... :( John Barry White-os "indulója" : azt hiszem a You're the First , sõt egész biztos vagyok benne. :) Hát remélem meggondolja még magát vmikor a Viasat... Sziasztok!
everita 2006 aug. 11. - 21:47:50
(184/2983)
Sziasztok!

Éppen most akartam csatlakozni a fórumhoz, amikor vége a szériának!?
Azért jó volt olvasni a topic-ot és tudni nem csak én kedvelem annyira ezt a sorozatot.:)
Tényleg, nem tudjátok John kedvenc Barry White-os dalának a címét?

Sziasztok