Téma: Álom.net

Csivy 2009 dec. 29. - 21:52:36
(38/438)
végig se néztem az oldalt... :D csak elküldtem a linket, h egyeseknek fájjon :D
1/10
zenyatta 2009 dec. 29. - 21:52:07 1/10
(37/438)
ha valóban tizenéveseknek készült,akkor a rendezõ jó nagy idióta.
10-20 millás kocsik,a cuccok..
offtopic
szekér1 2009 dec. 29. - 21:51:53
(36/438)
Ez olyasmi volt mint a Gyõzike. Azt is gyomorgörccsel néztem mert, már elõre tudtam hogy még az arcomat is elfordítom, de muszáj tudnom hogy még mit engednek megnézni! persze hogy nem muszáj!Attól még szar!
5/10
h.tibi91 2009 nov. 27. - 21:13:11 5/10
(35/438)
Szerintem nem kellett volna egy Holywood által már 100x lerágott csontot nekünk is megfilmesíteni.
De az tetszett, hogy sok karakter neve az volt a filmben is mint a valóságban. Ja és hogy hogy tudtak ennyi gyönyörû lányt össze castingolni :P
Egyedül Labancz Lillával nem vagyok kibékülve, engem kicsit a Viva nevû hölgyre emlékeztet :D
5/10
Shannen(.) 2009 nov. 18. - 13:58:57
(34/438)
Tegnap volt alkalmam megnézni ezt a filmet, hát borzalmas volt.

A story nem lenne rossz de a kivitelezés botrány!

A leggázabb az a Labanc Lilla benne szegénynek semmi tehetsége nincs egy moszkvatéri csöves is jobban eljátsza ezt a szerepet mint õ.

Meg a szinkronozás elég gáz volt. meg hol van benne new talk-os szöveg?!
9/10
X-Master 2009 nov. 06. - 12:26:29 9/10
(33/438)
Szerintem egész jó film volt.Nem mondom hogy filozófiai mélységû mondanivalója van, de ez egy szórakoztató film, nem az a célja.És mi jól szórakoztunk rajta.És inkább megnézném még ötször, mint a Bánk Bán-t a Legyek Urát vagy a Fáraót, amik mind komoly filmek, de annyira hogy majdnem belehaltam az unalomba mire végignéztem õket.Szóval szerintem inkább egy ilyen film, mint valami unalmas szarság.
fake77 2009 okt. 29. - 20:39:05
(32/438)
Szijasztok. Nagyon fontos lenne ha vki megtudná mondani haogy mi annak a számnak a címe ami 1 óra 3 perc 10 mp-nél kezõdik a filmben! úgy kezdõdik hogy "dugnálak mint a lopott biciklit ha tudnálak..." XDDDD puszi (K)
10/10
Vaszkó Kitti 2009 okt. 28. - 11:38:52 10/10
(31/438)
Szerintem is jó kis film volt, a legjobban Farsang Dorottya tetszett:D imádlak Dorka! További sikereket:D
7/10
csancsy 2009 okt. 28. - 00:31:45 7/10
(30/438)
Sztem annyira nem rossz, persze nem kell elítélni ezért:) Nem lehet mindenkinek ugyanaz az ízlése. Persze vannak hibák, és jó dolgok is benne.

Hibák:
-Labancz Lilla helyébe én más valakit választottam volna, nem a tehetsége, színészsége miatt, nem illik ehhez karakterhez (persze nem akarom bántani, de sztem nem szépség, és oda az kellett volna, lehet külsõleg jól néz ki, de arca nem szép és sikitásától frászt kaptam)
-párbeszéd, vagy túl rövidek voltak, vagy nem voltak logikusan felépítve (leginkább szerelmi szál részén mondom ezt, hogy bár egymásba szerettek, de közben alig volt közös párbeszédjük például, és ez nem keverendõ össze a közös jelenettel)

Jó oldala:
-jó a történet
-Cs. Márknak és J. Attilának, és C. Kingának van tehetsége a színészetnek, sztem õk még vihetik valamire (akiket nem említettem, de alap, hogy jók voltak az Reviczky és Rékasi)
-bár nem kedvelem Steiner Kristófot (és nem homoszexualitása miatt, hanem inkább a személyisége miatt, fõleg celeb vagyokban jött ki ez), nagyon vicces volt a szerepe, én röhögtem rajta, jó volt:)
-sztem volt pár vicces jelenet, amin elnevettem magam (szomszédfiú meglepetéslátogatása és alulöltözött Regina nyit ajtót, a két lány verekedése röplabdaórán, a gonosz csaj megbûnhõdik stb...)

Összeségében azt mondom, hogy 7-8 között, de szigorú vagyok, így 7:) Nem volt rossz, sõt többszörnézhetõ, fõleg azok akik szeretik a romantikus vígjátékot. Nekem alapjáraton tetszett, és nincs tökéletes film:)
3/10
Foltoska 2009 jún. 30. - 23:06:02 3/10
(29/438)
Sziasztok!
Most értem haza a moziból...Be kell valljam: eleinte még tetszett! Azonbna egész gyorsan kiderült, a színészek még igen nagy kezdõk, sok jelenet nincs eléggé "kidolgozva", sok dolog csak úgy rögtön, hoppkiderül, hogy van...pl.: a bál....Viszont kikapcsolódásnak jó volt! +nagyon aranyos a dobos srác:))))
3/10
Koordinátor 2009 máj. 28. - 08:42:11 3/10
(28/438)
Tegnap néztem meg a filmet.Nos,csak azt mondhatom,közepes.Ezt a már-már sablonos történetet már sokszor megfilmesítették,több országban és minden korosztályban.Én többet vártam.A tapasztalt szinészgárda tetszett,a gimis lányok nagyon csinosak voltak,a fiúk pedig igazi bunkók.Viszont a film zenéje nagyon jó volt.A fiatal gárdának még fejlõdni kell és biztos,hogy csinálnak majd ettõl jobb filmeket is.
Lys 2009 máj. 16. - 17:20:57
(27/438)
Szerintem az átlag magyar filmekhez képest nem rossz. Az alaptörténet jó, de ennél ezerszer jobban el lehetett volna játszani. A kedvenc amcsi filmjeimhez képest sehol sincs. Egyébként én 14 vagyok, és az oszt.társaim teljesen megõrülnek egy ilyen idióta filmért, én viszont nem. Szóval nem csak te vagy ilyen fura 14 évesen...:D
timcyykee 2009 máj. 14. - 17:35:56
(26/438)
én vasárnap nézem meg a filmet moziban, hát eléggé kíváncsi vagyok már, hogy tényleg olyan szar-e ahogy mondjátok :D
Cullangka 2009 máj. 14. - 06:52:50
(25/438)
én ahogy moziban néztem a bemutatóját azt hittem, hogy a hajrá csajok 4et reklámozzák (képrõl nagyon jó olt) de ahogy megszólaltak... pfff. nagyon gyenge4 ugy kéne csinálniuk, hogy leforgatják és mindenki hangjára rávesznek valamit, mer ebbõl lehet látni, hogy magyar, mert nagyon szar a hang...
garbage 2009 máj. 13. - 23:51:00
(24/438)
Ki választotta ezt a "szép" lányt fõszereplõnek? Már a plakát láttán meghaltam nemhogy hosszabb idõn keresztül bámuljam a fejét!
nem tudomn a film milyen! azt tudom hogy már maga a fõszereplõ taszít és miatta tudomást sem akarok venni errõl a filmrõl...
1/10
hirvi 2009 máj. 11. - 00:58:06 1/10
(23/438)
"Pláne, hogy sokkal színvonalasabban mûködik a mazsorett nálunk, mint az efféle pompon ugrabugra, semmi." A mondatból kimaradt a pl. tehát: Pláne, hogy sokkal színvonalasabban mûködik például a mazsorett nálunk, mint az efféle pompon ugrabugra, semmi.
Nem keverem a pompont a mazsorettel.. :) (mert nem ugyan az, ugye)
1/10
hirvi 2009 máj. 11. - 00:55:13 1/10
(22/438)
TRÁGYA, NULLA, ZÉRO!!!!
Ismét egy GÁZ magyar filmre pazaroltuk a pénzünket.
A sipákoló, idióta szõkékbõl már elég sok embernek elege van. Köztük nekem is. A történet tré, a kivitelezés NULLA más meg nincs. Még a reklámja is gáz.
Megjegyzem nem láttam az egész filmet, de amit sikerült belõle megnézni az egész életemre bõven több, mint elég.

Lehet SPOILER, de szerintem semmi újat nem fogok elárulni.

1: Nem nagy szám kitalálni egy pompon csapatot, miután már létezik néhány Mo.-n is. Pláne, hogy sokkal színvonalasabban mûködik a mazsorett nálunk, mint az efféle pompon ugrabugra, semmi.
2: A szõke csaj és kis barátnõi, akik általában szõkék, azért népszerûek, mert a feneküket mutogatják fûnek-fának és ez olyan jó.. mármint valaki másnak, mert nekem biztos nem. Hatásvadász, zéró, nulla.
3: A "gonosz" ellenség a barna hajú.. húúú.. ez nagyon új.. gratulálok
4: magyarországira próbálják venni a figurát: de mivel, hogy a történet nem létezõ amerikai gimnáziumok világáról szól, ezért ez nem sikerül. Melyik gimnáziumból csapnak ki bárkit egy emil miatt? Még ha "ármány" van a háttérben, akkor sem tehetik meg. Pláne, hogy errõl nem értesítik IDÕBEN a szülõket, csak egy levelet írnak a diáknak.
5: a filmben végig dominál a rinyálás, sipítozás, vihogás és egyéb idegesítõ, tipikusan szõke idiótákra jellemzõ viselkedés, a P. Hilton utánzatok rohangszának össze-vissza, nem létezõ plázákban bóklásznak, fehérnemûben ugrálnak, közben nagyon jófejeknek hiszik magukat. IDEGESÍTÕ hülye tyúkok...
Szinte látom Steiner kristóf rejtett vágyait megelevenedni... azon sajnálatát, hogy õ miért nem Paris Hiltonnak született... SZÁNALOM.
6: Olyan film, ahol a "szegény srác" olyan kocsival jár, amilyen nekem valszeg soha nem lesz. Nem trabant... pedig az legalább vicces lett volna...
7: Van benne mûemós lány is, aki még emósnak is rossz, valamint a Marilyn Mansonra hajazó emo-zenekar, ahol az énekesnek feketére van festve a körme és már 10 éve nem érte nap. SZÁNALMAS!
Ismét sikerült egy TRÉ magyar filmet elõállítanunk. Köszönjük, hogy sok-sok pénzt pazaroltak erre. Kár volt.
-10 pont és akkor még kegyes voltam. :P
Remélem megbukik.
1/10
natie 2009 máj. 09. - 22:55:20 1/10
(21/438)
nekem elég volt a népbutító rtl bemutatói, sõt az is elég volt, amikor Siófokon forgatták, már akkor mondtam h ezt a sz.r amerikai tinifilmeket majmoló filmnek nevezett vmit nem fogom megnézni, SK-ra amúgyis allergiás vagyok (nem támadom a melegeket, mielõtt vki ezzel érvelne).
zimzum1111 írását olvasva én is nevettem egy jót.
úgy érzem nem lettem rosszabb ember azáltal, hogy ezt a remekmûvet kihagytam.
Cápafej 2009 máj. 08. - 18:03:28
(20/438)
Én hangosan röhögtem azon, amit írtál, nagyon vicces! Bár nem láttam a filmet, és igazából csodálkozom is, hogy ennyi - úgy tûnik jóízlésû - ember elment moziba megnézni, amirõl tudni lehetett, hogy borzasztó lesz... (legalábbis én úgy gondolom, nem vagyok hajlandó pénzt áldozni erre, és maximum a tv-ben nézném meg)Na mindegy, szóval ezek alapján el tudom képzelni, milyen a film. Ja és még annyit, hogy én a Valami Amerikát és az SOS szerelmet sem említeném egy lapon...
10/10
0619-es ügynök 2009 máj. 03. - 17:09:21 10/10
(19/438)
Én sok rosszat olvastam errõl a filmrõl, de elmentem megnézni.. sablonos, de nekem nagyon tetszett....